Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Befalóban vágtak egy komplett falat. mondd ez nekünk valamit?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
én baily-t sajnálom nem is értem miért lett cut... :rolleyes:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.Soldados
Jah. Jagr is csak egy volt a Pensben pl.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.Soldados
Nekem amúgy - bocs az offért - Michael Turner stílusa tűnik elég Bettis-esnek. Bár Burner talán vmivel gyorsabb.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.Soldados
hát azé Ájerra rá lehetne pakolni egy tizest, azé van vagy száz kiló oszt még növésbe van rendesen, alig múlt 17


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gyerekek, Busz csak egy van. Nincs hozzá fogható... 😉 tenorx meg mindig kipécéz vmi kukából előrántott embert és azt hiszi, ő lesz a megváltó, mert látott tőle 2 jó college-meccset, de a college, nem az NFL. 😛 Túl sokra tartotok embereket, akik még semmit nem bizonyítottak. 240 fontos RB olyan mint a fehér holló... Általában FB-nek teszik az ilyen embereket, ahogy mi is Summers esetében. Kereshetitek a Busz-klónt, de nincs ilyen és ne is várjátok, hogy lesz. 😊 Különleges adottságai voltak, különleges szívvel és mentalitással, amelynek pár éven belül HoF lesz a jutalma. Ilyet nem fogsz ki egyhamar újra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Summers-szel tulajdonképpen Lefty sérülése (és az, hogy 2-4 hét alatt gyógyul) szúrt ki, mert így Batch is bekerült és Lefty se ment se PUP-ra, se IR-re. Szívás...Robilluma
de PS-en lesz, sajnálom szegény malacszeműt, meg Parkert, hogy ennyire kibasszon vele az élet zúgolódik, dünnyögölődik itthon, hogy nem lehet első, aztán kimegy, a szabadpiac meg tele van LT-vel meg Westbrookkal, meg ezekszerint sajnálatosan, Larry Johnsonnal, plussz a drafton vagy 10 használható futót lehetett felszedni, ennél fosabbul akkor járt volna, ha marad és úgy szorítják ki a roster-helyről, ám azt nem csinálták volna meg vele. fölszedi az NC-s Carolina vagy,tisztességből, mi? vazikám ekkora fosba kerülni. szóva Frankáér se fognak tolongani, ellegelészik a PS-be


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Summers-szel tulajdonképpen Lefty sérülése (és az, hogy 2-4 hét alatt gyógyul) szúrt ki, mert így Batch is bekerült és Lefty se ment se PUP-ra, se IR-re. Szívás...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Tankot én is sajnálom 😕
A draftjakor egy Busz-klónban reménykedtem, hát nem jött be sajnos 😕
The terrible towel
Én is nagyon úgy számoltam vele, azért is volt számomra szimpatikus.Darth
Az igazi busz klón számomra Anthony Dixon, a 49ersnél. GM játékban be is húztam, érdemes leszedni a meccsét, ahol 100 yardot futott preseasonban, vagy bármelyik college meccsét, nagyon tetszik a stílusa (nekimegy a védőnek erőből). Én sajnáltam, hogy a 49ers pont előttünk húzta ki, reménykedtem volna, hogy őt húzzuk, nem Dwyert.
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
A Tankot én is sajnálom 😕
A draftjakor egy Busz-klónban reménykedtem, hát nem jött be sajnos 😕
The terrible towel
Én is nagyon úgy számoltam vele, azért is volt számomra szimpatikus.

több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
A Tankot én is sajnálom 😕
A draftjakor egy Busz-klónban reménykedtem, hát nem jött be sajnos 😕
Maradt a tavalyi pickjeinkből Wallace, Ziggy, Lewis, Johnson, többi ment a levesbe, hát.. lehetett volna jobb is.
Bár az első 2 pick állat lesz az tény 😀
több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na ez szerintem nem sikerült rosszul. Redmannek nagyon örülök. Ja és akkora csontzenét fog csinálni a LB sor, hogy azt mindenki meg fogja emlegetni 😊. Slynak is nagyon örülök és nekem azzal sincs bajom, hogy Butler rösztin van. Az meg hatalmas boldogság , hogy puncit sikerült kezdőbe imádkozni!! 😊 Úristen de várom a jövő hét vasárnap estét!!! Kezdődjön máááááááááár! 😊

" class="embed">
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hát, akkó a négy nevezett Top rúki megragadt, sőt a hetedik körös Worthingtonon kívül az összes rúki röszteren.
+ Flo, a kényszerszerződéses
+ Arnaz, Allan akiket hoztunk márciusban, egyik Scott ugye IR-en
+ Foote, Bmac, ElRendel a visszavettek
az tizenöt helyen változott a Rosterünk a tavalyihoz képest, azaz a játékosok több mint negyede, no most vagy ekkora szarban voltunk, vagy az évszázad holt-szezonnyát valósítottuk meg

(ezt, a MekLendont, nem is tudtam,hogy él)sutianap
McLendon tavaly is sokat volt a PS-ünkben.

Amúgy lehet én vagyok hülye, de a rookie Scott van a PUP-listán és a Billstől szerzett pedig a rosteren sztem.Soldados
úgy van az egyik Scott a másik Scott, összekavirnyáztuk őket, a ruggi: Krisz71 - maródi, Jonatán72 - egészségges, de ez nem az a Jonatán, amelyik az Ájer stimt! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Akkor íme a roster

QB: Lefty, Dixon, Batch - 3: BB visszatérésével vki cut lesz, vagy IR a falunk mögött 😊
RB: Mendenhall, Moore, Redman, Dwyer - 7
TE: Miller, Spaeth, Johnson - 10
WR: Ward, Wallace, Randle El, Sanders, Battle, Brown - 16
OL: Starks, Kemo, Pouncey, Essex, Flozell, Hills, Scott, Legursky, Foster - 25

DL: Hampton, Aa. Smith, Keisel, Hoke, Hood, Eason - 31
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley, Worilds, Foote, Fox, Gibson, Sly - 40
CB: Taylor, B-Mac, Gay, Lewis, Madison, Butler - 46
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 50

K: Reed
P: Sepu
LS: Warren - 53

PS-be szvsz megpróbáljuk: Cro, Grisham, Harris, Summers, Worthington és talán a tegnap kivágott TE és Burnett.

Én Summers-t és Harrist sajnálom, hogy nem került rosterre, de nagy meglepetés nem volt nálunk. Én helyettük Sly-t és Butlert PS-re tettem volna.Soldados
Ezt én is így látom nagyjából, annyi kivétellel, hogy Harrist vagy Worthingtont megtartottam volna rosteren, az egyik idősebb fal ember helyett, mert a nagyon kell oda a fiatalítás, tapasztalat szerzés. (Eason helyett mondjuk)
I

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sylvesternek nagyon örülök, h rosteren van 😊 , reméljük feljavitja a ST-et idén

A hiányzók ellenére nem nézünk ki rosszul. Az LB sor pedig több mint gyilkos osztag :cool: (vért isznak jövő hétre 😀 )
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hát, akkó a négy nevezett Top rúki megragadt, sőt a hetedik körös Worthingtonon kívül az összes rúki röszteren.
+ Flo, a kényszerszerződéses
+ Arnaz, Allan akiket hoztunk márciusban, egyik Scott ugye IR-en
+ Foote, Bmac, ElRendel a visszavettek
az tizenöt helyen változott a Rosterünk a tavalyihoz képest, azaz a játékosok több mint negyede, no most vagy ekkora szarban voltunk, vagy az évszázad holt-szezonnyát valósítottuk meg

(ezt, a MekLendont, nem is tudtam,hogy él)sutianap
McLendon tavaly is sokat volt a PS-ünkben.

Amúgy lehet én vagyok hülye, de a rookie Scott van a PUP-listán és a Billstől szerzett pedig a rosteren sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
hát, akkó a négy nevezett Top rúki megragadt, sőt a hetedik körös Worthingtonon kívül az összes rúki röszteren.
+ Flo, a kényszerszerződéses
+ Arnaz, Allan akiket hoztunk márciusban, egyik Scott ugye IR-en
+ Foote, Bmac, ElRendel a visszavettek
az tizenöt helyen változott a Rosterünk a tavalyihoz képest, azaz a játékosok több mint negyede, no most vagy ekkora szarban voltunk, vagy az évszázad holt-szezonnyát valósítottuk meg

(ezt, a MekLendont, nem is tudtam,hogy él)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor íme a roster

QB: Lefty, Dixon, Batch - 3: BB visszatérésével vki cut lesz, vagy IR a falunk mögött 😊
RB: Mendenhall, Moore, Redman, Dwyer - 7
TE: Miller, Spaeth, Johnson - 10
WR: Ward, Wallace, Randle El, Sanders, Battle, Brown - 16
OL: Starks, Kemo, Pouncey, Essex, Flozell, Hills, Scott, Legursky, Foster - 25

DL: Hampton, Aa. Smith, Keisel, Hoke, Hood, Eason - 31
LB: Harrison, Warrior, Timmons, Woodley, Worilds, Foote, Fox, Gibson, Sly - 40
CB: Taylor, B-Mac, Gay, Lewis, Madison, Butler - 46
S: Troy, Clark, Allen, Mundy - 50

K: Reed
P: Sepu
LS: Warren - 53

PS-be szvsz megpróbáljuk: Cro, Grisham, Harris, Summers, Worthington és talán a tegnap kivágott TE és Burnett.

Én Summers-t és Harrist sajnálom, hogy nem került rosterre, de nagy meglepetés nem volt nálunk. Én helyettük Sly-t és Butlert PS-re tettem volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Állítólag Sly is rosteren lesz. Az egyedüli draftolt rookie, aki nem, az Wothington, no meg a PUP-on lévő Scott.Soldados
Na, akkor itt egy 99 %-os roster:
Offense:
OL(9) Starks, Kemo, Pouncey, Essex, Flo, Hills, Scott, Legursky, Foster
WR (6) Ward, Randle El, Wallace, Sanders, Battle, Brown
TE (3) Miller, Spaeth, D. Johnson
RB (4) Rashard, Redman, Moore, Dwyer
QB (2) Batch, Dixon
(24)

Defense:
DL (6) Hampton, Smith, Keisel, Hoke, Ziggy, Eason
OLB (4) Harrison, Woodley, Gibson, Worilds
ILB (5) Farrior, Timmons, Foote, Fox, Sly
S (4) Troy, Clark, Allen, Mundy
CB (6) Ike, McF, Lewis, Gay, Madison, Butler
(25)

ST:
K Reed
P Sepu
LS Warren
(3)

Az utolsó helyért Sunny Harris, Burnett és Logan harcol.

Lefty, Chris Scott PUP
Big Ben Reserve suspendedRobilluma
Egy az egyben ez lett 😊 , csak az 53. gondolom Lefty.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah akkor cutok: LB Bailey, CB Burnett, S Cromartie-Smith, WR Grisham, DE Harris, C Hartwig, KR Logan, DE McLendon, FB Summers, G Urbik, DE Worthington

Remélem Burnett PS, csípem a srácot. Urbik jó szar pick volt, gondolom Worthington is PS, meg remélem Cromatrie-Smith is.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiderül, szerintem Tomlinék bőven jobb teljesítményre számítottak tőle, mint amit produkált.
Persze lehet csak megy a ködösítés, franc tudja...The terrible towel
ja vagyinkább Leinartnak meg PatWhitenak csinálják a helyet 😛
DeDé kezt PONT a többieknek meg ez jutot, remélem futtatyák a futáson kívül is, a többihez talajdonképpen csak jópofát kő vágnia
vagy ménemmmá Madoxx, nehogy jó legyen nekünk, túlkeverte a levest a gazett, egye meg amit főzött


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Kiderül, szerintem Tomlinék bőven jobb teljesítményre számítottak tőle, mint amit produkált.
Persze lehet csak megy a ködösítés, franc tudja...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nolám-nolám, mégiscsak Csárli lesz a kezdő qb olybá tűnik? 😊The terrible towel
Egyrészt ez erősen pletyka még csak, másrészt jó nagy ostobaság lenne a vezetés részéről egy olyan QB-nak adni a kezdő posztot, aki sem edzésen, sem meccsen nem dolgozott együtt az első csapattal, így nagyon-nagyon meglepődnék ezen, továbbá eléggé őrült ötlet lenne...Soldados
Nem csak az, hogy nem dolgozott együtt. Hanem akkor mi a fészkes fenének van nálunk Dixon, ha akkor se vetjük be, ha 2 QB is megsérül? Cutoljuk, és menjen máshova, ahol kezdhet is, így tök felesleges.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nolám-nolám, mégiscsak Csárli lesz a kezdő qb olybá tűnik? 😊The terrible towel
Egyrészt ez erősen pletyka még csak, másrészt jó nagy ostobaság lenne a vezetés részéről egy olyan QB-nak adni a kezdő posztot, aki sem edzésen, sem meccsen nem dolgozott együtt az első csapattal, így nagyon-nagyon meglepődnék ezen, továbbá eléggé őrült ötlet lenne...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nolám-nolám, mégiscsak Csárli lesz a kezdő qb olybá tűnik? 😊