San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Ugyan messze van még a draft,de szinte már félelmetes,hogy ilyen erős keret mellett ennyi pickünk van.Íme:

Round 1, Pick X
Round 2, Pick 24 (Chiefs)
Round 2, Pick X
Round 3, Pick 13 (Titans)
Round 3, Pick X
Round 3, Pick X (Comp)
Round 4, Pick X
Round 5, Pick X
Round 6, Pick X
Round 7, Pick X (Saints)
Round 7, Pick X (Panthers)
Round 7, Pick X (Colts)
Round 7, Pick X
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
ez a VD TD valami iszonyat nagy TD. Alexünk ilyet nem vállalt volna be. ezt a clutch/gunslinger mentalitást szeretjük benne.

beindult a keringő nálunk is
Redskins request permission to interview SF DC Vic Fangio. Redskins, Vikes request interviews w/ SF OC Greg Romanpetey
Alex is bevállalta 2011-ben a Sainst ellen.. ugyanigy középre ha jól emlékszem 🏈 igaz fele ennyiről.. :p 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
bizony-bizony a két karja között ment át a laszti, nem hittem el amikor hajnalban ismételték vissza.Fucu
bakker... borzongatóJosszi
ofszájd voltdiverdoc
akkor is.. igy visszanézve brr... nem is értem miért nem kértük az 5 yardot? 😀 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
bizony-bizony a két karja között ment át a laszti, nem hittem el amikor hajnalban ismételték vissza.Fucu
bakker... borzongatóJosszi
ofszájd volt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
ez a VD TD valami iszonyat nagy TD. Alexünk ilyet nem vállalt volna be. ezt a clutch/gunslinger mentalitást szeretjük benne.

beindult a keringő nálunk is
Redskins request permission to interview SF DC Vic Fangio. Redskins, Vikes request interviews w/ SF OC Greg Romanpetey
Roman miatt nem sírnék, de Fangio nagyon fájna. Minkettőt HC interjúra hívják?Alabama Niners
valószínű. bár Fangio említette régebben hogy nem érdekli a HC meló.
Roman viszont tökéletes lenne Washingtonban. Shanny jöhetne OC-nak, de nem hinném hogy a visszalépést választaná.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ez a VD TD valami iszonyat nagy TD. Alexünk ilyet nem vállalt volna be. ezt a clutch/gunslinger mentalitást szeretjük benne.

beindult a keringő nálunk is
Redskins request permission to interview SF DC Vic Fangio. Redskins, Vikes request interviews w/ SF OC Greg Romanpetey
Roman miatt nem sírnék, de Fangio nagyon fájna. Minkettőt HC interjúra hívják?
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
bizony-bizony a két karja között ment át a laszti, nem hittem el amikor hajnalban ismételték vissza.Fucu
bakker... borzongató

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
benned valami nagyon eltörött éjjel, nem?
petey
Az anális szex nem tréfa dolog...catattack
de az ülés már megy?petey
Csak ha megborítom a medencémet!catattack
hát te sem leszel hülyébb 😀😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
ez a VD TD valami iszonyat nagy TD. Alexünk ilyet nem vállalt volna be. ezt a clutch/gunslinger mentalitást szeretjük benne.

beindult a keringő nálunk is
Redskins request permission to interview SF DC Vic Fangio. Redskins, Vikes request interviews w/ SF OC Greg Roman

több mint 10 éve
catattack 3 520
benned valami nagyon eltörött éjjel, nem?
petey
Az anális szex nem tréfa dolog...catattack
de az ülés már megy?petey
Csak ha megborítom a medencémet!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
benned valami nagyon eltörött éjjel, nem?
petey
Az anális szex nem tréfa dolog...catattack
de az ülés már megy?

több mint 10 éve
catattack 3 520
benned valami nagyon eltörött éjjel, nem?
petey
Az anális szex nem tréfa dolog...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
a 2. félidő elején azért kért időt Kap, mert nem volt rajta a wristband. ezért röhögtek McCoyjal xD
most néztempetey
A homoszexuális.... 😕
| Ide lőjjetek! | catattack
benned valami nagyon eltörött éjjel, nem?

több mint 10 éve
catattack 3 520
a 2. félidő elején azért kért időt Kap, mert nem volt rajta a wristband. ezért röhögtek McCoyjal xD
most néztempetey
A homoszexuális.... 😕
| Ide lőjjetek! |
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
a 2. félidő elején azért kért időt Kap, mert nem volt rajta a wristband. ezért röhögtek McCoyjal xD
most néztem

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nagyon nagy meccs volt! Gratula a csapatnak és az ellenfélnek is. Egy pillanatra se unatkoztam. 😊

A TV-ben hallottak alapján hölgyek is vannak szép számmal az SF drukkerek közt. Lányok, várunk titeket is szeretettel a topikba! 😉
Vagy már itt vagytok, csak a nickek mögött rejtőztök?nullzero
biztos ezért nem találjuk őket:
 www.youtube.com/watch?v=OiIFx2lAAf8
0:55-től 1.20ig a lényeg 😀 😀 😀
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Nagyon nagy meccs volt! Gratula a csapatnak és az ellenfélnek is. Egy pillanatra se unatkoztam. 😊

A TV-ben hallottak alapján hölgyek is vannak szép számmal az SF drukkerek közt. Lányok, várunk titeket is szeretettel a topikba! 😉
Vagy már itt vagytok, csak a nickek mögött rejtőztök?
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Óriási meccs volt! Nagyon jól teljesített a csapat!
Szerintem nem kell annyira kiakadni az időkéréseken, teljesen feleslegesen vannak túllihegve, Ricsi meg Sanyi is ezen lovagolt. Nézzük a tények oldaláról: elment 2-2 időkérés, amiért rossz volt a felállás, volt kis zavar. Ha nem kérünk akkor időt, tuti el lesz cseszve a játék, nincs előrehaladás, vagy rosszabb és még yardokat veszítünk és akkor ráadásul kísérletet is. Bekértük az időt, utána meg jó play volt. Ergo jól jártunk, később meg nem volt szükség azokra az időkérésekre, ergo utána jó volt a time management. Természetesen nem árt erre jobban odafigyelni, mert lehetnek esetek amikor hiányozhatnak az így elhasznált időkérések. A Lembó filden 1 INT minusz 20 fokban belefér, ráadásul Davis is kényelmesen várta a lasztit, ezt nem róvom fel különösen Kaepnek. Rodgers egyértelműen TOP3 QB, és ahhoz képest nem villogta szét magát, csinált nagyszerű dolgokat, de semmi kiemelkedőt. Kaep 98 yard a földön ez eg komoly diffi volt a két csapat között. Szigoruan a statisztikát nézve Colin +50y passz és +87y futva Rodgershez képest, igaz 1INT is volt az 1-1TD mellett, És itt kell kiemelni a DB-ket, Brown-Brock kifogástalan volt, Reid fogott egy INT-et csak zászló miatt nem ért, Whitner ütött pár nagyot. Az front7 pedig hozta amit tud: ÁLLATOK!!! az #O is kitett magáért, Gore az Gore nincs mit ragozni. Crabtree pedig......hát most látszik igazán az alapszakaszbeli hiánya mit jelentett ennek a csapatnak, a kémia Colinnal 150%-os. Rengeteget jelent, hogy Boldin és Davis mellett itt van Ő is, mindjárt százszor nehezebb levédekezni ezt az elkapó alakulatot. Dawson meg amikor kellett akkor megtette az amiért ideszerződtettük. Nem tudom, hogy a Wild Card csapatok közül rajtunk kívül bárki le tudta e volna győzni a GB-t. Riszpekt nekik is, baromi jók voltak, és nem a sérüléseken ment ez el, bár nem jöttek azok nekik jól. Jövőre újra nyomjuk velük a PO-ban, csak a Levis Stadiumban!
A WC NFC körben ezeket az eredményeket vártam, visszavághatunk a Párducoknak a vereségért, azért a 10-9-ért amit nem ők nyertek meg, hanem mi veszítettünk el. Nem baj, hogy sokat passzoltunk a mostani meccsen, mert a macsekok ellen nehéz lesz futni, kelleni fog a passz.
GO 9ers!!!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
bizony-bizony a két karja között ment át a laszti, nem hittem el amikor hajnalban ismételték vissza.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Őrült egy meccs volt.Ahogy bekeztünk és lezavartuk őket a pályáról az hihetetlen volt és ezután jött az Int.Nem akarom elvenni Williams érdemeit de Vernon lehetett volna rámenősebb..Ezután a packs triója(AR,Lacy,Nelson) felvette az üzemi hőfokot,és nem nagyon tudtunk velük mit kezdeni..Ebben közrejátszott hogy eltünk a passrush-unk ami csak a második félidő elejére jött vissza.Ekkor Hudini Rodgers passzai megint ültek.Néha úgy éreztem a bírok a fázós kezüket inkább a zsebbe tartották minthogy a zászlót dobták volna.Szerencsénkre Kaep a végén igazi vezérként lépett elő,jó meglátásokkal(bár egyszer majdnem Hyde kezében kötött ki a laszti)őrült jó futásokkal,sikerült csapatunkat a győzelembe vezetnie.3 szívinfarktus közeli álllapot, kisebb gyomorgörcs de meglett..Ezután sokkal nehezebb meccs nem várhat ránk a párducoknál,bizakodó vagyok de most inkább élvezzük ki a tegnapi meccs örömét😊.Jó volt így ébredni,szép volt fiúk.GO NINERS!Montana
az az INT inkább Roman-Vernon számláját terheli.. de hát hiba nélkül nincs játék..
amikor kiesett Aldon az is látszott a passrush minőségén.. de tegyük hozzá hogy Rodgers az egyik legjobban dobó qb nyomás alatt.... a sok checkpass is megölt minket (majdnem)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
a gyoztes fg-nal elkapcsoltam. nem birtam idegekkel ^_^ ^_^ 😀Vegita


miért 😀petey
Így is tanítják😊 A kettő közé kell rúgni 😀Montana
bakker ez még fel sem tünt hogy a két karja között ment el??..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318


Jay és Néma Bob

😕)petey
hülye!!!!!!!!! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Nem volt egyszerű győzelem, de mentálisan sokat jelenthet még, hogy egy ilyen szoros meccset behúztunk. Úgy gondolom, hogy nem feltétlenül a jobb, inkább az egészségesebb csapat nyert tegnap. Re5pect a Packers-nek, küzdöttek mint malac a jégen. Carolina ellen payback time.

Pozitívumok tegnapról:
- Crabtree - na ez már az igazi Crab volt, 8 rec 125 yard, elkapások után is szépen hozta a yardokat, difference maker
- Dawson - újabb game winning FG, és egyébként is 88%-al rúgdos az öreg, clutch playa
- LMJ - volt egy-két szép megiramodása, és egyébként is tette a dolgát becsülettel, jó munkát végez returnerként
- Pass Rush - szépen megnehezítették Rodgers dolgát, néha viszont eltüntek (bírókat hagyjuk), Panthers ellen nagyon figyelni kell majd, hogy ne legyenek nagy szabadulások
- Kap futások - 98y, okos és hasznos futások voltak, valahol várható volt, hogy a PO-ban már többet fog futni, csak így tovább, nem mellékesen ő futotta a legtöbb yardot ebben a wc körben, pacsi

Negatívumok:
Passz O - 16/30 227y 1TD 1INT 53.3% 75.3 rating, nem teljesen negatív, de pontosságban javulni kell, és az az 1INT bőven lehetett volna akár 3is, tudjuk be a hidegnek %/ A Davisnek dobott TD passz viszont ott volt. 6 játékos osztozik ezen a 16 elkapáson ebből Crabtree 8, Boldin 3, Davis 2 elkapás.
Időkérések - az első félidőben 6 perc alatt előttünk kettőt, a második félidőben meg 7 perc alatt ugyancsak kettőt, még jó, hogy maradt a végére is egy, hahota
RedZone O - lehet mondani, hogy a bírók nem dobnak zászlót, de akkor is aggasztó amit csinálunk, és nem csak a tegnapi meccsen volt így. Első negyedben két goal line szitu->2 mezőnygól, 6pass, 0rush WTF?, aztán Romannak eszébe jutott, hogy lehet futni is->Gore TD, na mindegy
Roman - idiot
hirtelen ennyi

petey, az a kép hatalmas 😀 megkérdeztük az utca emberét is, hogy mit gondol a tegnapi győzelemről, nekem kb ez jutott eszembe róla
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gratulálok én is srácok és köszönet a kultúrált eredménykövetőért. Annak örülök, hogy szinte a végéig meccsben voltunk, nagy élmény volt a vereség ellenére is.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
a követő után ide is:
Gratulálok nektek, a 49ers személyében a jobb csapat nyert, nagy küzdelemben. Sok sikert a továbbiakban, enjoy the ride! (remélem, egyszer méltó revansot vehetünk 😊)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.