San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
kihordtam talpon egy infarktust de megérte. O_O


több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers


És a hidegre csak ennyit:


Szóval GOOOOO NINEEEEERS!diverdoc
úgy alakult, hogy elmaradtunk... majd jövő héten! 😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


És a hidegre csak ennyit:


Szóval GOOOOO NINEEEEERS!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szentek győzelmének örültem. Alexet sajnáltam. Nem létezik, hogy vki rajta verné el a port. Az az előny btw 28 pont volt. Eléggé sok Alex meccset láttam, most nagyon jól játszott. Még nálunk, pont a Szentek ellen nyújtott hasonló jót, de a tegnapi talán még jobb volt.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
Örülök a a Saints győzelmének, kíváncsi vagyok mit fognak alakítani Seattleben.he7edik
Csak a győzelem elfogadható tőlük!!! 😀 😀 😀Csiriba
hát nem tudom, Wilsont lehet bántani, Breest nem :#petey
ebben nagyon beleragadtál mi?Gyurma Pappa
majd jövő héten

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
Remélem húz ma valami újat a SF és csak altattak az alapszakaszban 😊Chargers LT
nem hiszem hogy lesz bármi új. itt már nagyon nincs olyan, max a playeket átszabják hogy jobban üljön 1-1 matchup.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Remélem húz ma valami újat a SF és csak altattak az alapszakaszban 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Örülök a a Saints győzelmének, kíváncsi vagyok mit fognak alakítani Seattleben.he7edik
Csak a győzelem elfogadható tőlük!!! 😀 😀 😀Csiriba
hát nem tudom, Wilsont lehet bántani, Breest nem :#petey
ebben nagyon beleragadtál mi?

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Örülök a a Saints győzelmének, kíváncsi vagyok mit fognak alakítani Seattleben.he7edik
én is.. de mindegy mi lesz ott, a lényeg hogy mi nyerjünk ma, aztán jöhet BÁRKI! ennek a csapatnak nincs félnivalója.. becsülettel felkészült szerintem mindenki.. aztán nyer aki kevesebbet hibázik 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 618 — Csodabogár
Örülök a a Saints győzelmének, kíváncsi vagyok mit fognak alakítani Seattleben.he7edik
Csak a győzelem elfogadható tőlük!!! 😀 😀 😀Csiriba
hát nem tudom, Wilsont lehet bántani, Breest nem :#

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Örülök a a Saints győzelmének, kíváncsi vagyok mit fognak alakítani Seattleben.he7edik
Csak a győzelem elfogadható tőlük!!! 😀 😀 😀
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Örülök a a Saints győzelmének, kíváncsi vagyok mit fognak alakítani Seattleben.


több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
nagyon nehezen osszekapart gyozelemre szamitok. a GB-ben sok a serult, viszont tul meleg nem lesz, bar colin nem peyton, hogy csak melegben kepes jatszani.Vegita
Szerintem ez a "hideg" dolog túl van misztikfikálva. Mindkét csapatnak ugyanolyan hideg lesz. Szar lesz, de mindkét oldalnak ehhez kell alkalmazkodni (ha már - szerintem - ilyen bugyuta az NFL szezonnaptára - bár értem a többi major sport, az NCAA és a tradícó.... de akkor is). Az igazi veszély ilyenkor nem a játékban van, hanem abban, hogy a nem folyamatos játék miatta pálya szélén állók "kihűlnek". Ezt kell megoldani, és szerintem ez megoldható (tényleg, melegedősátor? 😀).szaszia
a hideg alatt azt ertem, amig Colinek eleg sokszor melegben jatszanak, addig Rodgers-szek akkor jutnak meleghez, ha szaunaznak edzes utan 😀 vagyis, az egyik lenyegesen jobban hozza van szokva, a masik nem. ez pedig lehet boven elony 😊


hat azert, ha egy csapat 21 pontos vezetest kiad a kezebol, nem Alexet kene elokaparni, hanem elso nekifutasbol pl a DC-t. amugyis, PO-ban ha nincs baszatos vedelmed, elcsuszol. Alex nagyot jatszott, a 2. felidoben gyengebben muzsikalt, de szepen jottek is a serulesek.Vegita
Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 21 pontos előny felépítésében igen jelentős szerepe volt a D-nek, hiszen a TO-ket (összesen 4!) mégiscsak ők provokálták ki. Kétségtelen, ezeket a ziccereket (nagyon jó pozíciókból indultak a drive-ok) ki is kell használni, és ezt Alex megtette. Nekem élmény volt Alex-et nézni (elnézést, elfogult vagyok vele, mint családunk egy tagja, akihez azért kötődöm), szerintem rendesen odatette magát. Volt pár olyan megmozdulása, amit nagyon hiányolok ebben a játékban, de tőle kétszer is láttam, szerintem hatalmas (amikor a zseb kezd összeomlani, Alex kimozog, aztán elindul balra előre futva a LOS felé és jobbra előre csuklóból átnyomja a lasztit... tiszta kézilabda) és eredményes is volt, azon kívül rendesen bevállalt futásokat is (egyszer fejjel előre vetődve!), és volt nagyon gyors helyzetfelismerése is, a tetejében TD passz lett. A félidőben megfordult a fejemben, hogy milyen lenne egy SB-ban ellenük...pikáns... aztán másképp alakult... kár érte. A Chiefs idei teljesítményéről elismerően kell nyilatkozni!szaszia
igen, de merre jart a 2. felidoben a kc d? Alex termeszetes, hogy nagyot jatszott, (nem kell hozza elfogultsag, hogy mindenki lassa 😉 )elvegre Jimboek jol kineveltek, Andy meg rendesen raepitett a rovid passzokkal. az mas kerdes egyebkent, hogy Luck hihetetlen zsenialis iranyito, mar most nagyobb a szememben, mint az elodje 😀 😀
tobb alkalommal is repult elore fejjel, mikor futott 😊
de a szaraz igazsaghoz hozzatartozik, hogy a kc-nek is ugyanolyan konnyu volt a sorsolasa, mint a denvernek. amikor komolyabb ellenfel jott, elvereztek. (tudom, hogy a gyozelmet nem kell magyarazni). ezert hiaba is volt nagy a remeny a gyozelemre es Alex miatt drukkoltam a kc-nek, erosen varhato volt, hogy Luck rendesen odabasz, ha pici lehetosege nyilik majd ra. bar, azert arra kivancsi leszek, hogy a po-ban hanyszor tehetik majd meg, hogy komoly hatranybol feljojjenek?!?!
remelem denverben folytatjak es kiutik a majom peytont!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
körkérdés!! ki hogyan nézi majd? rituálé? ital kaja? egyedül haverokkal? stream sport2 vagy gamepass?Josszi
Szerencsés helyzetben vagyok,mert itt németbe 6.-a ünnep így a felkeléssel nem lesz gond.Sport2-n nézem tesómmal, akit már bemutattam(hóksz fan),ő biztos piszkálni fog a meccs alatt, de a lefújás után remélem egy széles mosollyal és kacajjal fogom őt lenyugtatni 😀Montana
Németországban hogy nézel Sport2-t? Aztabetyármindenségit... nekem meg nincs itthon... ejnye...(Sürgősen Németországba kell költöznöm...)szaszia
Ez itt a reklám helye:UPC Direct! 😛
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
körkérdés!! ki hogyan nézi majd? rituálé? ital kaja? egyedül haverokkal? stream sport2 vagy gamepass?Josszi
Szerencsés helyzetben vagyok,mert itt németbe 6.-a ünnep így a felkeléssel nem lesz gond.Sport2-n nézem tesómmal, akit már bemutattam(hóksz fan),ő biztos piszkálni fog a meccs alatt, de a lefújás után remélem egy széles mosollyal és kacajjal fogom őt lenyugtatni 😀Montana
Németországban hogy nézel Sport2-t? Aztabetyármindenségit... nekem meg nincs itthon... ejnye...(Sürgősen Németországba kell költöznöm...)
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
nagyon nehezen osszekapart gyozelemre szamitok. a GB-ben sok a serult, viszont tul meleg nem lesz, bar colin nem peyton, hogy csak melegben kepes jatszani.Vegita
nagyon nehezen osszekapart gyozelemre szamitok. a GB-ben sok a serult, viszont tul meleg nem lesz, bar colin nem peyton, hogy csak melegben kepes jatszani.Vegita
Szerintem ez a "hideg" dolog túl van misztikfikálva. Mindkét csapatnak ugyanolyan hideg lesz. Szar lesz, de mindkét oldalnak ehhez kell alkalmazkodni (ha már - szerintem - ilyen bugyuta az NFL szezonnaptára - bár értem a többi major sport, az NCAA és a tradícó.... de akkor is). Az igazi veszély ilyenkor nem a játékban van, hanem abban, hogy a nem folyamatos játék miatta pálya szélén állók "kihűlnek". Ezt kell megoldani, és szerintem ez megoldható (tényleg, melegedősátor? 😀).
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
hat azert, ha egy csapat 21 pontos vezetest kiad a kezebol, nem Alexet kene elokaparni, hanem elso nekifutasbol pl a DC-t. amugyis, PO-ban ha nincs baszatos vedelmed, elcsuszol. Alex nagyot jatszott, a 2. felidoben gyengebben muzsikalt, de szepen jottek is a serulesek.Vegita
Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 21 pontos előny felépítésében igen jelentős szerepe volt a D-nek, hiszen a TO-ket (összesen 4!) mégiscsak ők provokálták ki. Kétségtelen, ezeket a ziccereket (nagyon jó pozíciókból indultak a drive-ok) ki is kell használni, és ezt Alex megtette. Nekem élmény volt Alex-et nézni (elnézést, elfogult vagyok vele, mint családunk egy tagja, akihez azért kötődöm), szerintem rendesen odatette magát. Volt pár olyan megmozdulása, amit nagyon hiányolok ebben a játékban, de tőle kétszer is láttam, szerintem hatalmas (amikor a zseb kezd összeomlani, Alex kimozog, aztán elindul balra előre futva a LOS felé és jobbra előre csuklóból átnyomja a lasztit... tiszta kézilabda) és eredményes is volt, azon kívül rendesen bevállalt futásokat is (egyszer fejjel előre vetődve!), és volt nagyon gyors helyzetfelismerése is, a tetejében TD passz lett. A félidőben megfordult a fejemben, hogy milyen lenne egy SB-ban ellenük...pikáns... aztán másképp alakult... kár érte. A Chiefs idei teljesítményéről elismerően kell nyilatkozni!
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
nagyon nehezen osszekapart gyozelemre szamitok. a GB-ben sok a serult, viszont tul meleg nem lesz, bar colin nem peyton, hogy csak melegben kepes jatszani.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Remélem ma is ilyen lesz a séma,azaz a play hívások,legalább ilyen ütősek lesznek,bár idén nem mindig éreztem ,de majd most:  www.youtube.com/watch?v=tseFUqU0fUA
nehéz meccsre számítotok ma? vélemény?
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Ha a csillagok is szerencsésen állnak még játszhatunk egy meccset a jó öreg Candlestickben,ráadásul NFC döntőt,az nagyon amerikai sztori lenne,megkönnyezném😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ja értem! nincs harag, csak nem értettem, hogy akit kivételesen mindenki dicsér, hogy jut el mezégetésig.

Sean Smith valóban homály volt néha, akkor vele lett keverve. De ő ilyen. Miamiban is ez volt vele, 3 jó play amiből egyik király, akkor ünnepelteti magát ezerrel. Aztán egy homály, akkor elbújik a föld alá. Ezért nem kapott sehol több pénzt a ligában. Ez nem változott. Bár volt nála rosszabb DB sajnos.

Másik hogy AJ Jenkins az utolsó pár meccsre kezd elbújni a tehetségéből. Most is volt egy nagy játéka, igaz több passzt nem is kapott. Neki jövőre lesz fontos éve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Én kivételesen most nektek is drukkolok, azaz mondom inkább úgy,hogy akkor is örülök,ha a GB jut tovább, és akkor is ha ti. Habár még ott lesz nektek egy Panthers (akivel remélem bucira veritek egymást 😀 ) , de ha bejutnánk z NFC champ gémbe, elég nagy lenne egy 9ers-Hawks.
Sőt szerintem kb téttel együtt az év meccse lenne.undisputedly
azt a dontot en is adnam! micsoda kohard meccs lenne, te jo eg! 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat azert, ha egy csapat 21 pontos vezetest kiad a kezebol, nem Alexet kene elokaparni, hanem elso nekifutasbol pl a DC-t. amugyis, PO-ban ha nincs baszatos vedelmed, elcsuszol. Alex nagyot jatszott, a 2. felidoben gyengebben muzsikalt, de szepen jottek is a serulesek.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.ulpianus
Pont itt pár szobával lentebb 😉Shawlong
idéznéd?ulpianus
Szerintem Sean Smith lett emlegetve és így lett belőle félreértés 😊Na ő tényleg homály volt néha..Montana
Na az lehet,miért hívnak minden második embert Smith-nek ??? Elég megjegyezni a mieinket 😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.ulpianus
Pont itt pár szobával lentebb 😉Shawlong
idéznéd?ulpianus
Szerintem Sean Smith lett emlegetve és így lett belőle félreértés 😊Na ő tényleg homály volt néha..