NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 867
Még mindig szívesebben lennék forró teát szürcsülő szurkoló mint operatőr 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
A hétvégi meccsel kapcsolatban,nyilván nem lesz könnyű bla-bla,ellenben,aki ellenünk csak az időjárásban bízik az szerintem kezdhet aggódni😊csrnyei
Mi itt az időjárásban bízunk, McCarthynak és a srácoknak ennél nyilván konkrétabb tervei vannak 😊 Egyébként "csak" annyira lesz hideg hogy veszélybe került az 1960 óta tartó sold out record, még 1000 valamennyi jegy hátra van.JayB
aligha a hideg miatt, arra felé bírják a zimankót!Alabama Niners
hát azért végignyomni majd' 3 órát, ráadásul durva fagyási sérüléseket lehet szerezni, nem egy népünnepély, PO ide vagy oda. gondolom az is benne van hogy Karácsony miatt sokmindenki elköltötte a pénzét látva a Pack szereplését 😉

de tényleg, ez embertelen, sarkvidéki hideg, itt már nem lehet takarózni a "hozzászokással". meg ez nem olyan hogy az egész Packers jégkunyhóban született és fagyasztóban alszanak 😀

szerintem lesz pár "furcsa" play emiatt, ilyen WTF típusú %/ menjen a futás, oszt jónapot.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A hétvégi meccsel kapcsolatban,nyilván nem lesz könnyű bla-bla,ellenben,aki ellenünk csak az időjárásban bízik az szerintem kezdhet aggódni😊csrnyei
Mi itt az időjárásban bízunk, McCarthynak és a srácoknak ennél nyilván konkrétabb tervei vannak 😊 Egyébként "csak" annyira lesz hideg hogy veszélybe került az 1960 óta tartó sold out record, még 1000 valamennyi jegy hátra van.JayB
aligha a hideg miatt, arra felé bírják a zimankót!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 867
A hétvégi meccsel kapcsolatban,nyilván nem lesz könnyű bla-bla,ellenben,aki ellenünk csak az időjárásban bízik az szerintem kezdhet aggódni😊csrnyei
Mi itt az időjárásban bízunk, McCarthynak és a srácoknak ennél nyilván konkrétabb tervei vannak 😊 Egyébként "csak" annyira lesz hideg hogy veszélybe került az 1960 óta tartó sold out record, még 1000 valamennyi jegy hátra van.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
ezért lesz első körös CB draft szerintem. WR is kell, de azt ráérünk, botrányosan mély az idei WR class.petey
szerinted 2 CB-t is húzhatunk a drafton?csrnyei
persze, de ugye előtte a FA lesz a mérvadó. CB, S, WR, OL, DL, QB ez mind need

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ezért lesz első körös CB draft szerintem. WR is kell, de azt ráérünk, botrányosan mély az idei WR class.petey
szerinted 2 CB-t is húzhatunk a drafton?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Valahogy úgy érzem, hogy ha most sem érünk oda, akkor megint évekig a közelébe sem kerülünk. red6t6
miért? tök fiatal a csapat magja, nem úgy van hogy fele már a nyugdíjasotthonban van 😊 ezen felül ott vannak a fiatalok IR-en, meg egy rakat draft pickünk van, akiket be tudunk építeni folyamatosan.petey
de tapasztalt és kiemelkedő CB kelleni fog.. Revis nem jön el Tampából? 😀Josszi
ezért lesz első körös CB draft szerintem. WR is kell, de azt ráérünk, botrányosan mély az idei WR class.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Valahogy úgy érzem, hogy ha most sem érünk oda, akkor megint évekig a közelébe sem kerülünk. red6t6
miért? tök fiatal a csapat magja, nem úgy van hogy fele már a nyugdíjasotthonban van 😊 ezen felül ott vannak a fiatalok IR-en, meg egy rakat draft pickünk van, akiket be tudunk építeni folyamatosan.petey
de tapasztalt és kiemelkedő CB kelleni fog.. Revis nem jön el Tampából? 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Persze vannak fiatalok a tarsolyban, de a többi csapatra is elmondható ez. A csoportunk jövőre még erősebb lesz, pedig már így sem volt piskóta. A draft pozíciónk sem túl acélos, pár játékos el fog menni, meg egyáltalán a fejekben azért ott marad, ha eddig SB-be került a csapat hozta, most meg kettőből semmi... persze ez nem így lesz, mert idén odaérnek! 😊 Jövőre meg kötelező... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A hétvégi meccsel kapcsolatban,nyilván nem lesz könnyű bla-bla,ellenben,aki ellenünk csak az időjárásban bízik az szerintem kezdhet aggódni😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Srácok, az SB-ért meg kell szenvedni, sosem adták ingyen. Valahogy úgy érzem, hogy ha most sem érünk oda, akkor megint évekig a közelébe sem kerülünk. red6t6
Szerintem jövőre is esélyesek lehetünk a végső győzelemre, a csapatba több idén sérült,de nagyreményű játékost építhetünk be(Tank,Lattimore),illetve néhány idén is szerepet kapó játékos még többet tehet hozzá a csapat teljesítményéhez(Patton,VM) és még a draft is ott van.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Valahogy úgy érzem, hogy ha most sem érünk oda, akkor megint évekig a közelébe sem kerülünk. red6t6
miért? tök fiatal a csapat magja, nem úgy van hogy fele már a nyugdíjasotthonban van 😊 ezen felül ott vannak a fiatalok IR-en, meg egy rakat draft pickünk van, akiket be tudunk építeni folyamatosan.

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Srácok, az SB-ért meg kell szenvedni, sosem adták ingyen. Valahogy úgy érzem, hogy ha most sem érünk oda, akkor megint évekig a közelébe sem kerülünk. Azaz most van itt az ideje, hogy odarakjuk magunkat, és ezt a csapat is tudja, ki is fogja hozni a maximumot, és ez nekem már elég lesz. Itt már nem lesz lazázás, és Roman sem fogja visszafogni a csapatot, ugye Roman? 😉 Szóval haljunk meg a pályán, és lássuk, mire lesz elég! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár

több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
nah Boone azt tervezi hogy ő bizza egyetlenként kesztyű nélkül a szokásos cuccban játszik.. normális:?? .DJosszi
Hogy egy igazi klasszikust idézzek: Ő férfi 😊 ( by Palik )

Az ő posztján egyébként talán jobb is kesztyű nélkül játszani. Én magam is a legritkább esetben hordok kesztyűt, egyszerűen zavar. Lehet, Boone is szereti "érezni" a dolgokat 😉ashyn
na majd meglátja pregame közben. a nagyobb gond az hogy Rogers kérdőjeles, és Wright is. elég karcsú lett a DB sor. Brock, TBrown, Cox, Darryl Morris. hááát...
amúgy sincsen jó érzésem, de ez elég necces így, viszont ebben a gyalázatos hidegben csak passz nem működik.

ma délután repülnek el, gondolom szombaton lesz egy kis walkthrough meg kinti átmozgató edzés.petey
Persze, majd a helyszínen úgy is megtapasztalja, mennyire zavarja a hideg. Úgy is ott fog eldőlni.

Sajnos a defense nem áll túl jól, ha se Rogers, se Wright nem fog tudni játszani, lehetnek kellemetlen pillanataink. Nem néztem a GB sérültjeit / távol maradóit, de én se számítok sima meccsre.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
nah Boone azt tervezi hogy ő bizza egyetlenként kesztyű nélkül a szokásos cuccban játszik.. normális:?? .DJosszi
Hogy egy igazi klasszikust idézzek: Ő férfi 😊 ( by Palik )

Az ő posztján egyébként talán jobb is kesztyű nélkül játszani. Én magam is a legritkább esetben hordok kesztyűt, egyszerűen zavar. Lehet, Boone is szereti "érezni" a dolgokat 😉ashyn
na majd meglátja pregame közben. a nagyobb gond az hogy Rogers kérdőjeles, és Wright is. elég karcsú lett a DB sor. Brock, TBrown, Cox, Darryl Morris. hááát...
amúgy sincsen jó érzésem, de ez elég necces így, viszont ebben a gyalázatos hidegben csak passz nem működik.

ma délután repülnek el, gondolom szombaton lesz egy kis walkthrough meg kinti átmozgató edzés.

több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
nah Boone azt tervezi hogy ő bizza egyetlenként kesztyű nélkül a szokásos cuccban játszik.. normális:?? .DJosszi
Hogy egy igazi klasszikust idézzek: Ő férfi 😊 ( by Palik )

Az ő posztján egyébként talán jobb is kesztyű nélkül játszani. Én magam is a legritkább esetben hordok kesztyűt, egyszerűen zavar. Lehet, Boone is szereti "érezni" a dolgokat 😉
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
nah Boone azt tervezi hogy ő bizza egyetlenként kesztyű nélkül a szokásos cuccban játszik.. normális:?? .D

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Boldogat mindenkinek!
A hideg sztem is fontos tényező lehet. Közel 40 fok difi büdös mód megterhelő, bár a roszteren kevés szívbeteg van. A migrénesebbje meg szedjen valamit. Én Kaep-től félek inkább. Futni kell, futni kell.
Csak úgy mellesleg Bowmann: sztem idén ő a csapat MVP-je. Jó Isten tartsa meg még 4 meccsig legalább a fantasztikus formáját. Reid meg a RoY nálam egyértelműen. Gore és Davis között nem tudok választani, ki legyen az OoY.
JayB! Olvasgatom miket írsz, nézem az avatarodat, meg a logódat és az Ötödik Sally jut eszembe😉 3-4 nap múlva majd Crab helytartójaként visszavárunk!😀

Ja és üdv mindkét friss szurkernek! Montana, nálam már a nickeddel nyerő vagy!diverdoc
de ha csak egy másik énje van max 2. Sally lehet 😀 , de várom én is vissza majd hétfő hajnal után.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Remélem a srácok is úgy állnak hozzá ahogy ti, akkor nem lehet baj packers részről 😀JayB
ha úgy álltok hozzá ahogy a harmatgyenge Chicago ellen akkor nem lehet gond 😀Josszi
Nyertek már innen nem egy SB-t ahogy most a GB áll. 😛 Nem azt mondom hogy a GB az esélyes de egy ilyen esélytelenek nyugalmával induló, óriási küzdő csapat ellen a -1000 fokos Lambeaun bizony pofára lehet esni. Ez nem egy madden szimuláció ahogy páran gondoljátok.JayB
nem is gondolom azt hogy előre lefutott, de ti most nem vagytok abban az állapotban hogy SB-t nyerjetek, nagy mák volt hogy megvertétek a Chicagot, igaz hogy sérülés az tizedelt benneteket nagyon a szezon során.. de ha hozzuk amit tudunk akkor mi fogunk nyerni, ha nem így lesz gratulálok majd..
és nem nézem le a GB-t, Rodgers TOP3 QB egy nagyszerű sportember, kemény srác akit nagyon tisztelek, az újonc futótok is nagyon jó, egy második Gore lehet belőle.. egyszerűen ezt érzem hogy most mi vagyunk a favoritok..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát igazság szerint egy NFC döntőn szívesebben nézném a két csapatot.. ^ ^ Józan ésszel nézve az SF-ben benne van hogy elmegy a végéig, a Packersben ezt most nem érzem ennek ellenére képtelen vagyok nem GB-nek szurkolni.

PS: Hozzatok meleg teát, a vendég öltözőben nem üzemeltetünk szaunát! 😀 (true story!)JayB
Nem is lesz annyira hideg! Most olvastam, hogy Boone rövidujjas mezben játszik😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 867
Hát igazság szerint egy NFC döntőn szívesebben nézném a két csapatot.. ^ ^ Józan ésszel nézve az SF-ben benne van hogy elmegy a végéig, a Packersben ezt most nem érzem ennek ellenére képtelen vagyok nem GB-nek szurkolni.

PS: Hozzatok meleg teát, a vendég öltözőben nem üzemeltetünk szaunát! 😀 (true story!)
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Boldogat mindenkinek!
A hideg sztem is fontos tényező lehet. Közel 40 fok difi büdös mód megterhelő, bár a roszteren kevés szívbeteg van. A migrénesebbje meg szedjen valamit. Én Kaep-től félek inkább. Futni kell, futni kell.
Csak úgy mellesleg Bowmann: sztem idén ő a csapat MVP-je. Jó Isten tartsa meg még 4 meccsig legalább a fantasztikus formáját. Reid meg a RoY nálam egyértelműen. Gore és Davis között nem tudok választani, ki legyen az OoY.
JayB! Olvasgatom miket írsz, nézem az avatarodat, meg a logódat és az Ötödik Sally jut eszembe😉 3-4 nap múlva majd Crab helytartójaként visszavárunk!😀

Ja és üdv mindkét friss szurkernek! Montana, nálam már a nickeddel nyerő vagy!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Én nem szoktam észrevenni látványos visszaesést hidegben a passzjátékunkban, tudjuk hogy pl Manninget vagy Breest ez marhára zavarja, Kap-ről majd kiderül.Gondolom a futásra fekszünk majd rá mint az első héten, a passzjátékot meg "rábízzuk" a tundrára. Bárki bármit mond SF-ből érkezve nem könnyű hozzászokni ehhez, gondoljatok bele hogy a legtöbb ember mennyire megszenved akárcsak egy 5 fokos hidegfrontot is, itt most minimum 30 fokot kell megszokni.JayB
Én józan paraszti ésszel azt gondolom, hogy a kemény fagy főleg a kezet és az ujjakat fagyasztja le, ami a passzolós O-nak a legnagyobb gond. A futásnak meg a D-nek kevésbé. Ez eddig nekünk kedvez, még ha a csapat nem is szokott hozzá.
Sok incomplete és fumble lesz véleményem szerint.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 867
Én nem szoktam észrevenni látványos visszaesést hidegben a passzjátékunkban, tudjuk hogy pl Manninget vagy Breest ez marhára zavarja, Kap-ről majd kiderül.Gondolom a futásra fekszünk majd rá mint az első héten, a passzjátékot meg "rábízzuk" a tundrára. Bárki bármit mond SF-ből érkezve nem könnyű hozzászokni ehhez, gondoljatok bele hogy a legtöbb ember mennyire megszenved akárcsak egy 5 fokos hidegfrontot is, itt most minimum 30 fokot kell megszokni.