NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.ulpianus
Pont itt pár szobával lentebb 😉Shawlong
idéznéd?ulpianus
Szerintem Sean Smith lett emlegetve és így lett belőle félreértés 😊Na ő tényleg homály volt néha..Montana
Na az lehet,miért hívnak minden második embert Smith-nek ??? Elég megjegyezni a mieinket 😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.ulpianus
Pont itt pár szobával lentebb 😉Shawlong
idéznéd?ulpianus
Szerintem Sean Smith lett emlegetve és így lett belőle félreértés 😊Na ő tényleg homály volt néha..
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
A Chiefs topicot én olvasom folyamatosan.
ender mondott annyit összesen, hogy ha jól mondom fejből, hogy Alex Smith nem elit irányító, bár a pénzéhez és tehetségéhez mérten jó volt, de nem egy Luck. Bár szte Luck sem volt jó tegnap, ő így látta.
De senki nem Alexre fogta a vereséget. Még az itt ismerős nem épp '9ers fan undi is dicsérte Smitht, a Colts szurkolók is, én is.
Minden KC topicban a védelmet vették elő, nem Alexet. Ezért kérdeztem, mert meglepett, hogy mezégetésről beszélsz.ulpianus
Igen,én ebből vettem,hogy az lenne,biztos félre értelmeztem,ezért elnézést. A mezégetés,meg költői túlzás volt,azt csak a 49-ers funok tették még anno sajnos vele......
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A Chiefs topicot én olvasom folyamatosan.
ender mondott annyit összesen, hogy ha jól mondom fejből, hogy Alex Smith nem elit irányító, bár a pénzéhez és tehetségéhez mérten jó volt, de nem egy Luck. Bár szte Luck sem volt jó tegnap, ő így látta.
De senki nem Alexre fogta a vereséget. Még az itt ismerős nem épp '9ers fan undi is dicsérte Smitht, a Colts szurkolók is, én is.
Minden KC topicban a védelmet vették elő, nem Alexet. Ezért kérdeztem, mert meglepett, hogy mezégetésről beszélsz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.ulpianus
Pont itt pár szobával lentebb 😉Shawlong
idéznéd?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.ulpianus
Pont itt pár szobával lentebb 😉
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget .Shawlong
Na ezt mutasd már meg hol olvastad, hogy Alex Smithre verik a vereséget a Chiefs szurkolók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
Szegény Alex Smith,lehet a KC vérmesebb szurkolók már ott is mezeket égetnek??? Egyszerűen nem értem,hogy miért verik rá páran ezt a vereséget . De azért a NO győzelmének örülök,egy körig még megúsztuk a pottyantós kakadukat ha nyerünk ma,és mehetünk a 12 szurkolójuk elé játszani 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én kivételesen most nektek is drukkolok, azaz mondom inkább úgy,hogy akkor is örülök,ha a GB jut tovább, és akkor is ha ti. Habár még ott lesz nektek egy Panthers (akivel remélem bucira veritek egymást 😀 ) , de ha bejutnánk z NFC champ gémbe, elég nagy lenne egy 9ers-Hawks.
Sőt szerintem kb téttel együtt az év meccse lenne.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
en nagyon sajnalom a KC-t, ilyen serules domping egy meccsen... de azert a DC-t is elohuznam, hogy 20 pontos vezetest hogy sikerul elbukni? orultem volna egy kc niners sb-nek 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Remélem, ma is követik a csapatok a tegnapi sémát: az első meccsen a hazai csapat ( Bengals ), a második meccsen a vendég ( 49ers ) fog nyerni 😊

KC - IND: elképesztő meccs volt, mintha a második félidőre mezt cseréltek volna a játékosok, a két játékrész teljesen fordítottja volt egymásnak.

NO - PHI: kicsit nyögvenyelősen indult a meccs, pedig nem is volt olyan hideg ( majd ma, Cinci-ben 20 centi hó, GB-ben -20 fok, remek köröülmények lesznek mndkét meccsen 😊 ). A végére azért összekapták magukat a csapatok, és a Saints-nek sikerült behúznia a győzelmet.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Na a Saints nyert, most rajtunk a sor. A Panthersnek még úgyis vissza kell csapni a vereségért :cool:
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár

ROBOKAP





több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
ha mar a draft, azert Alexert is kapunk valamit, nem? 😊 foleg, ha este atgurulnak a coltson 😛Vegita
Nem függ a mostani meccstől. egy második kör volt eleve, és az alapszakasztól függött, hogy még egy második vagy harmadik kör jön hozzá. Mivel meglett a 8nál több győzelme a Chiefsnek, így második az is. Vagyis 2013as és 2014es második kör a vége.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ha mar a draft, azert Alexert is kapunk valamit, nem? 😊 foleg, ha este atgurulnak a coltson 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Harbaugh sajtótájékoztatóján a leghülyébb kérdés:Nem zavarja a QB és WR-ek látását a kilélegzett levegő?😛
Megy a hideg misztifikálása, de Harbaugh doktor lazán elmagyarázta a vérkeringés alapjait az újságíroknak, hogy lenyugodjanak😛 " the guys will put clothes on that they’ll be able to move around in and then start playing. The heart rate ramps up, the hot blood races to the arteries, to the vessels, to the capillaries, and there distributed to the fingers and the toes. In an athlete, the age and the health of these guys, that hot blood will be racing around." Nagyon jó!!! A rugásoknál lát Jimbo 10-15 yardos különbséget az idő miatt. De az mindkét csapatnál meglesz.
Csapat awardok is megvannak: Len Eshmont, MVP Bowmann, másik MVP és Bill Walsh díj Boldin. További díjazottak Justin Smith, Boone, Reid, Blue Collarok: Dorsey, Gore, Ventron. Gratula nekik.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
körkérdés!! ki hogyan nézi majd? rituálé? ital kaja? egyedül haverokkal? stream sport2 vagy gamepass?Josszi
Szerencsés helyzetben vagyok,mert itt németbe 6.-a ünnep így a felkeléssel nem lesz gond.Sport2-n nézem tesómmal, akit már bemutattam(hóksz fan),ő biztos piszkálni fog a meccs alatt, de a lefújás után remélem egy széles mosollyal és kacajjal fogom őt lenyugtatni 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Üdv az új ninereknek , jó helyre jöttetek😊

Srácok , egy fontos dolog van: Kurvamód szurkolni kell a hétvégén!😊
El is mondom miért.
Van egy sajtfejű munkatársam. Ha nyerünk , hétfőn beviszem az eredeti SF pólómat , fel kell vennie , abban fog egész nap dolgozni. Csinálunk képeket , és megy a fészbukra!😊))

GO NINERS!!!!Harlequin
Szurkolással nem lesz gond 😊 Szabadság kivéve, haverral online leszünk skype-on, és együtt fogunk szurkolni. Ahogy írtad: Go Niners! 😉ashyn
mázlista 😀 én reggel6kor kelés majd 😀 remélem ragyogó ábrázattal...
de előtte este popcorn hegyek és egy kis üveges sör bekészítve,ölben laptop, rajtam az ezeréves Garcia mezem, tv-be füles bedugva és hajrá!
szünetben meg vágtatás ki konyhába cigizni

körkérdés!! ki hogyan nézi majd? rituálé? ital kaja? egyedül haverokkal? stream sport2 vagy gamepass?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Üdv az új ninereknek , jó helyre jöttetek😊

Srácok , egy fontos dolog van: Kurvamód szurkolni kell a hétvégén!😊
El is mondom miért.
Van egy sajtfejű munkatársam. Ha nyerünk , hétfőn beviszem az eredeti SF pólómat , fel kell vennie , abban fog egész nap dolgozni. Csinálunk képeket , és megy a fészbukra!😊))

GO NINERS!!!!Harlequin
Szurkolással nem lesz gond 😊 Szabadság kivéve, haverral online leszünk skype-on, és együtt fogunk szurkolni. Ahogy írtad: Go Niners! 😉
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
nah Boone azt tervezi hogy ő bizza egyetlenként kesztyű nélkül a szokásos cuccban játszik.. normális:?? .DJosszi
hülyeséget írtam a kapkodásban, nem kesztyű nélkül hanem "csak" rövid ujjúban játszik majd 😀
sleevless

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Roigers és Wright questionable, habár Wright edzett, Rogers pedig kicsit futott. nélkülük nehéz lenne.petey
több pontot fogunk szerezni... nem kell aggódni, lesz Brown és Brock

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Roigers és Wright questionable, habár Wright edzett, Rogers pedig kicsit futott. nélkülük nehéz lenne.

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Üdv az új ninereknek , jó helyre jöttetek😊

Srácok , egy fontos dolog van: Kurvamód szurkolni kell a hétvégén!😊
El is mondom miért.
Van egy sajtfejű munkatársam. Ha nyerünk , hétfőn beviszem az eredeti SF pólómat , fel kell vennie , abban fog egész nap dolgozni. Csinálunk képeket , és megy a fészbukra!😊))

GO NINERS!!!!Harlequin
Szerintem rajtunk nem fog múlni 😉
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Üdv az új ninereknek , jó helyre jöttetek😊

Srácok , egy fontos dolog van: Kurvamód szurkolni kell a hétvégén!😊
El is mondom miért.
Van egy sajtfejű munkatársam. Ha nyerünk , hétfőn beviszem az eredeti SF pólómat , fel kell vennie , abban fog egész nap dolgozni. Csinálunk képeket , és megy a fészbukra!😊))

GO NINERS!!!!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
5 játékosunk az All-Pro keretben.
Bowman az első,
Vernon Davis,Joe Staley,Justin Smith és Ahmad Brooks a második csapatban.