NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Azon gondolkoztam, erre a hidegre mennyi ideje van a csapatnak felkészülni.
Nem tudjátok, hogy az idegenben játszás menetrendje mi ilyenkor, ha vasárnap van a meccs? Lemennek mondjuk csütörtökön (repülővel? : magán?/sima utas?), edzenek aznap meg pénteken, szombat pihi és megbeszélés, aztán meccs?nullzero
elő van írva ilyenkor, hogy mindenki a fagyasztóban alszik, majd hűtőkocsiban szállítják őket a meccs helyszínére
komolyra fordítva a szót, ez engem is érdekelne 😀
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Azon gondolkoztam, erre a hidegre mennyi ideje van a csapatnak felkészülni.
Nem tudjátok, hogy az idegenben játszás menetrendje mi ilyenkor, ha vasárnap van a meccs? Lemennek mondjuk csütörtökön (repülővel? : magán?/sima utas?), edzenek aznap meg pénteken, szombat pihi és megbeszélés, aztán meccs?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Remélem a srácok is úgy állnak hozzá ahogy ti, akkor nem lehet baj packers részről 😀JayB
ha úgy álltok hozzá ahogy a harmatgyenge Chicago ellen akkor nem lehet gond 😀Josszi
Nyertek már innen nem egy SB-t ahogy most a GB áll. 😛 Nem azt mondom hogy a GB az esélyes de egy ilyen esélytelenek nyugalmával induló, óriási küzdő csapat ellen a -1000 fokos Lambeaun bizony pofára lehet esni. Ez nem egy madden szimuláció ahogy páran gondoljátok.JayB
minden tisztelet, de hogy álljunk hozzá? 😀 nem hinném hogy bárki a 9erstől lenézné a Packerst. az hogy mi mit mondunk semmi hatással nincs rájuk 😉
amúgy ez a csonthideg nekünk kedvez. brutál D és futójáték. vagy a Packers csak északról draftol játékost? 😊 nekik is hideg lesz. és akárhogy nézem, nem jó a Sajtfejűek védelme és még finom voltam. de ugye ha felcsapom a közhelyszótárt, any given sunday.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Remélem a srácok is úgy állnak hozzá ahogy ti, akkor nem lehet baj packers részről 😀JayB
ha úgy álltok hozzá ahogy a harmatgyenge Chicago ellen akkor nem lehet gond 😀Josszi
Nyertek már innen nem egy SB-t ahogy most a GB áll. 😛 Nem azt mondom hogy a GB az esélyes de egy ilyen esélytelenek nyugalmával induló, óriási küzdő csapat ellen a -1000 fokos Lambeaun bizony pofára lehet esni. Ez nem egy madden szimuláció ahogy páran gondoljátok.JayB
amikor az ellenfél az esélytelenek nyugalmában és a hidegben bízik, akkor azért szerintem lehetünk optimisták 😀
persze ettől még nem gondoljuk, hogy lefutott a meccs, csak bizakodunk 😊

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 866
Remélem a srácok is úgy állnak hozzá ahogy ti, akkor nem lehet baj packers részről 😀JayB
ha úgy álltok hozzá ahogy a harmatgyenge Chicago ellen akkor nem lehet gond 😀Josszi
Nyertek már innen nem egy SB-t ahogy most a GB áll. 😛 Nem azt mondom hogy a GB az esélyes de egy ilyen esélytelenek nyugalmával induló, óriási küzdő csapat ellen a -1000 fokos Lambeaun bizony pofára lehet esni. Ez nem egy madden szimuláció ahogy páran gondoljátok.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Remélem a srácok is úgy állnak hozzá ahogy ti, akkor nem lehet baj packers részről 😀JayB
ha úgy álltok hozzá ahogy a harmatgyenge Chicago ellen akkor nem lehet gond 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 866
Remélem a srácok is úgy állnak hozzá ahogy ti, akkor nem lehet baj packers részről 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Üdv az új ninereknek! 😊
Továbbjutás esetén mi alapján dől el, hogy kihez megyünk? A kiemelés, vagy az alapszakaszban elért győzelmek száma?
Szoros meccset várok, de nyerünk!
Kap: 260 yard, 2 TD, 1 Int, 55 futott yard, 1 futott TD
Gore: 132 yard, 2 TDpicstii
41 - 24 ide

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Akkor abban mindenki egyetért hogy szombat éjjel a Saintnek szurkolunk.he7edik
mindegy hogy az NFC döntőre vagy előbb megyünk a Hawkshoz, mindenképpen meg kell őket vernünk. ennyi 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Akkor abban mindenki egyetért hogy szombat éjjel a Saintnek szurkolunk.he7edik
Nem csak most szombaton, de ha úgy van, akkor a következőn is.
több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Accuweather: Green Bay Sunday -29, Real Feel: -46 ...
 www.accuweather.com/en/us/green-bay-wi/54303/daily-weather-forecast/1868?day=4
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Akkor abban mindenki egyetért hogy szombat éjjel a Saintnek szurkolunk.


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Üdv az új ninereknek! 😊
Továbbjutás esetén mi alapján dől el, hogy kihez megyünk? A kiemelés, vagy az alapszakaszban elért győzelmek száma?
Szoros meccset várok, de nyerünk!
Kap: 260 yard, 2 TD, 1 Int, 55 futott yard, 1 futott TD
Gore: 132 yard, 2 TDpicstii
A kiemelés dönt..Montana
Ha mi nyerünk és a Saints is akkor Saints-Hawks, 49ers-Panthers. szóval jó lenne ha a Packers után a Pantherst is megvernénk 😀 mielőtt Seattle-be utazunk, már ha a Hawks is eljut odáig...

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Üdv az új ninereknek! 😊
Továbbjutás esetén mi alapján dől el, hogy kihez megyünk? A kiemelés, vagy az alapszakaszban elért győzelmek száma?
Szoros meccset várok, de nyerünk!
Kap: 260 yard, 2 TD, 1 Int, 55 futott yard, 1 futott TD
Gore: 132 yard, 2 TDpicstii
A kiemelés dönt..
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Üdv az új ninereknek! 😊
Továbbjutás esetén mi alapján dől el, hogy kihez megyünk? A kiemelés, vagy az alapszakaszban elért győzelmek száma?
Szoros meccset várok, de nyerünk!
Kap: 260 yard, 2 TD, 1 Int, 55 futott yard, 1 futott TD
Gore: 132 yard, 2 TD
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Bowman NFC Defensive Player of the month. óriási gratula, ha még elcsípné a DPOY-t is :cool:petey
megérdemelné...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
Bowman NFC Defensive Player of the month. óriási gratula, ha még elcsípné a DPOY-t is :cool:

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
vasárnap run heavy! használjuk LMJ-t és Huntert is remélem, nincs Matthews, szét lesz futva a Packers D!
és a pontos passzok, trükkös playek! Boldin Crab és Patton aki remélem teszi majd a dolgát..
Iupati valószinű játszik majd. Győzni megyünk a Lembóra 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Pár szót én is írnék magamról,mert én is friss vagyok az oldalon.
31 éves vagyok Németországban élek.Napok kérdése és megszületik a kisfiam aki szintén Niners fan lesz(remélem)😊.
NFL-t két éve követem,első meccs amit láttam az egy Ravens-Texans meccs volt,és egyből beleszerettem ebbe a sportba.Feltérképeztem a csapatokat és mikor videókat kezdtem nézni a Willis-Bowman párosról,tudtam hogy itt fogok kikötni.
Van egy ikertestvérem(itt Ginola) aki Seehawks fan,nem kell mondanom mik mennek itt egy-egy meccs végén,és hogy mennyire megy a zrika és a piszkálódás.Remélem a főcsoportdöntőt náluk játszuk és onnan megyünk az SB-be.Röviden ennyit rólam..
Go Niners!Montana
heh akkor családi cukkolás adott lesz évtizedekre 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Üdv az új családtagoknak! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Azért nem lesz az olyan egyszerű. A PO-ban már nem igen lehet hagyatkozni a korábbi eredményekre. Egy-egy meccsre bármelyik csapat fel tudja pörgetni magát, persze itt már egy-egy meccs nem elég. Nagyon remélem, hogy ezek a lazázások, már annak szóltak, hogy tartalékoljunk a PO-ra, bár a Falcons ellen egy kicsit sikerült túlságosan leülni...ha nincs az a pick-six, akkor azért meleg lett volna. Dehát a sportban nincs értelme a "ha"-val kezdődő mondatoknak... több közhely most nem jut eszembe 😊

GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Pár szót én is írnék magamról,mert én is friss vagyok az oldalon.
31 éves vagyok Németországban élek.Napok kérdése és megszületik a kisfiam aki szintén Niners fan lesz(remélem)😊.
NFL-t két éve követem,első meccs amit láttam az egy Ravens-Texans meccs volt,és egyből beleszerettem ebbe a sportba.Feltérképeztem a csapatokat és mikor videókat kezdtem nézni a Willis-Bowman párosról,tudtam hogy itt fogok kikötni.
Van egy ikertestvérem(itt Ginola) aki Seehawks fan,nem kell mondanom mik mennek itt egy-egy meccs végén,és hogy mennyire megy a zrika és a piszkálódás.Remélem a főcsoportdöntőt náluk játszuk és onnan megyünk az SB-be.Röviden ennyit rólam..
Go Niners!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
és csak reménykednni tudok hogyha esetleg vezetnénk 10+ ponttal akkor nem állunk vissza mert az lesz mint a Cards, Falcons ellen...petey
a Cards ellen lehet hogy mi álltunk vissza (megvolt már a PO, nem volt esély a bye-ra) a Falcons ellen meg nem mi álltunk vissza inkább ők húztak bele.. ahogy tavaly a qb döntőben sem a Ravens állt vissza szerintem, hanem mi szívtuk fel magunkat rendesen..Josszi
a Falcons ellen 10 ponttal mentünk az uccsó 5 percre. ezt illett volna megoldani előbb hogy visszakapjuk a labdát, ehelyett mindig megcsinálták 3rd downokra. mondjuk Gonzo a TD-jénél nemes egyszerűséggel ellökte Whitnert..de már mindegy 😊 Ryanék hozzánkvágtak mindent amijük volt, nem mentek le harc nélkül.
a Cards ellen is semmit, ismétlem semmit nem csináltunk offenzben. Kap Boldinnal azt csinált amit akart a Cards D ellen, ha felrakunk még 10-et nem érdekel, jöjjenek a cserék de így elég necces volt.petey
ja ja ,mondjuk közte(Gonzales) és Whitner között vagy 30kg és 20cm a különbség? 😀 volt támadó fault de nem kirívó nem dobtak a zebrák..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
és csak reménykednni tudok hogyha esetleg vezetnénk 10+ ponttal akkor nem állunk vissza mert az lesz mint a Cards, Falcons ellen...petey
a Cards ellen lehet hogy mi álltunk vissza (megvolt már a PO, nem volt esély a bye-ra) a Falcons ellen meg nem mi álltunk vissza inkább ők húztak bele.. ahogy tavaly a qb döntőben sem a Ravens állt vissza szerintem, hanem mi szívtuk fel magunkat rendesen..Josszi
a Falcons ellen 10 ponttal mentünk az uccsó 5 percre. ezt illett volna megoldani előbb hogy visszakapjuk a labdát, ehelyett mindig megcsinálták 3rd downokra. mondjuk Gonzo a TD-jénél nemes egyszerűséggel ellökte Whitnert..de már mindegy 😊 Ryanék hozzánkvágtak mindent amijük volt, nem mentek le harc nélkül.
a Cards ellen is semmit, ismétlem semmit nem csináltunk offenzben. Kap Boldinnal azt csinált amit akart a Cards D ellen, ha felrakunk még 10-et nem érdekel, jöjjenek a cserék de így elég necces volt.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 619 — Csodabogár
a héten olvastam hogy Fangio nem szeret blitzelni, de a Packers ellen blitzeltette a védelmet a legtöbbet, gondolom most sem lesz másképp.

petey
Blitz ellen Rodgersnek a legjobb a passer ratingje a ligában.JayB
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/3913/will-49ers-continue-to-blitz-rodgers

Rodgers usually fares well against the blitz but not against the 49ers. Since Jim Harbaugh took over the 49ers in 2011, they are 3-0 against the Packers.

According to ESPN Stats & Information, Rodgers' Total QBR against the 49ers when blitzed in the past three meetings is 8.0. In Week 1 this season, Rodgers was 1-for-6 with an interception when blitzed by Vic Fangio's defense.

Typically, Fangio doesn't like to blitz. His team has blitzed 17.9 percent of the time since the start of last season. It's something about that Fangio blitz that gets to Rodgers. Since the start of last season, he has completed 59.5 percent of his passes and averaged 8.1 yards per attempt against every other blitz. Those numbers fall to 52.8 percent and 4.4 yards against the 49ers.