Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
...és még ez is 🙂

több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Elvesztettük a divatdrukkereket 😀
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Azokat már 2015-ben 😀
Hanni
Soha nem váltok csapatot. 😃
Felőlem jöjjön Vrabel és rakjon össze egy bika védelmet! Azt se bánom ha az O balfasz lesz, és 5 győzelmet hozunk össze jövőre, csak a D legyen top, és ne kelljen nézni megint, hogy 2300 yardot futnak ellenünk. Az jobban fáj mindennél. 😃
funkyparduc
Ámen!
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Elvesztettük a divatdrukkereket 😀
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Azokat már 2015-ben 😀
Hanni
Soha nem váltok csapatot. 😃
Felőlem jöjjön Vrabel és rakjon össze egy bika védelmet! Azt se bánom ha az O balfasz lesz, és 5 győzelmet hozunk össze jövőre, csak a D legyen top, és ne kelljen nézni megint, hogy 2300 yardot futnak ellenünk. Az jobban fáj mindennél. 😃

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Elvesztettük a divatdrukkereket 😀
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Azokat már 2015-ben 😀
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A Seahawkshoz Ő a legjobb választás. Nem örülök, hogy pont oda, de mikor kitette a Titans, már akkor is mondtam, hogy a Seahawks helyében rámennék, mert nagyon oda való.
shagi0206
Állítólag nagyon a fiatal Carrollt látják benne, Jody néni konkrétan örökbe fogadná.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A fiatal Carroll már Seattle-ben van most is, mint a Huskies OC-ja
r.baggio
Az van, hogy nem. Ha Brennanból lehetne HC, akkor már 3-4 éve legalább OC lenne a ligában. Ő erről úgy tűnik lecsúszott.
több mint 2 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Elvesztettük a divatdrukkereket 😀
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Reszemrol csak nem tudok mit irni ameddig semmi sem tortenik, szerintem sok hir ami kint van meg interju sokszor csak alku pozicio erosites vagy eltereles , fogalma sincs senkinek hogy mi tortenik igazan SuperBowl utan okosabbak leszunk .

Ui: van egy podcast youtube on "seahawks forever" vagy valami hasonlo cringy nevvel egy raidersel sport ujsagiroval beszelget az ember a vedo kordinatorrol aki allitolag szinten nagyon eselyes erdemes megnezni sokmindent meg lehet tudni !

Szerkesztette: Fantomas0429
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Elvesztettük a divatdrukkereket 😀
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Olyan van itt is? 😮 Én azt hittem az csak a Pats drukkerek között létezik. 😀
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A Seahawkshoz Ő a legjobb választás. Nem örülök, hogy pont oda, de mikor kitette a Titans, már akkor is mondtam, hogy a Seahawks helyében rámennék, mert nagyon oda való.
shagi0206
Állítólag nagyon a fiatal Carrollt látják benne, Jody néni konkrétan örökbe fogadná.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A fiatal Carroll már Seattle-ben van most is, mint a Huskies OC-ja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Elvesztettük a divatdrukkereket 😀
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Inkább engem fogadjon örökbe 😀 Bízok Schneiderben (mást úgy sem tudok 🙂 ) De gyanúsan Vrabel kirúgását követően ment Pete. Ha nem kell sietni,akkor tutira bevárja a SB-t. Minden nap másra tenném a házat,mindent el tudok képzelni már ..
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A Seahawkshoz Ő a legjobb választás. Nem örülök, hogy pont oda, de mikor kitette a Titans, már akkor is mondtam, hogy a Seahawks helyében rámennék, mert nagyon oda való.
shagi0206
Állítólag nagyon a fiatal Carrollt látják benne, Jody néni konkrétan örökbe fogadná.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Nem elég neki az öreg? Kell neki egy fiatalabb bika is? 😄 Én jobban örülnék egy támadó felfogású edzőnek, mint mondjuk Holmgren volt. Kíváncsi lennék mit tudna kihozni egy ilyen offensebol
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A Seahawkshoz Ő a legjobb választás. Nem örülök, hogy pont oda, de mikor kitette a Titans, már akkor is mondtam, hogy a Seahawks helyében rámennék, mert nagyon oda való.
shagi0206
Állítólag nagyon a fiatal Carrollt látják benne, Jody néni konkrétan örökbe fogadná.
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Johnson-t és Macdonald-t is nagyon emlegetik. Én még mindig azt mondom, megvárják a SB-t és utána fognak kinevezni valakit. Schneidernek nem kell sietnie.
több mint 2 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 074
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
A Seahawkshoz Ő a legjobb választás. Nem örülök, hogy pont oda, de mikor kitette a Titans, már akkor is mondtam, hogy a Seahawks helyében rámennék, mert nagyon oda való.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Hát nagyon az a mondás, hogy Vrabel.
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Elküldték vagy el akart menni? Vagy a kihívások éltetik és ezért ment Mackóskodni?
Reggio1914
Elvileg Carroll leváltása után minden edzővel közölték, hogy nyugodtan kereshet magának új csapatot, mert az új HC miatt senkinek nincs fix helye.
Sebii
Kíváncsi vagyok a DC milyen ajánlatokat fog kapni. 🤣
KisBandi
Szerintem valamelyik High School csak felhívja.
Sebii
Takarítónak maximum.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Elküldték vagy el akart menni? Vagy a kihívások éltetik és ezért ment Mackóskodni?
Reggio1914
Elvileg Carroll leváltása után minden edzővel közölték, hogy nyugodtan kereshet magának új csapatot, mert az új HC miatt senkinek nincs fix helye.
Sebii
Kíváncsi vagyok a DC milyen ajánlatokat fog kapni. 🤣
KisBandi
Szerintem valamelyik High School csak felhívja.
Sebii
Amúgy a tavalyi D coach aranycsapatból Desai-t is kivágta az Eagles.
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Elküldték vagy el akart menni? Vagy a kihívások éltetik és ezért ment Mackóskodni?
Reggio1914
Elvileg Carroll leváltása után minden edzővel közölték, hogy nyugodtan kereshet magának új csapatot, mert az új HC miatt senkinek nincs fix helye.
Sebii
Kíváncsi vagyok a DC milyen ajánlatokat fog kapni. 🤣
KisBandi
Szerintem valamelyik High School csak felhívja.
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Elküldték vagy el akart menni? Vagy a kihívások éltetik és ezért ment Mackóskodni?
Reggio1914
Elvileg Carroll leváltása után minden edzővel közölték, hogy nyugodtan kereshet magának új csapatot, mert az új HC miatt senkinek nincs fix helye.
Sebii
Kíváncsi vagyok a DC milyen ajánlatokat fog kapni. 🤣
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Elküldték vagy el akart menni? Vagy a kihívások éltetik és ezért ment Mackóskodni?
Reggio1914
Elvileg Carroll leváltása után minden edzővel közölték, hogy nyugodtan kereshet magának új csapatot, mert az új HC miatt senkinek nincs fix helye.
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
Helmut a kint felejtett 40-es tábla
Elküldték vagy el akart menni? Vagy a kihívások éltetik és ezért ment Mackóskodni?
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
No Waldron akkor elment. Carroll 4 OC-t használt el 14 év alatt.
Nem végzett rossz munkát Genoval, de azért kicsit csodavárás volt azt gondolni, hogy majd legyőzi azt a két vezetőedzőt, akiknek az edzői fájáról jött.
több mint 2 éve
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 941
The #Seahawks enter the 2024 off-season with $4.3 million in cap space:

The team has free agents like the likes of Bobby Wagner, Leonard Williams, Jordyn Brooks, Noah Fant, Drew Lock, etc. The team needs to be creative about who they want to retain or let go of. The team would also want to bring in new guys through free agency or the draft to improve the team.

The biggest cap space hits are 3 players:

Geno Smith - $31.2 million.
Tyler Lockett - $27.8 million.
Jamal Adams - $26.9 million.

What moves do you anticipate? What needs to be sacrificed to be made to improve the team?

[h/t: Steezy A. Smith TV/IG]

[📷: Joe Camporeale/USA TODAY Sports]

Na itt a feladvány! Ti hogyan matekoznátok jelen tudásotok szerint?
funkyparduc
Adams egyértelmű kuka, még ha rengeteg pénzt is visz el a sapkából. Lockett szerintem belemenne egy szerződés átalakításba. Geno, hááát ő lutri, kérdés az új edző mit akar?
Williams nagyon kell ebbe a védelembe, Brooks se rossz, de nem egy top LB, szerintem. Fant nem rossz TE, ha tudják használni és nem sérült, ezért kellene Johnson, mert ő tudja használni TE-ket. Wagner, mint öltöző vezére maradhatna addig ,amíg az új stáb nem illeszkedik be, de amúgy én egy évet adnék még neki, aztán hívnám segédedzőnek. Lock, elfogadható back-up QB, de ha draftolunk egyet, akkor nem erőltetném.
Lesz itt még sok kérdés, de először derüljön ki, ki lesz az új hajóskapitány. 😊
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
The #Seahawks enter the 2024 off-season with $4.3 million in cap space:

The team has free agents like the likes of Bobby Wagner, Leonard Williams, Jordyn Brooks, Noah Fant, Drew Lock, etc. The team needs to be creative about who they want to retain or let go of. The team would also want to bring in new guys through free agency or the draft to improve the team.

The biggest cap space hits are 3 players:

Geno Smith - $31.2 million.
Tyler Lockett - $27.8 million.
Jamal Adams - $26.9 million.

What moves do you anticipate? What needs to be sacrificed to be made to improve the team?

[h/t: Steezy A. Smith TV/IG]

[📷: Joe Camporeale/USA TODAY Sports]

Na itt a feladvány! Ti hogyan matekoznátok jelen tudásotok szerint?
funkyparduc
Brooksot megtartani
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Wagner,Williamst megtartani. Lockettet csak érzelmi okokból,de szívtelen sport ez.De edzett vagyok már ... talán ...