Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Drew Lock kezd. Go Hawks !
több mint 2 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
 youtu.be/6MjTAkp9-nY?si=hScy7PDrEJxXjTiZ

Remelem hamarosan Hawks edzo lesz!

Defense elemzes .
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Adams+Eskridge+Darell Taylor+2024 első kör+máj+veséért feljebb cserélnék ... 😃
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Amit Adams muvel a palya szelen es az online terben az nekem mar sok.undorito ez az ember. F@szert nem tudjuk kitenni.
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
4219let a safrasico egagLes meccsEn megaldmodtam iogy 4 2fe nyetrunkakovoheten
GOOOOOOHAKWKS4
akdestroyer
Óriási tanár 😀 😀 😀
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
😀
Ez valami árulás, én nem emlékszek tegnap estéről ilyen kommentre. Mondjuk sok másra sem.

Lehet valami admin volt.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
4219let a safrasico egagLes meccsEn megaldmodtam iogy 4 2fe nyetrunkakovoheten
GOOOOOOHAKWKS4
akdestroyer
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Ha az eredményt nézzük,jobban helytálltunk mint az Eagles 😀
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
4219let a safrasico egagLes meccsEn megaldmodtam iogy 4 2fe nyetrunkakovoheten
GOOOOOOHAKWKS4

több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
...persze egy ( SIKERES !) QB draft, ,nem gátolná az edzői gárda lecserélését 😀
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Lehet,hogy gáz ilyet mondani (meg mostanában nem is volt rá példa),de lehetséges,hogy inkább a jobb draft pickre kéne rámenni mint a PO-ra...
Zman77
Nincs jelentősége. A keret tele van tehetséges játékosokkal, akik szarul vannak edzve/használva. Jöhet itt bármilyen magas pick, amíg ez az edzői garnitúra van, nem lesz komoly előrelépés.
Sebii
Jogos. De egyenletes teljesítményt nyújtó QB-el, jobban nézne ki a dolog.Dallas elleni meccsen látszott,hogy Ginoban benne van ( amiért szerethető ) a jó teljesítmény,ami nem edzés kérdése.Ha minden meccsen így játszana akkor nem vágynék változásra 😀
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Lehet,hogy gáz ilyet mondani (meg mostanában nem is volt rá példa),de lehetséges,hogy inkább a jobb draft pickre kéne rámenni mint a PO-ra...
Zman77
Nincs jelentősége. A keret tele van tehetséges játékosokkal, akik szarul vannak edzve/használva. Jöhet itt bármilyen magas pick, amíg ez az edzői garnitúra van, nem lesz komoly előrelépés.
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Lehet,hogy gáz ilyet mondani (meg mostanában nem is volt rá példa),de lehetséges,hogy inkább a jobb draft pickre kéne rámenni mint a PO-ra...
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
A pass protection elég gyenge volt tegnap. Geno szeret nézelődni, sok sack az ő hibája volt idén, de tegnap kiválóan játszott és nagyon sokszor 2 sec alatt az arcában voltak. Azt nem értettem, hogy ha Lucas egészséges, akkor miért váltogatták egymást Peterssel? Ha meg nem, akkor minek állt be?

Védekezésben az underneath útvonalakkal nagyon durván nem tudtunk mit kezdeni. Woolent nagyon égették egész meccsen, de őt nem bántanám. Olyan facepalm flageket dobáltak, hogy nem csodálom, hogy a cégén már hozzá se mert érni az elkapóhoz inkább.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Igazából egyszerre vagyok szokás szerint felbaszódva, de furcsa mód egyszerre örülök annak, hogy tök jó dolgokat is láthattunk, és megúsztuk az előzetesen várt nagy elpicsázást. Ezek mellett a TVm is megúszta, hogy kibasszam az ablakon, pedig elég lett volna hozzá még egy DPI.
Hanni
hagyjuk már a nagy elpicsázást, a Boys egy fluke csapat. rettentő fegyelmezetlen módon játszottatok, pedig most szurkoltam is :/ meglehetett volna.

több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Igazából egyszerre vagyok szokás szerint felbaszódva, de furcsa mód egyszerre örülök annak, hogy tök jó dolgokat is láthattunk, és megúsztuk az előzetesen várt nagy elpicsázást. Ezek mellett a TVm is megúszta, hogy kibasszam az ablakon, pedig elég lett volna hozzá még egy DPI.
Hanni
Ah hagyjuk is, en mar kezdek belefaradni
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Igazából egyszerre vagyok szokás szerint felbaszódva, de furcsa mód egyszerre örülök annak, hogy tök jó dolgokat is láthattunk, és megúsztuk az előzetesen várt nagy elpicsázást. Ezek mellett a TVm is megúszta, hogy kibasszam az ablakon, pedig elég lett volna hozzá még egy DPI.
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Lett még egy prime time meccsetek.

iktriad
Na ja, mostanában ez "nagy öröm" nálunk!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lett még egy prime time meccsetek.
több mint 2 éve
Kelomen Seattle Seahawks Michigan State Spartans 29
Baszki, Wilson szerdán lett 35 éves. Hirtelen ez most azért hasba vágott, repül az idő…
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Ma este legalább nem lesz eső,szél,meg hideg.Fedett csarnokban legalább ezek nem hátráltatnak majd minket 😀 GO HAWKS !
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Hogyha edzoi stab valtas lenne szezon vegen (remelem lesz). Ki kit hozna/probalna meg az edzoi stabba?
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Nezd meg RW-t, 5 meccse veretlenek a broncossal fele ilyen jo brigaddal, es nem liga alja csapatokat vernek. Mindenkepp Petek-ben van a hiba
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Tényleg,ez hogy megy ? Waldron megmutatja Petenek,hogy nézd ezt találtam ki,Ő meg felülbírálja ? Gondolom nincs teljesen szabad keze,mozgástere ? Vagy igen ?
Zman77
ezt találgatjuk évek óta. mondjuk abból kiindulva, hogy a fantáziátlan középső futások és a harmadikra "na...hátha majd most mégiscsak megtartja a fal (bár eddig nem tartott) és menjen mindenki messzire" játékok állandó szereplők OC-től függetlenül, kristályosodik a válasz...

ha Waldron tökös lenne (muhahhha, pont ő...) most mondhatná, hogy:

Figyu Pete! Hosszú felkészülési időnk van. A következő meccsen tutira szopni fogunk. Add ide teljesen az O-t és ne szólj bele. Ha eredménytelenek leszünk, bassz ki nyugodtan. Nem biztos, hogy nyerünk, de nem 13 pontot csinálunk.

Persze ehhez az kell, hogy neki is legyen bátorsága és tényleg értsen hozzá. Mert eddig csak egy báb. Nem hiába nem hívták sehova és ha nem villant, akkor nem is fogják. Hajlok rá, hogy tényleg egy senki...
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Tényleg,ez hogy megy ? Waldron megmutatja Petenek,hogy nézd ezt találtam ki,Ő meg felülbírálja ? Gondolom nincs teljesen szabad keze,mozgástere ? Vagy igen ?
Zman77
Hat ha nincs szabad keze akkor PC-t is roptetni kene. De sztem nem csak Waldron hibaja, egyszeruen ahogy a jatekosoknal az edzonel is kell verfrissites. Pete mar jo ideje itt van es van egy SB a neve mellett es ennyi, amikor azert eleg jo jatekosok fordulnak meg itt.