Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Juteszembe:
Ti mennyi fizettetek Genonak azért, hogy a 2 yardos checkdown passzokat az egész meccsen 5 yarddal túldobálja? 😀
akdestroyer
Ti jobban ismeritek, de neki nem ez lenne az alapjárata? 😀
warr_b
Howell kb hasonló dolgokkal próbálkozott, de ő legalább eltalálta az embereit. Sőt, akár többször egymás után is képes volt megetetni a védelmet ugyanazzal a play-el.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Juteszembe:
Ti mennyi fizettetek Genonak azért, hogy a 2 yardos checkdown passzokat az egész meccsen 5 yarddal túldobálja? 😀
akdestroyer
Ti jobban ismeritek, de neki nem ez lenne az alapjárata? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Juteszembe:
Ti mennyi fizettetek Genonak azért, hogy a 2 yardos checkdown passzokat az egész meccsen 5 yarddal túldobálja? 😀
akdestroyer
Azt nem tudom, de meccs közben megidéztelek egyszer, de épp kómában voltál. Szóval sosem fogom megtudni mi az elméleti haszna a triple backfield felállásnak, amit kétszer is prezentáltunk tegnap óriási sikerrel /s 😀
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Remélem azért a bírókat bő nyállal vettétek le 😊
warr_b
Csak a szokásos.


Juteszembe:
Ti mennyi fizettetek Genonak azért, hogy a 2 yardos checkdown passzokat az egész meccsen 5 yarddal túldobálja? 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Remélem azért a bírókat bő nyállal vettétek le 😊
warr_b
Mindig csalunk, te nem tudtad még?
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Remélem azért a bírókat bő nyállal vettétek le 😊
warr_b
Természetesen. Magyar forinttal fizettünk. Örültek!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem azért a bírókat bő nyállal vettétek le 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Hu azt a kurva ennyit szerencsetlenkedni. Offense siralom eddig, remeljuk a 2. felido jobb lesz mert ez igy keves lesz
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Kenny McIntosh lehetséges,hogy játszik,kíváncsi lennék rá mert Carroll eléggé ragaszkodik hozzá,sérülés elött állítólag jó volt az edzőtáborban ... Lehetséges ,hogy kickoff returnerként jól szerepelne . Dallas szerintem nem túl jó benne,nyilván változott a szabály is,de utoljára Tyler Lockett volt ebben nagy király.
GoHawks !
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Akkor ez Geno hír fals volt 😛
dande2
Mondanám hogy életem trollkodása volt, de nem ez volt az. 😀

több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Mire szamithatunk hetvegen? Mit vartok?
En mar orulnek egy sima W-nek
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ez Geno hír fals volt 😛
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 767
Egy kis siker a hétre, ha már vasárnap kikaptunk:
Geno Smith lett a hét támadójátékosa az NFC-ben:

https://www.nfl.com/news/players-of-the-week/2023-week-9/nfc-geno-smith
akdestroyer
Azért kapta, mert kitartó és kemény volt, és nem vonult vissza a focitól félidőben.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis siker a hétre, ha már vasárnap kikaptunk:
Geno Smith lett a hét támadójátékosa az NFC-ben:

https://www.nfl.com/news/players-of-the-week/2023-week-9/nfc-geno-smith
akdestroyer
Minden bántás nèlkül de how, hogy ne magunk felé beszèljek egy CeeDee Lamb 191 yard TD???? Mondjuk. De hát legyen 😏😉
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Pont most ? 😃
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Egy kis siker a hétre, ha már vasárnap kikaptunk:
Geno Smith lett a hét támadójátékosa az NFC-ben:

https://www.nfl.com/news/players-of-the-week/2023-week-9/nfc-geno-smith

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
gedam 6 508
az első játéknál lezárja az utat lamar előtt, a feladatát jól megoldja (ne hagyja lj-t befutni), ott kb. ennyi volt a dolga. a 2. játéknál is azt hiszi, hogy meg fog indulni lamar lábon, ott már türelmetlen, a helyére dobja be.
a 3.-nál a wr-t védekezi le és ez éppen az előző játék folyománya, de sztem ott kellett maradnia, mert még akkor ki is foroghatott volna lj.
gedam
Akkor kicsit félreérthető voltam, nem ment át a cinizmusom.
Nyílván nem arra gondoltam, hogy ne azt csinálta volna, ami ki lett neki adva.
Vagy hogy ne lehetne amúgy egy egész jó SS.

Az egésznek a lényege az arra való rávilágitás volt, hogy
1: mennyire haszontalanul játszatjuk.

A meccs nagy részében spy LB poszton tevékenykedett, amivel sikerült is limitálni Lamart, cserébe az összes létező yardot sikerült beszopni mind a földön, mind a levegőben, mert a kulcsfontosságú szituációkban kurvára nem volt a helyén, hanem a backfileden kavirnyászott, és kvázi 10 emberrel védekeztünk, mindezt természetesen edzői sugallatra, és ezért természetesen mindenkinek jár a faszkorbács.
A liga egyik legjobb strongsafetyjéből sikerült transzformálnuk egy kurvára hatékonytalanul blitzelő linebackert.
A SS poszt meg közben üresen tátong a playek alatt, ezt próbáltam csak kihiperventillálni magamból.

Ezt a vasárnapi produkciót meg szerepkört egy veteránminimumért érkező van Noy is simán lehozta volna, mi meg fizettünk érte 2 első kört, meg a tökömtudja hánymillió dollárt.

2: És amúgy meg igen, szemmel láthatóan baszik bele az egészbe.
Nem egy futásnál állt csípőre tett kézzel a blokkolására küldött TE mögött, ahelyett hogy megpróbált volna szerelni.
Csak 10 yardok mentek el ilyeneken.

Ui: Természetesen nem őt akarom egyszemélyben előszedni, mert a vasarnapi produkció az úgy amblok egy lehugyozott sóskifli volt, OL-estül, Genostúl, mindenestül.
akdestroyer
értettem persze és értem miért vagytok rá kihegyezve, nyilván nem éri az árát, igazad van, nem egy elit playmaker. ez egy mellényúlás, viszont carrollék ügyesen megújították a franchiset. a wilson trade és a pickek felhasználása szerintem az utóbbi 10 év legjobb üzlete volt. pedig anno én is inkább azt mondtam, hogy carroll a fék és nem wilson, de a 20 fontos döntésből 19 jó volt, ez az adams biznisz nem.
egyébként nem véletlen törik bele az nfc-sek bicskája lamarba, az az 1 hét kevés, ameddig rákészülnek. sztem futásnál simán csak spy-olt adams és nyilván rosszul csinálta, így -1 ember volt fent nálatok, de ez most a dc és carroll tehetetlensége is volt. a csoportellenfeleink már sokkal jobban le tudják törni lamar játékát.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
az első játéknál lezárja az utat lamar előtt, a feladatát jól megoldja (ne hagyja lj-t befutni), ott kb. ennyi volt a dolga. a 2. játéknál is azt hiszi, hogy meg fog indulni lamar lábon, ott már türelmetlen, a helyére dobja be.
a 3.-nál a wr-t védekezi le és ez éppen az előző játék folyománya, de sztem ott kellett maradnia, mert még akkor ki is foroghatott volna lj.
gedam
Akkor kicsit félreérthető voltam, nem ment át a cinizmusom.
Nyílván nem arra gondoltam, hogy ne azt csinálta volna, ami ki lett neki adva.
Vagy hogy ne lehetne amúgy egy egész jó SS.

Az egésznek a lényege az arra való rávilágitás volt, hogy
1: mennyire haszontalanul játszatjuk.

A meccs nagy részében spy LB poszton tevékenykedett, amivel sikerült is limitálni Lamart, cserébe az összes létező yardot sikerült beszopni mind a földön, mind a levegőben, mert a kulcsfontosságú szituációkban kurvára nem volt a helyén, hanem a backfileden kavirnyászott, és kvázi 10 emberrel védekeztünk, mindezt természetesen edzői sugallatra, és ezért természetesen mindenkinek jár a faszkorbács.
A liga egyik legjobb strongsafetyjéből sikerült transzformálnuk egy kurvára hatékonytalanul blitzelő linebackert.
A SS poszt meg közben üresen tátong a playek alatt, ezt próbáltam csak kihiperventillálni magamból.

Ezt a vasárnapi produkciót meg szerepkört egy veteránminimumért érkező van Noy is simán lehozta volna, mi meg fizettünk érte 2 első kört, meg a tökömtudja hánymillió dollárt.

2: És amúgy meg igen, szemmel láthatóan baszik bele az egészbe.
Nem egy futásnál állt csípőre tett kézzel a blokkolására küldött TE mögött, ahelyett hogy megpróbált volna szerelni.
Csak 10 yardok mentek el ilyeneken.

Ui: Természetesen nem őt akarom egyszemélyben előszedni, mert a vasarnapi produkció az úgy amblok egy lehugyozott sóskifli volt, OL-estül, Genostúl, mindenestül.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 2 éve
gedam 6 508
A szürke 33 árnyalata
- avagy hogyan rohanj a veszTEDbe backfieldre

Elsőre egy sokkal nagyobb volumenű elemzéssel készültem Jamal Adams hasznavehetetlenségéről, de aztán a videózás közben lélekben épp úgy fogytam el, mint kakóscsiga az ovis bálon.

Úgyhogy az elemzés helyett inkább egy rövid kvízt csináltam:
Hoztam 5 playt a tegnapi meccsről, illetve hozzá tartozó 5 kérdést, a válaszokat pedig tőletek várom!

#1
Az első kapott TD-t választottam az első jelenetnek.

A kérdésem pedig: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

#2
A második jelenetnek a második TD-t megelőző játékot választottam.

A második kérdésem pedig: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

#3
A harmadik playből megkapjuk a 2. TD-t.
Hátul cover 2, Diggs és Adams vigyázó szemei figyelnek az endzone jobb és bal oldalára.
Amint eldől hogy a Ravens futással próbálkozik, a LB sor valamint Diggs egyből próbálja bedönteni a LoS környékét.

A harmadik kérdésem pedig: Miközben a csapattársai kicsi a rakást játszanak középen, mi a faszomat csinált (kvázi zsebredugott kézzel) ebben a playben Jamal Adams?

De tényleg. Nézzétek meg videón, nagyon durva a közöny amivel hozzááll az egész játékhoz. Egy helyben állva mozizza végig ahogy benyeljük a második hatost, majd széttárja a kezét, és lesétál oldalra.

#4
A 40 yardos futójáték, amiből újabb TD-t kapunk.

Bár itt a másik safetynk is parádésat alakított football IQ terén, és párosan, önként és dalolva vették ki magukat a játékból, de a kérdésem ezúttal is a következő: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

#5
Az utolsó jelenet az utolsó kapott TDnk.
Ami itt nekem külön kurvára tetszett, hogy a játék előtt mindenki tudta, hogy mi következik.
Én is, te is, meg Budai Zoltán szakkommentátor is, aki előtte hosszasan és akkurátusan elmagyarázta, hogy mindenkit lecseréltek már a kezdőcsapatból, egyedül OBJ van a pályán, és nagyon el akarják vele kapattatni az idei első TD-jét, szóval valószínűleg ő lesz a célpont.

Hátul emberezés, a 2 safety pedig ismét az endzone 2 oldaláért felel.
A snap után J.Adams úgy bambul Lamarra, mint kezdő őzike a Catenpillar fényszóróra, miközben kvázi az orra előtt fut el OBJ és az ekkor már lépéshátrányban lévő Woolen, ő mégis safety segítség nélkül hagyja a cornerünket, majd ezúttal is végigmozizza a feje fölött belöbbölt TD-t.

Az utolsó kérdésem pedig: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

Kedves fórumtársak, játékra fel!

A helyes megfejtők között kisorsolok két első kört!!!
akdestroyer
az első játéknál lezárja az utat lamar előtt, a feladatát jól megoldja (ne hagyja lj-t befutni), ott kb. ennyi volt a dolga. a 2. játéknál is azt hiszi, hogy meg fog indulni lamar lábon, ott már türelmetlen, a helyére dobja be.
a 3.-nál a wr-t védekezi le és ez éppen az előző játék folyománya, de sztem ott kellett maradnia, mert még akkor ki is foroghatott volna lj.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
En arra lennek kivancsi sracok hogyha arra gondolunk hogy jovore szeretnenk meg egy top 10-es picket kapni, kit aldoznatok be erte? Vagy akar kit hoznatok a csapatba? Lehet az akar egy egyetemi top jatekos vagy az NFL-bol akar. Ha uj qb-n is gondolkodunk (mert ugye megoszlanak a velemenyek Ginoval szembe es tudjuk hogy o se mai gyerek mar es elkell majd kezdenunk egy uj QB utan nezni, Lockot most ne nezzuk) kit latnatok a csapatba? Ki lenne felaldozhato a csapatbol?
balint74
Én nem értek a dolgokhoz, de meglepődnék ha Adams és Metcalf neve nem merülne fel.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 816
Pont tegnap írtam,hogy sajnálom Őt amiért félre ment a pályafutása.Szerettem a régi énjét. Jerrick Reed II fényévekkel jobb,de akár Okada is .A baj,hogy ezt tudják mások is,ezért még értéke sincs.A végén megint lesérül,az meg nem jó senkinek .Egy,egy játékra felküldhető,de már csak mélységnek jó.Sajnálom.
Zman77
egyszerűen baszik játszani
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
En arra lennek kivancsi sracok hogyha arra gondolunk hogy jovore szeretnenk meg egy top 10-es picket kapni, kit aldoznatok be erte? Vagy akar kit hoznatok a csapatba? Lehet az akar egy egyetemi top jatekos vagy az NFL-bol akar. Ha uj qb-n is gondolkodunk (mert ugye megoszlanak a velemenyek Ginoval szembe es tudjuk hogy o se mai gyerek mar es elkell majd kezdenunk egy uj QB utan nezni, Lockot most ne nezzuk) kit latnatok a csapatba? Ki lenne felaldozhato a csapatbol?
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
mit csinál? számolja a dollárokat, amikkel ki lett tömve.

több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Pont tegnap írtam,hogy sajnálom Őt amiért félre ment a pályafutása.Szerettem a régi énjét. Jerrick Reed II fényévekkel jobb,de akár Okada is .A baj,hogy ezt tudják mások is,ezért még értéke sincs.A végén megint lesérül,az meg nem jó senkinek .Egy,egy játékra felküldhető,de már csak mélységnek jó.Sajnálom.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
A szürke 33 árnyalata
- avagy hogyan rohanj a veszTEDbe backfieldre

Elsőre egy sokkal nagyobb volumenű elemzéssel készültem Jamal Adams hasznavehetetlenségéről, de aztán a videózás közben lélekben épp úgy fogytam el, mint kakóscsiga az ovis bálon.

Úgyhogy az elemzés helyett inkább egy rövid kvízt csináltam:
Hoztam 5 playt a tegnapi meccsről, illetve hozzá tartozó 5 kérdést, a válaszokat pedig tőletek várom!

#1
Az első kapott TD-t választottam az első jelenetnek.

A kérdésem pedig: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

#2
A második jelenetnek a második TD-t megelőző játékot választottam.

A második kérdésem pedig: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

#3
A harmadik playből megkapjuk a 2. TD-t.
Hátul cover 2, Diggs és Adams vigyázó szemei figyelnek az endzone jobb és bal oldalára.
Amint eldől hogy a Ravens futással próbálkozik, a LB sor valamint Diggs egyből próbálja bedönteni a LoS környékét.

A harmadik kérdésem pedig: Miközben a csapattársai kicsi a rakást játszanak középen, mi a faszomat csinált (kvázi zsebredugott kézzel) ebben a playben Jamal Adams?

De tényleg. Nézzétek meg videón, nagyon durva a közöny amivel hozzááll az egész játékhoz. Egy helyben állva mozizza végig ahogy benyeljük a második hatost, majd széttárja a kezét, és lesétál oldalra.

#4
A 40 yardos futójáték, amiből újabb TD-t kapunk.

Bár itt a másik safetynk is parádésat alakított football IQ terén, és párosan, önként és dalolva vették ki magukat a játékból, de a kérdésem ezúttal is a következő: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

#5
Az utolsó jelenet az utolsó kapott TDnk.
Ami itt nekem külön kurvára tetszett, hogy a játék előtt mindenki tudta, hogy mi következik.
Én is, te is, meg Budai Zoltán szakkommentátor is, aki előtte hosszasan és akkurátusan elmagyarázta, hogy mindenkit lecseréltek már a kezdőcsapatból, egyedül OBJ van a pályán, és nagyon el akarják vele kapattatni az idei első TD-jét, szóval valószínűleg ő lesz a célpont.

Hátul emberezés, a 2 safety pedig ismét az endzone 2 oldaláért felel.
A snap után J.Adams úgy bambul Lamarra, mint kezdő őzike a Catenpillar fényszóróra, miközben kvázi az orra előtt fut el OBJ és az ekkor már lépéshátrányban lévő Woolen, ő mégis safety segítség nélkül hagyja a cornerünket, majd ezúttal is végigmozizza a feje fölött belöbbölt TD-t.

Az utolsó kérdésem pedig: Mi a faszomat csinált ebben a playben Jamal Adams?

Kedves fórumtársak, játékra fel!

A helyes megfejtők között kisorsolok két első kört!!!

Szerkesztette: akdestroyer