Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
PC nagyon magabiztosan állítja, hogy Metcalf nálatok akar maradni. A pénzen kívül miért érné meg ez neki? Nem lesz boldog mikor Lock párszor túldobja 30 yardos sprintek után, majd szaladhat vissza az INT miatt megint 60 yardot.Ezt még nem tudjuk,hogy valóban túl dobja-e. Másrészt ha igen akkor 23-ban lehet más a QB a Draftról,aki pontosabb,jobb.Meg mit kéne mondania ?
Fontos_Vidra
több mint 4 éve
PC nagyon magabiztosan állítja, hogy Metcalf nálatok akar maradni. A pénzen kívül miért érné meg ez neki? Nem lesz boldog mikor Lock párszor túldobja 30 yardos sprintek után, majd szaladhat vissza az INT miatt megint 60 yardot.
több mint 4 éve
Hát, Krafttol Putyin egy gyűrűt már ellopott. Az számít?Igazabol csak azt kell megnezni, valamelyik csapat tulajdonosanak vannak-e kelet-europai, orosz uzleti erdekeltsegei, mert akkor az fog jonni.Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :dHát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belülFürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
Wyatt
braxa88
Wyatt
undisputedly

több mint 4 éve
Jovore mar a 2Rule lesz a Seahawks mezszponzora, aztan ez el is dolt.Igazabol csak azt kell megnezni, valamelyik csapat tulajdonosanak vannak-e kelet-europai, orosz uzleti erdekeltsegei, mert akkor az fog jonni.Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :dHát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belülFürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
Wyatt
braxa88
Wyatt
undisputedly
több mint 4 éve
Igazabol csak azt kell megnezni, valamelyik csapat tulajdonosanak vannak-e kelet-europai, orosz uzleti erdekeltsegei, mert akkor az fog jonni.Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :dHát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belülFürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
Wyatt
braxa88
Wyatt
több mint 4 éve
Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :dHát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belülFürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
Wyatt
braxa88

több mint 4 éve
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belülFürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
Wyatt
több mint 4 éve
A következő expansion csapatokA Girora is ezt mondtak, aztan most meg innen rajtoltak.2024-re mar ket NBA-, meg harom NFL-csapat is lesz Magyarorszagon. 😀Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
undisputedly
BigBaltazar
Stez
- NFL: Pécs Peaches
- NBA: Dávid Kornél Akadémia

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belülEz lehetséges, viszont valószínűbb, hogy Brady ott lesz. 😃
Wyatt
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül

több mint 4 éve
Felcsút GasfittersA Girora is ezt mondtak, aztan most meg innen rajtoltak.2024-re mar ket NBA-, meg harom NFL-csapat is lesz Magyarorszagon. 😀Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
undisputedly
BigBaltazar
Stez
több mint 4 éve
A Girora is ezt mondtak, aztan most meg innen rajtoltak.2024-re mar ket NBA-, meg harom NFL-csapat is lesz Magyarorszagon. 😀Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
undisputedly
BigBaltazar
több mint 4 éve
Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
undisputedly
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Igen, jól mondja Undi. Nem lesz nagy party. München amúgy is uncsi. Az aréna környéki meccs utáni partizásnak gyenge hagyományai vannak.Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
undisputedly
😊
több mint 4 éve
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
több mint 4 éve
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥de van 2 veséd...hint hint
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
több mint 4 éve
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
több mint 4 éve
Szeretnék én is menni. Ha tudtok segíteni,megköszönöm !
több mint 4 éve
Sorry off: Überfogadadás,100%win Giro- Valer Atti legjobb helyezése 1-8 @1.50Borzasztó off, de faternak azon ment el a 13+1Mi az intertotóban '98-ban kifiléztük őket. 😀 (jó, hatalmas túlzással 😉 )világ legjobb focicsapataHoppá!!én lehet, felkapom az OberBayern-es susogóst, és kikocogok a stadionba, de addig szervezek magamnak egy nagyon komoly tokás, kiszőkített vokuhila-t (vorne kurz ), bajusszal .... 😊 nem teljesen jó, de ez lenne az irány:
"Hivatalos bejelentés és fix menetrend csak ma ebéd után érkezik, de a hírek (erős pletykák?) szerint az alábbi 4 mérkőzést rendezik majd idén Európában.
Seahawks @ Buccaneers (München)
Vikings @ Saints (London)
Giants @ Packers (London)
Broncos @ Jaguars (London)"
Hanni
Helmut the Dystopian Ride
briareos
Reggio1914
Wyatt
Off end
több mint 4 éve
Sajnoshál'isten a párom seahawks szurkoló....úgyhogy a fiam idén nem tengerpartra megy,hanem Tottenham és Munchen lesz a nyaralás!Ha tudtok segíteni Munchen azt megköszönöm!Megoldva!
Vobox
több mint 4 éve
Sajnoshál'isten a párom seahawks szurkoló....úgyhogy a fiam idén nem tengerpartra megy,hanem Tottenham és Munchen lesz a nyaralás!Ha tudtok segíteni Munchen azt megköszönöm!
több mint 4 éve
Borzasztó off, de faternak azon ment el a 13+1Mi az intertotóban '98-ban kifiléztük őket. 😀 (jó, hatalmas túlzással 😉 )világ legjobb focicsapataHoppá!!én lehet, felkapom az OberBayern-es susogóst, és kikocogok a stadionba, de addig szervezek magamnak egy nagyon komoly tokás, kiszőkített vokuhila-t (vorne kurz ), bajusszal .... 😊 nem teljesen jó, de ez lenne az irány:
"Hivatalos bejelentés és fix menetrend csak ma ebéd után érkezik, de a hírek (erős pletykák?) szerint az alábbi 4 mérkőzést rendezik majd idén Európában.
Seahawks @ Buccaneers (München)
Vikings @ Saints (London)
Giants @ Packers (London)
Broncos @ Jaguars (London)"
Hanni
Helmut the Dystopian Ride
briareos
Reggio1914

több mint 4 éve
Biztos ami biztos, már foglaltam a szállást szépségesen. 😀 Jegy meglátjuk lesz-e, nem szeretném a londoni YOLO utazást megismételni.
több mint 4 éve
Azt lehet-e tudni, hogy mikor kezdik értékesíteni a ticketeket? 😊Ha minden jól alakul, ki az aki bevállalja a német túrát?Csaladom egyik fele muncheni. Ha nem lesz mas dolog, akkor meglatogatjuk oket 😀
Nekem komoly döntést kell meghoznom, mert az asszony is jönne, de egy haverom is bejelentkezett, hogy ki akar jönni velem.
A családdal is jó program, de a fiús kiruccanásnak is vannak ... khhmm előnyei. Nehéz lesz. 😃
funkyparduc
undisputedly
