Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
PC nagyon magabiztosan állítja, hogy Metcalf nálatok akar maradni. A pénzen kívül miért érné meg ez neki? Nem lesz boldog mikor Lock párszor túldobja 30 yardos sprintek után, majd szaladhat vissza az INT miatt megint 60 yardot.
Fontos_Vidra
Ezt még nem tudjuk,hogy valóban túl dobja-e. Másrészt ha igen akkor 23-ban lehet más a QB a Draftról,aki pontosabb,jobb.Meg mit kéne mondania ?
több mint 4 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
PC nagyon magabiztosan állítja, hogy Metcalf nálatok akar maradni. A pénzen kívül miért érné meg ez neki? Nem lesz boldog mikor Lock párszor túldobja 30 yardos sprintek után, majd szaladhat vissza az INT miatt megint 60 yardot.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül
Wyatt
Fürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
braxa88
Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :d
Wyatt
Igazabol csak azt kell megnezni, valamelyik csapat tulajdonosanak vannak-e kelet-europai, orosz uzleti erdekeltsegei, mert akkor az fog jonni.
undisputedly
Hát, Krafttol Putyin egy gyűrűt már ellopott. Az számít?

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül
Wyatt
Fürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
braxa88
Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :d
Wyatt
Igazabol csak azt kell megnezni, valamelyik csapat tulajdonosanak vannak-e kelet-europai, orosz uzleti erdekeltsegei, mert akkor az fog jonni.
undisputedly
Jovore mar a 2Rule lesz a Seahawks mezszponzora, aztan ez el is dolt.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül
Wyatt
Fürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
braxa88
Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :d
Wyatt
Igazabol csak azt kell megnezni, valamelyik csapat tulajdonosanak vannak-e kelet-europai, orosz uzleti erdekeltsegei, mert akkor az fog jonni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül
Wyatt
Fürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
braxa88
Jaja, mivel a szándékot már kinyilatkoztattak, innentől már csak idő kérdése :d

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül
Wyatt
Fürjes szerint 5(már csak 4) éven belül!!! 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
undisputedly
Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.
BigBaltazar
A Girora is ezt mondtak, aztan most meg innen rajtoltak.2024-re mar ket NBA-, meg harom NFL-csapat is lesz Magyarorszagon. 😀
Stez
A következő expansion csapatok
- NFL: Pécs Peaches
- NBA: Dávid Kornél Akadémia


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül
Wyatt
Ez lehetséges, viszont valószínűbb, hogy Brady ott lesz. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én tényleg simán kinezem viszont, hogy a Puskásba elhozzanak egy meccset 10 éven belül

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
undisputedly
Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.
BigBaltazar
A Girora is ezt mondtak, aztan most meg innen rajtoltak.2024-re mar ket NBA-, meg harom NFL-csapat is lesz Magyarorszagon. 😀
Stez
Felcsút Gasfitters

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
undisputedly
Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.
BigBaltazar
A Girora is ezt mondtak, aztan most meg innen rajtoltak.2024-re mar ket NBA-, meg harom NFL-csapat is lesz Magyarorszagon. 😀

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
undisputedly
Azért ennél közelebb már nem lesznek Magyarországhoz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Draft értékelés, egy cimborától.

 www.youtube.com/watch?v=LW01ArsaL4Q
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
undisputedly
Igen, jól mondja Undi. Nem lesz nagy party. München amúgy is uncsi. Az aréna környéki meccs utáni partizásnak gyenge hagyományai vannak.

😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
Ha oszintek akarunk lenni, olyan nagy dologrol nem fogsz lemaradni.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.
akdestroyer
de van 2 veséd...hint hint

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Én is szívesen mennék, de nincs rá pénzem! 😥
A halászsaskék-zöld szívem szakad meg.

több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Szeretnék én is menni. Ha tudtok segíteni,megköszönöm !
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 662
Hoppá!!

"Hivatalos bejelentés és fix menetrend csak ma ebéd után érkezik, de a hírek (erős pletykák?) szerint az alábbi 4 mérkőzést rendezik majd idén Európában.

Seahawks @ Buccaneers (München)
Vikings @ Saints (London)
Giants @ Packers (London)
Broncos @ Jaguars (London)"
Hanni
én lehet, felkapom az OberBayern-es susogóst, és kikocogok a stadionba, de addig szervezek magamnak egy nagyon komoly tokás, kiszőkített vokuhila-t (vorne kurz ), bajusszal .... 😊 nem teljesen jó, de ez lenne az irány:


Helmut the Dystopian Ride
világ legjobb focicsapata
briareos
Mi az intertotóban '98-ban kifiléztük őket. 😀 (jó, hatalmas túlzással 😉 )
Reggio1914
Borzasztó off, de faternak azon ment el a 13+1
Wyatt
Sorry off: Überfogadadás,100%win Giro- Valer Atti legjobb helyezése 1-8 @1.50
Off end
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 662
Sajnoshál'isten a párom seahawks szurkoló....úgyhogy a fiam idén nem tengerpartra megy,hanem Tottenham és Munchen lesz a nyaralás!Ha tudtok segíteni Munchen azt megköszönöm!
Vobox
Megoldva!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 662
Sajnoshál'isten a párom seahawks szurkoló....úgyhogy a fiam idén nem tengerpartra megy,hanem Tottenham és Munchen lesz a nyaralás!Ha tudtok segíteni Munchen azt megköszönöm!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoppá!!

"Hivatalos bejelentés és fix menetrend csak ma ebéd után érkezik, de a hírek (erős pletykák?) szerint az alábbi 4 mérkőzést rendezik majd idén Európában.

Seahawks @ Buccaneers (München)
Vikings @ Saints (London)
Giants @ Packers (London)
Broncos @ Jaguars (London)"
Hanni
én lehet, felkapom az OberBayern-es susogóst, és kikocogok a stadionba, de addig szervezek magamnak egy nagyon komoly tokás, kiszőkített vokuhila-t (vorne kurz ), bajusszal .... 😊 nem teljesen jó, de ez lenne az irány:


Helmut the Dystopian Ride
világ legjobb focicsapata
briareos
Mi az intertotóban '98-ban kifiléztük őket. 😀 (jó, hatalmas túlzással 😉 )
Reggio1914
Borzasztó off, de faternak azon ment el a 13+1

több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Biztos ami biztos, már foglaltam a szállást szépségesen. 😀
Jegy meglátjuk lesz-e, nem szeretném a londoni YOLO utazást megismételni.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Ha minden jól alakul, ki az aki bevállalja a német túrát?
Nekem komoly döntést kell meghoznom, mert az asszony is jönne, de egy haverom is bejelentkezett, hogy ki akar jönni velem.
A családdal is jó program, de a fiús kiruccanásnak is vannak ... khhmm előnyei. Nehéz lesz. 😃
funkyparduc
Csaladom egyik fele muncheni. Ha nem lesz mas dolog, akkor meglatogatjuk oket 😀
undisputedly
Azt lehet-e tudni, hogy mikor kezdik értékesíteni a ticketeket? 😊