Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Tariq Woolen CB. Most már akkor nyugi van ?
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Woolen 5.körben király
simán megér ennyit megnézni hogy meg lehet e tanítani CBskedni vagy csak atléta.
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
DJ Reed is pozítívan nyilatkozott róla. CBCB 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Bryant okés.

akkor cb sor:
Sidney Jones, Tre Brown, Artie Burns, Coby Bryant, Mike Jackson, John Reid, Nigel Warrior
nickel: Justin Coleman, Ugo Amadi, Marquise Blair
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Bárki csak Woolen ne, tőle nagyon durva Tre Flowers ptsd-m lesz mikor ránézek.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Az OL és az Edge pick is marha jó sztem.

Értem, hogy Carson és Penny üveg meg minden, de az egyik legértéktelenebb posztról beszélünk, miközben egy prémium poszton tátong egy hatalmas lyuk, és még ember is volna rá (Booth). Ez a pick nálam így F.

Mindettől függetlenül az egyik legjobb draftunknak néz ki eddig, nem is tudom mióta... Woolen akkor most már jöjjön a 4. kör elején!
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem értem az aggódást. Sherman 5. ,Maxwell 6. körös volt. Meg jövőte más rendszert igérnek,a mostani CB-ek is feljavulhatnak. A mostaniak sem mind szarok szvsz. .
Zman77
Ez így egy bullshit. Ilyen alapon jó futót lehet hozni a 7. körben lásd Chris Carson. A corner nagy need nálunk szvsz nagyobb mint a HB. A mostani rendszerekben a CB szerepe sokkal jobban felértékelődött. Persze ha Walkerből egy Derrick Henry lesz akkor nagyon boldog leszek.
BigBaltazar
Ezzel csak azt szerettem volna mondani,hogy van még választásunk. Futóból,meg Carson valóban kérdéses,Penny meg bármelyik lépésénél megsérülhet. Dallas van utánuk kb., szerintem ez jó választás volt,mert nagyon jó ,akár elsőszámú futó. Lehet,hogy nem maradt volna bent később. CB-ből én választanám DaRon Bland-ot. Tre Brown is kiemelkedő lehet,ha végigjátsza a következő szezont,,és melletük még vannak akik bizonyíthatnak.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nem értem az aggódást. Sherman 5. ,Maxwell 6. körös volt. Meg jövőte más rendszert igérnek,a mostani CB-ek is feljavulhatnak. A mostaniak sem mind szarok szvsz. .
Zman77
Ez így egy bullshit. Ilyen alapon jó futót lehet hozni a 7. körben lásd Chris Carson. A corner nagy need nálunk szvsz nagyobb mint a HB. A mostani rendszerekben a CB szerepe sokkal jobban felértékelődött. Persze ha Walkerből egy Derrick Henry lesz akkor nagyon boldog leszek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Cross nem volt jó pick?! Oké.
Sztem meg Jones óta a legjobb LTje (lehet) a csapatnak
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ünnepeljük együtt a nemzetközi Mel Kiper napot!

Grade B-C a draftunk eddig a megszakértés szerint -pl. mert
- nem volt jó az 1. körünk, vagy
- minek még egy futó,
- vagy bármi más. A kedvencem nincs meg Wilson legitim örököse...
Szóval tényleg volt olyan, aki ettől a drafttól várta.

A világunk egy folyamatos karaoke party lett, ahol mindenkinek van a kezében egy mikrofon....ez van.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Crosst Seattleben Walter Jones és KJ Wright fogadta
Utóbbi ?
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem értem az aggódást. Sherman 5. ,Maxwell 6. körös volt. Meg jövőte más rendszert igérnek,a mostani CB-ek is feljavulhatnak. A mostaniak sem mind szarok szvsz. .
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Tankolunk eggy irányítóért jövőre, azt meg szar cornerekkel a legkönnyebb. Walker kurvajó lesz, de egyedül nem fogja megnyerni a meccset, mint ahogy a 2 OT sem, viszont rohadr jó alapot jelentenek majd a jövő offenséhez.
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
-Mafe fasza. szituációs edge rushernek jó lesz 1. évében aztán ki tudja. Taylor, Nwosu, Mafe, Robinson. alakul.

-Walker. hmm. jó RB. de:
ugye Carson sérülése nem az hogy egyből tuti az lesz mint előtte, nyaksérülés nem vicc. Lásd Avril vagy KingChancellor
Penny mindig is üveg volt
És mindkettő szerződése csak 22végéig szól. 23ban biztos Walker lesz az RB1. (mondjuk hasonlókat gondoltunk a Penny pick után)
nem hülyeség, de nyílván RB, volt nagyobb need.
braxa88
Nem fasza. És ki fog védekezni a szélen? Booth bent volt még. Nem értem miért nem őt hoztuk. RB ráértünk volna később hozni. Nyilván lehet védeni a Walker picket, de a CB szerintem nagyobb need.
BigBaltazar
Majd DaRon Bland .
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-Mafe fasza. szituációs edge rushernek jó lesz 1. évében aztán ki tudja. Taylor, Nwosu, Mafe, Robinson. alakul.

-Walker. hmm. jó RB. de:
ugye Carson sérülése nem az hogy egyből tuti az lesz mint előtte, nyaksérülés nem vicc. Lásd Avril vagy KingChancellor
Penny mindig is üveg volt
És mindkettő szerződése csak 22végéig szól. 23ban biztos Walker lesz az RB1. (mondjuk hasonlókat gondoltunk a Penny pick után)
nem hülyeség, de nyílván RB, volt nagyobb need.
braxa88
Nem fasza. És ki fog védekezni a szélen? Booth bent volt még. Nem értem miért nem őt hoztuk. RB ráértünk volna később hozni. Nyilván lehet védeni a Walker picket, de a CB szerintem nagyobb need.
BigBaltazar
Persze itt Booth lett volna a legjobb dolog

Szar a keret rengeteg lyukkal egy drafton nem lehet mindet betömni

Jön még CB ma akiben Carroll meglátja a köv Shermant vagy Maxwellt vagy Tre Brownt
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
-Mafe fasza. szituációs edge rushernek jó lesz 1. évében aztán ki tudja. Taylor, Nwosu, Mafe, Robinson. alakul.

-Walker. hmm. jó RB. de:
ugye Carson sérülése nem az hogy egyből tuti az lesz mint előtte, nyaksérülés nem vicc. Lásd Avril vagy KingChancellor
Penny mindig is üveg volt
És mindkettő szerződése csak 22végéig szól. 23ban biztos Walker lesz az RB1. (mondjuk hasonlókat gondoltunk a Penny pick után)
nem hülyeség, de nyílván RB, volt nagyobb need.
braxa88
Nem fasza. És ki fog védekezni a szélen? Booth bent volt még. Nem értem miért nem őt hoztuk. RB ráértünk volna később hozni. Nyilván lehet védeni a Walker picket, de a CB szerintem nagyobb need.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Eddig jó ! Bíztam benne ,hogy nem ment el az esze ennek a párosnak. Viszont felmerült egy kérdés ,ami alapból,meg elsőre furcsa,és igazolgattak falembereket az elmúlt években.De nem Wilson miatt nem voltak ilyen igazolások ? Elé bárkit raksz, úgy is kifut a zsebből mert nem lát?
Zman77
Brown és Shell szerveződése lejárt, hoztunk helyettük olcsóbb fiatalabb arcokat
Ennyi történt
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Eddig jó ! Bíztam benne ,hogy nem ment el az esze ennek a párosnak. Viszont felmerült egy kérdés ,ami alapból,meg elsőre furcsa,és igazolgattak falembereket az elmúlt években.De nem Wilson miatt nem voltak ilyen igazolások ? Elé bárkit raksz, úgy is kifut a zsebből mert nem lát?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Szerintem Carson már nem fog pályára lépni nálunk, ha egyáltalán pályára fog lépni még ah NFL-ben így ezzel a húzással. Walker egyértelmű teljes idős kezdőfutó, akiben van szupersztár potenciális.
Sebii
én is így látom 😕


Lucas személyében megvan az RT
Curhan akkor csere
Forsythe meg kuka
braxa88
Egész értelmes draft ez eddig.

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Szerintem Carson már nem fog pályára lépni nálunk, ha egyáltalán pályára fog lépni még ah NFL-ben így ezzel a húzással. Walker egyértelmű teljes idős kezdőfutó, akiben van szupersztár potenciális.
Sebii
én is így látom 😕


Lucas személyében megvan az RT
Curhan akkor csere
Forsythe meg kuka
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Szerintem Carson már nem fog pályára lépni nálunk, ha egyáltalán pályára fog lépni még ah NFL-ben így ezzel a húzással. Walker egyértelmű teljes idős kezdőfutó, akiben van szupersztár potenciális.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-Mafe fasza. szituációs edge rushernek jó lesz 1. évében aztán ki tudja. Taylor, Nwosu, Mafe, Robinson. alakul.

-Walker. hmm. jó RB. de:
ugye Carson sérülése nem az hogy egyből tuti az lesz mint előtte, nyaksérülés nem vicc. Lásd Avril vagy KingChancellor
Penny mindig is üveg volt
És mindkettő szerződése csak 22végéig szól. 23ban biztos Walker lesz az RB1. (mondjuk hasonlókat gondoltunk a Penny pick után)
nem hülyeség, de nyílván RB, volt nagyobb need.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
még egy tradet el tudok képzelni James Bradberryért. középső kör mondjuk.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Eddig jó. 2/8 CB, de ha nincs már értéken elhozható CB akkor EDGE esteleg DT. Mást nem tudok elfogadni. 2/9-re mehet a letrade.
BigBaltazar
Pedig nagyon adná magát egy OT+Willis első két kör 😊
Wyatt
Itt bátran lehetne kockáztatni vele szerintem is. Valaki be fogja húzni gyorsan.
Bazzani
nekem tetszene Willis, főleg ha Booth és Gordon kimegy előttünk.
Rajtuk kívűl Ebiketie, Ojabo, Mafe, Winfrey és Travis Jones tetszik.
meg ja, toljuk fullba, jöhet az osztrák is a túloldalra.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Eddig jó. 2/8 CB, de ha nincs már értéken elhozható CB akkor EDGE esteleg DT. Mást nem tudok elfogadni. 2/9-re mehet a letrade.
BigBaltazar
Pedig nagyon adná magát egy OT+Willis első két kör 😊
Wyatt
Itt bátran lehetne kockáztatni vele szerintem is. Valaki be fogja húzni gyorsan.