Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Csodálkoztam én is .
több mint 4 éve
Pff-nél még lehett Gettleman a GM,mert ennyiért biztos nem.Minden hozzáértés nélkül.Egy 2. + 5. körért odaadta a NYG az 1/5-t? Noice 😀
Zman77
Duff
több mint 4 éve
Minden hozzáértés nélkül.Egy 2. + 5. körért odaadta a NYG az 1/5-t? Noice 😀
Zman77
több mint 4 éve

Én is toltam egyet, annyira nem vagyok képben, a top100-on kívül meg pláne.
Nálam is kimentek T, CB, DE posztokon a top10es arcok, ezért behúztam Willist, nem akartam tradelni.
Tomban szerintem megvan a potenciál, hogy LT legyen, ha meg besül, akkor elég sokoldalú ahhoz, hogy valamelyik másik posztot megoldja majd.
Felejtsük el végre a 3 LB felállásokat, ehhez kiváló ember Pitre, aki kiváló slot CB lesz szerintem.
Parhamet én sem tudtam itt benthagyni, nagyon kéne egy normális C végre.
Kellett ide valaki, egyértelmű pass downokon ő szerintem nagy segítség lehet.
A többiek eléggé hasraütés szerű pickek, ott már inkább csak a posztot figyeltem, hogy hova hoznék mindenképp embert.
Szerkesztette: Sebii
több mint 4 éve
toltam egy mockot:
1. kiment minden EDGE, OT és CB is.
Így maradt a letrade, (az hogy mi az ellenérték azt ne nézzétek, ha kevés akkor illesszetek bele egy 2023as picket), OT: Duan Brown marad, így kezdő LT nem kellett, CB sztem csak 2 van aki ér első kört, ők ugye kimentek, Jermaine Johnsonnál jobb öltetem nem volt
2.a LBt nem akartam korán, de itt se volt jobb ötletem mert a CBk kimentek. Walker jó lesz Brooks-szal (akitől amúgy sokkal jobb éveket várok azzal h nem kell nickel CBket fognia majd annyit)
2.b. DT egyáltalán nem need, így itt BPA-ztam.
2.c. Végre CB, mondjuk ő nem éppen NFL CB1, de hátha DJ Reed féle méretekkel lehet belőle kezdő szint, vagy Tre Brown... Igazából ha nem csúszik le Gardner vagy Stingley akkor Sidney Jones lesz a kezdőnk meg Brown vagy Burns. hát...
3. Center eléggé kéne. kb minden mockban behúzom itt Parhamet.
4. Austin tök jó méretekkel meg combine eredményekkel rendelkezik, sztem ő egy sleeper. nekünk meg kell WR3. Főleg ha Eskridge-t csak Harvin szerepben akarja használni az okos stáb
5. abc. F mindre. ok 😀 Kendrick nagy név, itt sztem megér egy próbát, Robinson erőfutó, az kell mert Carson üveg. Turner meg elkapni tudó TE, az meg csak Fant van
7. Sok poszton bevethető OL
elég szar lett, nem fogadnám el IRL.
Igazából egy ilyen draft csak D.Brown leigazolásával lehet értékelhető. Amúgy nem lenne se LTnk, se CBnk, meg valszeg QBnk se. De QBt majd jövőre. Most Lock vagy Geno time van (tejóisten)
Azért lenne jópár kezdőnk, Johnson, Walker és Parham week1 kezdő, Jones és McReary meg év végére, és a többiekben is látok fantáziát
több mint 4 éve
1/9-re annak logikus feljönni jelen állás szerint (nyilván ezt későbbi trade-ek még felülírhatják) aki a Jetset vagy a Commanderst akarja beelőzni. A Jetsnek legink EDGE, WR és DB kell szvsz (leginkább a labdára veszélyes fajtából), WR meg S a Commandersnek szintén kell (LB mellett a 2 legnagyobb needjük szvsz), szal ha vmelyik csapat nagyon belebuzult vmelyik WR prospectbe vagy csúszik picit Kyle Hamilton, akkor van legink valid esély szvsz a letrade-re.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
John Schneider says they may or may not make a pick at No. 9 overall.Szerintem nem húzunk itt Qb-t. De akkor miért akarna felmozogni ide másik csapat? Nem látom, hogy irányítóért ki akarna kit megelőzni azzal, hogy a kilencedik helyre feljön. Akkor miért? CB, OT, EDGE? Olyan nekünk is jól jönne és nem hátsókörös, red flag projektjátékos, hogy hátha, hanem mondjuk értéken elhozott tehetség. Értem, hogy nincs garancia a tehetségnek gondolt játékosoknál sem, de egyszer nem akarnánk konzervatívan draftolni? Csak az elején...Csak egyszer...
Megint az lesz, hogy okosabbak akarunk lenni mindenkinél és vagy csinálunk ebből valami hátsókörösöket, amin jönnek a bustszagú legények, vagy meglepődünk, hogy senki sem akar velünk cserélni és zavarunkban bemondjuk annak a nevét, akit az elcserélt második körös pickért akartunk volna hozni...
több mint 4 éve
Elfogadom, neked jonak tunhet. En lattam egyetemen, LSU fan voltam mar akkor is. Az en bajom. Szal, nem volt jo. Aztan NFLben volt egy meccse, amikor is a Packers (akkoriban szvsz a liga lgjobb tamadogepezete) elvesztette Rodgerst, es beallt a gepezetbe Flynn. 6 TD egy meccsen, tudjuk. Csakhogy a Lions vedelem ellen, ami akkor a liga lexarabb (bocsi!) secondary egyseget tudta felmutatni, es az elso par TD ilyen par yardos passz volt (meg LOS moge), amibol a sracok TDket futottak. Ettol megjott az onbizalom, es Flynn kiralynak tunt. Es kabe soha tobbet.Szerintem azt a csapatot Flynn is SB-ba vitte volna.Nem kell QB ,Lock jó lesz !Minek draftolták ezt a Wilsont? Flynn jó lesz!
Zman77
ulpianus
Zman77
Lock. En voltam itt az elso, aki dicserte, nem Denver fankent. Mivel nem lattam ennyire higgadt, profi hozzaallasu ujonc iranyitot, elso par meccsen. Pontatlan volt, rossz labmunka, rossz technika, de amit nehez tanitani, nyugodt volt, profi. Aztan evek mulva pont ugyanott tart. Ami problema. Sztem, nem fog mar fejlodni, es most mar messze nem eleg, hogy pontatlan, rossz donteshozo, rossz a technika, de nyugodt.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Szerintem azt a csapatot Flynn is SB-ba vitte volna.Nem kell QB ,Lock jó lesz !Minek draftolták ezt a Wilsont? Flynn jó lesz!
Zman77
ulpianus
több mint 4 éve
Nem kell QB ,Lock jó lesz !Minek draftolták ezt a Wilsont? Flynn jó lesz!
Zman77

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Nem kell QB ,Lock jó lesz !
több mint 4 éve
Desmond Riddernem nyernénk meccset idén
vélemény ha ő jönne ?
szabolcs13
több mint 4 éve
Mondjuk én nagyon örülnék egy Ahmed "Sauce" Gardner Pick-nek 1/9-en!Valószínű ki megy addig de a PFF big boardon pont 9. most!
Második körbe meg jöhet Desmond Ridder
én nagyon magasan vagyok vele nagyon bírom a játékát!
vélemény ha ő jönne ?
több mint 4 éve
Simán van benne ráció, pár picket elverni az 1/5-re, aztán behúzni Hamiltont, Adams meg mehet egy jövő évi 3. korert valahova 😊Pont azért ,mert mindenki az ellenkezőjét várja 😀Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.Felfelé Schneider?
Vobox
braxa88
Zman77
több mint 4 éve
Pont azért ,mert mindenki az ellenkezőjét várja 😀Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.Felfelé Schneider?
Vobox
braxa88
több mint 4 éve
Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.Felfelé Schneider?
Vobox
több mint 4 éve
Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.
több mint 4 éve
"Trust the process" 😀
több mint 4 éve
Annyira nem ismerem a 2. körös OT-ket, de ott azért még csak lehet kezdőmatériát találni. Eut azért írom, mert ha Sauce bent van akkor én mindenképpen őt húznám 2. körös CB felhozatal nekem nem igazán tetszik.RTk meg OGnak illő OTk vannak 2.kör körül
Sebii
Sztem Gardner top5ben kimegy
több mint 4 éve
Annyira nem ismerem a 2. körös OT-ket, de ott azért még csak lehet kezdőmatériát találni. Eut azért írom, mert ha Sauce bent van akkor én mindenképpen őt húznám 2. körös CB felhozatal nekem nem igazán tetszik.
több mint 4 éve
Most már én is úgy vagyok vele, hogy nagy szopó lesz ha kimegy 1/9-ig a top3 T. Messze nagyobb need, mint a CB. Reméljük Cross még bent lesz. Ha nem, Penning nagy reach lenne?
több mint 4 éve
Imádom hogy az ezer hiányposztunk mellé felirtuk az OTt is, és lett rögtön a legnagyobb need, mert a korrekt OT duónkkal nem sikerül hosszabbítani...Így papíron az 1/9t biztos LT lesz... Egyik prospectet sem tenném be igazából első héten Lock elé...
De mit csinálunk ha kimegy Ekwonu, Neal és Cross?
Curhannel meg hagyjanak már
több mint 4 éve
Nem árt ha marad. Akárki is lesz az új irányíró (remélem Lock ),legalább a célpontok biztosak legyenek. Meg szerintem nem fog arcoskodni a szerződés miatt.Ő nem olyan... 😊 Mit gondol erről Shannon Sharpe?!
Zman77
www.youtube.com/watch?v=GeF699IHuqw
....mondjuk DK legalább bocsánatot kért
:: HIBÁS KÉP ::
