Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Csodálkoztam én is .
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 662
Minden hozzáértés nélkül.
Zman77
Egy 2. + 5. körért odaadta a NYG az 1/5-t? Noice 😀
Duff
Pff-nél még lehett Gettleman a GM,mert ennyiért biztos nem.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Minden hozzáértés nélkül.
Zman77
Egy 2. + 5. körért odaadta a NYG az 1/5-t? Noice 😀
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Minden hozzáértés nélkül.

546bb3b2d05252ed3e61e06c10e80cac.jpg:: HIBÁS KÉP ::
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048

Én is toltam egyet, annyira nem vagyok képben, a top100-on kívül meg pláne.
Nálam is kimentek T, CB, DE posztokon a top10es arcok, ezért behúztam Willist, nem akartam tradelni.
Tomban szerintem megvan a potenciál, hogy LT legyen, ha meg besül, akkor elég sokoldalú ahhoz, hogy valamelyik másik posztot megoldja majd.
Felejtsük el végre a 3 LB felállásokat, ehhez kiváló ember Pitre, aki kiváló slot CB lesz szerintem.
Parhamet én sem tudtam itt benthagyni, nagyon kéne egy normális C végre.
Kellett ide valaki, egyértelmű pass downokon ő szerintem nagy segítség lehet.
A többiek eléggé hasraütés szerű pickek, ott már inkább csak a posztot figyeltem, hogy hova hoznék mindenképp embert.

Szerkesztette: Sebii
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
toltam egy mockot:


1. kiment minden EDGE, OT és CB is.
Így maradt a letrade, (az hogy mi az ellenérték azt ne nézzétek, ha kevés akkor illesszetek bele egy 2023as picket), OT: Duan Brown marad, így kezdő LT nem kellett, CB sztem csak 2 van aki ér első kört, ők ugye kimentek, Jermaine Johnsonnál jobb öltetem nem volt
2.a LBt nem akartam korán, de itt se volt jobb ötletem mert a CBk kimentek. Walker jó lesz Brooks-szal (akitől amúgy sokkal jobb éveket várok azzal h nem kell nickel CBket fognia majd annyit)
2.b. DT egyáltalán nem need, így itt BPA-ztam.
2.c. Végre CB, mondjuk ő nem éppen NFL CB1, de hátha DJ Reed féle méretekkel lehet belőle kezdő szint, vagy Tre Brown... Igazából ha nem csúszik le Gardner vagy Stingley akkor Sidney Jones lesz a kezdőnk meg Brown vagy Burns. hát...
3. Center eléggé kéne. kb minden mockban behúzom itt Parhamet.
4. Austin tök jó méretekkel meg combine eredményekkel rendelkezik, sztem ő egy sleeper. nekünk meg kell WR3. Főleg ha Eskridge-t csak Harvin szerepben akarja használni az okos stáb
5. abc. F mindre. ok 😀 Kendrick nagy név, itt sztem megér egy próbát, Robinson erőfutó, az kell mert Carson üveg. Turner meg elkapni tudó TE, az meg csak Fant van
7. Sok poszton bevethető OL

elég szar lett, nem fogadnám el IRL.
Igazából egy ilyen draft csak D.Brown leigazolásával lehet értékelhető. Amúgy nem lenne se LTnk, se CBnk, meg valszeg QBnk se. De QBt majd jövőre. Most Lock vagy Geno time van (tejóisten)
Azért lenne jópár kezdőnk, Johnson, Walker és Parham week1 kezdő, Jones és McReary meg év végére, és a többiekben is látok fantáziát
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
1/9-re annak logikus feljönni jelen állás szerint (nyilván ezt későbbi trade-ek még felülírhatják) aki a Jetset vagy a Commanderst akarja beelőzni. A Jetsnek legink EDGE, WR és DB kell szvsz (leginkább a labdára veszélyes fajtából), WR meg S a Commandersnek szintén kell (LB mellett a 2 legnagyobb needjük szvsz), szal ha vmelyik csapat nagyon belebuzult vmelyik WR prospectbe vagy csúszik picit Kyle Hamilton, akkor van legink valid esély szvsz a letrade-re.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
John Schneider says they may or may not make a pick at No. 9 overall.

Szerintem nem húzunk itt Qb-t. De akkor miért akarna felmozogni ide másik csapat? Nem látom, hogy irányítóért ki akarna kit megelőzni azzal, hogy a kilencedik helyre feljön. Akkor miért? CB, OT, EDGE? Olyan nekünk is jól jönne és nem hátsókörös, red flag projektjátékos, hogy hátha, hanem mondjuk értéken elhozott tehetség. Értem, hogy nincs garancia a tehetségnek gondolt játékosoknál sem, de egyszer nem akarnánk konzervatívan draftolni? Csak az elején...Csak egyszer...

Megint az lesz, hogy okosabbak akarunk lenni mindenkinél és vagy csinálunk ebből valami hátsókörösöket, amin jönnek a bustszagú legények, vagy meglepődünk, hogy senki sem akar velünk cserélni és zavarunkban bemondjuk annak a nevét, akit az elcserélt második körös pickért akartunk volna hozni...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem kell QB ,Lock jó lesz !
Zman77
Minek draftolták ezt a Wilsont? Flynn jó lesz!
ulpianus
Szerintem azt a csapatot Flynn is SB-ba vitte volna.
Zman77
Elfogadom, neked jonak tunhet. En lattam egyetemen, LSU fan voltam mar akkor is. Az en bajom. Szal, nem volt jo. Aztan NFLben volt egy meccse, amikor is a Packers (akkoriban szvsz a liga lgjobb tamadogepezete) elvesztette Rodgerst, es beallt a gepezetbe Flynn. 6 TD egy meccsen, tudjuk. Csakhogy a Lions vedelem ellen, ami akkor a liga lexarabb (bocsi!) secondary egyseget tudta felmutatni, es az elso par TD ilyen par yardos passz volt (meg LOS moge), amibol a sracok TDket futottak. Ettol megjott az onbizalom, es Flynn kiralynak tunt. Es kabe soha tobbet.

Lock. En voltam itt az elso, aki dicserte, nem Denver fankent. Mivel nem lattam ennyire higgadt, profi hozzaallasu ujonc iranyitot, elso par meccsen. Pontatlan volt, rossz labmunka, rossz technika, de amit nehez tanitani, nyugodt volt, profi. Aztan evek mulva pont ugyanott tart. Ami problema. Sztem, nem fog mar fejlodni, es most mar messze nem eleg, hogy pontatlan, rossz donteshozo, rossz a technika, de nyugodt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem kell QB ,Lock jó lesz !
Zman77
Minek draftolták ezt a Wilsont? Flynn jó lesz!
ulpianus
Szerintem azt a csapatot Flynn is SB-ba vitte volna.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nem kell QB ,Lock jó lesz !
Zman77
Minek draftolták ezt a Wilsont? Flynn jó lesz!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem kell QB ,Lock jó lesz !
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Desmond Ridder

vélemény ha ő jönne ?
szabolcs13
nem nyernénk meccset idén
több mint 4 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Mondjuk én nagyon örülnék egy Ahmed "Sauce" Gardner Pick-nek 1/9-en!
Valószínű ki megy addig de a PFF big boardon pont 9. most!
Második körbe meg jöhet Desmond Ridder
én nagyon magasan vagyok vele nagyon bírom a játékát!
vélemény ha ő jönne ?
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.
Vobox
Felfelé Schneider?
braxa88
Pont azért ,mert mindenki az ellenkezőjét várja 😀
Zman77
Simán van benne ráció, pár picket elverni az 1/5-re, aztán behúzni Hamiltont, Adams meg mehet egy jövő évi 3. korert valahova 😊

több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.
Vobox
Felfelé Schneider?
braxa88
Pont azért ,mert mindenki az ellenkezőjét várja 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.
Vobox
Felfelé Schneider?
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 662
Szinte minden draft szimulátorban az 1/5-t eltradelem veletek és erre én speciel a valóságban is sok esélyt látok.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
"Trust the process" 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Annyira nem ismerem a 2. körös OT-ket, de ott azért még csak lehet kezdőmatériát találni. Eut azért írom, mert ha Sauce bent van akkor én mindenképpen őt húznám 2. körös CB felhozatal nekem nem igazán tetszik.
Sebii
RTk meg OGnak illő OTk vannak 2.kör körül
Sztem Gardner top5ben kimegy
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Annyira nem ismerem a 2. körös OT-ket, de ott azért még csak lehet kezdőmatériát találni. Eut azért írom, mert ha Sauce bent van akkor én mindenképpen őt húznám 2. körös CB felhozatal nekem nem igazán tetszik.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Most már én is úgy vagyok vele, hogy nagy szopó lesz ha kimegy 1/9-ig a top3 T. Messze nagyobb need, mint a CB. Reméljük Cross még bent lesz. Ha nem, Penning nagy reach lenne?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd Forsythe^^

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Imádom hogy az ezer hiányposztunk mellé felirtuk az OTt is, és lett rögtön a legnagyobb need, mert a korrekt OT duónkkal nem sikerül hosszabbítani...
Így papíron az 1/9t biztos LT lesz... Egyik prospectet sem tenném be igazából első héten Lock elé...

De mit csinálunk ha kimegy Ekwonu, Neal és Cross?

Curhannel meg hagyjanak már
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nem árt ha marad. Akárki is lesz az új irányíró (remélem Lock ),legalább a célpontok biztosak legyenek. Meg szerintem nem fog arcoskodni a szerződés miatt.
Zman77
Ő nem olyan... 😊 Mit gondol erről Shannon Sharpe?!
 www.youtube.com/watch?v=GeF699IHuqw

....mondjuk DK legalább bocsánatot kért