Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig jó. 2/8 CB, de ha nincs már értéken elhozható CB akkor EDGE esteleg DT. Mást nem tudok elfogadni. 2/9-re mehet a letrade.
BigBaltazar
Pedig nagyon adná magát egy OT+Willis első két kör 😊

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Eddig jó. 2/8 CB, de ha nincs már értéken elhozható CB akkor EDGE esteleg DT. Mást nem tudok elfogadni. 2/9-re mehet a letrade.

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
Sebii
😊 Ebből mennyire jó sketchet lehetne írni....
Az lehetne a címe, hogy: "Marshawn.... engedj ki, de legalább gyújtsd fel a villanyt"

AK neked meg mielőbbi teljes felépülést!
Helmut the Dystopian Ride
?
Ha nem titok.
Bazzani
Tüdőgyulladás, a nem egyszerű fajtából.
akdestroyer
Jobbulást.
Szemét egy valami.
Kérhetsz egy játékost a második körre. Intézem.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
Sebii
😊 Ebből mennyire jó sketchet lehetne írni....
Az lehetne a címe, hogy: "Marshawn.... engedj ki, de legalább gyújtsd fel a villanyt"

AK neked meg mielőbbi teljes felépülést!
Helmut the Dystopian Ride
?
Ha nem titok.
Bazzani
Tüdőgyulladás, a nem egyszerű fajtából.

A drafthoz annyit, hogy 1/9-en egészen biztosan nem OT/CB érkezik.
Jól ismerjük a csapatot amelynek szurkolunk.
Jön valami agyfasz.
akdestroyer
Istenem, Iktriad ha ezt látná, de büszke lenne rám!

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Remélem Booth/Gordon benn lesz még, amikor mi jövünk, bár nem biztos. Boothért egy feltrade is mehetne. Deannek is örülnék. Ha egyik tavalyi tackle-t se igazoljuk vissza, felőlem Raimann is jöhet még.
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
A pickünk előtt egy játékos van benn, aki needre jönne, ráadásul értéken is tökéletes. És behúzzuk, egy 2/3. körös RB/LB helyett.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
B@ssza meg! Azt hittem ma ejszaka lesz a draft elso napja 😕
undisputedly
Mindegy, hál'istennek Nélküled is tudtak egyszer ésszerűen húzni.
BigBaltazar
Lehet ez volt a kulcs.
undisputedly
Nekem is az első kihagyott draft köröm volt az előző 10 évből, szóval behúztuk itt a goodluckkarmát úgy tűnik.
Hanni
Lehet eddig Wilson draftolt igazából. 😊 Tulajdonképpen ezért kellett mennie.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
B@ssza meg! Azt hittem ma ejszaka lesz a draft elso napja 😕
undisputedly
Mindegy, hál'istennek Nélküled is tudtak egyszer ésszerűen húzni.
BigBaltazar
Lehet ez volt a kulcs.
undisputedly
Nekem is az első kihagyott draft köröm volt az előző 10 évből, szóval behúztuk itt a goodluckkarmát úgy tűnik.
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
Sebii
😊 Ebből mennyire jó sketchet lehetne írni....
Az lehetne a címe, hogy: "Marshawn.... engedj ki, de legalább gyújtsd fel a villanyt"

AK neked meg mielőbbi teljes felépülést!
Helmut the Dystopian Ride
Harmadik körig még a villanyt se 😄! A második kör fontos !
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
B@ssza meg! Azt hittem ma ejszaka lesz a draft elso napja 😕
undisputedly
Mindegy, hál'istennek Nélküled is tudtak egyszer ésszerűen húzni.
BigBaltazar
Lehet ez volt a kulcs.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
Sebii
😊 Ebből mennyire jó sketchet lehetne írni....
Az lehetne a címe, hogy: "Marshawn.... engedj ki, de legalább gyújtsd fel a villanyt"

AK neked meg mielőbbi teljes felépülést!
Helmut the Dystopian Ride
?
Ha nem titok.


A pick meg teljesen jó.
Ti sem vagytok már az igaziak.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
Sebii
😊 Ebből mennyire jó sketchet lehetne írni....
Az lehetne a címe, hogy: "Marshawn.... engedj ki, de legalább gyújtsd fel a villanyt"

AK neked meg mielőbbi teljes felépülést!
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
B@ssza meg! Azt hittem ma ejszaka lesz a draft elso napja 😕
undisputedly
Mindegy, hál'istennek Nélküled is tudtak egyszer ésszerűen húzni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
B@ssza meg! Azt hittem ma ejszaka lesz a draft elso napja 😕
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Értéken hoztunk embert talán a legnagyobb needre? Valaki bezárta Schneideréket a szekrénybe?
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Na ez zsír !
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Charles Cross, ahogy alakult az 1-8. pick, a legjobbat választottuk.


Cross - Haynes - Blyth - Jackson - Curhan
jelenleg ez a legjobb OL
Shellt vissza kéne hozni, és kéne egy közepes körös center
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Én eléggé beteg vagyok/voltam az utóbbi hetekben, szóval csak read onlyba toltam.

A drafthoz annyit, hogy 1/9-en egészen biztosan nem OT/CB érkezik.
Jól ismerjük a csapatot amelynek szurkolunk.
Jön valami agyfasz. Esetleg egy letrade után húzunk valami 3 körbe várt bustot.

Miután nincsenek elvárásaim, egészen biztosan nem leszek csalódott se!

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
...még mindig csak felfelé
Zman77
Ja most már látom, forced trade...

Teljesen irreális egy 2+5. körért az 1/4, így nem sok értelme van. Ilyen trade esetén Beki NY-ig menne, hogy esernyőt dugjon Joe Douglas seggébe, és nyitva húzza ki.
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
...még mindig csak felfelé

Screenshot-2022-04-28-19-04-22-539-com-android-chrome
critical appreciation of ode to a nightingale
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
No akko en is egy last minute. Bar a PFF boardja nekem kicsit kuloncnek tunik a legtobbhoz kepest.


1/9: Nagyon remelem, hogy a top3 T-bol idecsuszik valaki, ahogy esetemben is tortent. Ha nem igy lenne, akkor letrade és Penning. Bar a CB is egyertelmu need, de ranezek a rosterre, es a ket need kozul meg igy is T>>>CB. Gardner esetleg meg jo lenne itt, de sztem o mar nem lesz benn.

2/40,41: Nalam Gordon az utso, aki meg abban a tier-ben van, hogy be lehet itt huzni, szoval ha o benn van, sztem jo pick. Eselyes, hogy valahol itt fog kimenni, 1-2 helyet akar fel is lehetne mozogni, ha meg benn van. LB nem premium poszt, remelhetoleg marad itt erteken jatekos, Walker sztem itt jo.

3/72: Parham és Zach Tom kozt vacillaltam, mindketto tobb OL poszton bevetheto jatekos, jovobeli kezdo potenciallal.

4/108: EDGE-t meg nem huztam, szal jott a boardon az elerheto legmagasabb.

5/145: OL-bol sosem eleg.

Utso 2 pick: Azon posztok kozul, melyekre meg nem huztam, a WR-t és a DL-t valasztottam. QB, TE, S nem kell.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
1/9:

Aminek/akinek örülnék:
-Charles Cross OT; Evan Neal OT; Ikem Ekwonu OT;
-K.Thibodeaux EDGE;
-Ahmad Gardner CB; Derek Stingley CB; Malik Willis QB;
-hátratrade. úgy hogy legyen még egy első kör, akár jövőre is. Hátra trade + Kenny Pickett; vagy Raimann/Penning/Tyler Smith; +T.McDuffie (nekem jó ő szélre is);

Aminek/akinek nem örülnék:
-feltrade
-Desmond Ridder QB. udfa a csávó;
-Pickett itt
-LB (Lloyd, Dean, Q.Walker)
-Trevon Walker EDGE
-Mindenféle WTF húzásnak mint WR, OG, DT, RB, S,

______
2.kör:

Aminek/akinek örülnék:
-letrade az egyik pickkel
-Pickett ha még benn van (nem valószínű)
-OT: Raimann/Penning/Tyler Smith aki még benn van, más nem kell
-CB: Elam, McDuffie, Booth. más nem kell, a slot CBk mint Pitre, Hill vagy McCreary ne jöjjön. Van Justin Coleman.
-C: Linderbaum
-EDGE: Karlaftis (állótólag csúszni fog), Ojabo, Mafe, Ebiketie, Drake Jackson
-LB: ha valamelyik toplecsúszna; vagy letrade után: Andersen, Muma, Walker, Harris

Aminek/akinek nem örülnék:
-QBk. Ridder, Howell, Strong, Corrall. Ne jöjjön egyik se
-RB, WR, TE, OG, DT, S, nickelCB,
-feltrade

____
3.kör
-Itt már tőlem jöhet kb minden.


jó lenne betömni a következő needeket:
-LT: Duan Brown mondjuk még elérhető, jó lenne akár visszahozni, de ha nem akkor 1/9-re LT kell
-RT: Shell ugyanez, őt nem értem miért nem hozzuk vissza olcsón. Ja mert Curhanben a bizalom...
-CB: nincs CB1, kéne. Szerintem csak 5 CB van a classban aki első nap kezdőbe tehető a szélre.
-LB: Brooks mellé kéne kezdő de nem korán. Főleg ne 1/9
-QB: ha Ridder a terv akkor mindennek vége...
-C
-EDGE: Taylor és Nwosu személyében megvan a két igéretes kezdő. De sosincs elég.
braxa88
Adom. Bár ha 1/9-re nem OT v. CB húzunk akkor elmennek ezek a pics@ba.
BigBaltazar
13. vagy 14. eve kovetem a Sehawks draftokat. Meg nem volt olyan egyet leszamitva, hogy racionalisan dontott volna ez a bagazs es ne lett volna nagy csalodas a borze.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
1/9:

Aminek/akinek örülnék:
-Charles Cross OT; Evan Neal OT; Ikem Ekwonu OT;
-K.Thibodeaux EDGE;
-Ahmad Gardner CB; Derek Stingley CB; Malik Willis QB;
-hátratrade. úgy hogy legyen még egy első kör, akár jövőre is. Hátra trade + Kenny Pickett; vagy Raimann/Penning/Tyler Smith; +T.McDuffie (nekem jó ő szélre is);

Aminek/akinek nem örülnék:
-feltrade
-Desmond Ridder QB. udfa a csávó;
-Pickett itt
-LB (Lloyd, Dean, Q.Walker)
-Trevon Walker EDGE
-Mindenféle WTF húzásnak mint WR, OG, DT, RB, S,

______
2.kör:

Aminek/akinek örülnék:
-letrade az egyik pickkel
-Pickett ha még benn van (nem valószínű)
-OT: Raimann/Penning/Tyler Smith aki még benn van, más nem kell
-CB: Elam, McDuffie, Booth. más nem kell, a slot CBk mint Pitre, Hill vagy McCreary ne jöjjön. Van Justin Coleman.
-C: Linderbaum
-EDGE: Karlaftis (állótólag csúszni fog), Ojabo, Mafe, Ebiketie, Drake Jackson
-LB: ha valamelyik toplecsúszna; vagy letrade után: Andersen, Muma, Walker, Harris

Aminek/akinek nem örülnék:
-QBk. Ridder, Howell, Strong, Corrall. Ne jöjjön egyik se
-RB, WR, TE, OG, DT, S, nickelCB,
-feltrade

____
3.kör
-Itt már tőlem jöhet kb minden.


jó lenne betömni a következő needeket:
-LT: Duan Brown mondjuk még elérhető, jó lenne akár visszahozni, de ha nem akkor 1/9-re LT kell
-RT: Shell ugyanez, őt nem értem miért nem hozzuk vissza olcsón. Ja mert Curhanben a bizalom...
-CB: nincs CB1, kéne. Szerintem csak 5 CB van a classban aki első nap kezdőbe tehető a szélre.
-LB: Brooks mellé kéne kezdő de nem korán. Főleg ne 1/9
-QB: ha Ridder a terv akkor mindennek vége...
-C
-EDGE: Taylor és Nwosu személyében megvan a két igéretes kezdő. De sosincs elég.
braxa88
Adom. Bár ha 1/9-re nem OT v. CB húzunk akkor elmennek ezek a pics@ba.
BigBaltazar
adom
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
1/9:

Aminek/akinek örülnék:
-Charles Cross OT; Evan Neal OT; Ikem Ekwonu OT;
-K.Thibodeaux EDGE;
-Ahmad Gardner CB; Derek Stingley CB; Malik Willis QB;
-hátratrade. úgy hogy legyen még egy első kör, akár jövőre is. Hátra trade + Kenny Pickett; vagy Raimann/Penning/Tyler Smith; +T.McDuffie (nekem jó ő szélre is);

Aminek/akinek nem örülnék:
-feltrade
-Desmond Ridder QB. udfa a csávó;
-Pickett itt
-LB (Lloyd, Dean, Q.Walker)
-Trevon Walker EDGE
-Mindenféle WTF húzásnak mint WR, OG, DT, RB, S,

______
2.kör:

Aminek/akinek örülnék:
-letrade az egyik pickkel
-Pickett ha még benn van (nem valószínű)
-OT: Raimann/Penning/Tyler Smith aki még benn van, más nem kell
-CB: Elam, McDuffie, Booth. más nem kell, a slot CBk mint Pitre, Hill vagy McCreary ne jöjjön. Van Justin Coleman.
-C: Linderbaum
-EDGE: Karlaftis (állótólag csúszni fog), Ojabo, Mafe, Ebiketie, Drake Jackson
-LB: ha valamelyik toplecsúszna; vagy letrade után: Andersen, Muma, Walker, Harris

Aminek/akinek nem örülnék:
-QBk. Ridder, Howell, Strong, Corrall. Ne jöjjön egyik se
-RB, WR, TE, OG, DT, S, nickelCB,
-feltrade

____
3.kör
-Itt már tőlem jöhet kb minden.


jó lenne betömni a következő needeket:
-LT: Duan Brown mondjuk még elérhető, jó lenne akár visszahozni, de ha nem akkor 1/9-re LT kell
-RT: Shell ugyanez, őt nem értem miért nem hozzuk vissza olcsón. Ja mert Curhanben a bizalom...
-CB: nincs CB1, kéne. Szerintem csak 5 CB van a classban aki első nap kezdőbe tehető a szélre.
-LB: Brooks mellé kéne kezdő de nem korán. Főleg ne 1/9
-QB: ha Ridder a terv akkor mindennek vége...
-C
-EDGE: Taylor és Nwosu személyében megvan a két igéretes kezdő. De sosincs elég.
braxa88
Adom. Bár ha 1/9-re nem OT v. CB húzunk akkor elmennek ezek a pics@ba.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
1/9:

Aminek/akinek örülnék:
-Charles Cross OT; Evan Neal OT; Ikem Ekwonu OT;
-K.Thibodeaux EDGE;
-Ahmad Gardner CB; Derek Stingley CB;
-Malik Willis QB;
-hátratrade. úgy hogy legyen még egy első kör, akár jövőre is. Hátra trade + Kenny Pickett; vagy Raimann/Penning/Tyler Smith; +T.McDuffie (nekem jó ő szélre is);

Aminek/akinek nem örülnék:
-feltrade
-Desmond Ridder QB. udfa a csávó;
-Pickett itt
-LB (Lloyd, Dean, Q.Walker)
-Trevon Walker EDGE
-Mindenféle WTF húzásnak mint WR, OG, DT, RB, S,

______
2.kör:

Aminek/akinek örülnék:
-letrade az egyik pickkel
-Pickett ha még benn van (nem valószínű)
-OT: Raimann/Penning/Tyler Smith aki még benn van, más nem kell
-CB: Elam, McDuffie, Booth. más nem kell, a slot CBk mint Pitre, Hill vagy McCreary ne jöjjön. Van Justin Coleman.
-C: Linderbaum
-EDGE: Karlaftis (állótólag csúszni fog), Ojabo, Mafe, Ebiketie, Drake Jackson
-LB: ha valamelyik toplecsúszna; vagy letrade után: Andersen, Muma, Walker, Harris

Aminek/akinek nem örülnék:
-QBk. Ridder, Howell, Strong, Corrall. Ne jöjjön egyik se
-RB, WR, TE, OG, DT, S, nickelCB,
-feltrade

____
3.kör
-Itt már tőlem jöhet kb minden.


jó lenne betömni a következő needeket:
-LT: Duane Brown mondjuk még elérhető, jó lenne akár visszahozni, de ha nem akkor 1/9-re LT kell
-RT: Shell ugyanez, őt nem értem miért nem hozzuk vissza olcsón. Ja mert Curhanben a bizalom...
-CB: nincs CB1, kéne. Szerintem csak 5 CB van a classban aki első nap kezdőbe tehető a szélre.
-LB: Brooks mellé kéne kezdő de nem korán. Főleg ne 1/9
-QB: ha Ridder a terv akkor mindennek vége...
-C
-EDGE: Taylor és Nwosu személyében megvan a két igéretes kezdő. De sosincs elég.

Szerkesztette: braxa88