Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
ööööö...eladó a csapat?
peet_24
Tagadják, szóval remélem! 😊
Amilyen szerencsénk van.... biztos, hogy valami full unszimpi top 20 leggazdagabb álmodó-nagyotmondó / szélhámos / embernyúzó amerikai bojár jön.

Az én "nyomásgyakorló" statementem: nem nézek több meccset, ha valami büdösgyökérparaszt veszi meg a céget. Hogy ki a büdösgyökérparaszt azt meg én döntöm el. 😀

Én pl örülnék, ha volt játékos (ok) vennék meg, esetleg szindikátusban.
Helmut the Dystopian Ride
Egy jó Elon Musk!

És akkor nem a csapatnak nem twittercsatornája, hanem a twittere lenne. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ööööö...eladó a csapat?
peet_24
Tagadják, szóval remélem! 😊
Amilyen szerencsénk van.... biztos, hogy valami full unszimpi top 20 leggazdagabb álmodó-nagyotmondó / szélhámos / embernyúzó amerikai bojár jön.

Az én "nyomásgyakorló" statementem: nem nézek több meccset, ha valami büdösgyökérparaszt veszi meg a céget. Hogy ki a büdösgyökérparaszt azt meg én döntöm el. 😀

Én pl örülnék, ha volt játékos (ok) vennék meg, esetleg szindikátusban.
Helmut the Dystopian Ride
Ja, az kellene, hogy ilyen Sherman fele arcok legyenek a nyeregben, aha, koszi, de inkabb ne 😀

Nagy szerencsank volt Allen-nel, meg egy ilyen selfmade, intelligens tulaj nem lesz a csapat torteneteben, abban biztos vagyok. Ahogyan abban is, hogy Jody full alkalmatlan a tulajdonosi poziciora.
undisputedly
Figyelj, szert még 2 évig nem szedi és újra rendben lesz. 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
ööööö...eladó a csapat?
peet_24
Tagadják, szóval remélem! 😊
Amilyen szerencsénk van.... biztos, hogy valami full unszimpi top 20 leggazdagabb álmodó-nagyotmondó / szélhámos / embernyúzó amerikai bojár jön.

Az én "nyomásgyakorló" statementem: nem nézek több meccset, ha valami büdösgyökérparaszt veszi meg a céget. Hogy ki a büdösgyökérparaszt azt meg én döntöm el. 😀

Én pl örülnék, ha volt játékos (ok) vennék meg, esetleg szindikátusban.
Helmut the Dystopian Ride
Ja, az kellene, hogy ilyen Sherman fele arcok legyenek a nyeregben, aha, koszi, de inkabb ne 😀

Nagy szerencsank volt Allen-nel, meg egy ilyen selfmade, intelligens tulaj nem lesz a csapat torteneteben, abban biztos vagyok. Ahogyan abban is, hogy Jody full alkalmatlan a tulajdonosi poziciora.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ööööö...eladó a csapat?
peet_24
Tagadják, szóval remélem! 😊
Amilyen szerencsénk van.... biztos, hogy valami full unszimpi top 20 leggazdagabb álmodó-nagyotmondó / szélhámos / embernyúzó amerikai bojár jön.

Az én "nyomásgyakorló" statementem: nem nézek több meccset, ha valami büdösgyökérparaszt veszi meg a céget. Hogy ki a büdösgyökérparaszt azt meg én döntöm el. 😀

Én pl örülnék, ha volt játékos (ok) vennék meg, esetleg szindikátusban.
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Seahawks szurkolók számára a legszomorúbb videó 😀

 twitter.com/i/status/1528951290390188033

összehasonlításképpen:
 www.youtube.com/watch?v=LTHzlUQDGmc
Helmut the Dystopian Ride
Ahogy a régi ifista edzőm mondaná, kanyarodik mint a villamos.
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
ööööö...eladó a csapat?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Seahawks szurkolók számára a legszomorúbb videó 😀



összehasonlításképpen:
 www.youtube.com/watch?v=LTHzlUQDGmc
több mint 4 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Bocsánat,kicsit más... Ha regisztráltam a Müncheni jegyvásárlásra,akkor regisztrációval (ha szerencsém van ) csak egy jegyet fog felajánlani,vagy esetleg többet is tudok venni ? Előre is köszönöm !
Zman77
Én a londoni meccsre regisztráltam. Tudtommal jegyet nem ajánl, honnan tudnák hol akarsz ülni. Egyszerűen kapsz infót hogy szevasztavasz 2 hét múlva lesz jegyvásárlás.
Fontos_Vidra
Köszönöm !
több mint 4 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Bocsánat,kicsit más... Ha regisztráltam a Müncheni jegyvásárlásra,akkor regisztrációval (ha szerencsém van ) csak egy jegyet fog felajánlani,vagy esetleg többet is tudok venni ? Előre is köszönöm !
Zman77
Én a londoni meccsre regisztráltam. Tudtommal jegyet nem ajánl, honnan tudnák hol akarsz ülni. Egyszerűen kapsz infót hogy szevasztavasz 2 hét múlva lesz jegyvásárlás.
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Bocsánat,kicsit más... Ha regisztráltam a Müncheni jegyvásárlásra,akkor regisztrációval (ha szerencsém van ) csak egy jegyet fog felajánlani,vagy esetleg többet is tudok venni ? Előre is köszönöm !
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Geno-nak áll a zászló QB fronton. Van baj rendesen. Gyakorlatilag el is engedhetjük a kezét ennek a szezonnak. Mondjuk talán így kevesebb lesz az infarktus közeli állapot.
garrett27
Bírom ezt a nagy hírt, dehát offseason van mindent le kell hozni.

Szóval van két hasonló tudású QB-nk, egyik most jött pár hete/hónapja, azóta volt 2-3 glottgatyás kocogós nevetgélős dobálgatás tökömtudja milyen playbookkal.
És van a másik QB, aki meg itt van már pár éve ismeri a rendszert és az edzőket, a csapattársakat, és tavaly nyert is meccset kezdőként.

MOST jelen pillanatban kettő hónappal a training camp előtt, mégis hogyan lehetne Locknál az előny?

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Hát én akárhogy nézegetem a sorsolást jó indulattal is 6 győzelmet tudtam összeszámolni max.
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Geno-nak áll a zászló QB fronton. Van baj rendesen. Gyakorlatilag el is engedhetjük a kezét ennek a szezonnak. Mondjuk talán így kevesebb lesz az infarktus közeli állapot.
garrett27
Nem biztos az! Dk,Lockett,Fantnak tud dobni,az nem elhanyagolandó. A futásról meg nem is beszélve ,Walkerrel. Nem lesz ez annyira gyászos,mint ahogy jósolják.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Geno-nak áll a zászló QB fronton. Van baj rendesen. Gyakorlatilag el is engedhetjük a kezét ennek a szezonnak. Mondjuk talán így kevesebb lesz az infarktus közeli állapot.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


 theathletic.com/3307057/2022/05/13/seahawks-pete-carroll-defense

A szerző az egyik legjobb a témában szerintem (pusztán a foci + a sémák elmagyarázásában), és azt találgatja, hogy milyen rendszerbeli változások jöhetnek a defben a stáb Fangio féle emberekkel való feltöltése után.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
na ez jó:
 www.youtube.com/watch?v=iEH5wNjyfog

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Hogyhogy nem emelted ki az első meccset? 😊
Wyatt
Csak egy csapat akit le kell győzni !
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogyhogy nem emelted ki az első meccset? 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A menetrend.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
tipp:
O: Lockett
D: Ford
braxa88
O#:

[FB nem szamit, "nem valos" poszt, DE Bellore 12 ev]
Geno Smith 10 ev (2 Seahawks)
Gabe Jackson 9 ev (1 Seahawks)
Tyler Lockett 8 ev (8 Seahawks)
Austin Blythe 7 ev (0 Seahawks)
Chris Carson 6 ev (6 Seahawks)

D#

Al Woods 12 ev (2 Seahawks)
Quandre Diggs 8 ev (3 Seahawks)
Justin Coleman 8 ev (2 Seahawks)
Shelby Harris 8 ev (0 Seahawks)
Quinton Jefferson 7 ev (4 Seahawks)
undisputedly
azt hittem az a kérdés h ki van legrégebb óta a csapatnál
braxa88
Reszben az is. Ligaban es a csapatnal. Poonanak, ha jol lattam, 4 teljesitett szezonja van?
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
tipp:
O: Lockett
D: Ford
braxa88
O#:

[FB nem szamit, "nem valos" poszt, DE Bellore 12 ev]
Geno Smith 10 ev (2 Seahawks)
Gabe Jackson 9 ev (1 Seahawks)
Tyler Lockett 8 ev (8 Seahawks)
Austin Blythe 7 ev (0 Seahawks)
Chris Carson 6 ev (6 Seahawks)

D#

Al Woods 12 ev (2 Seahawks)
Quandre Diggs 8 ev (3 Seahawks)
Justin Coleman 8 ev (2 Seahawks)
Shelby Harris 8 ev (0 Seahawks)
Quinton Jefferson 7 ev (4 Seahawks)
undisputedly
azt hittem az a kérdés h ki van legrégebb óta a csapatnál
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
tipp:
O: Lockett
D: Ford
braxa88
O#:

[FB nem szamit, "nem valos" poszt, DE Bellore 12 ev]
Geno Smith 10 ev (2 Seahawks)
Gabe Jackson 9 ev (1 Seahawks)
Tyler Lockett 8 ev (8 Seahawks)
Austin Blythe 7 ev (0 Seahawks)
Chris Carson 6 ev (6 Seahawks)

D#

Al Woods 12 ev (2 Seahawks)
Quandre Diggs 8 ev (3 Seahawks)
Justin Coleman 8 ev (2 Seahawks)
Shelby Harris 8 ev (0 Seahawks)
Quinton Jefferson 7 ev (4 Seahawks)
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
tipp:
O: Lockett
D: Ford
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ha valakinek van kedve, keresse ki, O# es D# oldalon melyik jatekos van a most szerzodes alatt allok kozul a legregebben a Seahawksnal illetve szinten oldalankent, ki van az egy-egy egysegbol a legregebben a ligaban 😊

U.i.: FB nem er.

Szerk: Kis segitseg -  www.seahawks.com/team/players-roster/

Szerkesztette: undisputedly