Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Jobb reggelt is el tudtam volna képzelni. Nagyon nagy kár Bobbyért, de az utóbbi időben már nem tudott a saját szintjén teljesíteni. Wilson és Wagner más mezben. Nem lesz egyszerű látvány a régi Hox szurkolóknak.
Innentől tényleg új idők jönnek, de a jövőt egyenlőre sűrű homály fedi.
Mi jöhet még? Felkészül Lockett?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Bázis hívja Helmutot!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564

Klaci79
kemény hogy törölték a tweetet...
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Bobby már nem ért 20 milliót. ez van sajnos. de ez rohadt fájó. 8 allpro, 8 pro bow, Super Bowl. Pályafutása 80%-ában magasan top1 LB volt (mégha Kuechly nagyobb hypeot is kapott), már nem az, sőt. De tényleg nagyon fájdalmas lesz őt nézni máshol.

Lett capspace, igazából rengeteg top3 a ligában. Sztem nem kezdünk vele semmit, Reed, Diggs és D.Brown megtartása +kiegészítő emberek túlfizetése lesz.

Amúgy olyan jó lenne ha egy legendánk végre innen menne nyugdíjba, vagy máshova már csak nagyon levezetni menne, és nem kivágnánk (Sherman, Wagner), nem hosszabbítunk vele (Wright, Thomas) elcserélnénk (Wilson), vagy megsérülne és idő előtt fejezi be (Chancellor, Baldwin).


Most ki a csapat arca? DK? Lockett, aki állítólag cserélhető ?
ki a top5 játékosunk? jóisten.

CJ Stroud és Bryce Young meccseket fogunk nézni ősszel nem Seahawkst 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nem lehet olyat, hogy további utasításig kiteszünk a logó helyett egy fekete zászlót?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ez egy sötét nap lett a Seahawks történetében!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Wagner cut
Keményen ráléptetek a gázra a rebuildben.
Bazzani
Wagner cut
Keményen ráléptetek a gázra a rebuildben.
Bazzani
Pete Carroll ennek ellenére marad, számomra érthetetlen

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Wagner cut
Keményen ráléptetek a gázra a rebuildben.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Megköszönhetitek, hogy így felnyomtuk az árát 😀
warr_b
Elvileg ti jóval többet ajánlottatok, csak Wilson nem nagyon akarta feloldani a no trade clause-t (Rapsheet), valamint a Seattle nem akarta az NFC-be cserélni (Schefter).

Breerék szerint 3 első kört, és egy további első kör értékű második napos pickhalmazt adtatok volna. A tárgyalások azelőtt megszakadtak hogy Chase Young felmerült volna.
több mint 4 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Aztapicsa, most láttam a dealt. Felröhögtem, elsírtam magam, és ebből csináltam még 3 szériát.
Kicsit vegyesek az érzéseim.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Na azért komolyabban véve a dolgot, nekem nagyon fog hiányozni Wilson. Nálam ő volt maga a Seahawks. Örök hála neki, mert feltett minket a térképre. Ezt soha nem szabad elfelejtenünk. De a lovak jönnek-mennek, az istálló marad. A szívem a csapaté, de nehéz évek elé nézünk. Lebegjen lelki szemünk előtt a Bills, vagy a Bengals, esetleg a Titans sztorija. Kell hogy legyen hogyan tovább.
garrett27
Én is ebben bíznék, de aztán jön a reality check, hogy PC és kompániája maradt, és a reményteli jövőkép mögül beúszik a Giants, Falcons, Broncos féle sors.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Oke, a kezdeti lelkesedes utan beutott, hogy Jody PC-t valasztotta RW helyett, aki mar nincs tobbe.

Sad as fk.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
PC imája: Édes istenem, fogd a kezem, hogy ne baxxam el az ölembe pottyant első köröket 5. körös prospect RB-kre, vagy ex kosarasokra és kiöregedett birkózókra, rebuild gyanánt.

Na azért komolyabban véve a dolgot, nekem nagyon fog hiányozni Wilson. Nálam ő volt maga a Seahawks. Örök hála neki, mert feltett minket a térképre. Ezt soha nem szabad elfelejtenünk. De a lovak jönnek-mennek, az istálló marad. A szívem a csapaté, de nehéz évek elé nézünk. Lebegjen lelki szemünk előtt a Bills, vagy a Bengals, esetleg a Titans sztorija. Kell hogy legyen hogyan tovább.
garrett27
ez egy kurva jó trade volt. HA és ez nagy HA, okosak akkor faszán lehet rebuildelni.

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
PC imája: Édes istenem, fogd a kezem, hogy ne baxxam el az ölembe pottyant első köröket 5. körös prospect RB-kre, vagy ex kosarasokra és kiöregedett birkózókra, rebuild gyanánt.

Na azért komolyabban véve a dolgot, nekem nagyon fog hiányozni Wilson. Nálam ő volt maga a Seahawks. Örök hála neki, mert feltett minket a térképre. Ezt soha nem szabad elfelejtenünk. De a lovak jönnek-mennek, az istálló marad. A szívem a csapaté, de nehéz évek elé nézünk. Lebegjen lelki szemünk előtt a Bills, vagy a Bengals, esetleg a Titans sztorija. Kell hogy legyen hogyan tovább.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Hát.... értem itt az örömködést, de én azért most így ültem le a gép elé


Hanni
Nyilván én is szomorú vagyok, de ha visszagondolok 1,5 éve kb minden meccsen szidtam Wilsont...
Lehet menni előre, csak kár h nincs új GM és HC, addig meg igazi rebuild nem lesz.
Nem tudom mi a terv, remélem Willis vagy Pickett
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Hát.... értem itt az örömködést, de én azért most így ültem le a gép elé

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is opció volt

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.
Stez
Akkor gondolom Rodgersért se érné meg tradelni, mert ő is egy hisztis picsa? Vagy egy határ amikor már az nem érdekes?
Wester
Mindenkiert megeri, mert az uj csapatanal tiszta lappal indul. Csak az elado felnek meg siman jo buli eladni ennyiert is, mivel ez mar egy mergezett kapcsolat, amin az ido csak tovabb rontana amugy is. Eltavolitasz egy idozitett bombat, aki nem akart maradni, es meg kapsz is erte csomo mindent.
Stez
+1
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Surtain nélkül ezt hogy?
Nem baj, lényeg h ment.
Lehet menni előre.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 068 — Whoops, looks like something went wrong.
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.
Stez
Akkor gondolom Rodgersért se érné meg tradelni, mert ő is egy hisztis picsa? Vagy egy határ amikor már az nem érdekes?
Wester
Mindenkiert megeri, mert az uj csapatanal tiszta lappal indul. Csak az elado felnek meg siman jo buli eladni ennyiert is, mivel ez mar egy mergezett kapcsolat, amin az ido csak tovabb rontana amugy is. Eltavolitasz egy idozitett bombat, aki nem akart maradni, es meg kapsz is erte csomo mindent.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
na és melyik 4. körös prospectet fogjátok húzni első körben? 😀
petey
Jön Zappe QBnak 🥳🥳🥳
dande
Most már van muníció felcserélni erte 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
na és melyik 4. körös prospectet fogjátok húzni első körben? 😀
petey
Jön Zappe QBnak 🥳🥳🥳
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Jol lehuzta a Seahawks a Denvert.
Stez
Szerintem meg egy közel elit QB-ért ez kevés is 😀
Nézhetjük úgy is, hogy ez Jamal Adams + 2 második kör + játékosok.
Wester
Szerintem meg nem keves. Mert nem csak annyi az oldal, hogy kozel elit. Ha ez lenne, keves lenne.

A masik oldal az, hogy egy kubeert kaptal ennyit, aki egy eve sir, mindennel baja van, folyamatosan akad valami feszko, plusz meg a felesege is allandoan nyomta ot a csapat ellen. Ezen felul 34 eves, a stilusa abszolut nem fekudt a rendszerhez. Es menni akart. Ez a lenyeg. Itt sem akart lenni, de te kaptal egy valag elso kort, egy 1.koros tight endet, masodik koroket, meg egy rushert is.

Plusz kaptal helyet arra, hogy epitsd a csapat tobbi reszet, es nem visz el egy jatekos 35-40 milliot a sapkabol a kovetkezo evekben. Sot, a mai tortenet utan ez Wilson eseteben is 50 millio lesz hamarosan.

Es jelen helyzetben, ismerve Wilson es a Seahawks elmult honapjait, mas oldalrol nem is tudom nezni a sztorit.
Stez
Akkor gondolom Rodgersért se érné meg tradelni, mert ő is egy hisztis picsa? Vagy egy határ amikor már az nem érdekes?

Lesz ez még így se!