Seattle Seahawks
Fél 7. kört adott értem a topic. 😊 😊 😊 Nincs tradeHelmut the Dystopian RideA Giants-féle Helmut trade azt jelenti egyúttal, hogy a hawks topic kezét elengeded?
Ha igen most szólj, már úgyis mindegy a lelkemnek, max akkor gyújtok még egy gyertyát.
akdestroyer
Imádom a szar csapatokat, tehát maradok, de ezt írtam is.
Annyi, hogy követni fogom, és kommentelni is a Giants storyt. Szeretem is a frencsájzt, sok a cimbora a csoportban, meg nagyon érdekel, hogy a tán legnagyobb O koponya mit tud kihozni egy ??? irányítóból.
Hallod a csávó annyira meggyalulta BB-t amennyire BB-t a D géniuszt meg lehet gyalulni 7!!!! negyeden keresztül nem puntolt. Ennél nincs tovább, ezen túl nem létezik semmi. Én ilyen Pats meccs után úgy kb szögre akasztottam volna a sípot. Az Antarktiszon soha olyan hangosan nem üvöltöt még a MANOWAR -Into the Glory Ride- mint a Bills Pats meccs után. Alexi haverommal annyira berúgtunk, hogy ő úgy emlékezett én tettem fel őt a másnap induló kutatóhajóra, én meg fordítva. A valóság persze egészen más volt, és sok vidám percet okoztunk ... mindenkinek. Mindegy!
Amikor BB-t beiktatják a HOF-ba, akkor két dolgot tutti kihagynak a brossúrából:
1. Amikor a GOAT elment, akkor azért adódtak gondok
2.) Bills no punt zone
Nagyon örülök, hogy kiszakadt a Szmöre -Bíny páros keze alól.
Szerettem volna, ha Daboll nálunk köt ki, Wilson sem hiszem, hogy elment volna.
Meglátom milyen lesz.
Crazy part about all this. I played there for 10 years & I didn’t even hear it from them that I wasn’t coming back.
— Bobby Wagner (@Bwagz) March 11, 2022
Helmut the Dystopian RideA Giants-féle Helmut trade azt jelenti egyúttal, hogy a hawks topic kezét elengeded?
Ha igen most szólj, már úgyis mindegy a lelkemnek, max akkor gyújtok még egy gyertyát.
na majd erre térjünk vissza jövőre. 😀Én pillanatok alatt megtértem Wilson oldalára, pedig régen finoman szólva nem szerettem. 😅Én egyelőre még nem akarok hosszaban reagálni, a tagadás, harag illetve alkudozás fázisában nem is lenne sok értelme.Majd írd meg, hogy az alkudozás eredményeként ki hány picket ad a másiknak. Broncos fant is átveszünk.... 😊
Majd ha megérett rá a lelkem, írok.
akdestroyer
Ki is emlékezne arra a tényre, hogy a Seattle ős ellensége nem a Niners, hanem a Broncos! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Gerichill
Én pillanatok alatt megtértem Wilson oldalára, pedig régen finoman szólva nem szerettem. 😅Én egyelőre még nem akarok hosszaban reagálni, a tagadás, harag illetve alkudozás fázisában nem is lenne sok értelme.Majd írd meg, hogy az alkudozás eredményeként ki hány picket ad a másiknak. Broncos fant is átveszünk.... 😊
Majd ha megérett rá a lelkem, írok.
akdestroyer
Ki is emlékezne arra a tényre, hogy a Seattle ős ellensége nem a Niners, hanem a Broncos! 😊
Helmut the Dystopian Ride
Én egyelőre még nem akarok hosszaban reagálni, a tagadás, harag illetve alkudozás fázisában nem is lenne sok értelme.Majd írd meg, hogy az alkudozás eredményeként ki hány picket ad a másiknak. Broncos fant is átveszünk.... 😊
Majd ha megérett rá a lelkem, írok.
akdestroyer
Ki is emlékezne arra a tényre, hogy a Seattle ős ellensége nem a Niners, hanem a Broncos! 😊
Majd ha megérett rá a lelkem, írok.
szarul draftolunk, nem baj legalább FAn sztárokat hozunkEs Jody ranezett erre a listara (meg a hasonloan szar draftjainkra), majd azt mondta: "oke, csinaljatok ti az ujjaepitest is" LOL
2017 óta őket: Lacy, Joeckel, Aboushi, Fluker, Sweezy, Jaron Brown, Ed Dickson, B.Marshall, Iupati, Bellore, Shell, Finney, Olsen, Hyde, Dorsett, Everett.
(vastaggal az a kettő aki bevált, egy OG aki sokat volt sérült egy STer/FB és egy RT)
braxa88
2017 óta őket: Lacy, Joeckel, Aboushi, Fluker, Sweezy, Jaron Brown, Ed Dickson, B.Marshall, Iupati, Bellore, Shell, Finney, Olsen, Hyde, Dorsett, Everett.
(vastaggal az a kettő aki bevált: egy OG aki sokat volt sérült, egy ST/FB és egy RT)
Szerkesztette: braxa88
Baldwin az utóbbi évtized 10 legfontosabb Seattle játékosainak egyike. Fájóan fiatalon vonult vissza. DE, ha valaki túl akar lenni hamar a Wilson -BWagz gyászon, akkor tegyenj be egy Rams meccset, mondjuk a tavalyi WCard meccset. Egyből elmúlik a nosztalgia.Yesterday was a sad day. End of an era. I’ll choose to remember only the good. Salute @DangeRussWilson @Bwagz pic.twitter.com/TrqQyisojF
— Doug Baldwin Jr 🌹 (@DougBaldwinJr) March 9, 2022
Barnaby
Yesterday was a sad day. End of an era. I’ll choose to remember only the good. Salute @DangeRussWilson @Bwagz pic.twitter.com/TrqQyisojF
— Doug Baldwin Jr 🌹 (@DougBaldwinJr) March 9, 2022
Csak hogy annyira ne legyen majd idegen a látvány 🥴😉 persze ez mèg csak erős pletykaAzert meglepne, ha a Seahawks kiadna tobbet egy problemas iranyitoert, mint amit kapott a top kubejaert. Mert Watsont nem fogja annyiert odaadni a Houston szerintem. Ez meg igy netto szar buli lenne, ha meg radobnanak a kapott ertekre.
The #Seahawks are interested in Deshaun Watson and are expected to explore trade scenarios for the #Texans QB, according to sources who spoke to @AaronWilson_NFL.https://t.co/0Ex4OP10tK
— Pro Football Network (@PFN365) March 9, 2022
dande
The #Seahawks are interested in Deshaun Watson and are expected to explore trade scenarios for the #Texans QB, according to sources who spoke to @AaronWilson_NFL.https://t.co/0Ex4OP10tK
— Pro Football Network (@PFN365) March 9, 2022
Azert en meg nem temetnem a draftot, mondvan, hogy itt nem tudnak normalisan pickelni. Egyreszt, azt nem egyszeru azert jobbara 20+-os cetlikkel. Masreszt meg minden poszton mas a scoutok rendszere es fontossagi sorrendje. Az iranyito eseteben ezt nehez kitalalni, mert tizezer eve gondolkozni sem kellett iranyiton Wilson miatt. A Hawks 2011 ota egyszer huzott top15 kornyeken, amugy elso kor vegen, playoffos pickkel.Sok mindenben tök igazad van DE
Most ez alapbol mas, mert 1/9 az a bizonyos cetli, ami arra is eleg lehet, hogy kiszedd a class legjobb iranyitojat. Vagy felmenj erte. A lenyeg, hogy kb valogathat a csapat a prospectek kozul, ha akar. Az meg baromsag, hogy senki sem er top10es cetlit. Ha fit a rendszeredbe, er. De ez toled fugg, neked kell megteremtened az alapokat, hogy minel tobbet hozz ki a jatekosbol.
A lenyeg, hogy a Seahawks jo helyzetben van, ha draftolna kubet. Egy ujoncnak fekszik Carrollek felfogasa, hogy nem dobaltatjak hiperagressziven, kisebb lenne vele a nyomas.
Mas kerdes, hogy szerintem itt egyelore nem gondolkoznak uj kubeban, hanem Lockkel megprobalkoznak. En siman draftolnek szerintem melle valakit, mar csak azert is, hogy adj jovokepet a csapatnak es a szurkoloknak. Talan most nincsen elit talent a drafton, de nem volt az Allen sem, Herbert sem, Burrow-t is fikaztak rengetegen, es lehetne meg sorolni. Viszont jovore mar hiaba erosebb netan a class, nem lesz valoszinuleg lehetoseg top10ben valasztani valakit, mert Wilsonnal ketlem, hogy akarcsak top17-es elso kor lesz, amit kap a Seattle.
Stez
Egyre kevésbé vagyok abban biztos, hogy Carroll a run first run third felfogása tudatos (nem csak a hibás koncepció visszaszabályzása, magyarul farkába harapó kígyó), és hogy valóban jó-e egy újoncnak.
Az hogy egy újoncot szépen lassan vezetünk be az NFL világába nem tudom, hogy jó e?! Edzésen nem jön ki minden, kijavítani sem lehet.
Szerintem sok példa azt mutatja, hogy jobb ha hagyjuk, hogy elkövesse a hibákat. Nem erre ment rá Wilson utolsó pár éve, de vastagon benne volt A csávó a végén kb 7 féle dobást volt hajlandó megcsinálni, és ütempasszokat soha nem tanulta meg emberre, illetve teljesen törölte a repertoárból, ahogy mindent, amiből pick lehetett. Aztán elkezdtünk 3-ra is futni. Ugye itt szabályozott vissza a rendszer. Nem tudom Braxa hány alkalommal kapott agyvérzést.
Ez az NFC West, itt lakik a bajnok.... itt win nowban van 2 csapat. A leghosszabb múltja Pocicnak van és Lockettnek. Senki nem sértődik meg, ha a Seahawks 2 évig nem dominálja a divíziót.
Ami a stáb iránti bizalmatlanságot illeti.
Most attól a történelmi ténytől tekintsünk el, hogy az egyetlen igazán tartósan bevált 1. körös Pick Earl Thomas volt 2010-ben.... erre azért na! Penny, ha játszik, akkor jó, csak keveset játszik.
Nem azzal van a baj, hogy ordas nagy reach minden pick, vagy sikerül elbaszni valamilyen alulteljesítő/mentálios zavarokkal/démonokkal küzdő csávóra., hanem az, hogy:
1 értelmes buildet nem képesek Carrollék összerakni. 4-5 éve arra a kérdésre nincs válasz, hogy mi az a koncepció, amely alapján ez a csapat képes dominálni mondjuk az LA-t. Vannak működő részprojektek...lásd Metcalf, de az egész nem áll össze. Gyanítom, hogy Wilson ezt a banánt unta meg.
2. Éppen Penny példája mutatja, hogy, ha szakember foglalkozik egy tehetséggel, akkor a Tuttinak tűnő- kimérhető bust sem biztosan bust. Kúrva gyenge a tehetséggondozás az utóbbi években. Régen pont ebben voltunk erősek. Sajnos nálunk az összes olyan mutató, ami azt üvölti, hogy baj van az edzői munkával (szabálytalanságok bizonyos fajtái, elveszített párharcok, dropok, stb) pirosban áll.
Arról nem is beszélnék, hogy Carroll mennyire tanácstalan volt pont tavaly év közben .
első jó meccse, előtte nem hittem benne, de ezután elkezdtünk reményedni hogy van QBnk. Lett is. Szomorú hogy csak 10 évig.
www.youtube.com/watch?v=y6fFBLCi25k
mondjuk a meccset (és aamúgy a két SB-ba jutást is) Shermanék hozták.
Szerkesztette: braxa88
Mindenkinek van kedvence, az enyém az Arizóna elleni stiff Arm+TD 2014-ben a 16. meccsen:
www.youtube.com/watch?v=gOizdecsJrg
Most ez alapbol mas, mert 1/9 az a bizonyos cetli, ami arra is eleg lehet, hogy kiszedd a class legjobb iranyitojat. Vagy felmenj erte. A lenyeg, hogy kb valogathat a csapat a prospectek kozul, ha akar. Az meg baromsag, hogy senki sem er top10es cetlit. Ha fit a rendszeredbe, er. De ez toled fugg, neked kell megteremtened az alapokat, hogy minel tobbet hozz ki a jatekosbol.
A lenyeg, hogy a Seahawks jo helyzetben van, ha draftolna kubet. Egy ujoncnak fekszik Carrollek felfogasa, hogy nem dobaltatjak hiperagressziven, kisebb lenne vele a nyomas.
Mas kerdes, hogy szerintem itt egyelore nem gondolkoznak uj kubeban, hanem Lockkel megprobalkoznak. En siman draftolnek szerintem melle valakit, mar csak azert is, hogy adj jovokepet a csapatnak es a szurkoloknak. Talan most nincsen elit talent a drafton, de nem volt az Allen sem, Herbert sem, Burrow-t is fikaztak rengetegen, es lehetne meg sorolni. Viszont jovore mar hiaba erosebb netan a class, nem lesz valoszinuleg lehetoseg top10ben valasztani valakit, mert Wilsonnal ketlem, hogy akarcsak top17-es elso kor lesz, amit kap a Seattle.
Reméljük a jó öreg Drew nem lát pálýát.és mi van ha Lakat is űrszámokat hoz nálatok? 😀
Egyébként legalább most pont kerülhet az 1000éves vitára: RW miatt voltak az O-nak korlátai, vagy a stáb volt teljesen inkompetens? Ha Denverben RW űrszámokat hoz, akkor még egy ok lehet a firePC tábornak, hogy edzőváltást követeljen.
funkyparduc
mind2 stáb lehetett inkompetens
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Ejha!index.hu/techtud/2022/03/09/antarktisz-deli-sark-felfedezo-hajozas-ernest-shackleton-hajo-endurance-regeszet-tenger/Sem megerősíteni, sem magcáfolni! 😀
Helm erről van szó? 😊
dande
Helmut the Dystopian Ride

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
index.hu/techtud/2022/03/09/antarktisz-deli-sark-felfedezo-hajozas-ernest-shackleton-hajo-endurance-regeszet-tenger/Sem megerősíteni, sem magcáfolni! 😀
Helm erről van szó? 😊
dande
Helm erről van szó? 😊
Helm!!!most majdnem irtam erre vmit, de a multkori miatt inkabb csondben maradok, vezeklesul. ertekeld 😉
Giants???
Kurva nagyot csalódtam.
Nálunk pont most nyílik a SB window!!!!
Bazzani
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Helm!!!Nem nyílik, és ezzel a derék edzővel nem is fog. Bármennyire kedvelem a GM-eteket....nem nagyon értem mire gondolt.
Giants???
Kurva nagyot csalódtam.
Nálunk pont most nyílik a SB window!!!!
Bazzani
Elképesztően nagy lesz az akarás, az összetartás, a HIT egymásban, a SZURKOLÓKBAN (mindenben) , EONOKBAN... Mondjuk azt még nem látom, hogy focizni ki fogja megtanítani a játékosokat (és a vezetőedzőt), illetve hogy az univerzum erőiből ki formáz támadó, és védő játékot...NFL szinten értékelhetőt, meg úgynevezett edzői döntéseket.
De ez nem számít, az számít, hoyg minden más csapat szurkolója odamenjen, és megbecsüléséről biztosítson. Ez a Lions szurkolói lét alapja.
Amúgy meg minden meccseteket láttam, és idén is megnézem. Mélyen csalódott vagyok a Lions miatt, és szerintem a nagy akarásnak egy nagy befosás lesz a vége.
Azért nem írtam idén sem mert boldog boldogtalan oda ment megmagyarázni, hogy ez jó!
Giants???
Kurva nagyot csalódtam.
Nálunk pont most nyílik a SB window!!!!