Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
Kéne már egy dislike gomb! 😊ültessük már le ezt a szerencsétlen elit QBnak csúfolt alibibajnokot amíg még van értéke,mert ha így nyomja Garoppolo drágábban fog elkelniTönkre lettünk verve a LoS mindkét oldalán. Megint.
braxa88
Tudom, hogy ez sokadrangú probléma a Trade Wilson! oldalon, csak gondoltam megemlítem.
Mert hozzáértők szerint ez alapjaiban döntheti el a mérkőzéseket.
Ez a csapat RW zsenije nélkül egy kalap szar, inkompetens staff-al, meg diszfunkcionális csapatrészekkel a labda mindkét oldalán.
Ez az igazság.
Most hogy RW-ból nem kapjuk meg a zsenit, hanem a sérülése óta hétről-hétre bebustol, ezt azért elég jól látni.
Genoval is egy kalap szar volt.
Nem tudtunk megverni egy mélyrepülésben lévő Saints-Steelers párost, akiket az utóbbi hetekben középszer csapatok tömnek ki, hát, elég simán.
Pedig ott nem játszott minden probléma forrása.
Sürgős változás kell, mert nagy baj van.
És mindig a fejétől bűzlik a hal.
Jelezném azt is hogy RW nem a fej.
akdestroyer
Ne húzd fel magad. Ez az egész felborult, az egész nem működik. Ennek a topicnak legalább a fele ezt megmondta 1 éve, hogy vége van. Nekünk igazán nincs szégyelllni valónk.
Sajnos nincs időm megelemezni, hogy a 81-nek lett tele a fasza Wilsonnal, vagy Wilsonnak lett tele a fasza Carrollal.
Nem tudom megmondani ki buktat kit, de nem mindegy. Ez már nem működik.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
amúgy, hogy sikerült vajon kitalálni ,hogy legyen Kyle Fuller a kezdő LG Lewis sérülése miatt?!QB, LT, C, DE, 3T, SLB, CB, NCB. ezekre a posztokra kéne hozni kezdő játékost,meg a DLba még 1-2 embert, és kéne még playmaker is. (a lejáró szerződésűek akik nyílván lelépnek ahogy tehetik)
+HC, GM, DC, OC
óriási bajok vannak. top3 legszarabb helyzetben lévő franchise ez
több mint 4 éve
ültessük már le ezt a szerencsétlen elit QBnak csúfolt alibibajnokot amíg még van értéke,mert ha így nyomja Garoppolo drágábban fog elkelniTönkre lettünk verve a LoS mindkét oldalán. Megint.
braxa88
Tudom, hogy ez sokadrangú probléma a Trade Wilson! oldalon, csak gondoltam megemlítem.
Mert hozzáértők szerint ez alapjaiban döntheti el a mérkőzéseket.
Ez a csapat RW zsenije nélkül egy kalap szar, inkompetens staff-al, meg diszfunkcionális csapatrészekkel a labda mindkét oldalán.
Ez az igazság.
Most hogy RW-ból nem kapjuk meg a zsenit, hanem a sérülése óta hétről-hétre bebustol, ezt azért elég jól látni.
Genoval is egy kalap szar volt.
Nem tudtunk megverni egy mélyrepülésben lévő Saints-Steelers párost, akiket az utóbbi hetekben középszer csapatok tömnek ki, hát, elég simán.
Pedig ott nem játszott minden probléma forrása.
Sürgős változás kell, mert nagy baj van.
És mindig a fejétől bűzlik a hal.
Jelezném azt is hogy RW nem a fej.
több mint 4 éve
jelenleg ő is sötétfolt:Hogy megy RW, arra már rákészültünk egy ideje, így inkább az a bajom hogy utána jelenleg egy nagy sötét foltot látok. Honnan lesz épkézláb QB, főleg ha ez az idény mégsem kerül PC-JS állásába, minden más marad, de Wilson se lesz hogy csodát tegyen ezzel a garnitúrával. Az Adams trade jövőre még jobban fog fájni.Főleg a Saints meg a Giants 😀És megint zakó. Lassan tényleg el kell gondolkozni a szent tehenek sorsán is. A magam részéről nem látok több szezont Hox mezben Wilsonnak. Nagyon szeretem a fickót és elévülhetetlen érdemei vannak a történetben, de szerintem most kell piacra dobni, mert gyorsabban zuhan mint a forint.En ezt az ertekcsokkenest nem latom. A QB piac mindig nagyon forro, Garoppoloert meg hasonlo QB-kert olik egymast a csapatok. Russ 9 eve van lassan a ligaban van, az elmult evekben o vitte a hatan a csapatot. Iden eltorott az ujja, megromlott a kapcsolata a vezetessel, kapott egy ujonc, sz@r OC-t, a HC-ja kirohan a sajtotajekoztatorol, mondvan o "nem szokott hozza a vereseghez" stb.
garrett27
Ugyanolyan forro piaca lesz, mert az a par csapat akinek nagy szuksege van, fel fogja tolni az arat. Foleg ugy, hogy latjuk, az idei eresztes (T-law, Wilson, Trey, Fields) kozel sem valtotta meg a vilagot.
Miami, Jets, Steelers, Texans, Denver, WFT, Giants, Saints, Panthers mind QB needes csapat. Siman latom a Miami/Giants kettos valamelyikeben. Ezek kelloen nagy piacok Ciaranak is 😀
undisputedly
Oszi
garrett27
több mint 4 éve
Hogy megy RW, arra már rákészültünk egy ideje, így inkább az a bajom hogy utána jelenleg egy nagy sötét foltot látok. Honnan lesz épkézláb QB, főleg ha ez az idény mégsem kerül PC-JS állásába, minden más marad, de Wilson se lesz hogy csodát tegyen ezzel a garnitúrával. Az Adams trade jövőre még jobban fog fájni.Főleg a Saints meg a Giants 😀És megint zakó. Lassan tényleg el kell gondolkozni a szent tehenek sorsán is. A magam részéről nem látok több szezont Hox mezben Wilsonnak. Nagyon szeretem a fickót és elévülhetetlen érdemei vannak a történetben, de szerintem most kell piacra dobni, mert gyorsabban zuhan mint a forint.En ezt az ertekcsokkenest nem latom. A QB piac mindig nagyon forro, Garoppoloert meg hasonlo QB-kert olik egymast a csapatok. Russ 9 eve van lassan a ligaban van, az elmult evekben o vitte a hatan a csapatot. Iden eltorott az ujja, megromlott a kapcsolata a vezetessel, kapott egy ujonc, sz@r OC-t, a HC-ja kirohan a sajtotajekoztatorol, mondvan o "nem szokott hozza a vereseghez" stb.
garrett27
Ugyanolyan forro piaca lesz, mert az a par csapat akinek nagy szuksege van, fel fogja tolni az arat. Foleg ugy, hogy latjuk, az idei eresztes (T-law, Wilson, Trey, Fields) kozel sem valtotta meg a vilagot.
Miami, Jets, Steelers, Texans, Denver, WFT, Giants, Saints, Panthers mind QB needes csapat. Siman latom a Miami/Giants kettos valamelyikeben. Ezek kelloen nagy piacok Ciaranak is 😀
undisputedly
Oszi
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Főleg a Saints meg a Giants 😀És megint zakó. Lassan tényleg el kell gondolkozni a szent tehenek sorsán is. A magam részéről nem látok több szezont Hox mezben Wilsonnak. Nagyon szeretem a fickót és elévülhetetlen érdemei vannak a történetben, de szerintem most kell piacra dobni, mert gyorsabban zuhan mint a forint.En ezt az ertekcsokkenest nem latom. A QB piac mindig nagyon forro, Garoppoloert meg hasonlo QB-kert olik egymast a csapatok. Russ 9 eve van lassan a ligaban van, az elmult evekben o vitte a hatan a csapatot. Iden eltorott az ujja, megromlott a kapcsolata a vezetessel, kapott egy ujonc, sz@r OC-t, a HC-ja kirohan a sajtotajekoztatorol, mondvan o "nem szokott hozza a vereseghez" stb.
garrett27
Ugyanolyan forro piaca lesz, mert az a par csapat akinek nagy szuksege van, fel fogja tolni az arat. Foleg ugy, hogy latjuk, az idei eresztes (T-law, Wilson, Trey, Fields) kozel sem valtotta meg a vilagot.
Miami, Jets, Steelers, Texans, Denver, WFT, Giants, Saints, Panthers mind QB needes csapat. Siman latom a Miami/Giants kettos valamelyikeben. Ezek kelloen nagy piacok Ciaranak is 😀
undisputedly
több mint 4 éve
És megint zakó. Lassan tényleg el kell gondolkozni a szent tehenek sorsán is. A magam részéről nem látok több szezont Hox mezben Wilsonnak. Nagyon szeretem a fickót és elévülhetetlen érdemei vannak a történetben, de szerintem most kell piacra dobni, mert gyorsabban zuhan mint a forint.En ezt az ertekcsokkenest nem latom. A QB piac mindig nagyon forro, Garoppoloert meg hasonlo QB-kert olik egymast a csapatok. Russ 9 eve van lassan a ligaban van, az elmult evekben o vitte a hatan a csapatot. Iden eltorott az ujja, megromlott a kapcsolata a vezetessel, kapott egy ujonc, sz@r OC-t, a HC-ja kirohan a sajtotajekoztatorol, mondvan o "nem szokott hozza a vereseghez" stb.
garrett27
Ugyanolyan forro piaca lesz, mert az a par csapat akinek nagy szuksege van, fel fogja tolni az arat. Foleg ugy, hogy latjuk, az idei eresztes (T-law, Wilson, Trey, Fields) kozel sem valtotta meg a vilagot.
Miami, Jets, Steelers, Texans, Denver, WFT, Giants, Saints, Panthers mind QB needes csapat. Siman latom a Miami/Giants kettos valamelyikeben. Ezek kelloen nagy piacok Ciaranak is 😀
Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
És megint zakó. Lassan tényleg el kell gondolkozni a szent tehenek sorsán is. A magam részéről nem látok több szezont Hox mezben Wilsonnak. Nagyon szeretem a fickót és elévülhetetlen érdemei vannak a történetben, de szerintem most kell piacra dobni, mert gyorsabban zuhan mint a forint.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Merő kalandvágyból kigyűjtöttem hogy az idei szezonban mennyit birtokoltuk a labdátköszi, ezt én is akartam,így nem kell vele bajlódni 😀
week 1: 24:13
week 2: 22:42 (65:15 total)
week 3: 24:07
week 4: 28:19
week 5: 26:57
week 6: 29:37 (67:10 total)
week 7: 27:11
week 8: 28:31
week 10: 20:51
week 11: 19:38
A hajnali meccsről nincs adat, 3 és fél negyedig bírtam nézni
Sebii
legalja az offense.
Vicc h nem lehet DK képességű embert bevonni a játékba.
Waldron, Wilson, Carrol out.
ui.:senki ne nézze meg hogy Aidan Hutchinson milyen képességű EDGE akit 1/4en húzhatnánk az Adams trade helyett
Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
ültessük már le ezt a szerencsétlen elit QBnak csúfolt alibibajnokot amíg még van értéke,mert ha így nyomja Garoppolo drágábban fog elkelni
több mint 4 éve
Possession Time+ cserelni wagnert is.
WFT : 41:40
Seahawks: 18:20
Én azt mondom teljes rebuild , addig elcserélni Wilsont két elsőért amíg el lehet.
Nem a védelem miatt volt ennyi ideig a WFT-nél a labda. Ma jól teljesítettek.
KeyG
Illetve nem tudom, hogy PC-vel menjen-e JS is.
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Alapvetően szeretem Russt de vmi nagyon fèlre ment nála is , ma (is?) egyèrtelműen látszott 😒 az arcán a mimikáján stb...az ahogy mèterrel arrèbb dobdta a közeliket többször is, mint ahol az elkapó volt...nem biztos, hogy elég lesz PC menesztèse... illetve nagyon komoly lèpèsek kellenek a vezetőségtől felè hogy RWtvmaradásra lehessen bírni (szakmailag emberileg elsősorban), már ha egyáltalán maradására kell, mert az is kèrdès akar/tud e mèg megújulni.Peace 🙂
több mint 4 éve
A 2. félidőért sztem most így első érzésre elő kell venni Waldront.JDR (1-2 jól időzített DB blitzet leszámítva) végig arra alapozott h az erős DL nyerni fog a trenchesben, a zónázó védők meg látják maguk előtt h mi történik a pályán. Vertikális útvonalaknak nincs ideje kifejlődni, többet kellett volna pötyögni a futók, tight endek irányába, mint az uccsó drive-ban, amiből TD is lett.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Possession TimeWFT : 41:40
Seahawks: 18:20
Én azt mondom teljes rebuild , addig elcserélni Wilsont két elsőért amíg el lehet.
Nem a védelem miatt volt ennyi ideig a WFT-nél a labda. Ma jól teljesítettek.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Merő kalandvágyból kigyűjtöttem hogy az idei szezonban mennyit birtokoltuk a labdátweek 1: 24:13
week 2: 22:42 (65:15 total)
week 3: 24:07
week 4: 28:19
week 5: 26:57
week 6: 29:37 (67:10 total)
week 7: 27:11
week 8: 28:31
week 10: 20:51
week 11: 19:38
A hajnali meccsről nincs adat, 3 és fél negyedig bírtam nézni
Szerkesztette: Sebii
több mint 4 éve
Ez így nem is volt meg.D.Shead nevét láttam egyszer felbukkanni a stábnál, de azt gondoltam hogy valami véletlen névegyezés csupán.
Ez amit írtál, még
Ken Nortont imádtuk mint LB coach -kibaszott jó LB is volt. És azért az ő DC melőját sem könnyíti, hogy konkrétan ebben a struktúrában melózik.Na ja, a kalapács meg a szög ezer arca.
Cancel Culture
több mint 4 éve
Az az egységnek, aminek nincs úgynevezett edzője, csak asszisztense. Van LB coach, passing game coordinator, minőségügyi megbízott, de nincs DL coach.Sajnos közben lelőtte a poént Kis Simms....Amennyire megértettem, nagyjából ugyanazt mondta el zanzásítva 7 percben, amikről mi itt, már hónapok óta rágjuk a csontot.
www.youtube.com/watch?v=MJrRpkA3Oig
Cancel Culture
...
Azon gondolkoztam amúgy, és szerintem szintén nagyon érdekes kérdés, hogy miért vagyunk szinte ligautolsók, az összes releváns DL mutatóban?
Tele vagyunk egy rakás fiatal tehetséges játékossal, (Ford, Taylor, Woods, Robinson) mellettük van egy Dunlap, és mégis egy nagy 0 amit a pályára raknak idén.
Az alapanyaggal szerintem nincs baj, nevek alapján ez egy top15-ös egység is lehetne.
1.) Mi nem működik ott?
2.) Nem kéne már fejeknek hullania arrafelé is?
akdestroyer
Ez az asszisztens ez Démoni Lewis. Játékosnak enyhe bust volt. 19-ben valami képzésért felelős tököm tudja milyen helyettes dandártábornok volt a FIU-nál, majd tavaly megjelent mint DL asszisztens. Ezzel amúgy nincs baj, csak legyen már egy DL coach!
A védelmi edzők közül amúgy szerintem mindenki pont egy szinttel van afelett, ahol lennie kéne.
Amúgy Ken Norton alatt "nagyítóval sem találsz ilyen igazi tisztességben megőszült, megráncosodott, iszaparcú szakikat,
Szóval serinted!?! De, ha Lewis nem volt elég, akkor néhány példa:
D Quality coach az a D Shead, aki tényleg egy melós fiú volt, és amikor mindenki szétégett a Sherman-Thomas tengely közt, akkor egyszer csak rá került a sor. Nálunk játszott talán 16-17-ig, -Vasággyal 32 éves
Na ki az LB coach/asszisztens? Aaron Curry , az ember, aki összetörte sokunk szívét akkora reményeink voltak benne, és akkora bust lett. Ő legalább 14 óta edzősködik.
Ken Nortont imádtuk mint LB coach -kibaszott jó LB is volt. És azért az ő DC melőját sem könnyíti, hogy konkrétan ebben a struktúrában melózik.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Sajnos közben lelőtte a poént Kis Simms....Amennyire megértettem, nagyjából ugyanazt mondta el zanzásítva 7 percben, amikről mi itt, már hónapok óta rágjuk a csontot.
www.youtube.com/watch?v=MJrRpkA3Oig
Cancel Culture
...
Azon gondolkoztam amúgy, és szerintem szintén nagyon érdekes kérdés, hogy miért vagyunk szinte ligautolsók, az összes releváns DL mutatóban?
Tele vagyunk egy rakás fiatal tehetséges játékossal, (Ford, Taylor, Woods, Robinson) mellettük van egy Dunlap, és mégis egy nagy 0 amit a pályára raknak idén.
Az alapanyaggal szerintem nincs baj, nevek alapján ez egy top15-ös egység is lehetne.
1.) Mi nem működik ott?
2.) Nem kéne már fejeknek hullania arrafelé is?
több mint 4 éve
Sajnos közben lelőtte a poént Kis Simms.... www.youtube.com/watch?v=MJrRpkA3Oig
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Inkább úgy értettem, hogy ezzel a listával az első negyed végére elfogy a pia, csak a Carrol rágózás/bamba nézéssel is, nemhogy a többivel. 😊Ezt a listát akartad egy jó fél üveg whiskey-vel kipipálni? Azt hittem, szoktál Seattle meccseket nézni... 😊Elég jól bírom a piát, az első 10 felessel nincs gond, szóval az én nézőpontomból ez nem nagy vállalás. 😀
somoskovig
Meg hát bíztam egy sallangmentes meccsben.
akdestroyer
több mint 4 éve
Ezt a listát akartad egy jó fél üveg whiskey-vel kipipálni? Azt hittem, szoktál Seattle meccseket nézni... 😊Elég jól bírom a piát, az első 10 felessel nincs gond, szóval az én nézőpontomból ez nem nagy vállalás. 😀
somoskovig
Meg hát bíztam egy sallangmentes meccsben.
több mint 4 éve
Ezt a listát akartad egy jó fél üveg whiskey-vel kipipálni? Azt hittem, szoktál Seattle meccseket nézni... 😊Lehet egyébként is vmi erősebbre lesz szükséged 😀Jogos, mert egy jó félüveg whiskey lapul még a hűtőben.
empty taxi
Akkor viszont ivós játék lesz.
Iszok majd:
-Minden negatív yardos futásnál
-Minden 3&hosszúra dobott screen passznál
-Minden alkalommal amikor PC-t mutatják ahogy kérődzik.
-Ha nem kérdőzdik, akkor is, amennyiben bamba képet vág épp/nem ért valamit
-Minden Jamal Adams blitznél
-Minden RW által bevonzott nyomásnál
-Sacknél kettőt.
-Minden LB coverage bustnál
-Minden meg nem dobott open TE útvonal után
-Minden olyan infografika után, ahol arról van szó hogy RW egykor elit volt, most meg szar.
-Minden indokolatlan PC challange után
-Minden 4&2 vagy annál rövidebb kísérletre történő puntnál
Nincsenek illúzióim, a második félidőben már egészen biztos szükségem lesz majd a segítségetekre, hogy ne hagyjak ki semmit. Majd szóljatok rám.
akdestroyer
több mint 4 éve
Örülök neki, hogy én lehettem a nap hülyéje.Az Arc Royalért azért jár a pacsi! 😃
akdestroyer
több mint 4 éve
Nem akartam, hogy Baker játékát kelljen néznie hajnalok hajnalán, azért van bennem is emberség! Egyébként lehet mindannyian jobban járnánk, ha az idei meccseink sosem kezdődnének el.