Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 4 éve
DK Metcalf: 130.7 passer rating when targeted this seasonSokat ér, adjuk el!!!!! 😀
1st among all pass catchers 🔥
📸: @Seahawks t.co/XAtvaQr7Il
😕
funkyparduc
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
DK Metcalf: 130.7 passer rating when targeted this season1st among all pass catchers 🔥
📸: @Seahawks t.co/XAtvaQr7Il
😕
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Ez egy jó indulás, hogy értsük mi változott azzal, hogy nincs Wright:www.youtube.com/watch?v=-ddy24pzjyM
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Ha elcserelnenk wilsont, wagnert, adamset mennyi picket lehetne szerezni?Wagner túl sok feladata van, illetve KJ nélkül kell rengeteg helyzetet megoldania. -Neki amúgy elég a keretrendszer. Nem ő rontja el az olvasást
funkyparduc
Most akkor sirassuk el KJ-t, mert ő amúgy nem feltétlenül kapta meg azt, amit megérdemelt:
Az egy nagyon fontos dolog volt, amit elmondott Wagner:
www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article255912481.html
De ezt elmondta Dave W(h)yman is Wagner előtt 5 évvel:
sports.mynorthwest.com/218156/wyman-why-seahawks-call-k-j-wright-the-screen-master/
(utóbbi nézésénél kéretik a nevek hallatán nem zokogni)
Wagner ér picket egy SB runhoz, ha valaki rendbe akarja tenni a védelme tengelyét. 2 éve még 1-t is kaphattunk volna érte. Szívem szakadna, de annyira megérdemelne egy jó csapatot. Itt nem a tudás meg a képesség a kérdés, hanem a kor, 31 éves. Ha holnap lép egy Patrick Willist senki nem szólhat egy szót sem.
Adams egyfelől jó rendszerben van, hisz szinte köré épült tavaly, csak ez egy nagyon r&r rendszer, és ő szerintem nem is a megfelelő szereplő, így nem tudja betölteni a szerepét, tehát mégsincs jó rendszerben.Ne felejtsük el, hogy mellette nem Earl Thomas áll, hanem Diggs, aki korrekt kezdő, Láttuk Ertz mit tett vele. Amúgy nem az ő szabadsága miatt van keretrendszerünk, ne essünk túlzásokba. Mondjuk hátborzongató, hogy Gregg Williams jóslata pont azért nem jött be, mert Adamsnek nem való ez a nagy szabadság--fokú keretrendszer. Hiába jön bele meccsről meccsre jobban.... azért a PFF osztályzatok sem jók annyira.
Hát ha valaki meglátja benne a Freaket, és értelmesen be tudja építeni, akkor ér picket, de nagyon nem 2 db 1-t. És én oda sem adnám, én beletenném az energiát, mert Adams amúgy jó anyag. Kéne hozzá türelem, empátia, meg hogy érezze, hogy van értelme, tehát megvegye a dolgot. De az egész alkudozás az offseasonban nem arra utalt, hogy ő beleszeretett ebbe a dologba. Ez üzlet, ő még mindig fiatal valahol még el fogják hinni, hogy ő OK, főleg, hogy Carroll féle rendszer 2021-ben KNj tálalásában hát vet fel kérdéseket. Nem annyira kiismerhetetlen, vagy trükkös. Ez azért Quinn alatt nem így nézett ki, ott szigor volt a zónaátadásokban, a kiváltásokban...és hát a DL...ott folyamatosan ment a variálás, látszott, hogy külön technikákat toltak meg meccsekre. Van egy Poona Ford, aki azért nagyon nem tehetségtelen, és jól is játszik számtalan alkalommal.. ő egy horgony. Ott van Taylor, csak őt is képezni kéne. Dunlap. Olyan magányosak ezek a fiúk a pályán.... .
Wilsonon a belső körünk összeveszett. Szerencsére én kimaradtam belőle, mert azok közé tartozom, akik már elengedték Wilsont, és én ott a Billst erősítem. Oregoni a suli a hawks viszonylag felülreprezentált. Nem kellek én oda. Viszont a szektások nincsenek köztünk, és miután vannak köztünk szerkesztők, edzők, van presztízse annak, hogy ki mit, és milyen stílusban ír, írt, vagy mondott 1 éve, 2 éve.
Szóval nem szektások vitatkozgattak tegnap nem szektásokkal..... de váltott lovakkal 17:00-tól hajnal 2:00-ig elemezték az utolsó két meccset. Utolsó meccsek minden jelenetet 75 alkalommal oda vissza.
Van egy 80%-os konszenzus, de hogy mi azt nem árulnám el, így ebben a témában nem nyilatkoznék.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Ha elcserelnenk wilsont, wagnert, adamset mennyi picket lehetne szerezni?Ahogy ezek a félkegyelműek trade-elnek?
funkyparduc
egy második, egy harmadik, meg vagy 4db 6-7. kör
több mint 4 éve
Ennél cinikusabb képet nem is találhattál volna.Asszem jót tett a lelkemnek, hogy a tegnapi pamfletben nem vettem részt.
Kócsing.
Jött két competitive, SB kontender csapat, és felmosta velünk a padlót.
Röviden ennyi történt.
Egy elit formában játszó RW-al ezeket néha behúzzuk, egy gödörben lévővel esélyünk sem volt.
PC eltakarodhatna már a picsába.
Hosszabban majd este, munka után.
akdestroyer
Cancel Culture
több mint 4 éve
Ha elcserelnenk wilsont, wagnert, adamset mennyi picket lehetne szerezni?
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Szerintem beszelnunk kellene egy hasonlo kaliberu problemarol. A hivatalos webshopban csunya karacsonyi pulcsibol jobbat adnak a haziallatoknak, mint nekunk:Ferfi (unisex?):
Haziallat:
több mint 4 éve
Ez sztem személyiség kérdése Lillard tökösebb, ő ink igazi alfahím.Valami van, és szerintem is öltözővesztés. Dunlap mondatai, hogy nemhogy a playoff, de azt sem tudják, hogy a következő meccset hogyan nyerjék meg....NapiCarroll:Nem vagyok híve a kremlinológiának, de ez alapján még gondolhatnám azt is h PC az öltöző fiatalabb részét veszítette el, pedig elvileg az ő motiválásukban volt kiemelkedő.
Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''
Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Cancel Culture
empty taxi
Szerintem innentől gyorsulni fognak az események.
(-szerk. megnéztem, ez a rész hülyeség.)
Csak azt nem tudom, hogy Wilson a faszért nem tudta megcsinálni a balhét, ahogy Lillard megcsinálta.
Cancel Culture

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ok, nem olvastam csak a videokat vadaszom. 😊lásd. pár hszel lejjebb.Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:Minden fajhat es biztos igazatok is van vele kapcsolatban, de ez a Diggs titye-tutya semmit nem csinalok a gap-jet is a tarsa mogott "fogta". JA fogta a szelt, ha odajott volna a jatek. Brooks hirtelen 2 gap-es jatekossa valt amit nem tudott megoldani, ami teljesen normalis es ahhoz kepest odatette magat. Ettol azon lehetne beszelgetni hogy Brooks is fegyelmezetlen volt-e de valljuk be a nyakan liheges nem tette egyertelmuve hogy a Diggs mit csinal es ment a jatek fele es tomte a lukat.
twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott
és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Ha egyenileg lebontom Diggs kuka, Brooks rossz de probalta azt is ami nem az o dolga, JA fogta a gap-jet. Azt meg kar a szemere vetni hogy a hegyrol gurulo sziklat oldalrol nem allitotta meg.
no
Cancel Culture
több mint 4 éve
lásd. pár hszel lejjebb.Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:Minden fajhat es biztos igazatok is van vele kapcsolatban, de ez a Diggs titye-tutya semmit nem csinalok a gap-jet is a tarsa mogott "fogta". JA fogta a szelt, ha odajott volna a jatek. Brooks hirtelen 2 gap-es jatekossa valt amit nem tudott megoldani, ami teljesen normalis es ahhoz kepest odatette magat. Ettol azon lehetne beszelgetni hogy Brooks is fegyelmezetlen volt-e de valljuk be a nyakan liheges nem tette egyertelmuve hogy a Diggs mit csinal es ment a jatek fele es tomte a lukat.
twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott
és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Ha egyenileg lebontom Diggs kuka, Brooks rossz de probalta azt is ami nem az o dolga, JA fogta a gap-jet. Azt meg kar a szemere vetni hogy a hegyrol gurulo sziklat oldalrol nem allitotta meg.
no
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Valami van, és szerintem is öltözővesztés. Dunlap mondatai, hogy nemhogy a playoff, de azt sem tudják, hogy a következő meccset hogyan nyerjék meg....NapiCarroll:Nem vagyok híve a kremlinológiának, de ez alapján még gondolhatnám azt is h PC az öltöző fiatalabb részét veszítette el, pedig elvileg az ő motiválásukban volt kiemelkedő.
Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''
Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Cancel Culture
empty taxi
Szerintem innentől gyorsulni fognak az események.
(-szerk. megnéztem, ez a rész hülyeség.)
Csak azt nem tudom, hogy Wilson a faszért nem tudta megcsinálni a balhét, ahogy Lillard megcsinálta.
Szerkesztette: Cancel Culture
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:Minden fajhat es biztos igazatok is van vele kapcsolatban, de ez a Diggs titye-tutya semmit nem csinalok a gap-jet is a tarsa mogott "fogta". JA fogta a szelt, ha odajott volna a jatek. Brooks hirtelen 2 gap-es jatekossa valt amit nem tudott megoldani, ami teljesen normalis es ahhoz kepest odatette magat. Ettol azon lehetne beszelgetni hogy Brooks is fegyelmezetlen volt-e de valljuk be a nyakan liheges nem tette egyertelmuve hogy a Diggs mit csinal es ment a jatek fele es tomte a lukat.
twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott
és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Ha egyenileg lebontom Diggs kuka, Brooks rossz de probalta azt is ami nem az o dolga, JA fogta a gap-jet. Azt meg kar a szemere vetni hogy a hegyrol gurulo sziklat oldalrol nem allitotta meg.
több mint 4 éve
NapiCarroll:Nem vagyok híve a kremlinológiának, de ez alapján még gondolhatnám azt is h PC az öltöző fiatalabb részét veszítette el, pedig elvileg az ő motiválásukban volt kiemelkedő.
Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''
Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Cancel Culture

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
NapiCarroll:Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''
Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Szerkesztette: Cancel Culture
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Brown season ending. Ilyenkor mindenkiért kár, érte különösen.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Asszem jót tett a lelkemnek, hogy a tegnapi pamfletben nem vettem részt.
Kócsing.
Jött két competitive, SB kontender csapat, és felmosta velünk a padlót.
Röviden ennyi történt.
Egy elit formában játszó RW-al ezeket néha behúzzuk, egy gödörben lévővel esélyünk sem volt.
PC eltakarodhatna már a picsába.
Hosszabban majd este, munka után.
akdestroyer
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Asszem jót tett a lelkemnek, hogy a tegnapi pamfletben nem vettem részt.Kócsing.
Jött két competitive, SB kontender csapat, és felmosta velünk a padlót.
Röviden ennyi történt.
Egy elit formában játszó RW-al ezeket néha behúzzuk, egy gödörben lévővel esélyünk sem volt.
PC eltakarodhatna már a picsába.
Hosszabban majd este, munka után.
több mint 4 éve
Pete Carroll, with @TheMikeSalk, pointed to execution and not play-calling as Seattle's issue on third down (2 of 10). "The calls all had a shot." Two examples he noted: missed blitz pickup on the first series and Wilson's misfire to Swain (said he caught his spike in the turf).
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Nem vagyok biztos abban, hogy neki nem Ertz volt kiadva, aki hát nem kivett egy zónát? (hogy csinálta?)Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:Ezen a playen szakadtam 😀 Nem is, inkabb sirva rohogtem. Ekkor mar telefonon neztem csak a meccset es az jart a fejemben, hogy itt vajon mit gondolhatott Adams. Play recognition vagy effort hianya volt ez? Egyszeruen ennyire sz@r, vagy csak nem megy bele inkabb a kontaktba?
twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott
és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Nem tudom melyik a jobb. Ezek szerint nem csak nekem tunt fel.
undisputedly
Ha így volt, akkor már eleve rosszul is olvasták a játékot, már a védelem komplett. (mondjuk én is). Nem ezért venném elő elsősorban.
Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:Ezen a playen szakadtam 😀 Nem is, inkabb sirva rohogtem. Ekkor mar telefonon neztem csak a meccset es az jart a fejemben, hogy itt vajon mit gondolhatott Adams. Play recognition vagy effort hianya volt ez? Egyszeruen ennyire sz@r, vagy csak nem megy bele inkabb a kontaktba?
twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott
és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Nem tudom melyik a jobb. Ezek szerint nem csak nekem tunt fel.
több mint 4 éve
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott
és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Köszi. Tudtam én, csak nem sejtettem, hogy erőn felül megyünk idén 😀Par csapat akiknek tobb gyozelmuk van nalunk igy a szezon 2/3-a fele, csak hogy erezzuk kik ala sullyedtunk:Dolphins sokkal pedigrésebb csapat, mint mi-Don Schula - Denver nekem is fáj, mert ősellenség, csak sajnos sokkal pedigrésebb csapat, mint mi, Washington -sokkal pedigrésebb csapat, mint mi, Eagles nemrég nyert SB-t , Giants sokkal pedigrésebb csapat, mint mi ott a Tulajok értenek hozzá, és, ha véletlenül kétségük lenne a vasárnapi ebédnél megkérdezik a Roonykat. Saints az utóbbi 15 év sikerstoryja, SP a legnagyobb edzők egyike.
Miami Dolphins, Denver Broncos, Washington Football Team, Philladelphia Eagles (szerencsere a Giantsnek eppen csak 3 van, mint nekunk), Carolina Panthers, Atlanta Falcons, New Orleans Saints.
undisputedly
Nem mondhatod igazából elit liga ez 😀
Cancel Culture
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Teljesen mindegy mit csinal a 3 masik. Lattunk mar mi is ilyat, hogy innet a westbol 3 csapat ment PO-ba. A sajat rosterunk felepitesere nincs hatasa annak, hogy a Cards vagy a Rams eppen hogy nez ki.Tegnap a meccs közben annyira leszálltam a sötét mélységbe hangulatilag, hogy azt mondtam, ezután elég lesz csak puntereket draftolnunk. Azért többet mert nálunk gyorsan el fognak kopni.Rams: Stafford olyan idős, mint Wilson :/
Kínjában már nem is tud mérgelődni az ember, hogy pár év alatt a liga aljába evezett a hajónk.
Itt már csak abban lehet bízni, hogy lesz egy nagy vérátömlesztés házon belül, a Rams-Cards duó meg előbb-utóbb kifullad az all in taktikával, amit idén bedobtak a SB érdekében.
garrett27
Cars, hát oké h Watt, Green öreg, de Murray, Hopkins, Murhpy, Baker, Simmons még a legjobb kort se érték el,és Jones, Golden vagy Ertz se öreg még. Ja és nekik egyedül a csoportban még 1.körösük is van 😀
braxa88
Egy-ket eve mar folyamatosan romlik a rosterunk minosege. Ezert zavar nagyon, hogy egy fel kincsesladat odaadtunk Adamsert, mert abbol lehetne epitkezni. Jelenleg viszont egy gyengecske rosterunk van draft toke nelkul egy giga SS szerzodessel megspekelve. Legalabb Brownt nem fizettuk meg amikor "holdoutolt" iden 😀
több mint 4 éve
Tegnap a meccs közben annyira leszálltam a sötét mélységbe hangulatilag, hogy azt mondtam, ezután elég lesz csak puntereket draftolnunk. Azért többet mert nálunk gyorsan el fognak kopni.Rams: Stafford olyan idős, mint Wilson :/
Kínjában már nem is tud mérgelődni az ember, hogy pár év alatt a liga aljába evezett a hajónk.
Itt már csak abban lehet bízni, hogy lesz egy nagy vérátömlesztés házon belül, a Rams-Cards duó meg előbb-utóbb kifullad az all in taktikával, amit idén bedobtak a SB érdekében.
garrett27
Cars, hát oké h Watt, Green öreg, de Murray, Hopkins, Murhpy, Baker, Simmons még a legjobb kort se érték el,és Jones, Golden vagy Ertz se öreg még. Ja és nekik egyedül a csoportban még 1.körösük is van 😀