Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
DK Metcalf: 130.7 passer rating when targeted this season

1st among all pass catchers 🔥

📸: @Seahawks  t.co/XAtvaQr7Il

😕
funkyparduc
Sokat ér, adjuk el!!!!! 😀

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
DK Metcalf: 130.7 passer rating when targeted this season

1st among all pass catchers 🔥

📸: @Seahawks  t.co/XAtvaQr7Il

😕

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ez egy jó indulás, hogy értsük mi változott azzal, hogy nincs Wright:
 www.youtube.com/watch?v=-ddy24pzjyM

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha elcserelnenk wilsont, wagnert, adamset mennyi picket lehetne szerezni?
funkyparduc
Wagner túl sok feladata van, illetve KJ nélkül kell rengeteg helyzetet megoldania. -Neki amúgy elég a keretrendszer. Nem ő rontja el az olvasást

Most akkor sirassuk el KJ-t, mert ő amúgy nem feltétlenül kapta meg azt, amit megérdemelt:
Az egy nagyon fontos dolog volt, amit elmondott Wagner:
 www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article255912481.html
De ezt elmondta Dave W(h)yman is Wagner előtt 5 évvel:
 sports.mynorthwest.com/218156/wyman-why-seahawks-call-k-j-wright-the-screen-master/
(utóbbi nézésénél kéretik a nevek hallatán nem zokogni)
Wagner ér picket egy SB runhoz, ha valaki rendbe akarja tenni a védelme tengelyét. 2 éve még 1-t is kaphattunk volna érte. Szívem szakadna, de annyira megérdemelne egy jó csapatot. Itt nem a tudás meg a képesség a kérdés, hanem a kor, 31 éves. Ha holnap lép egy Patrick Willist senki nem szólhat egy szót sem.

Adams egyfelől jó rendszerben van, hisz szinte köré épült tavaly, csak ez egy nagyon r&r rendszer, és ő szerintem nem is a megfelelő szereplő, így nem tudja betölteni a szerepét, tehát mégsincs jó rendszerben.Ne felejtsük el, hogy mellette nem Earl Thomas áll, hanem Diggs, aki korrekt kezdő, Láttuk Ertz mit tett vele. Amúgy nem az ő szabadsága miatt van keretrendszerünk, ne essünk túlzásokba. Mondjuk hátborzongató, hogy Gregg Williams jóslata pont azért nem jött be, mert Adamsnek nem való ez a nagy szabadság--fokú keretrendszer. Hiába jön bele meccsről meccsre jobban.... azért a PFF osztályzatok sem jók annyira.
Hát ha valaki meglátja benne a Freaket, és értelmesen be tudja építeni, akkor ér picket, de nagyon nem 2 db 1-t. És én oda sem adnám, én beletenném az energiát, mert Adams amúgy jó anyag. Kéne hozzá türelem, empátia, meg hogy érezze, hogy van értelme, tehát megvegye a dolgot. De az egész alkudozás az offseasonban nem arra utalt, hogy ő beleszeretett ebbe a dologba. Ez üzlet, ő még mindig fiatal valahol még el fogják hinni, hogy ő OK, főleg, hogy Carroll féle rendszer 2021-ben KNj tálalásában hát vet fel kérdéseket. Nem annyira kiismerhetetlen, vagy trükkös. Ez azért Quinn alatt nem így nézett ki, ott szigor volt a zónaátadásokban, a kiváltásokban...és hát a DL...ott folyamatosan ment a variálás, látszott, hogy külön technikákat toltak meg meccsekre. Van egy Poona Ford, aki azért nagyon nem tehetségtelen, és jól is játszik számtalan alkalommal.. ő egy horgony. Ott van Taylor, csak őt is képezni kéne. Dunlap. Olyan magányosak ezek a fiúk a pályán.... .

Wilsonon a belső körünk összeveszett. Szerencsére én kimaradtam belőle, mert azok közé tartozom, akik már elengedték Wilsont, és én ott a Billst erősítem. Oregoni a suli a hawks viszonylag felülreprezentált. Nem kellek én oda. Viszont a szektások nincsenek köztünk, és miután vannak köztünk szerkesztők, edzők, van presztízse annak, hogy ki mit, és milyen stílusban ír, írt, vagy mondott 1 éve, 2 éve.
Szóval nem szektások vitatkozgattak tegnap nem szektásokkal..... de váltott lovakkal 17:00-tól hajnal 2:00-ig elemezték az utolsó két meccset. Utolsó meccsek minden jelenetet 75 alkalommal oda vissza.

Van egy 80%-os konszenzus, de hogy mi azt nem árulnám el, így ebben a témában nem nyilatkoznék.

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Ha elcserelnenk wilsont, wagnert, adamset mennyi picket lehetne szerezni?
funkyparduc
Ahogy ezek a félkegyelműek trade-elnek?

egy második, egy harmadik, meg vagy 4db 6-7. kör
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Asszem jót tett a lelkemnek, hogy a tegnapi pamfletben nem vettem részt.

Kócsing.
Jött két competitive, SB kontender csapat, és felmosta velünk a padlót.
Röviden ennyi történt.


Egy elit formában játszó RW-al ezeket néha behúzzuk, egy gödörben lévővel esélyünk sem volt.

PC eltakarodhatna már a picsába.

Hosszabban majd este, munka után.
akdestroyer

Cancel Culture
Ennél cinikusabb képet nem is találhattál volna.

több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Ha elcserelnenk wilsont, wagnert, adamset mennyi picket lehetne szerezni?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szerintem beszelnunk kellene egy hasonlo kaliberu problemarol. A hivatalos webshopban csunya karacsonyi pulcsibol jobbat adnak a haziallatoknak, mint nekunk:

Ferfi (unisex?):


Haziallat:

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
NapiCarroll:

Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''

Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Cancel Culture
Nem vagyok híve a kremlinológiának, de ez alapján még gondolhatnám azt is h PC az öltöző fiatalabb részét veszítette el, pedig elvileg az ő motiválásukban volt kiemelkedő.
empty taxi
Valami van, és szerintem is öltözővesztés. Dunlap mondatai, hogy nemhogy a playoff, de azt sem tudják, hogy a következő meccset hogyan nyerjék meg....
Szerintem innentől gyorsulni fognak az események.

(-szerk. megnéztem, ez a rész hülyeség.)
Csak azt nem tudom, hogy Wilson a faszért nem tudta megcsinálni a balhét, ahogy Lillard megcsinálta.
Cancel Culture
Ez sztem személyiség kérdése Lillard tökösebb, ő ink igazi alfahím.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 886
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:
 twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott

és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Minden fajhat es biztos igazatok is van vele kapcsolatban, de ez a Diggs titye-tutya semmit nem csinalok a gap-jet is a tarsa mogott "fogta". JA fogta a szelt, ha odajott volna a jatek. Brooks hirtelen 2 gap-es jatekossa valt amit nem tudott megoldani, ami teljesen normalis es ahhoz kepest odatette magat. Ettol azon lehetne beszelgetni hogy Brooks is fegyelmezetlen volt-e de valljuk be a nyakan liheges nem tette egyertelmuve hogy a Diggs mit csinal es ment a jatek fele es tomte a lukat.
Ha egyenileg lebontom Diggs kuka, Brooks rossz de probalta azt is ami nem az o dolga, JA fogta a gap-jet. Azt meg kar a szemere vetni hogy a hegyrol gurulo sziklat oldalrol nem allitotta meg.
no
lásd. pár hszel lejjebb.
Cancel Culture
ok, nem olvastam csak a videokat vadaszom. 😊
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:
 twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott

és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Minden fajhat es biztos igazatok is van vele kapcsolatban, de ez a Diggs titye-tutya semmit nem csinalok a gap-jet is a tarsa mogott "fogta". JA fogta a szelt, ha odajott volna a jatek. Brooks hirtelen 2 gap-es jatekossa valt amit nem tudott megoldani, ami teljesen normalis es ahhoz kepest odatette magat. Ettol azon lehetne beszelgetni hogy Brooks is fegyelmezetlen volt-e de valljuk be a nyakan liheges nem tette egyertelmuve hogy a Diggs mit csinal es ment a jatek fele es tomte a lukat.
Ha egyenileg lebontom Diggs kuka, Brooks rossz de probalta azt is ami nem az o dolga, JA fogta a gap-jet. Azt meg kar a szemere vetni hogy a hegyrol gurulo sziklat oldalrol nem allitotta meg.
no
lásd. pár hszel lejjebb.

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
NapiCarroll:

Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''

Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Cancel Culture
Nem vagyok híve a kremlinológiának, de ez alapján még gondolhatnám azt is h PC az öltöző fiatalabb részét veszítette el, pedig elvileg az ő motiválásukban volt kiemelkedő.
empty taxi
Valami van, és szerintem is öltözővesztés. Dunlap mondatai, hogy nemhogy a playoff, de azt sem tudják, hogy a következő meccset hogyan nyerjék meg....
Szerintem innentől gyorsulni fognak az események.

(-szerk. megnéztem, ez a rész hülyeség.)
Csak azt nem tudom, hogy Wilson a faszért nem tudta megcsinálni a balhét, ahogy Lillard megcsinálta.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 8 886
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:
 twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott

és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Minden fajhat es biztos igazatok is van vele kapcsolatban, de ez a Diggs titye-tutya semmit nem csinalok a gap-jet is a tarsa mogott "fogta". JA fogta a szelt, ha odajott volna a jatek. Brooks hirtelen 2 gap-es jatekossa valt amit nem tudott megoldani, ami teljesen normalis es ahhoz kepest odatette magat. Ettol azon lehetne beszelgetni hogy Brooks is fegyelmezetlen volt-e de valljuk be a nyakan liheges nem tette egyertelmuve hogy a Diggs mit csinal es ment a jatek fele es tomte a lukat.
Ha egyenileg lebontom Diggs kuka, Brooks rossz de probalta azt is ami nem az o dolga, JA fogta a gap-jet. Azt meg kar a szemere vetni hogy a hegyrol gurulo sziklat oldalrol nem allitotta meg.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
NapiCarroll:

Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''

Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!
Cancel Culture
Nem vagyok híve a kremlinológiának, de ez alapján még gondolhatnám azt is h PC az öltöző fiatalabb részét veszítette el, pedig elvileg az ő motiválásukban volt kiemelkedő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
NapiCarroll:

Pete Carroll said some veteran Seahawks spoke to rest of the team today "to kind of make sure that everybody's on the same page, to just reinforce that this is a team and we're playing together and we're we're gonna go through this, the challenges that we're facing, together.''

Hogy nézhet ki a valóságban egy ilyen?! Gondolok itt a "spoke to rest of the team"
Ez mi?!

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Brown season ending. Ilyenkor mindenkiért kár, érte különösen.

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Asszem jót tett a lelkemnek, hogy a tegnapi pamfletben nem vettem részt.

Kócsing.
Jött két competitive, SB kontender csapat, és felmosta velünk a padlót.
Röviden ennyi történt.


Egy elit formában játszó RW-al ezeket néha behúzzuk, egy gödörben lévővel esélyünk sem volt.

PC eltakarodhatna már a picsába.

Hosszabban majd este, munka után.
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Asszem jót tett a lelkemnek, hogy a tegnapi pamfletben nem vettem részt.

Kócsing.
Jött két competitive, SB kontender csapat, és felmosta velünk a padlót.
Röviden ennyi történt.


Egy elit formában játszó RW-al ezeket néha behúzzuk, egy gödörben lévővel esélyünk sem volt.

PC eltakarodhatna már a picsába.

Hosszabban majd este, munka után.

több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Pete Carroll, with
@TheMikeSalk, pointed to execution and not play-calling as Seattle's issue on third down (2 of 10). "The calls all had a shot." Two examples he noted: missed blitz pickup on the first series and Wilson's misfire to Swain (said he caught his spike in the turf).


Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:
 twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott

és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Ezen a playen szakadtam 😀 Nem is, inkabb sirva rohogtem. Ekkor mar telefonon neztem csak a meccset es az jart a fejemben, hogy itt vajon mit gondolhatott Adams. Play recognition vagy effort hianya volt ez? Egyszeruen ennyire sz@r, vagy csak nem megy bele inkabb a kontaktba?

Nem tudom melyik a jobb. Ezek szerint nem csak nekem tunt fel.
undisputedly
Nem vagyok biztos abban, hogy neki nem Ertz volt kiadva, aki hát nem kivett egy zónát? (hogy csinálta?)
Ha így volt, akkor már eleve rosszul is olvasták a játékot, már a védelem komplett. (mondjuk én is). Nem ezért venném elő elsősorban.

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:
 twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott

és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...
braxa88
Ezen a playen szakadtam 😀 Nem is, inkabb sirva rohogtem. Ekkor mar telefonon neztem csak a meccset es az jart a fejemben, hogy itt vajon mit gondolhatott Adams. Play recognition vagy effort hianya volt ez? Egyszeruen ennyire sz@r, vagy csak nem megy bele inkabb a kontaktba?

Nem tudom melyik a jobb. Ezek szerint nem csak nekem tunt fel.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Jamal Adams, volt 1-2 szép megmozduása, meg több ilyen:
 twitter.com/Softykjr/status/1462577934464532482
(Chancellornál ez egy -2yardos play csak úgy mondom)
ez ugye a DPI utáni play volt amit ő okozott

és hogy még jobban fájjon jelenleg 1/5ös picket adunk ezért a teljesítményért a 22es drafton a Jetsnek...

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Par csapat akiknek tobb gyozelmuk van nalunk igy a szezon 2/3-a fele, csak hogy erezzuk kik ala sullyedtunk:

Miami Dolphins, Denver Broncos, Washington Football Team, Philladelphia Eagles (szerencsere a Giantsnek eppen csak 3 van, mint nekunk), Carolina Panthers, Atlanta Falcons, New Orleans Saints.
undisputedly
Dolphins sokkal pedigrésebb csapat, mint mi-Don Schula - Denver nekem is fáj, mert ősellenség, csak sajnos sokkal pedigrésebb csapat, mint mi, Washington -sokkal pedigrésebb csapat, mint mi, Eagles nemrég nyert SB-t , Giants sokkal pedigrésebb csapat, mint mi ott a Tulajok értenek hozzá, és, ha véletlenül kétségük lenne a vasárnapi ebédnél megkérdezik a Roonykat. Saints az utóbbi 15 év sikerstoryja, SP a legnagyobb edzők egyike.

Nem mondhatod igazából elit liga ez 😀
Cancel Culture
Köszi. Tudtam én, csak nem sejtettem, hogy erőn felül megyünk idén 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tegnap a meccs közben annyira leszálltam a sötét mélységbe hangulatilag, hogy azt mondtam, ezután elég lesz csak puntereket draftolnunk. Azért többet mert nálunk gyorsan el fognak kopni.
Kínjában már nem is tud mérgelődni az ember, hogy pár év alatt a liga aljába evezett a hajónk.
Itt már csak abban lehet bízni, hogy lesz egy nagy vérátömlesztés házon belül, a Rams-Cards duó meg előbb-utóbb kifullad az all in taktikával, amit idén bedobtak a SB érdekében.
garrett27
Rams: Stafford olyan idős, mint Wilson :/
Cars, hát oké h Watt, Green öreg, de Murray, Hopkins, Murhpy, Baker, Simmons még a legjobb kort se érték el,és Jones, Golden vagy Ertz se öreg még. Ja és nekik egyedül a csoportban még 1.körösük is van 😀
braxa88
Teljesen mindegy mit csinal a 3 masik. Lattunk mar mi is ilyat, hogy innet a westbol 3 csapat ment PO-ba. A sajat rosterunk felepitesere nincs hatasa annak, hogy a Cards vagy a Rams eppen hogy nez ki.

Egy-ket eve mar folyamatosan romlik a rosterunk minosege. Ezert zavar nagyon, hogy egy fel kincsesladat odaadtunk Adamsert, mert abbol lehetne epitkezni. Jelenleg viszont egy gyengecske rosterunk van draft toke nelkul egy giga SS szerzodessel megspekelve. Legalabb Brownt nem fizettuk meg amikor "holdoutolt" iden 😀
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Tegnap a meccs közben annyira leszálltam a sötét mélységbe hangulatilag, hogy azt mondtam, ezután elég lesz csak puntereket draftolnunk. Azért többet mert nálunk gyorsan el fognak kopni.
Kínjában már nem is tud mérgelődni az ember, hogy pár év alatt a liga aljába evezett a hajónk.
Itt már csak abban lehet bízni, hogy lesz egy nagy vérátömlesztés házon belül, a Rams-Cards duó meg előbb-utóbb kifullad az all in taktikával, amit idén bedobtak a SB érdekében.
garrett27
Rams: Stafford olyan idős, mint Wilson :/
Cars, hát oké h Watt, Green öreg, de Murray, Hopkins, Murhpy, Baker, Simmons még a legjobb kort se érték el,és Jones, Golden vagy Ertz se öreg még. Ja és nekik egyedül a csoportban még 1.körösük is van 😀