Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Én arra céloztam, hogy ugye a múlt héten Geno kapitánnyal legyőztünk egy félvak, sánta, gödörben lévő, edzőjét "vesztett", borzalmas irányítóteljesítményt, és a védelemben ordenáré chokerkedést produkáló, és a top3 pickért harcban lévő Jagst.

Persze örülünk Genonak, jól nézett ki, de azért a helyén kell kezelni a box score-okat, pont a fent felsorolt körülmények miatt.

Na én pont attól félek hogy ez sokaknál nem fog menni, és elkezdenek majd projektálni.

Főleg úgy, hogy jön a szezon legerősebb kéthetes intervalluma számunkra, egy SB contender Packers, meg Cardinals.
Én már egy 1-1-nek is tudnék örülni, de (gondolom ezzel mind egyetértünk) egy 80-90%-os Russ-al együtt is simán benne van a pakliban, hogy kicsit kevesebb szerencsével (meg annál több PC things-el) sima 0-2-vel jövünk ki a két találkozóból.

És ez tovább erősítheti a projekciót.

Ettől előre fázok.
akdestroyer
Nostradamus, te vagy az?!

Máglyára a fr.QB-vel!
Éljen Geno!
Geno-é a jövő!

Remélem senki nem haragszik meg, ha nem állok be a kórusba.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Sajnos nekünk már Colt McCoy is sok volt. Semmi biztatót nem látok a csapatban. A védelem átjáróház, támadásban meg egyenesen gyalázatos a produkció. Nem is merülök bele, ez egy gyenge középcsapat, Wilsonnal együtt is. Itt már ő sem fog feltámadni. Ez a rendszer bedarálta. Ínséges idők jönnek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wilsont el kell cserélni amíg szerződése van és amíg van értéke. mert ahogy játszik kb már 1 éve...
3.downokon van nála rosszabb QB? szerintem nincs.
braxa88
Szia.
Nekünk van 3 is.
Bazzani
Aha!
És a Ti irányítótok -az a rakás szar, aki tök új meglátások szerint emberre, ütemre dob egy éve....kár, hogy ember nincs, akire dobhatna- hány pontot pakolt fel az utolsó 10 negyedben?

Mert a mi csoda sztárirányítónknak 7.5 negyeden keresztül 0 pontot sikerült,10 negyed alatt 13 pontot rakott fel az általa vezetett O. Az egyetlen TD-t futottuk, mert a liga legjobb Red Zone tartgetjének nem sikerült odadobni a kezébe a zsugát egy 8 -9 támadás alatt.
Ja és persze vagy 4-5 alkalommmal eladta a labdát
3rd down-ok? na összemérjük a pélót? Simán kisebb, mint a Tietek

Mondjuk nekünk legalább van backupunk, mondjuk ő tényleg jobb, mint a Lionsban bárki, csak nem játszik.

😕 😕 😕.

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Wilsont el kell cserélni amíg szerződése van és amíg van értéke. mert ahogy játszik kb már 1 éve...
3.downokon van nála rosszabb QB? szerintem nincs.
braxa88
Szia.
Nekünk van 3 is.

több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
KJ Wright egyáltalán nem hiányzik:


Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wilsont el kell cserélni amíg szerződése van és amíg van értéke. mert ahogy játszik kb már 1 éve...
3.downokon van nála rosszabb QB? szerintem nincs.
braxa88
...olyan 2 éve kellett volna, de legkésőbb tavaly.....

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Wilsont el kell cserélni amíg szerződése van és amíg van értéke. mert ahogy játszik kb már 1 éve...
3.downokon van nála rosszabb QB? szerintem nincs.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Mai Napon Punk zenekart alapítottunk: A nevünk: Ruzzell Wilzon and the Red Zones
Cancel Culture
(Kedvenc punk zenekar nev: Zsolti es a fosfejuek. Nem mentek mainstream mediaban sosem. Szarok is voltak.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mai Napon Punk zenekart alapítottunk: A nevünk: Ruzzell Wilzon and the Red Zones

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Carson már nem tér vissza a szezonban.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655

Barnaby
Mert mindenki Adamsre dobál , már csak az egója miatt is. 😉
KeyG
hány meccset láttál az elmúlt 4-ből?
Mióta Brown kezd?

vagy még ott tartunk mint október eleján, hogy ez lesz a valaha volt legszarabb defense?
braxa88
Irónia? 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564

Barnaby
Mert mindenki Adamsre dobál , már csak az egója miatt is. 😉
KeyG
hány meccset láttál az elmúlt 4-ből?
Mióta Brown kezd?

vagy még ott tartunk mint október eleján, hogy ez lesz a valaha volt legszarabb defense?
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655

Barnaby
Mert mindenki Adamsre dobál , már csak az egója miatt is. 😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29
több mint 4 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Engem ami még nagyon bosszantott, hogy tegnap tökre nem keltettük szimpatikus csapat benyomását.
Nekem nagyon fontos volt a sportszerűség mindig is a pályán, ehhez képest, mintha szétbaszta volna őket az ideg, már a meccs közben is. Adams majomkodása megint, Dunlap cipődobása, DK agyatlankodása megint... Szégyellhetik magukat a viselkedésük és a teljesítmény miatt is.
Hanni
Végül is csak alig 6 negyede képtelen Wilson vezette támadóegység pontot szerezni.....!!!!! (10 alatt 17 pontot szerzett). Simán Waldron nyakába is varrnám, ha nem lenne A/B tesztem.

Tényleg nem frusztráló, hogy csak a csapat két legjobban fizetett alkatrésze a sztárirányító, és a szupersztár vezetőedző képtelen egész évben valami értékelhetőt felmutatni. (*Persze ilyenkor jön a csillagos rész, hogy az első körös DL játékosunktól LJ Colliertől rég nem várok semmit-Brownsnál majd megtanul játszani)

Tényleg fasza, hogy az 1. körös LB megmentőnk már viszonylag úgy játszik, mint egy stabil kezdő LB, a 2 1. körös SS-ünk meg végre valahára talán megértette a rendszert. .... csak közben a Passrush még mindig középmezőny, dehát nem lehet minden fasza ötös, engem sem basz szét az ideg....

Ez a csapat próbára tesz.
 www.youtube.com/watch?v=7NuIQGp3LGc

Sending out an S.O.S
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Engem ami még nagyon bosszantott, hogy tegnap tökre nem keltettük szimpatikus csapat benyomását.
Nekem nagyon fontos volt a sportszerűség mindig is a pályán, ehhez képest, mintha szétbaszta volna őket az ideg, már a meccs közben is. Adams majomkodása megint, Dunlap cipődobása, DK agyatlankodása megint... Szégyellhetik magukat a viselkedésük és a teljesítmény miatt is.
Hanni
Pontosan. Vesziteni termeszetes dolog, nem csak rajtunk all, de rossz vesztesnek lenni mar mas teszta.

DK kritikan aluli.

De ismet, ez bem az elso ilyen eset. Lattuk par hete PC meg paskolgatta a feneket valami hasonlo eset utan, hogy “jol van fiam, jol csinaltad”.

Teljesen erdektelen igy a szezon szamomra. Szoriyok, hogy RW ne menjen el nyaron, es az arca se legyen nagy, aztan ennyi 😊
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Engem ami még nagyon bosszantott, hogy tegnap tökre nem keltettük szimpatikus csapat benyomását.
Nekem nagyon fontos volt a sportszerűség mindig is a pályán, ehhez képest, mintha szétbaszta volna őket az ideg, már a meccs közben is. Adams majomkodása megint, Dunlap cipődobása, DK agyatlankodása megint... Szégyellhetik magukat a viselkedésük és a teljesítmény miatt is.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Engem az nagyon érdekelne, hogy a playhívás miatt ment a hero ball az endzone-ba dobált hosszú passzokkal, amikből jöttek az INT-ek, vagy RW felejtette el, hogy fáj az ujja?

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Visszavonom a legutolsó kijelentésemet. "Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb". Hát Genoval több esélyünk lett volna. RW bizonytalan volt az egész meccs alatt és rossz döntéseket hozott. Én nem tudom mennyire befolyásolta a sérülése, de azt gondolom még nem teljesen egészséges.
BigBaltazar
Egyértelműen nem volt egészséges, kár volt ezzel kapkodni.
Az látszott hogy a szíve nagyon viszi előre, nem egy first-downt csinált meg úgy, hogy nem adta fel a játékot előrecsúszva, hanem fejjel bevetődött 2 védő közé, a továbbhaladásért.
Viszont az látszott hogy a kezére nagyon kellett figyelnie, és ez sokszor a játék rovására ment.

Ez tegnap egy 60%-os RW volt, kár a kapkodásért, hagyni kellett volna Genot. Vele sem lettek volna sokkal jobb esélyeink, de észszerűbb lett volna, miután eddig 3 héten keresztül alakítottuk a játékunk hozzá. Most meg hirtelen kellett visszarendezödni RW-hoz - nem nagy meglepetésre nem is sikerült.

Ráadásul a fizikai felépülés csak az egyik oldal, de azt se felejtsük el, hogy a csapat nem maratoni WoW társasjáték-partik miatt van összezárva egész héten az edzőközpontban.
Nyílván RW amennyit tudott próbált (külön, meg limitáltan együtt) készülni, de ez most kevés volt.

A másik oldalon AR, a covid általi kihagyás miatt ugyanezzel küzdött, ott is döcögött a szekér, ez nem úgy megy hogy 1 nappal a meccs előtt beesik a QB, és akkor nyomjuk...
Az első 3 negyedben feltett 3 pontot ő sem teszi ki a vitrinbe.

Az biztos hogy rég láttam ennyire lélekgyilkos támadójátékot: ez (nem először) egy duplanulla volt - és ehhez most a pontszámunk is korrelált.

Ui: funkynak üzenem, hogy nem a RW-PC házasság, hanem a Hawks-PC házasság fáradt meg, de nagyon.
akdestroyer
Geno tweetjenek fenyeben van egy olyan erzesem, hogy edzesen latszott RW nem gyogyult fel kelloen, de PC felve az ujabb veresegtol, inkabb betette az 50%-os sztart, mint a kripli cseret.

Kovetkezo 8 meccsbol ha 8-at nyerunk, akkor lesz 11-6 es szinte biztos PO.

Realisan nezve kb. 4 gyozelem van benne, az 7-10-es merleg. Szepen ra lesz fogva, hogy RW serulese, meg a vedelem eveleji utkeresese okozta a kisiklast es semmi sem fog valtozni.

Mondjuk RW helyebeb lelepnek innet.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Visszavonom a legutolsó kijelentésemet. "Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb". Hát Genoval több esélyünk lett volna. RW bizonytalan volt az egész meccs alatt és rossz döntéseket hozott. Én nem tudom mennyire befolyásolta a sérülése, de azt gondolom még nem teljesen egészséges.
BigBaltazar
Egyértelműen nem volt egészséges, kár volt ezzel kapkodni.
Az látszott hogy a szíve nagyon viszi előre, nem egy first-downt csinált meg úgy, hogy nem adta fel a játékot előrecsúszva, hanem fejjel bevetődött 2 védő közé, a továbbhaladásért.
Viszont az látszott hogy a kezére nagyon kellett figyelnie, és ez sokszor a játék rovására ment.

Ez tegnap egy 60%-os RW volt, kár a kapkodásért, hagyni kellett volna Genot. Vele sem lettek volna sokkal jobb esélyeink, de észszerűbb lett volna, miután eddig 3 héten keresztül alakítottuk a játékunk hozzá. Most meg hirtelen kellett visszarendezödni RW-hoz - nem nagy meglepetésre nem is sikerült.

Ráadásul a fizikai felépülés csak az egyik oldal, de azt se felejtsük el, hogy a csapat nem maratoni WoW társasjáték-partik miatt van összezárva egész héten az edzőközpontban.
Nyílván RW amennyit tudott próbált (külön, meg limitáltan együtt) készülni, de ez most kevés volt.

A másik oldalon AR, a covid általi kihagyás miatt ugyanezzel küzdött, ott is döcögött a szekér, ez nem úgy megy hogy 1 nappal a meccs előtt beesik a QB, és akkor nyomjuk...
Az első 3 negyedben feltett 3 pontot ő sem teszi ki a vitrinbe.

Az biztos hogy rég láttam ennyire lélekgyilkos támadójátékot: ez (nem először) egy duplanulla volt - és ehhez most a pontszámunk is korrelált.

Ui: funkynak üzenem, hogy nem a RW-PC házasság, hanem a Hawks-PC házasság fáradt meg, de nagyon.

több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews

már el is tűnt
Barnaby
Mire gondolhatott a kolto? 🤔

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Barnaby Seattle Seahawks 29

már el is tűnt
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A mérkőzés legszebb jelenete az volt amikor PC az elektromos kütyüjével jelezte a challenget. A munka szerződését kellett volna behajítania.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
liga legalja offense. szomorú, mert a defense közben eléggé rendben van már. (persze screenek ellen undoító)
ha Wilson ujja ennyire egészséges akkor inkább üljön, ez a meccs rajta ment el (és Waldronon, kreatív a csávó...)
braxa88
A D teljesen rendben levonek tunt. 40 percet voltak fent, a GB hazai pályáján 3 negyedig tartották magukat, utána már érthető ha felorlik oket.
Én most éreztem először azt, hogy ez a wilson-pc kapcsolat megfáradt már, mint egy hosszú házasság. Senkinek nincs már új ötlete, mindenki unja kicsit, de kilépni belőle (még) nincs bátorság. Drasztikus valtozast varok jovore (de ugysem lesz, csak cukrozzuk a szart továbbra is).

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Visszavonom a legutolsó kijelentésemet. "Lehet hogy Genoval kisebb a győzelem esélye, de egy sérülésből visszatérő RW-vel sem sokkal jobb". Hát Genoval több esélyünk lett volna. RW bizonytalan volt az egész meccs alatt és rossz döntéseket hozott. Én nem tudom mennyire befolyásolta a sérülése, de azt gondolom még nem teljesen egészséges.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!