Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
több mint 6 éve
mobile.twitter.com/SCF_Network/status/1251663848295272449

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Should the Redskins trade for Buccaneers TE O.J. Howard?riggosrag.com/2020/04/15/redskins-trade-buccaneers-te-o-j-howard/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
www.nbcsports.com/washington/redskins/peter-king-believes-its-pretty-likely-kyle-allen-starts-redskins-due-coronavirus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
84 évesen meghalt Bobby Mitchell, a csapat Hall of Famere és nem mellesleg az első színesbőrű játékosa.www.espn.com/nfl/story/_/id/28998202/hall-famer-bobby-mitchell-helped-integrate-redskins-dies-84

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
😀😀😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Nah, Randall már nem jön ide, elment egy évre Vegasba...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ha a csoport hozza a tavalyi szintet az a 7-9/8-8 még PO-t is érhet 😀Ron nem szarozik bassza meg. Ha Randall, Peters deal is sikerül szerintem PO ért mentek.Oszt kivel? Haskins-szal?
TSzabi
Hát persze.
7-9/8-8
gabokocka
Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
TuavalRon nem szarozik bassza meg. Ha Randall, Peters deal is sikerül szerintem PO ért mentek.Oszt kivel? Haskins-szal?
TSzabi
Hát persze.
7-9/8-8
gabokocka
több mint 6 éve
Majd Allen besegít 😂Ron nem szarozik bassza meg. Ha Randall, Peters deal is sikerül szerintem PO ért mentek.Oszt kivel? Haskins-szal?
TSzabi
Hát persze.
7-9/8-8
gabokocka

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ron nem szarozik bassza meg. Ha Randall, Peters deal is sikerül szerintem PO ért mentek.Oszt kivel? Haskins-szal?
TSzabi
Hát persze.
7-9/8-8
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
RIP Sean Taylor, 37 lenne...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ne már, hogy Peters képes legyen csoport ellenfélhez aláírni........................ 😕Nincs abban semmi. Anno James Harrison is volt valamennyit a Ravensben, aztán Steelers, aztán 2 év Bengals, megint Steelers, és a végén elment a Patsbe egy SB-t játszani.
dande
Gyakorlatilag minden olyan csapatban játszott, amit a steelers fanok utálnak 😊
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Ez a trutykó gyakran Redskins sapkában szerepel a tévében. Csak le kéne verni a fejéről. 😊
több mint 6 éve
Solder nem kell? Adunk mellé 7.kört, monnyik 3mat! 😉😊😀

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Lásd Saints PatsA csoport ellenfeleid ismered a legjobban, ergo az ott játszókat térképezed fel legtöbbször, róluk van a legtöbb infó. Szóval ha ezt nézzük tök normális.Ne már, hogy Peters képes legyen csoport ellenfélhez aláírni........................ 😕Nem olyan ritka ez már manapság sajnos... inkább csak a szurkereknek számít 🙁
dande
warr_b
tüsi91
több mint 6 éve
A csoport ellenfeleid ismered a legjobban, ergo az ott játszókat térképezed fel legtöbbször, róluk van a legtöbb infó. Szóval ha ezt nézzük tök normális.Ne már, hogy Peters képes legyen csoport ellenfélhez aláírni........................ 😕Nem olyan ritka ez már manapság sajnos... inkább csak a szurkereknek számít 🙁
dande
warr_b
több mint 6 éve
Ron nem szarozik bassza meg. Ha Randall, Peters deal is sikerül szerintem PO ért mentek.Ne szaladjunk ennyire előre 😊
TSzabi
Darby is először bírjon végig egy szezont, három idény alatt a 28 meccs elég karcsú.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ron nem szarozik bassza meg. Ha Randall, Peters deal is sikerül szerintem PO ért mentek.
több mint 6 éve
Tessék egy ex Eagle biztos jött Darby személyében. 1 év 4 milla.
több mint 6 éve
Jó hát Mcnabb is eljött még ide bohóckodni, de az vhogy kevésbe zavart mert őt a vége felé már kevésbé szerettem, és egyértelmű volt, hogy sok mindent nem fog csinálni. Peters is várhatóan csak 1 évre jön, de akkor is na, őt azért méf csípem 😊Ne már, hogy Peters képes legyen csoport ellenfélhez aláírni........................ 😕Nem olyan ritka ez már manapság sajnos... inkább csak a szurkereknek számít 🙁
dande
warr_b
több mint 6 éve
Ne már, hogy Peters képes legyen csoport ellenfélhez aláírni........................ 😕Nem olyan ritka ez már manapság sajnos... inkább csak a szurkereknek számít 🙁
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ne már, hogy Peters képes legyen csoport ellenfélhez aláírni........................ 😕