Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
A világ legjobb dolga csere irányítóként elleni. A testmozgás megvan, az edzéseken eldobálgat, nincs óriás stressz, annyi pénz befolyik, hogy sose fogy el. 😊Asszem rossz szakmát választottunk Srácok! 😉😊
ozibozi

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
A világ legjobb dolga csere irányítóként elleni. A testmozgás megvan, az edzéseken eldobálgat, nincs óriás stressz, annyi pénz befolyik, hogy sose fogy el. 😊
több mint 6 éve
Asszem ez még itt nem volt: #Browns reached agreement with former #Redskins QB Case Keenum on a three-year, $18 million deal that includes $10 million guaranteed, per
@AdamSchefter
.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ha-Ha is bekaphatja, ő a kabbojhoz ment egy évre 4 milláért...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Colt McCoy elment a Giantsbe kiszorítani Danel Jonest a kezdőből.Istenem... 😆
iktriad
Oké hogy csak a padon fogja (ott is) koptatni, de bazzeg muszáj pont csoportriválishoz?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Colt McCoy elment a Giantsbe kiszorítani Danel Jonest a kezdőből.
több mint 6 éve
www.si.com/.amp-redskins/nfl/redskins/news/jameis-to-the-redskinsMehh 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Jött némi csere/camp body AP mögé.több mint 6 éve
Jött még egy kis pass rush Nate Orchard személyében. több mint 6 éve
Majd ha lesz deal, akkor agyalj rajta... 😉Bár még nagyon képlékeny a dolog, lehet Rivera után jön Cam Newton is!Hát nem tudom, én neki valahogy nem örülnék jelen helyzetben, azért ennyire ne legyünk már Panthers East...
twitter.com/JosinaAnderson/status/1240093210262810624
iktriad
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Bár még nagyon képlékeny a dolog, lehet Rivera után jön Cam Newton is!Hát nem tudom, én neki valahogy nem örülnék jelen helyzetben, azért ennyire ne legyünk már Panthers East...
twitter.com/JosinaAnderson/status/1240093210262810624
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Bár még nagyon képlékeny a dolog, lehet Rivera után jön Cam Newton is!több mint 6 éve
Thomas Davis a fedélzeten. Rivera majd körbevezeti. több mint 6 éve
Ha minden igaz Bostic hosszabbított, 2 év, 6,6M

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Megpróbáltátok elszipkázni Amarit a Dallas elől, de végül nem sikerült.Szép lett volna kib@szni a tehenészekkel 😁
twitter.com/AdamSchefter/status/1239747740009213953
iktriad
Fuller jó hír, kellett CB.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Megpróbáltátok elszipkázni Amarit a Dallas elől, de végül nem sikerült.több mint 6 éve
G lesz Flowers a Phinsben, annak meg elég jó volt tavaly a Skinsben. Szerintem nem oylan vészes az a szerződés amit kapott Miamiban. Főleg, hogy rövid távú, plusz cap space van ott dögivel.Most meg csak a Miamit! 😉2 éve körberöhögik azt, aki azt mondja ilyen szerződést kap valaha.Érdkelődtök Hooper iránt.Flowerst el is vitte a Dolphins, 3 év 30 milla, majdnem 20 garantált.
twitter.com/jjones9/status/1239582045086638080
Ereck Flowers meg teszteli a piacot és évi akár 10 MILLIÓT is elkérhet a szolgálataiért. Egy játékos, akinek a karrierjének jót tett, hogy a Jagsbe, majd a Redskinsbe igazolt. 😊
iktriad
warr_b
iktriad
Na meg BoB-ot!!!
nagir
több mint 6 éve
Most meg csak a Miamit! 😉2 éve körberöhögik azt, aki azt mondja ilyen szerződést kap valaha.Érdkelődtök Hooper iránt.Flowerst el is vitte a Dolphins, 3 év 30 milla, majdnem 20 garantált.
twitter.com/jjones9/status/1239582045086638080
Ereck Flowers meg teszteli a piacot és évi akár 10 MILLIÓT is elkérhet a szolgálataiért. Egy játékos, akinek a karrierjének jót tett, hogy a Jagsbe, majd a Redskinsbe igazolt. 😊
iktriad
warr_b
iktriad
Na meg BoB-ot!!!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
2 éve körberöhögik azt, aki azt mondja ilyen szerződést kap valaha.Érdkelődtök Hooper iránt.Flowerst el is vitte a Dolphins, 3 év 30 milla, majdnem 20 garantált.
twitter.com/jjones9/status/1239582045086638080
Ereck Flowers meg teszteli a piacot és évi akár 10 MILLIÓT is elkérhet a szolgálataiért. Egy játékos, akinek a karrierjének jót tett, hogy a Jagsbe, majd a Redskinsbe igazolt. 😊
iktriad
warr_b
több mint 6 éve
Érdkelődtök Hooper iránt.Flowerst el is vitte a Dolphins, 3 év 30 milla, majdnem 20 garantált.
twitter.com/jjones9/status/1239582045086638080
Ereck Flowers meg teszteli a piacot és évi akár 10 MILLIÓT is elkérhet a szolgálataiért. Egy játékos, akinek a karrierjének jót tett, hogy a Jagsbe, majd a Redskinsbe igazolt. 😊
iktriad

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Érdkelődtök Hooper iránt.Ereck Flowers meg teszteli a piacot és évi akár 10 MILLIÓT is elkérhet a szolgálataiért. Egy játékos, akinek a karrierjének jót tett, hogy a Jagsbe, majd a Redskinsbe igazolt. 😊
több mint 6 éve
twitter.com/Redskins/status/1238900279992561664Várható volt...
pbalazs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"