Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
😊

 dailysnark.com/dwayne-haskins-was-so-bad-at-reading-playbook-redskins-coaches-thought-he-was-dyslexic/
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
 dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80


több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁
warr_b
Miami, Cinci, Browns, Jags... Szvsz
nagir
Vagy akár a Giants.
Amadeus
Miami új QB, Cinci 1/1-es QB, Browns 2018-as 1/1-es QB, Giants tavalyi 1/6-os QB – és egyiknél sincs LT, de egy rakat pénz igen. Hát, jó nagy kibaszás lenne

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁
warr_b
A Redskins
TSzabi
Vagy a Panthers.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁
warr_b
A Redskins
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀

Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
Stez
Még ha játszott volna 🤣

Amúgy meg a csapatnak drukkolunk (akármilyen fos is adott esetben), nem személy szerint Trent Williams-nek.
warr_b
Ertem. Szoval 119 merkozes kezdokent kilenc ideny alatt szerinted nem elegendo jatek. Hat jo, te tudod.
Stez
Mikó vót az má'. Tavaly játszott? Nem. 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀

Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
Stez
Még ha játszott volna 🤣

Amúgy meg a csapatnak drukkolunk (akármilyen fos is adott esetben), nem személy szerint Trent Williams-nek.
warr_b
Ertem. Szoval 119 merkozes kezdokent kilenc ideny alatt szerinted nem elegendo jatek. Hat jo, te tudod.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀

Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.
Stez
Még ha játszott volna 🤣

Amúgy meg a csapatnak drukkolunk (akármilyen fos is adott esetben), nem személy szerint Trent Williams-nek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁
warr_b
Miami, Cinci, Browns, Jags... Szvsz
nagir
Vagy akár a Giants.
Amadeus
Annyira nem akartam Vele kibaszni!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Neki miert lenne kibaszas barmilyen csere? Rogton hozzavagnak evi 15 milliot, mert csak akkor menne el barhova is, onnantol meg neki barmi jo. Meg ugy oszinten, tenyleg azzal kell kibaszni, aki egy Redskinsben jatszik evek ota? 😀

Semmi ertelme sem lenne. Raadasul azok utan, ahogy a Washingtonnal kocsogoltek vele, meg hazudtak a dokik a seruleserol, eleg erdekes a csapat partjat fogni. Williams ezzel szemben az elso jo par eveben rendre serulten is jatszott, egy rossz szo nem lehetett ra.

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁
warr_b
Miami, Cinci, Browns, Jags... Szvsz
nagir
Vagy akár a Giants.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁
warr_b
Miami, Cinci, Browns, Jags... Szvsz



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Nem maradt mire mutogatni, ki kellett hát mondani.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...
nagir
Mi lenne most a legnagyobb kibaszás egy trade-del? Jets? Lions? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...
warr_b
Na most basznám ki!!!
...vagy cserélném Pusztaalsóra...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg közölte, hogy vagy új szerződést akar, vagy cserét...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Állítólag erősen érdeklődünk Austin Hooper iránt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Nah elkezdődött már keményen az okoskodás, meg a ködösítés 😀
Szerintem lófasz nem lesz, kihúzzuk Young-ot 1/2-re oszt' jóvan.
warr_b
Szerintem ez a legjobb forgatóköny, nem kell túlgondolni. Ezt talán még Allen sem bénázná el. 😀

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Nah elkezdődött már keményen az okoskodás, meg a ködösítés 😀
Szerintem lófasz nem lesz, kihúzzuk Young-ot 1/2-re oszt' jóvan.
warr_b
Ezt mindenki így gondolja, csak hát nincs miről írni!! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah elkezdődött már keményen az okoskodás, meg a ködösítés 😀
Szerintem lófasz nem lesz, kihúzzuk Young-ot 1/2-re oszt' jóvan.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák ki
TSzabi
Már azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
Wyatt
Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.
TSzabi
Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.

Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).
TSzabi
Benne is van becsvágy és versenyszellem. Csak nem kockáztat egy tét nélküli megmérettetésen.
Amadeus

Ez így egy szép paradoxon, ha nagyon bele megyünk. De persze értem miről szól a dolog csak szerintem azt felül kéne írnia a fent említett tulajdonságoknak.
TSzabi
Burrow sem fog részt venni semmin. Szerintem lettetek annyit az asztalra, hogy tudják kb mire számíthatnak tőlük. Az hogy bemegy drilleket vagy fizikai tesztet csinálni tényleg csak a sérülést hordozza magában, előre nem kerülhet vele egyik sem, szóval igen, csak bukhatnak rajta.


több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák ki
TSzabi
Már azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
Wyatt
Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.
TSzabi
Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.

Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).
TSzabi
Benne is van becsvágy és versenyszellem. Csak nem kockáztat egy tét nélküli megmérettetésen.
Amadeus

Ez így egy szép paradoxon, ha nagyon bele megyünk. De persze értem miről szól a dolog csak szerintem azt felül kéne írnia a fent említett tulajdonságoknak.
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák ki
TSzabi
Már azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
Wyatt
Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.
TSzabi
Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.

Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).
TSzabi
Benne is van becsvágy és versenyszellem. Csak nem kockáztat egy tét nélküli megmérettetésen.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák ki
TSzabi
Már azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
Wyatt
Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.
TSzabi
Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.

Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni
Wyatt
Van ebbe azért valami rohadt szomorú hogy egy 20 éves srác ilyen megfontolt és azt nézi nyárra mennyi pénze lesz neki ebből a foci nevű bizniszből. Nem ezt várnám ezektől a srácoktól hanem hogy van bennük becsvágy verseny szellem, de hát ehhez túl sok lóvé van a sportban(mindegyikben).
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegény Young mindent megpróbál hogy ne a TOP 5 be húzzák ki
TSzabi
Már azért, mert nem vesz részt a combine-on, ami miatt konkrétan csak csúszhatna 1/2-ről lefelé? Érdekes nézőpont
Wyatt
Nem halálos komolysággal írtam, de nem igyekszik hogy még meggyőzőbb legyen.
TSzabi
Én örülnék, ha tolná, mert csak jobb lenne látni ezekben is, de az ő szempontjából megértem. Nem tud 1/1-re menni, az 1/2 fix neki, innentől tényleg csak ronthat, ha bármi úgy alakul, ahogy nem tervezte.

Ha Metcalf tavaly kihagyja az agilitási feladatokat, sima top 10, ezek után 2. körben is alig vitték el. És jól meg is mutatta, hogy ha értelmesen használják, akkor nem számít, hogy miben rossz, hanem az az érdekes, hogy miben jó. Nem hiszem, hogy itt lenne ilyen eshetőség, de egy-két ilyen után azért tényleg felesleges kockáztatni