Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Passz. Okos fiúk, megbeszélik mi a legjobb a csapatnak és Sanyinak is 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni. Picit
nagir
Szerintem Sanyit már csak gesztusból sem fogjuk kitenni. Ha nem töri a lábát, jó eséllyel playoffba jutunk.
Ha játszani nem is fog már, könnyen lehet hogy szánnak neki valami pozit a FO-ban, akkor meg elég szarul venné ki magát egy cut.
warr_b
Csak ez egy üzlet 🙃. S ezt Smith is tudja.
Megint mád lenne ha keresne 1 milliót és az FO hozna egy klassz lépést. De 10+ millió az nem gesztus az hülyeség.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni. Picit
nagir
Szerintem Sanyit már csak gesztusból sem fogjuk kitenni. Ha nem töri a lábát, jó eséllyel playoffba jutunk.
Ha játszani nem is fog már, könnyen lehet hogy szánnak neki valami pozit a FO-ban, akkor meg elég szarul venné ki magát egy cut.
warr_b
...és ha visszavonulna, pl.!?🏝️



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni. Picit
nagir
Én nem örülnék neki. A DL így is jó szerintem (Allan, Payne, Ioannidis, Kerrigan, Sweat) és nagy hiba lenne Young-ról lemondani.
pbalazs
Na igen ez így egészen ésszerű..👏



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni. Picit
nagir
Szerintem Sanyit már csak gesztusból sem fogjuk kitenni. Ha nem töri a lábát, jó eséllyel playoffba jutunk.
Ha játszani nem is fog már, könnyen lehet hogy szánnak neki valami pozit a FO-ban, akkor meg elég szarul venné ki magát egy cut.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni. Picit
nagir
Én nem örülnék neki. A DL így is jó szerintem (Allan, Payne, Ioannidis, Kerrigan, Sweat) és nagy hiba lenne Young-ról lemondani.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni. Picit

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a Redskins és Jags több beszélgetést folytatott egy esetleges Trent Williams és/vagy Yannick Ngakoue cseréről, de egyelőre elhaltak ezek a tárgyalások.

Pl. amiatt, hogy Yannick évi 22 milliót akar keresni idéntől.


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
 larrybrownsports.com/football/teams-refusing-asking-price-trent-williams-trade/541986

Még második kört se akar érte adni senki.
Remélem hoppon marad a faszba végül.
warr_b
Ha az igényeit nézzük és a tavaly történteket, akkor biztosra veheted!
Nem mondom, hogy nem érdemelné meg...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 larrybrownsports.com/football/teams-refusing-asking-price-trent-williams-trade/541986

Még második kört se akar érte adni senki.
Remélem hoppon marad a faszba végül.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kaptunk egy negyedik körös compensatory picket Crowder miatt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Az oszt igen.
ESPN's John Keim reports LT Trent Williams wants a contract extension that will pay him $20 million annually.
It's a lot of money for a 31-year-old that sat out last year and hasn't played a full season since 2013. Given his contract demands, it's unlikely any team gives up a first-rounder for Williams, but the Redskins may settle for an early Day 2 pick. The Jets and Browns are the top landing spots for Williams.
empty taxi
nyugodtan vissza lehet vonulni a cirkuszba Kaepernick mellé.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az oszt igen.
ESPN's John Keim reports LT Trent Williams wants a contract extension that will pay him $20 million annually.
It's a lot of money for a 31-year-old that sat out last year and hasn't played a full season since 2013. Given his contract demands, it's unlikely any team gives up a first-rounder for Williams, but the Redskins may settle for an early Day 2 pick. The Jets and Browns are the top landing spots for Williams.
empty taxi
Úgy látszik tényleg károsodott az agya 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Az oszt igen.
ESPN's John Keim reports LT Trent Williams wants a contract extension that will pay him $20 million annually.
It's a lot of money for a 31-year-old that sat out last year and hasn't played a full season since 2013. Given his contract demands, it's unlikely any team gives up a first-rounder for Williams, but the Redskins may settle for an early Day 2 pick. The Jets and Browns are the top landing spots for Williams.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
Szerintem az hogy egyet lemozogtok és behúzzátok Simmonst reálisabb Riverát ismerve mint egy QB draft.
TSzabi
Youngot ott hagyni hatalmas hülyeség volna. Hacsak nem qb-t húznak, akkor nem éri meg helyette mást húzni.


több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Szerintem az hogy egyet lemozogtok és behúzzátok Simmonst reálisabb Riverát ismerve mint egy QB draft.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Állítólag nyitottak vagytok egy Trent Williams-trade-re, a Browns elvileg vinné is, odament Callahan OL-edzőnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Legyünk már túl a drafton, kezdem gecire unni ezt a mindennapos szarkavarást.
warr_b
Legyünk Tua drafton 🙃
steelwolf
Rendben Bájen. -Pontius Pilatus-

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Legyünk már túl a drafton, kezdem gecire unni ezt a mindennapos szarkavarást.
warr_b
Legyünk Tua drafton 🙃
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legyünk már túl a drafton, kezdem gecire unni ezt a mindennapos szarkavarást.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Az Arizona húzása után ez mindig elő fog jönni egy darabig szvsz
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
 dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80
kapitnono
Komolyan vehető cikk, ami szerint tavaly no. 2 overall draftoltuk Haskinst 😆🤔
warr_b
Nyilván valamiről írni kell 😁
kapitnono
Igen. Csak legalabb illene megnezni, hogy hol draftoltak a jatekost, aki a cikk kozponti figuraja. Haskins max a Madden-drafton volt 1/2.

Inkabb nem is olvastam tovabb a 2.mondattol, ha mar az elsoben ekkora targyi tevedes van.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 350 — WHO DAT!!!!
 dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80
kapitnono
Komolyan vehető cikk, ami szerint tavaly no. 2 overall draftoltuk Haskinst 😆🤔
warr_b
Nyilván valamiről írni kell 😁


több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
😊

 dailysnark.com/dwayne-haskins-was-so-bad-at-reading-playbook-redskins-coaches-thought-he-was-dyslexic/
Fast Willie
Szintén zenész 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80
kapitnono
Komolyan vehető cikk, ami szerint tavaly no. 2 overall draftoltuk Haskinst 😆🤔


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"