Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
Passz. Okos fiúk, megbeszélik mi a legjobb a csapatnak és Sanyinak is 🙂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Csak ez egy üzlet 🙃. S ezt Smith is tudja.Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.Szerintem Sanyit már csak gesztusból sem fogjuk kitenni. Ha nem töri a lábát, jó eséllyel playoffba jutunk.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni.Picit
nagir
Ha játszani nem is fog már, könnyen lehet hogy szánnak neki valami pozit a FO-ban, akkor meg elég szarul venné ki magát egy cut.
warr_b
Megint mád lenne ha keresne 1 milliót és az FO hozna egy klassz lépést. De 10+ millió az nem gesztus az hülyeség.
több mint 6 éve
...és ha visszavonulna, pl.!?🏝️Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.Szerintem Sanyit már csak gesztusból sem fogjuk kitenni. Ha nem töri a lábát, jó eséllyel playoffba jutunk.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni.Picit
nagir
Ha játszani nem is fog már, könnyen lehet hogy szánnak neki valami pozit a FO-ban, akkor meg elég szarul venné ki magát egy cut.
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Na igen ez így egészen ésszerű..👏Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.Én nem örülnék neki. A DL így is jó szerintem (Allan, Payne, Ioannidis, Kerrigan, Sweat) és nagy hiba lenne Young-ról lemondani.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni.Picit
nagir
pbalazs

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.Szerintem Sanyit már csak gesztusból sem fogjuk kitenni. Ha nem töri a lábát, jó eséllyel playoffba jutunk.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni.Picit
nagir
Ha játszani nem is fog már, könnyen lehet hogy szánnak neki valami pozit a FO-ban, akkor meg elég szarul venné ki magát egy cut.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része.Én nem örülnék neki. A DL így is jó szerintem (Allan, Payne, Ioannidis, Kerrigan, Sweat) és nagy hiba lenne Young-ról lemondani.
Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni.Picit
nagir
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
Monnyuk, ha kibasznátok Kovács Sanyit akkor 2020-ban 13,6M$, 2021-ben 19M$ spórolnátok... Abból már meg is lenne Yannick fizujának jó része. Plusz ez egy win-win szitunak nézne ki mind a két csapat részéről.
Persze én rohadtul nem értek ehhez, se, csak matekoltam picit! 😉
U.i.: Ja és Kerriganen is lehet spórólni.
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Úgy tűnik a Redskins és Jags több beszélgetést folytatott egy esetleges Trent Williams és/vagy Yannick Ngakoue cseréről, de egyelőre elhaltak ezek a tárgyalások.Pl. amiatt, hogy Yannick évi 22 milliót akar keresni idéntől.
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
larrybrownsports.com/football/teams-refusing-asking-price-trent-williams-trade/541986Ha az igényeit nézzük és a tavaly történteket, akkor biztosra veheted!
Még második kört se akar érte adni senki.
Remélem hoppon marad a faszba végül.
warr_b
Nem mondom, hogy nem érdemelné meg...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
larrybrownsports.com/football/teams-refusing-asking-price-trent-williams-trade/541986Még második kört se akar érte adni senki.
Remélem hoppon marad a faszba végül.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kaptunk egy negyedik körös compensatory picket Crowder miatt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Az oszt igen.nyugodtan vissza lehet vonulni a cirkuszba Kaepernick mellé.
ESPN's John Keim reports LT Trent Williams wants a contract extension that will pay him $20 million annually.
It's a lot of money for a 31-year-old that sat out last year and hasn't played a full season since 2013. Given his contract demands, it's unlikely any team gives up a first-rounder for Williams, but the Redskins may settle for an early Day 2 pick. The Jets and Browns are the top landing spots for Williams.
empty taxi
több mint 6 éve
Az oszt igen.Úgy látszik tényleg károsodott az agya 😂
ESPN's John Keim reports LT Trent Williams wants a contract extension that will pay him $20 million annually.
It's a lot of money for a 31-year-old that sat out last year and hasn't played a full season since 2013. Given his contract demands, it's unlikely any team gives up a first-rounder for Williams, but the Redskins may settle for an early Day 2 pick. The Jets and Browns are the top landing spots for Williams.
empty taxi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Az oszt igen.ESPN's John Keim reports LT Trent Williams wants a contract extension that will pay him $20 million annually.
It's a lot of money for a 31-year-old that sat out last year and hasn't played a full season since 2013. Given his contract demands, it's unlikely any team gives up a first-rounder for Williams, but the Redskins may settle for an early Day 2 pick. The Jets and Browns are the top landing spots for Williams.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Szerintem az hogy egyet lemozogtok és behúzzátok Simmonst reálisabb Riverát ismerve mint egy QB draft.Youngot ott hagyni hatalmas hülyeség volna. Hacsak nem qb-t húznak, akkor nem éri meg helyette mást húzni.
TSzabi

több mint 6 éve
Szerintem az hogy egyet lemozogtok és behúzzátok Simmonst reálisabb Riverát ismerve mint egy QB draft.
több mint 6 éve
Állítólag nyitottak vagytok egy Trent Williams-trade-re, a Browns elvileg vinné is, odament Callahan OL-edzőnek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Legyünk már túl a drafton, kezdem gecire unni ezt a mindennapos szarkavarást.Legyünk Tua drafton 🙃
warr_b
több mint 6 éve
Legyünk már túl a drafton, kezdem gecire unni ezt a mindennapos szarkavarást.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Az Arizona húzása után ez mindig elő fog jönni egy darabig szvsz
több mint 6 éve
Igen. Csak legalabb illene megnezni, hogy hol draftoltak a jatekost, aki a cikk kozponti figuraja. Haskins max a Madden-drafton volt 1/2.Nyilván valamiről írni kell 😁dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80Komolyan vehető cikk, ami szerint tavaly no. 2 overall draftoltuk Haskinst 😆🤔
kapitnono
warr_b
kapitnono
Inkabb nem is olvastam tovabb a 2.mondattol, ha mar az elsoben ekkora targyi tevedes van.
több mint 6 éve
Nyilván valamiről írni kell 😁dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80Komolyan vehető cikk, ami szerint tavaly no. 2 overall draftoltuk Haskinst 😆🤔
kapitnono
warr_b

több mint 6 éve
😊Szintén zenész 😂
dailysnark.com/dwayne-haskins-was-so-bad-at-reading-playbook-redskins-coaches-thought-he-was-dyslexic/
Fast Willie

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
dailysnark.com/redskins-coach-ron-rivera-told-tua-tagovailoa-he-wants-to-draft-him-to-replace-dwayne-haskins/?fbclid=IwAR3VChZB3ZdAF7x86VYcQAHMXaAraAC2YG6cCuaMccwmCh8jm_RCwO9Gc80Komolyan vehető cikk, ami szerint tavaly no. 2 overall draftoltuk Haskinst 😆🤔
kapitnono

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"