Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 6 éve
mobile.twitter.com/bengalupdates/status/1243934898764820480Damarious Randallt is pletykálják...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Végül helyettünk a Brownsg választotta. Austin Hooper signed the richest contract ever for a tight end last week when he agreed to a four-year deal with the Browns worth $42 million, and that includes $23 million guaranteed.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Ne bosszants 😆Meddig 😛?Amíg le nem igazolják CN1-et!!!
dande
Lehet még Simbanak is jót tenne... 😉
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Meddig 😛?Amíg le nem igazolják CN1-et!!!
dande
Lehet még Simbanak is jót tenne... 😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Meddig 😛?
több mint 6 éve
news.yahoo.com/amphtml/rivera-haskins-qb1-washington-151532567.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlYXBpcy5jb20vYXV0aC9jaHJvbWUtY29udGVudC1zdWdnZXN0aW9ucw&guce_referrer_sig=AQAAAIb2274-0Jh6j6GgZICzojn9YeOqfVnZeZexhBKnP56pnkdwePVRGbZZamRQaptLH52JNiWyMTew0AsVa_b0S5qwWMcWPVJndVvXrgHjbpqsi9M1WRa-0nx3QiwpEKuXj5CD5N9sclxt4B4c-oVf-64pFWjR4BNKysU4uIOsanDj

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Na, ex-Giantes WR Cody Latimernek senki sem örül?😉Örülünk, Vincent?
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Na, ex-Giantes WR Cody Latimernek senki sem örül?😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Peyton Barber jött nyomást rakni Derrius Guicera. 2 évre 3 millióért nagyon jó kis igazolás ide.Jah, ez tényleg jó igazolás.
twitter.com/FieldYates/status/1242530754116141056
Ez elég korrekt RB depth.
iktriad
Guice meg úgyis lesérül legkésőbb a harmadik meccsén... :S

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Peyton Barber jött nyomást rakni Derrius Guicera. 2 évre 3 millióért nagyon jó kis igazolás ide.Páran majd CB-t játszanak! 😁
twitter.com/FieldYates/status/1242530754116141056
Ez elég korrekt RB depth.
iktriad
több mint 6 éve
Peyton Barber jött nyomást rakni Derrius Guicera. 2 évre 3 millióért nagyon jó kis igazolás ide. Ez elég korrekt RB depth.
több mint 6 éve
Majd alkalomadtán megsajnálom szegényt 🤣A statement from Trent Williams’ agent Vincent Taylor to ESPN: pic.twitter.com/jU04QMpegE
— Adam Schefter (@AdamSchefter) March 24, 2020
Ez alapján nem lesz itt semmilyen ellenérték. Cut és valaki majd leigazolja - amit úgy látom a GM nem akar- vagy visszavonul 😀.
MarioAna
Menjen bohóckodni az xfl-be monnyuk.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Na ha még elherdáljátok TW-t egy 3-4.dik körért, akkor pont olyan szar FA-n lesztek túl , mint Mi!Dunbar ment egy ötödik körért a Seahawks-hoz, hát faszom, tényleg kezdjük a szokásos faszkodást... 😕
Idióták versenye utána folytatódhat a drafton... 😊😊😊
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Na ha még elherdáljátok TW-t egy 3-4.dik körért, akkor pont olyan szar FA-n lesztek túl , mint Mi!Kellenek a pickek, kevés maradt 😀
Idióták versenye utána folytatódhat a drafton... 😊😊😊
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Na ha még elherdáljátok TW-t egy 3-4.dik körért, akkor pont olyan szar FA-n lesztek túl , mint Mi!Idióták versenye utána folytatódhat a drafton... 😊😊😊
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Rivera közben megszabadult majdnem minden CornertőlLehet Allen CB lesz 🤔
TSzabi
több mint 6 éve
Rivera közben megszabadult majdnem minden Cornertől
több mint 6 éve
Sok lesz a qb, ha behúzzuk Tuát is 😜😆Mindet pályára kell küldeni, azt senki nem tudja majd ki fog passzolni 😂
warr_b
több mint 6 éve
Sok lesz a qb, ha behúzzuk Tuát is 😜😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Liblingeknél így megy, meccset nyerni képes csere QB-ért nem sok az 5. kör Riverának kellet egy bizalmi ember. Addig örüljetek míg Manhertz nincs ott😉Én is soknak érzem az 5. kört. Lehet, hogy a szabadügynök piacról is lehetett volna valakit szerezni nem sokkal több pénzért.twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725Nem annyira értem én ezt... A fizuja mondjuk legalább minimál, de az ötödik kör sok volt érte szerintem.
pbalazs
warr_b
pbalazs
több mint 6 éve
Allen sztem hosszútávon korrekt csere lehet, ismeri is a stábot, nem lesz rossz megoldás.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Én is soknak érzem az 5. kört. Lehet, hogy a szabadügynök piacról is lehetett volna valakit szerezni nem sokkal több pénzért.twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725Nem annyira értem én ezt... A fizuja mondjuk legalább minimál, de az ötödik kör sok volt érte szerintem.
pbalazs
warr_b
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
twitter.com/RapSheet/status/1242156376538910725Nem annyira értem én ezt... A fizuja mondjuk legalább minimál, de az ötödik kör sok volt érte szerintem.
pbalazs

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
AP-nek HB 😁🥳

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"