Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
4/108: Saahdiq Charles, OT (LSU)

Ha már ment a hisztis Trent.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah hála istennek, akkor túl vagyunk végre ezen...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Amúgy mi az, te is csapat nélküli lettél, ez valami új divat? 😀
warr_b
Pedig mi tudnánk mesélni Nektek a WTF csapatainról... 😊😊😊

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg úgy fest szép csendben rábaszik, nem kell a kutyának se 😊
warr_b
Ja meg sajna Ti is! Mint kiderült (számomra az FK-ról) nem akart csoki lenni a Minneapolisi tejszínhabban SEM! Az ilyen hozzáállással nem érdemel még lehetőséget sem senkitől...
nagir
Egyébként erre van valamilyen bármiféle joga (vétózni)? Tudtommal az NFL-ben a GM/csapat cserélhet a játékos beleegyezése nélkül.
Mégis mi a faszt akar? A Redskins helyébe kibasznám, majd utána az életét is kiperelném belőle, mert nevetséges amit csinált az elmúlt 1.5 évben.

szerk: most meg kiad egy nyilatkozatot az ügynökével, hogy cáfolja a vádat, miszerint volt bármiféle trade lehetőség. Hazug szemétláda az összes érintett 😀. Vikings helyében kiadnék egy közleményt, hogy legalább kiderüljön, mi az igazság és melyik fél sáros.
MarioAna
Szerintem csak kijelentette, hogy nem akar ott játszani, így a Vikings meg mondta hogy ja, akkor kösz, csá.

Amúgy mi az, te is csapat nélküli lettél, ez valami új divat? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg úgy fest szép csendben rábaszik, nem kell a kutyának se 😊
warr_b
Ja meg sajna Ti is! Mint kiderült (számomra az FK-ról) nem akart csoki lenni a Minneapolisi tejszínhabban SEM! Az ilyen hozzáállással nem érdemel még lehetőséget sem senkitől...
nagir
Jaja, nyomott egy vétót.

Egyelőre a játékjoga még a miénk, ő meg max holdoutol tovább, de gondolom olyan hatalmas lóvét így nem kap, ha nem játszik.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Trent barátunk meg úgy fest szép csendben rábaszik, nem kell a kutyának se 😊
warr_b
Ja meg sajna Ti is! Mint kiderült (számomra az FK-ról) nem akart csoki lenni a Minneapolisi tejszínhabban SEM! Az ilyen hozzáállással nem érdemel még lehetőséget sem senkitől...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 325 — Viking GM
Szerintem az egész arra van kihegyezve, hogy Scott Turner (OC) csinálhassa a dolgát. Az ő rendszerének egyik központi eleme, hogy minél több emberről ne tudja a védelem, hogy mit fog csinálni. McCaffrey tavaly egyszerre volt futó és elkapó. Bryce Love és kisebb mértékben Guice is képes lehet valami ilyesmire, csak az egészségükben nem vagyunk biztosak. Igazoltunk detroitból egy ilyen futót, aki nem olyan jó, de legalább valszeg egészséges.

A megközelítés a másik oldalról is működik viszont. Jól láttuk, hogy Simms Jr tavaly futott is, nem csak elkapott, és ez a draft pick ennek a négyzete. Ha jó elkapó, arra amúgy is szükség volt. De ha képes meccseként 5ször, különböző pozíciókból futni, akkor lehet egyszerre a pályán 3-4 olyan csávó, aki vagy fut, vagy screen, vagy rpo, vagy elkap, vagy sprintel és elkap... Ez negyon jól is elsülhet.

Van 5-6 olyan játékos, akik közül ha a fele egészséges és jó, akkor már arra külön készülni kell a védelemnek, az egész sakkjátszma erről szól 😊

uff

HTTR
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Trent barátunk meg úgy fest szép csendben rábaszik, nem kell a kutyának se 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 mobile.twitter.com/JHawkChalk_/status/1253906435144134656

Azért nem vagyok meggyőzve 😜
warr_b
Amúgy mi ez a "sválycibitskázás" egy csomó játékosnál? Nem az lenne a lényeg, hogy abban legyen jó, amit nagyon tud, abban az egyben viszont marha jó...
nagir
Nem tudom, gondolom a vírus miatt nem tudták részletesen felmérni a kiszemelteket, így sokan megpróbálnak "biztosra" menni...

Pedig ugye ami mindenre jó, az nem jó semmire 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
 mobile.twitter.com/JHawkChalk_/status/1253906435144134656

Azért nem vagyok meggyőzve 😜
warr_b
Amúgy mi ez a "sválycibitskázás" egy csomó játékosnál? Nem az lenne a lényeg, hogy abban legyen jó, amit nagyon tud, abban az egyben viszont marha jó...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Young lett a legelőrébb húzott védőjátékosunk Sean Taylor óta.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 mobile.twitter.com/JHawkChalk_/status/1253906435144134656

Azért nem vagyok meggyőzve 😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Ezt a harmadik körös húzást nem annyira értem...
warr_b
Akkor nem én vagyok az egyetlen.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt a harmadik körös húzást nem annyira értem...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy is csapat nélkül maradtam kicsit, hajrá DC, hajrá Chase! 😉
alatriste
Na, ennyire rosszul esett az a pick?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Úgy is csapat nélkül maradtam kicsit, hajrá DC, hajrá Chase! 😉


Liverpool Fc
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/626133486_18168538594386007_8456315271249418553_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=107&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=mbna26gUwHcQ7kNvwHIgYoW&_nc_oc=AdozL_J6pdwzgfX5eYSZ_Y2tAY3RpbBkKYRitaoptKsn8jYbovcH8P8EQWwmX5fIwmE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=oBxHH-iJ-R8eWdzl11ideg&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9KM1gKrcuQ-INymjZ1kE4VzTzMVFafh8J8dNx3pafu5Q&oe=6A3F72F5
NFL on Instagram: "Chase Young. Second overall to the Redskins! 🙌 #NFLDraft - 📺: #NFLDraft on NFLN/ESPN/ABC"
359K likes, 1,681 comments - nfl on April 23, 2020: "Chase Young. Second overall to the Redskins! 🙌 #NFLDraft - 📺: #NFLDraft on NFLN/ESPN/ABC".
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
According to Jenna Laine of ESPN, the Bucs nearly traded Howard two months ago to the Redskins in exchange for LT Trent Williams, but talks ultimately fell through.

According to Rick Stroud of the Tampa Bay Times, the Bucs don’t plan to just give Howard away.

Unless a team blows them away with an offer, Stroud says Tampa Bay is more than happy to line up Howard and Gronkowski in two-tight end sets.

Howard finished last season with 34 receptions for 459 yards and just one touchdown.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 011 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trent Williams instastoryja.

Lehet, hogy nem jelent semmit. Lehet, hogy elcseréltek végre.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ha meglenne a másidik körös pickünk, senkiven nem merülne fel, hogy eladjuk az 1/2-t... inkább sajtoljunk ki valakiből egy mid/late 2nd-öt Trentért és húzzuk ki Youngot.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"