Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk az gondolom tökmindegy, hogy 10 megkérdezett amerikai őslakosból kilencet egyáltalán nem zavar a Redskins név, de néhány unatkozó balfasz szerint viszont rettentő felháborító és korentsem pc. Hát basszák meg.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Egyre betegebb ez a világ 😊 De az Amerikai Egyesült Államok tuti. (Redskins név, ha ezzel kapcsokatban igazak a híresztelések)
Nincs múlt, nincs értékrend, nincs személyisége az országodnak. Pont, mint amit mindenhol próbálnak a világban érvényesíteni. Szép munka. Dicsérjétek meg ezt is páran. 😊
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jövőre meg előtörnek az állatvédők és retteghetnek a állatneveket viselő csapatok.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elég mehh mindkettő.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
rva 4 705 — Me for President!
vannak egészen komolynak tűnő próbálkozások is a viccek mellett:

Washington Redtails





vagy korábbról a Washington Redhawks


több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Washington Black Holes
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Washington Injuries 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
Invalids
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Mi lesz az új név szerintetek? Most akkora a nyomás, ha eddig nem akkor most viszont tuti lesz módosítás.
Matthew99
Washington Injuns.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi lesz az új név szerintetek? Most akkora a nyomás, ha eddig nem akkor most viszont tuti lesz módosítás.
Matthew99
Nagyon remélem, hogy nem....


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Mi lesz az új név szerintetek? Most akkora a nyomás, ha eddig nem akkor most viszont tuti lesz módosítás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Washington #Redskins announce the official jersey retirement (#49) of Pro Football Hall of Famer, humanitarian, and all-time legend Bobby Mitchell.

Only the second player in #Redskins history to receive this honor (Sammy Baugh #33).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
 youtu.be/ksWLBHFwiL8

 youtu.be/8f2HHRlZlgo

 youtu.be/pk8uSoYkCfg

Szerkesztette: Bjoca
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nbcsports.com/washington/redskins/redskins-wr-cody-latimer-arrested-multiple-charges-incident-colorado
Csak, hogy ne legyen annyira uncsi az ubiszezon, Nektek se!!! 😉😊😀
nagir
Emmondjuk így más megvilágítás, ha igaz:



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
 www.nbcsports.com/washington/redskins/redskins-wr-cody-latimer-arrested-multiple-charges-incident-colorado
Csak, hogy ne legyen annyira uncsi az ubiszezon, Nektek se!!! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀
nagir
Hát jah... az isten barmai...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀
nagir
Elfér némi sikerélmény 😉 😛 bocs 😊
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 311 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
szerintem valahol 4-12 és 5-11 távban leszünk, nincs értelmes QB és nincs O fal se...
futók kérdésesek szintén, igazából nem is tudok egy posztot mondani az O-ban ami rendben lenne 😊
hogyan lesz pontunk...
sapka
Majd hozzuk az izgi 9-3-as wineket, megállítunk mindent, AP meg csak elvánszorog FG távig 🤣😆🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szerintem valahol 4-12 és 5-11 távban leszünk, nincs értelmes QB és nincs O fal se...
futók kérdésesek szintén, igazából nem is tudok egy posztot mondani az O-ban ami rendben lenne 😊
hogyan lesz pontunk...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Lehet, hogy csak én nem értek hozzá ennyire, de én bízom Haskinsben. A szezon végén szerintem jól játszott, és lehet még sokkal jobb is. Bár a sorsolásra ránézve hirtelen egy 8-8 körüli mérleget mondanék.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Nézve a sorsolást és ismerve Ront 6-10, 7-9 körül várlak titeket, Haskinsban én többet nem látok, Allen meg egy game manager matéria.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 325 — Viking GM
uramisten gyerekek, ez aztán az Ashburn-syndrome ((C) JP Finley)
mitől lennénk ilyen jók?
rendes edző, egy két jó új gyerek, nincs idő összerakni, a fenekemet verdesném a földhöz örömömben ha lenne 6 győzelmünk. Az én tippem 5-11

HTTR
több mint 6 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
A szokásos, Philly ellen kezdünk, hálaadáskor megyünk Texasba.

Ki mit tippel a végére? 🤔

Szerintem minimum egy 9-7 benne van, kis jóindulattal 11-5 😊😁
warr_b
szerintem 9-7 a max