Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Tavaly Riley volt a 3. ILB mégis elég sokat fent volt. Lassan az öregnek is kevesebbet kellene pályán lenni... Young üveg, Morrisnak meg meg kellene mutatni azt a tojás alakú izét, és simán kiszorítja. Hacsak nem sérül le ő is. Lassan el kellene gondolkodnia Sellersnek a visszatérésen. Az O fal meg szétesik? Lassan a tavalyi cseresor fog kezdeni...
több mint 13 éve
3. számú ILB lesz, ez nem annyira mélyvízJonathan Goff ACL szakadás.shawnkaDe fasza. Hát akkor Robinson mély víz.apeszos
Redskins sixth-round pick Alfred Morris will handle fullback duties after starter Darrel Young left Monday's practice early with a hamstring injury.
Morris struggled at tailback during OTAs, but can help his chances of making the 53-man roster if he can help out at fullback.
Tanard Jacksont leszedték a PUP listáról
Lichtensteiger underwent a clean-up procedure on his troublesome right knee Monday, but is expected to be ready for Week 1.
Color us skeptical. Lichtensteiger absolutely shredded his knee last season, tearing his ACL and MCL while suffering meniscus damage. Coach Mike Shanahan claimed his MRI revealed no ACL or MCL damage, however. Regardless, Lichtensteiger is now in real danger of missing Week 1.
3 rossz hír 1 közepesen jó:
Goff ACl
Darrel Young harmstring
Lichtensteiger jó ég tudja megint mi, de hogy nem egészséges az 100
Jackson le lett véve a PUP-ról, de nem véletlen lett odatéve... (biztos meggyógyult 3 nap alatt)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Jonathan Goff ACL szakadás.shawnkaDe fasza. Hát akkor Robinson mély víz.
több mint 13 éve
Jonathan Goff ACL szakadás.
több mint 13 éve
én úgy értelmezem,Szerintem itt arról van szó, ha lehetne kontaktolni az irányítót, akkor sack lett volna, de mivel vigyáznak rá, így a védő nem baszta földre
pozitívum, hogy nagyon erős és pontos a mélységi labdája, és nagyon gyors (futva)
a hibái, ha balra mozog ki a zsebből/balra bootleg/csak szimplán balra fut, akkor elég pontatlan (elméletileg ha balra fut a jobbkezes QB kevesebb ideje van beleállni a dobásba, esetleg hátsó lábról, vagy rossz testhelyzetből kell dobnia, ez profiknál is szokott gondot okozni), az az igazi kérdés mennyire pontatlan, és hogy néz ki az egész, mert a mértéket nem lehet ebből belőni, szóval ez lehet kis hiba is és komolyabb gond is, de legalább be tudjuk lőni valamennyire a hibáit
taken too many would-be sacks, ezt nekem is gondot okoz értelmezni mire gondol, vagy arra hogy sokat vár a zsebben vagy túl sokat vállal lábon, esetleg minden együtt 😀, de jobban kell vigyáznia a sackekre
underneath with some of his ball placement, ezt passzolom mire gondol, talán a snappel van valami apróbb problémasapka

több mint 13 éve
én úgy értelmezem, pozitívum, hogy nagyon erős és pontos a mélységi labdája, és nagyon gyors (futva)
a hibái, ha balra mozog ki a zsebből/balra bootleg/csak szimplán balra fut, akkor elég pontatlan (elméletileg ha balra fut a jobbkezes QB kevesebb ideje van beleállni a dobásba, esetleg hátsó lábról, vagy rossz testhelyzetből kell dobnia, ez profiknál is szokott gondot okozni), az az igazi kérdés mennyire pontatlan, és hogy néz ki az egész, mert a mértéket nem lehet ebből belőni, szóval ez lehet kis hiba is és komolyabb gond is, de legalább be tudjuk lőni valamennyire a hibáit
taken too many would-be sacks, ezt nekem is gondot okoz értelmezni mire gondol, vagy arra hogy sokat vár a zsebben vagy túl sokat vállal lábon, esetleg minden együtt 😀, de jobban kell vigyáznia a sackekre
underneath with some of his ball placement, ezt passzolom mire gondol, talán a snappel van valami apróbb probléma
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Robert Griffin III has had an "up and down" beginning to training camp.Segíts, hogy jól értelmezzem... Az a gond, hogy amikor futást imitálnak rosszul fordul ki balra, vagy rosszul időzítve, esetleg lassan? És így sok lesz rajta a sack? Williamstől meg lassan el is lehet várni így harmadik évében, hogy villantson valamit.
The second overall pick has reportedly made a number of "rocket throws" to Pierre Garcon and impressed with "tremendous bursts of speed" while not throwing a single interception in practice. Griffin has also displayed inaccuracy on the run when rolling to his left, however, and taken too many would-be sacks. Russell says RG3 has also struggled "underneath with some of his ball placement." We'll get a better idea of Griffin's progress in preseason games.
a hibák érdekesebbek 😊
és: Trent Williams entered training camp "in the best shape they've ever seen."sapka
több mint 13 éve
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Robert Griffin III has had an "up and down" beginning to training camp.The second overall pick has reportedly made a number of "rocket throws" to Pierre Garcon and impressed with "tremendous bursts of speed" while not throwing a single interception in practice. Griffin has also displayed inaccuracy on the run when rolling to his left, however, and taken too many would-be sacks. Russell says RG3 has also struggled "underneath with some of his ball placement." We'll get a better idea of Griffin's progress in preseason games.
a hibák érdekesebbek 😊
és: Trent Williams entered training camp "in the best shape they've ever seen."
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ez csak természetes 😀Azt tudom, hogy lesznek gondok. 😀Shawn84hasonló jókat kívánok 😛sapka
több mint 13 éve
Azt tudom, hogy lesznek gondok. 😀Shawn84hasonló jókat kívánok 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Azt tudom, hogy lesznek gondok. 😀 Köszi az infókat.Ezt a palymaker témát asszem eléggé kibeszéltétek már. Mondjatok valamit az OL-ről.Shawn84értettem!
2 véleményes poszt van a falban, az LG (hogy Kory mennyire egészséges)+ az RT amely teljesen nyílt, és mivel most van a TC nehéz bármi konkrétat mondani, amíg folyik.
elmondhatom ki meccsel:
LG - Lichtsteiger/Hurt/LeRibeus/Gettis/Polumbus
RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus/Hurt(de ezt csak olvastam valahol, és lol)
nem tudom mennyivel vagy beljebb, de kérdezz nyugodtan
sapka
több mint 13 éve
Ezt a palymaker témát asszem eléggé kibeszéltétek már. Mondjatok valamit az OL-ről.Shawn84értettem!
2 véleményes poszt van a falban, az LG (hogy Kory mennyire egészséges)+ az RT amely teljesen nyílt, és mivel most van a TC nehéz bármi konkrétat mondani, amíg folyik.
elmondhatom ki meccsel:
LG - Lichtsteiger/Hurt/LeRibeus/Gettis/Polumbus
RT - Willie Smith/Lee/Compton/Polumbus/Hurt(de ezt csak olvastam valahol, és lol)
nem tudom mennyivel vagy beljebb, de kérdezz nyugodtan
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ezt a palymaker témát asszem eléggé kibeszéltétek már. Mondjatok valamit az OL-ről.
több mint 13 éve
A Playmakerséget nem lehet definiálni , a playmaker egy olyan játékos akiről tudja a tömeg hogy minden egyes snapnél amin fent van az veszélyes az ellenfélre nézve , mert még az utolsó pillanatban is óriási játékot tud csinálni . Ilyen például Cruz , Ed Reed ,Desean Jackson .. Csak példákat lehet mondani.Petikievak01ok, tehát azt mondod, hogy csak szubjektívan lehet megítélni ki a playmaker. aham, de akkor hogy is lehet erről beszélni, vagy ezzel érvelni?? szerinted playmaker a felsorolt 3 név, szerintem meg van aki nem. és mivel szubjektív épp annyira igazam van mint neked 😊.
de érdemesebb advanced statokat böngészni, és nem ezt a pff-féle megmagyarázok valamit-valahogy, hanem ténylegesen nyers statisztikákat felhasználó maximum egy műveletet végzőt.
wp.advancednflstats.com/playerstats.php?year=2011&pos=WR&season=reg
www.advancednflstats.com/2010/08/glossary.html
kellemes böngészést
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
A Playmakerséget nem lehet definiálni , a playmaker egy olyan játékos akiről tudja a tömeg hogy minden eggyes snapnél amin fent van az veszélyes az ellenfélre nézve , mert még az utolsó pillanatban is óriási játékot tud csinálni . Ilyen például Cruz , Ed Reed ,Desean Jackson .. Csak példákat lehet mondani.tehát playmakerség=Victor Cruz?Én igen: Victor Cruz 😊Asbeekristof, (kötekedés on)nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀kristof
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
aham, tehát aki nem Cruz az nem playmaker 😛, érdekes gondolat
közben helyreállt a világ rendje:
The Washington Times reports the Redskins do not plan "at this time" to add a veteran running back such as Ryan Grant or Cedric Benson.
és Sellers visszavonult, kicsit sajnálom, a csúcsformájában top FB voltsapka
több mint 13 éve
tehát playmakerség=Victor Cruz?Én igen: Victor Cruz 😊Asbeekristof, (kötekedés on)nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀kristof
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
aham, tehát aki nem Cruz az nem playmaker 😛, érdekes gondolat
közben helyreállt a világ rendje:
The Washington Times reports the Redskins do not plan "at this time" to add a veteran running back such as Ryan Grant or Cedric Benson.
és Sellers visszavonult, kicsit sajnálom, a csúcsformájában top FB volt
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Én igen: Victor Cruz 😊kristof, (kötekedés on)nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀kristof
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
több mint 13 éve
Az O falra gondoltam....A védelmeket tényleg nem lehet összehasonlítani , kiváncsi lennék hogy a kis Wright mit hozna össze egy az egyben olyan cornerek ellen mint mondjuk Nnamdi Asomugha.Petikievak01Pláne, hogy a fal sincs rendben..apeszosSzerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.vassadiHogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Shawn84
több mint 13 éve
A védelmeket tényleg nem lehet összehasonlítani , kiváncsi lennék hogy a kis Wright mit hozna össze egy az egyben olyan cornerek ellen mint mondjuk Nnamdi Asomugha.Pláne, hogy a fal sincs rendben..apeszosSzerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.vassadiHogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Shawn84
több mint 13 éve
kristof, (kötekedés on)nem tudom megfogalmazni, úgyhogy én kiszállok, úgyis vassadinak van igaza 😀
definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛 sapka
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Pláne, hogy a fal sincs rendben..Szerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.vassadiHogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Shawn84
több mint 13 éve
Szerintem már eleve az vicces, hogy azt hasonlítgatjátok össze, milyen elkapói voltak RGIII-nak college-ban, és milyenek lesznek az NFL-ben. Teljesen más kávéház. De ha már itt tartunk, azt is érdemes megnézni, milyenek voltak az ellenfelek az egyetemen, és milyenek lesznek a profik között.Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛kristof
Shawn84
több mint 13 éve
kristof, (kötekedés on) definiáld a playmakerséget egészen pontosan 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hogyne tudnám, majd minden meccsüket láttam a Baylorban. Williamst meg fogom is. De Garcon, Moss és Hankerson is tud ugyanannyit. Jelenleg. persze Wright még bőven lehet jobb bármelyiknél, de hozzátenném, hogy még 1 percet sem játszott az NFL-ben. A többiek meg már igen. Ez sokat számít.Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛
sapka: a Giantsből Manningham ment el és Nicks sérült, de elvileg szeptemberre már 110%-os lesz, de így is van Cruz, Hixon, Jernigan, Randle. a Cowboys érdekes, mert Dez gyökér, Robinson elment no.1-nak Jacksonville-be, de így is maradt Austin + jópár Morgan/Gaffney szintű játékos, rájuk azért kíváncsi leszek.kristof
