Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.Shawn84lol, azért két elsőkörös játékosról beszélsz remélem tudod. itt mélyebb depth de ennyi, Garcon (meg kb senki más a csapatból*) nem akkora playmaker, mint a fent említett kettő, hogy kisegítsék. *nyilván Hankerson igen, de benne még nem bíznak annyira 😛
sapka: a Giantsből Manningham ment el és Nicks sérült, de elvileg szeptemberre már 110%-os lesz, de így is van Cruz, Hixon, Jernigan, Randle. a Cowboys érdekes, mert Dez gyökér, Robinson elment no.1-nak Jacksonville-be, de így is maradt Austin + jópár Morgan/Gaffney szintű játékos, rájuk azért kíváncsi leszek.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
RGIII-nak szerintem tökéletes WR-ekből áll a mostani egység. Baylorban sem volt jobb senki. Wright meg Williams is hasonló képességű játékosok mint akik nálatok vannak.hát ez elég elkeserítő 😛nem tudom miért de szerintem aki Painternek összehoz 987 yardot, azt no1. WRnek tartom
gondolom majd a Moss-Garcon duó kezd aztán előbbi helyét úgyis átveszi Hankerson szezon közben, de sok itt a hasonló tudású (közepes) WR igazi no.1 nélkül, így nehéz dolga lesz RG3-nak. (ezt egyáltalán nem fikázásnak szánom, de a csoportban egyértelműen a leggyengébb WR corp a tiétek)kristof
Hankerson először bírjon el egy szezont, de tényleg így van Moss-Garcon, és utána kb. 5 ugyanolyan képességű kb. közepes Wr
de mintha a cowboysnál lennének gondok pályán kívül+sérülés (sőt mintha a giantsből is kiszállt volna valaki), itt pedig a kulcsemberek teljesen egészségesek és csúcsformában vannak, najó, kb. abban vannak, szóval nem mondanám a jelenlegi állapotok szerint egyértelműnek.sapka
több mint 13 éve
hát ez elég elkeserítő 😛nem tudom miért de szerintem aki Painternek összehoz 987 yardot, azt no1. WRnek tartom
gondolom majd a Moss-Garcon duó kezd aztán előbbi helyét úgyis átveszi Hankerson szezon közben, de sok itt a hasonló tudású (közepes) WR igazi no.1 nélkül, így nehéz dolga lesz RG3-nak. (ezt egyáltalán nem fikázásnak szánom, de a csoportban egyértelműen a leggyengébb WR corp a tiétek)kristof
Hankerson először bírjon el egy szezont, de tényleg így van Moss-Garcon, és utána kb. 5 ugyanolyan képességű kb. közepes Wr
de mintha a cowboysnál lennének gondok pályán kívül+sérülés (sőt mintha a giantsből is kiszállt volna valaki), itt pedig a kulcsemberek teljesen egészségesek és csúcsformában vannak, najó, kb. abban vannak, szóval nem mondanám a jelenlegi állapotok szerint egyértelműnek.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
hát ez elég elkeserítő 😛gondolom majd a Moss-Garcon duó kezd aztán előbbi helyét úgyis átveszi Hankerson szezon közben, de sok itt a hasonló tudású (közepes) WR igazi no.1 nélkül, így nehéz dolga lesz RG3-nak. (ezt egyáltalán nem fikázásnak szánom, de a csoportban egyértelműen a leggyengébb WR corp a tiétek)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
csináltam egy kis összefoglalótáblát a WR-ekről, akik jelenleg a rosteren vannak:(pirossal a jobb teljesítményt emeltem ki, azért a 19.8as átlag!!!)
szerk, a valóságban nem ilyen kicsi 😀, átméretezi, katt a nagyobbért
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Running back Tim Hightower and receiver Leonard Hankerson got more involved with the offense today, showing the ability to make cuts and run at full speed.Briscoet meg akarta szerezni az eagles, a cowboys és a bengals is, de a redskins előrébb volt a waiver listánJobban járt így mint velünk járt volna.Nálunk McNuttal küzdhetett volna a roster helyért, Red Zone fegyverként, talán lett volna esélye. Nálatok mi hír van Hankersonról? Idén jobban szerepel mint tavaly? Shawn84
mármint konkrétan claimelte issapka
több mint 13 éve
Briscoet meg akarta szerezni az eagles, a cowboys és a bengals is, de a redskins előrébb volt a waiver listánJobban járt így mint velünk járt volna.Nálunk McNuttal küzdhetett volna a roster helyért, Red Zone fegyverként, talán lett volna esélye. Nálatok mi hír van Hankersonról? Idén jobban szerepel mint tavaly?
mármint konkrétan claimelte issapka
több mint 13 éve
Briscoet meg akarta szerezni az eagles, a cowboys és a bengals is, de a redskins előrébb volt a waiver listánmármint konkrétan claimelte is
szerk.2: de azért waivelte a tampa mert megbukott a fizikai felmérőjükön + tavasszal nem edzett 'velük'
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Brian Hernandez helyére jött Briscoekellett egy camp body, RB posztra is kell (1-2 kezdő sérült, 2 csere ép)Húzogattatok oda is rendesen mostanában, meg RB-posztra is, hogy meglesz-e, azt most passzolom, de nem hiszem, hogy akkora upgrade lesz a mostaniakhoz képestWyattKevés volt az elkapótokgondolod meglesz neki a rosterspot?
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
és mitől is lenne sok az elkapó?sapka
secondaryba fog még jönni 😛sapka
több mint 13 éve
kellett egy camp body, RB posztra is kell (1-2 kezdő sérült, 2 csere ép)Húzogattatok oda is rendesen mostanában, meg RB-posztra is, hogy meglesz-e, azt most passzolom, de nem hiszem, hogy akkora upgrade lesz a mostaniakhoz képestWyattKevés volt az elkapótokgondolod meglesz neki a rosterspot?
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
és mitől is lenne sok az elkapó?sapka
secondaryba fog még jönni 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Húzogattatok oda is rendesen mostanában, meg RB-posztra is, hogy meglesz-e, azt most passzolom, de nem hiszem, hogy akkora upgrade lesz a mostaniakhoz képestKevés volt az elkapótokgondolod meglesz neki a rosterspot?
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
és mitől is lenne sok az elkapó?sapka

több mint 13 éve
Kevés volt az elkapótokgondolod meglesz neki a rosterspot?
Redskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed. Wyatt
és mitől is lenne sok az elkapó?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Kevés volt az elkapótokRedskins claimed WR Dezmon Briscoe off waivers from the Buccaneers, source confirmed.

több mint 13 éve
Few things before i leave Redskins camp - team has had internal talks about adding a RB, with Cedric Benson and Ryan Grant the candidates...empty taxiNa b+. Shanny megint gyűjtésbe kezd?
Na ezt most hogy értsem?:
"Shanahan said Tyler Polumbus and Maurice Hurt will split time at right tackle in place of Brown."
Polumbus még hagyján, de Hurt?
És akkor:
"Shanahan said running back Tim Hightower (knee) is still limited but is making good progress."
Most már annyi mindent mondtak... Lehet hogy Helu is tényleg sérült még mindíg? Fasz kivan már...
több mint 13 éve
Few things before i leave Redskins camp - team has had internal talks about adding a RB, with Cedric Benson and Ryan Grant the candidates...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
erre gondoltam:Szvsz Helu eleget mutatott az idényben, attól függetlenül, hogy (szubjektív) Royster is tud annyit. És azt mondják Helu teljesen gyógyult. Annyira biztos, mint Tim...
Helu missed June minicamp with a hamstring injury,stb
szerintem ezzel még gubanc lehet, ha nem elsőszámú volt / megnézik Royster mit tud, és ha nem mutat eleget, akkor nem lesz roster helyesapka
több mint 13 éve
erre gondoltam:Helu missed June minicamp with a hamstring injury,stb
szerintem ezzel még gubanc lehet, ha nem elsőszámú volt / megnézik Royster mit tud, és ha nem mutat eleget, akkor nem lesz roster helye
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
A Rotoworld szerint:Helu?? Ezt hol hallottad? 😮apeszosmár fogalmam sincs, valami húzódásféle semmiség, de elbizonytalanítottál, lehet más volt, de akkor ki 😀sapka
"Tim Hightower (ACL surgery) received medical clearance to open camp and worked lightly in 11-on-11 practice drills Thursday.
Evan Royster was the first-team back, with Roy Helu on the twos. Hightower worked in sparingly. His ACL recovery wound up going fine, which bodes well for his chances of making the roster. We're not buying Hightower as the Redskins' primary back, no matter what pre-camp speculation emanated out of D.C.Roy Helu participated fully as the Redskins opened training camp on Thursday.
Helu missed June minicamp with a hamstring injury, but he's fully recovered. The second-year back worked with Washington's second-team offense in practice, although the running back job appears wide open to competition. Helu is better bet for 2012 touches than Tim Hightower and Evan Royster."
Helu teljesen felépült, azt láttuk az utolsó meccseken, hogy megsérült, de ugyanúgy Royster is... és ugyanakkor... Egyébként pont te írtad, hogy Tristan Davis...
És Moss-ról tényleg jó hírek jönnek, formájára talált végre, 6 fontot fogyott is, gyorsabb lett.
több mint 13 éve
Helu?? Ezt hol hallottad? 😮apeszosmár fogalmam sincs, valami húzódásféle semmiség, de elbizonytalanítottál, lehet más volt, de akkor ki 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
nemrég olvastam, hogy szerencsétlen Minnifieldnek a minicamp utolsó napján ment szét az ACl-je, de nem raktuk ki, hanem IR-re kerültHelu?? Ezt hol hallottad? 😮
Helunak valamiféle sérülése van, úgy hallottam
Brown mellett Tanard Jackson (S), és Tristan Davis (RB) is PUP listán kezd
nem hiszem, hogy a két veterán még láthat snapet az nflben, Brown egész offseasonben jógázott, és első nap puff műtött láb és hely készen volt
zseniális, kellett neki azaz 5 éves szerződés...sapka
több mint 13 éve
nemrég olvastam, hogy szerencsétlen Minnifieldnek a minicamp utolsó napján ment szét az ACl-je, de nem raktuk ki, hanem IR-re kerültHelunak valamiféle sérülése van, úgy hallottam
Brown mellett Tanard Jackson (S), és Tristan Davis (RB) is PUP listán kezd
nem hiszem, hogy a két veterán még láthat snapet az nflben, Brown egész offseasonben jógázott, és első nap puff műtött láb és hely készen volt
zseniális, kellett neki azaz 5 éves szerződés...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
több mint 13 éve
Mike Shanahan said projected starting RT Jammal Brown, oft injured, suffered a hip injury and is on PUP. Skins awaiting further medical wordempty taxiÉs eljött a Smith éra.. Brown már nem fog játszani nálunk. Remélem.
Evan Royster took the first snaps at running back as the Redskins opened training camp on Thursday.....WyattHelu volt az egyetlen biztos pont. Szerintem Royster is tud úgy játszani. Annak azért nagyon tudnék örülni, ha Tim meggyógyulna... De nem úgy néz ki. Nem véletlenül nem kellett senkinek.
több mint 13 éve
Evan Royster took the first snaps at running back as the Redskins opened training camp on Thursday.We can't read too much into this because reported "starter" Tim Hightower -- seven months removed from ACL surgery -- isn't yet 100 percent. It does lend credence, however, to the idea that Roy Helu may be currently viewed as more of a change-of-pace option as opposed to Royster's status as an early-down back. Helu began camp with the second-team offense.
A végén még csak megéri azt a rostert 😊
