Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
A "WR-s agymenésnek" szerintem vége, és Paul marad TE, különben minek tették volna oda? Amúgy is brutál tudott lenni a spec.ben. Morrist nem ismerem, csak hallottam róla ezt-azt a campből, pl. csak a labda volt neki idegen... Ettől még lehet jobb mint Royster, de Evan nem játszott túl sokat, de akkor viszont jó volt. Hightower kelleni fog, csak kicsi kreativitás nem ártana, mert tavaly nem nagyon jött be a "durr bele". Látványos volt, az biztos, de nem igazán eredményes.
több mint 13 éve
Nagyon messze volt az a lehurrogástól 😊. Én csak egy highlights-ot linkeltem. És sztem is Royster helye a kérdéses. Tartom, h Royster-Morris harc lesz a rosterért utóbbi győzelmével, .persze, de csak teszteltem olvasod e még a topicot 😛
Hightowerről mindenhol azt olvasni, h ő lesz a kezdő ha 100%-os lesz, én nem hiszem, h ködösítenének, ilyenkor ennek nincs értelme, kivéve, ha a Pats-ről van szó 😊.
Szegény Minnifield, várható volt a waive. Nem véletlenül lett UDFA 2. körös prospectből. A microrfacture térdműtét (nem a könyöke volt) sztem még a pályafutásába is kerülhet.Robilluma
tavalyi sok WR-s agymenésből kifolyólag nem tudom milyen arányok lesznek
el tudok egy olyat is képzelni, hogy Paul marad a TE-kel, és csak 5 WR és akkor elférne Royster is (talán), de tavaly szinte végig PS-ben volt, szóval idén is oda várom, legalábbis ha felférne rosterre akkor gond lenne a futó poszton
Morrissal az a baj, hogy eléggé lehúzták még a korai campekben, nem tudom mire lesz képes
de szerintem a legérdekesebb a két utolsó cb pick hova-hogyan fog elférni, mert nem hinném, hogy van esélyük a mostani DB káosz ellenére sem, majd Raheem Morris alakít; mondjuk tavaly is szörnyű volt a safety poszt
ezt a könyök-térd dolgot mindig összekeverem 😕, jogos!
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nagyon messze volt az a lehurrogástól 😊. Én csak egy highlights-ot linkeltem. És sztem is Royster helye a kérdéses. Tartom, h Royster-Morris harc lesz a rosterért utóbbi győzelmével, . Hightowerről mindenhol azt olvasni, h ő lesz a kezdő ha 100%-os lesz, én nem hiszem, h ködösítenének, ilyenkor ennek nincs értelme, kivéve, ha a Pats-ről van szó 😊.
Szegény Minnifield, várható volt a waive. Nem véletlenül lett UDFA 2. körös prospectből. A microrfacture térdműtét (nem a könyöke volt) sztem még a pályafutásába is kerülhet.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
...szerintem jobban működött a futójáték Heluval és Roysterrel...apeszosez egy érdekes gondolat!
jobban belegondolva, elméletileg (statok alapján) igaz is (bár én nem bízok Roysterben)
Hightowerben az volt a hatalmas upside, hogy ha ő is ott volt, akkor nem volt szükség FB futásokra hogy bontsák a védelmet, mert ő hasonló stílust tud, mint egy jobb képességű FB (persze bizonyos korlátokkal)
szóval megtudta teremteni a két kisebb, inkább elusive játékosnak a lehetőséget, azzal hogy belezúzta a rasztát a fél védelembe
másrészt itt van az idei draftolt Alfred Morris, ő hasonló stílust tud, jut eszembe Robilluma lehurrogott, hogy ő nem FB lesz (bár ezt nyilatkozták előtte is, utána is 😛), szóval ha tényleg nem oda hozták akkor van helyettese is
azt azért kétlem, ha felépül rögtön kezdő lenne, de sajnálnám, ha mennie kéne, bírom ezt a játékstílust 😀, és úgy tudom highprofil karakter
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hát az aláhúzott rész valóban sajnálatos... 😛 Én ezzel nem hozakodnék elő az Eagles topicban.. 😀 Hightower a Washington Post szerint kezdő lesz, ha... és itt jön elő Sapka 1. pontja. Mert nem egészséges. Nagy a titkolódzás az állapotáról, az az érzésem, úgy járunk vele mint Torain-el. Négy meccs, és megy a levesbe. És szerintem az a négy a pre season meccsek lesznek. Én nem vagyok guru, nem látom a szakmai vonalát, de szerintem jobban működött a futójáték Heluval és Roysterrel. Bár most Griffin érkezésével biztos más lesz a playbook, és nagy szükség lenne Tim blokkoló tudására, mert azt TE szinten tudott, ez viszont Heluéknak nem megy.Hello redskins fanok (kicsit én is az vagyok , 2. kedvenc csapatom , bár érdekes módon az eagles az első) Szerintetek Tim Hightower-nek mi lessz a sorsa?Petikievak01az aláhúzott rész igencsak sajnálatos
az a gond egyrészt idén nemigen van energiám a TC-t nézni, talán majd más ír róla ott hogy teljesít
másrészt nem igazán lehet erre konkrét választ adni, mert több tényezőtől is függ;
1, a sérülése mennyire jött rendbe, többszörös szalagszakadása van/volt, amiről olvasgattam, hogy még nem teljesen ép, az a kérdés mennyi idő még megközelítőleg teljesen rendbe jön, ha nem tud szezonkezdetre regenerálódni akkor rövid időn belül a csapatban sem fogjuk látni
2, ha felépül, akkor attól függ mennyire számítanak a játékára/stílusára (szinte csak A-B gapen tud eredményesen futni, nem vált irányt futás közben, de ha nem tudja szerelni a linebacker, akkor nagyon jó gaineket produkál, és remek passprotja van)
3, egyáltalán számolnak-e all-down backel, ha nem akkor sokat fogjuk látni, ha lesz all down akkor csak 3. downokban, persze ha Helu lesz az elsőszámú
szóval összességében a sérülése és az offense összetétele/playbook fog pálcát törni felette, az mindenképp jó hír, hogy kapott szerződést, de még nem épült fel teljesen, de ez jelenleg is még lóg a levegőben
csak tippelni tudnék mi lesz vele, a jelenlegi információk alapján, de lehet valaki tud többet issapka
több mint 13 éve
Hello redskins fanok (kicsit én is az vagyok , 2. kedvenc csapatom , bár érdekes módon az eagles az első) Szerintetek Tim Hightower-nek mi lessz a sorsa?Petikievak01az aláhúzott rész igencsak sajnálatos
az a gond egyrészt idén nemigen van energiám a TC-t nézni, talán majd más ír róla ott hogy teljesít
másrészt nem igazán lehet erre konkrét választ adni, mert több tényezőtől is függ;
1, a sérülése mennyire jött rendbe, többszörös szalagszakadása van/volt, amiről olvasgattam, hogy még nem teljesen ép, az a kérdés mennyi idő még megközelítőleg teljesen rendbe jön, ha nem tud szezonkezdetre regenerálódni akkor rövid időn belül a csapatban sem fogjuk látni
2, ha felépül, akkor attól függ mennyire számítanak a játékára/stílusára (szinte csak A-B gapen tud eredményesen futni, nem vált irányt futás közben, de ha nem tudja szerelni a linebacker, akkor nagyon jó gaineket produkál, és remek passprotja van)
3, egyáltalán számolnak-e all-down backel, ha nem akkor sokat fogjuk látni, ha lesz all down akkor csak 3. downokban, persze ha Helu lesz az elsőszámú
szóval összességében a sérülése és az offense összetétele/playbook fog pálcát törni felette, az mindenképp jó hír, hogy kapott szerződést, de még nem épült fel teljesen, de ez jelenleg is még lóg a levegőben
csak tippelni tudnék mi lesz vele, a jelenlegi információk alapján, de lehet valaki tud többet is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Hello redskins fanok (kicsit én is az vagyok , 2. kedvenc csapatom , bár érdekes módon az eagles az első) Szerintetek Tim Hightower-nek mi lessz a sorsa?
több mint 13 éve
The Redskins announced today that they have signed free agent cornerback David Jones. In a corresponding move, the Redskins also waived/injured rookie cornerback Chase Minnifield.apeszossajnálom szegény Minnifieldet, állítólag akkora gond van a könyökével, hogy a következő évet teljesen ki kell hagynia
kár
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
The Redskins announced today that they have signed free agent cornerback David Jones. In a corresponding move, the Redskins also waived/injured rookie cornerback Chase Minnifield.több mint 13 éve
Közben azért utána néztem én is... QB-ról volt szó, én pedig nem figyeltem.. 😕Akkor ezt benéztem, ennyit ér ha az embernek csak konyhanyelv az angol... 😕 Rosszul olvastam a hírt. Bocs.apeszosnincs ezzel semmi gond (velem is előfordult már jópárszor 😊)
de csináljunk értelmet a posztnak, most jól belemagyarázok valamit:
azért az tény, hogy az utóbbi évek (2000-es drafttól, korábbiaknál nem tudtam egyértelműen eldönteni ténylegesen kezdtek e), 6. legfiatalabb olyan draftolt játékosa, aki tényleges kezdője lesz a csapatnak
ez elég sokmindent előrevetít (főleg, hogy mennyire is nagy 'munka'igényű a QB poszt is, és ennyi idősen idáig jutott, bár azt hiszem ez teheteséges/nem tehetséges nem igazán kérdés)
érdekes kérdés, hogy ki az öt előtte lévő úr;
Champ Bailey 21 év 3 hónap
Sean Taylor 21 év 4 hónap
Trent Williams 22 év 2 hónap
Lavar Arrington 22 év 3 hónap
Fred Smoot 22 év 5 hónap
(RGIII 22 év 7 hónap)
talán picit meglepő, hogy a 4 régimotoros közül csak Bailey van már a ligában
de nem is ez lenne a fontos, hanem hogy csak 2 kisebb kérdőjel van (nekem csakis az a kérdés játszik, hogy elit/nem elit, és ez csakis TWnél és Arringtonnál jelentkezik, sérülések+eltiltások okán), de összességében azt jó előjelnek veszem, hogy mindenki topjátékos volt annó/lesz
bár ha hozzáveszem azt a tényt, hogy egyedül az utóbbi évekből Campbell sült csak meg első körösként (+talán Landry, szintén sérülés), akkor nem olyan meglepő ez a tény
talán az rossz előjel, hogy JC volt az egyetlen QB, és nem is ért első kört...
szóval ez mindenképpen képességeket tekintve igencsak elit társaság, és elég sok mindent előre is vetít.
jaj de uborkaszezon vansapka
"Despite coming to a franchise with a storied tradition at quarterback, few of the Redskins legends started their careers in Washington. Even fewer were given the starting nod so early in their careers. When Griffin III takes the field on Sunday Sept. 9 in New Orleans, he will be just 22 years and 7 months old, the youngest of any Redskins starter in decades."
több mint 13 éve
Akkor ezt benéztem, ennyit ér ha az embernek csak konyhanyelv az angol... 😕 Rosszul olvastam a hírt. Bocs.apeszosnincs ezzel semmi gond (velem is előfordult már jópárszor 😊)
de csináljunk értelmet a posztnak, most jól belemagyarázok valamit:
azért az tény, hogy az utóbbi évek (2000-es drafttól, korábbiaknál nem tudtam egyértelműen eldönteni ténylegesen kezdtek e), 6. legfiatalabb olyan draftolt játékosa, aki tényleges kezdője lesz a csapatnak
ez elég sokmindent előrevetít (főleg, hogy mennyire is nagy 'munka'igényű a QB poszt is, és ennyi idősen idáig jutott, bár azt hiszem ez teheteséges/nem tehetséges nem igazán kérdés)
érdekes kérdés, hogy ki az öt előtte lévő úr;
Champ Bailey 21 év 3 hónap
Sean Taylor 21 év 4 hónap
Trent Williams 22 év 2 hónap
Lavar Arrington 22 év 3 hónap
Fred Smoot 22 év 5 hónap
(RGIII 22 év 7 hónap)
talán picit meglepő, hogy a 4 régimotoros közül csak Bailey van már a ligában
de nem is ez lenne a fontos, hanem hogy csak 2 kisebb kérdőjel van (nekem csakis az a kérdés játszik, hogy elit/nem elit, és ez csakis TWnél és Arringtonnál jelentkezik, sérülések+eltiltások okán), de összességében azt jó előjelnek veszem, hogy mindenki topjátékos volt annó/lesz
bár ha hozzáveszem azt a tényt, hogy egyedül az utóbbi évekből Campbell sült csak meg első körösként (+talán Landry, szintén sérülés), akkor nem olyan meglepő ez a tény
talán az rossz előjel, hogy JC volt az egyetlen QB, és nem is ért első kört...
szóval ez mindenképpen képességeket tekintve igencsak elit társaság, és elég sok mindent előre is vetít.
jaj de uborkaszezon van
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Akkor ezt benéztem, ennyit ér ha az embernek csak konyhanyelv az angol... 😕 Rosszul olvastam a hírt. Bocs.Griffin lesz az első a Redskins történelmében, aki ilyen fiatalon kezdőként indíthatja a karrierjét. Szeptember 9.-én a Saints elleni idény nyitón 22 éves és 7 hónapos lesz. apeszoselsőre hirtelenjében szerintem nem
Champ Bailey 78ban született és 99-ben draftolták (kiegészítve, 78 júniusában)
ha jól számolok, csak 21 éves és kb 3 hónapos volt
szerk.2.; sőt Lavar Arrington is gyanús 78 júniusa és 2000 szeptemberében mutatkozott be (22 év 3 hónap)
szerk.3.; átnyálaztam a 2000-es éveket:
Fred Smoot, 79 aprilisa->2001 szeptembere 22 év 5 hónap
Sean Taylor, 83 május->2004 szeptembere 21 év 4 hónap
Trent Williams, 88 júliusa-> 2010 szeptembere 22 év 2 hónap
de a 2000-es években tényleg nincs fiatalabb QB, többre nem volt energiám, és kicsit el is ment a kedvem, mert nem első lesz hanem legalább 6.sapka
több mint 13 éve
Griffin lesz az első a Redskins történelmében, aki ilyen fiatalon kezdőként indíthatja a karrierjét. Szeptember 9.-én a Saints elleni idény nyitón 22 éves és 7 hónapos lesz. apeszoselsőre hirtelenjében szerintem nem
Champ Bailey 78ban született és 99-ben draftolták (kiegészítve, 78 júniusában)
ha jól számolok, csak 21 éves és kb 3 hónapos volt
szerk.2.; sőt Lavar Arrington is gyanús 78 júniusa és 2000 szeptemberében mutatkozott be (22 év 3 hónap)
szerk.3.; átnyálaztam a 2000-es éveket:
Fred Smoot, 79 aprilisa->2001 szeptembere 22 év 5 hónap
Sean Taylor, 83 május->2004 szeptembere 21 év 4 hónap
Trent Williams, 88 júliusa-> 2010 szeptembere 22 év 2 hónap
de a 2000-es években tényleg nincs fiatalabb QB, többre nem volt energiám, és kicsit el is ment a kedvem, mert nem első lesz hanem legalább 6.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Griffin lesz az első a Redskins történelmében, aki ilyen fiatalon kezdőként indíthatja a karrierjét. Szeptember 9.-én a Saints elleni idény nyitón 22 éves és 7 hónapos lesz.
több mint 13 éve
elvileg mindenki aláírt, nem tudom melyik csapat volt a leggyorsabb, de nekem gyanús...LeRibeusról még nem találtam ennyire részleteset, majd beleszerkesztem.
Igyekeztem a lényeget kiemelni.
Griffin szerződésében a cap-hit a legszebb.
(és nem zutymálta össsze a fórum a rendezést)
Pick-Team-Name-Position-Signing Bonus-Year 1 Cap-Year 2 Cap-Year 3 Cap-Year 4 Cap-Total Value-Annual Value
2-Redskins-Robert Griffin III-QB-$13,799,344-$3,839,836-$4,799,795-$5,759,754-$6,719,713-$21,119,098-$5,279,775
102-Redskins-Kirk Cousins-QB-$472,688-$508,172-$598,172-$688,172-$778,172-$2,572,688-$643,172
119-Redskins-Keenan Robinson-LB-$420,108-$495,027-$585,027-$675,027-$765,027-$2,520,108-$630,027
141-Redskins-Adam Gettis-G-$202,000-$440,500-$530,500-$620,500-$710,500-$2,302,000-$575,500
173-Redskins-Alfred Morris-RB-$124,000-$421,000-$511,000-$601,000-$691,000-$2,224,000-$556,000
193-Redskins-Tom Compton-OT-$101,000-$415,250-$505,250-$595,250-$685,250-$2,201,000-$550,250
213-Redskins-Richard Crawford-CB-$64,000-$406,000-$496,000-$586,000-$676,000-$2,164,000-$541,000
217-Redskins-Jordan Bernstine-CB-$63,000-$405,750-$495,750-$585,750-$675,750-$2,163,000-$540,750
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
The Washington Redskins signed third-round draft pick Josh LeRibeus Wednesday, the team announced. The guard signed a four-year contract under the terms of the sport’s rookie pay system.
több mint 13 éve
reméljük ez is hamarosan kiderülSándor Gaál @pfbusinessazért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
talán csak annyi, Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 hellyel 😊)sapka
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
rá gondoltam 😉Ülőgarnitúrát is kapnak a szerződés mellé? iktriadSándor Gaál @pfbusinessazért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
talán csak annyi Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 Helyvel 😊)sapka
en.wikipedia.org/wiki/Steve_Hely
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Ülőgarnitúrát is kapnak a szerződés mellé?Sándor Gaál @pfbusinessazért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
talán csak annyi Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 hellyel 😊)sapka
több mint 13 éve
Sándor Gaál @pfbusinessazért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
talán csak annyi, Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 hellyel 😊)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Sándor Gaál @pfbusinessRGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
RG III aláírt/alá fog írni ma reggel Schefter szerint. 4 évre szól a szerződése, plusz van opció 5. évre is.
több mint 13 éve
Látom apeszos, bejön neked ez a videomegosztás. Nekem is.ulpianusIgen, sokkal egyszerűbb és "láthatóbb" lett. Nagyon örülök neki.
több mint 13 éve
Látom apeszos, bejön neked ez a videomegosztás. Nekem is.

Állat vagyok, ami enni kér...