Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A "WR-s agymenésnek" szerintem vége, és Paul marad TE, különben minek tették volna oda? Amúgy is brutál tudott lenni a spec.ben. Morrist nem ismerem, csak hallottam róla ezt-azt a campből, pl. csak a labda volt neki idegen... Ettől még lehet jobb mint Royster, de Evan nem játszott túl sokat, de akkor viszont jó volt. Hightower kelleni fog, csak kicsi kreativitás nem ártana, mert tavaly nem nagyon jött be a "durr bele". Látványos volt, az biztos, de nem igazán eredményes.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nagyon messze volt az a lehurrogástól 😊. Én csak egy highlights-ot linkeltem. És sztem is Royster helye a kérdéses. Tartom, h Royster-Morris harc lesz a rosterért utóbbi győzelmével, .
Hightowerről mindenhol azt olvasni, h ő lesz a kezdő ha 100%-os lesz, én nem hiszem, h ködösítenének, ilyenkor ennek nincs értelme, kivéve, ha a Pats-ről van szó 😊.
Szegény Minnifield, várható volt a waive. Nem véletlenül lett UDFA 2. körös prospectből. A microrfacture térdműtét (nem a könyöke volt) sztem még a pályafutásába is kerülhet.Robilluma
persze, de csak teszteltem olvasod e még a topicot 😛
tavalyi sok WR-s agymenésből kifolyólag nem tudom milyen arányok lesznek
el tudok egy olyat is képzelni, hogy Paul marad a TE-kel, és csak 5 WR és akkor elférne Royster is (talán), de tavaly szinte végig PS-ben volt, szóval idén is oda várom, legalábbis ha felférne rosterre akkor gond lenne a futó poszton
Morrissal az a baj, hogy eléggé lehúzták még a korai campekben, nem tudom mire lesz képes
de szerintem a legérdekesebb a két utolsó cb pick hova-hogyan fog elférni, mert nem hinném, hogy van esélyük a mostani DB káosz ellenére sem, majd Raheem Morris alakít; mondjuk tavaly is szörnyű volt a safety poszt

ezt a könyök-térd dolgot mindig összekeverem 😕, jogos!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nagyon messze volt az a lehurrogástól 😊. Én csak egy highlights-ot linkeltem. És sztem is Royster helye a kérdéses. Tartom, h Royster-Morris harc lesz a rosterért utóbbi győzelmével, .
Hightowerről mindenhol azt olvasni, h ő lesz a kezdő ha 100%-os lesz, én nem hiszem, h ködösítenének, ilyenkor ennek nincs értelme, kivéve, ha a Pats-ről van szó 😊.
Szegény Minnifield, várható volt a waive. Nem véletlenül lett UDFA 2. körös prospectből. A microrfacture térdműtét (nem a könyöke volt) sztem még a pályafutásába is kerülhet.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
...szerintem jobban működött a futójáték Heluval és Roysterrel...apeszos
ez egy érdekes gondolat!
jobban belegondolva, elméletileg (statok alapján) igaz is (bár én nem bízok Roysterben)
Hightowerben az volt a hatalmas upside, hogy ha ő is ott volt, akkor nem volt szükség FB futásokra hogy bontsák a védelmet, mert ő hasonló stílust tud, mint egy jobb képességű FB (persze bizonyos korlátokkal)
szóval megtudta teremteni a két kisebb, inkább elusive játékosnak a lehetőséget, azzal hogy belezúzta a rasztát a fél védelembe
másrészt itt van az idei draftolt Alfred Morris, ő hasonló stílust tud, jut eszembe Robilluma lehurrogott, hogy ő nem FB lesz (bár ezt nyilatkozták előtte is, utána is 😛), szóval ha tényleg nem oda hozták akkor van helyettese is
azt azért kétlem, ha felépül rögtön kezdő lenne, de sajnálnám, ha mennie kéne, bírom ezt a játékstílust 😀, és úgy tudom highprofil karakter

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hello redskins fanok (kicsit én is az vagyok , 2. kedvenc csapatom , bár érdekes módon az eagles az első) Szerintetek Tim Hightower-nek mi lessz a sorsa?Petikievak01
az aláhúzott rész igencsak sajnálatos

az a gond egyrészt idén nemigen van energiám a TC-t nézni, talán majd más ír róla ott hogy teljesít
másrészt nem igazán lehet erre konkrét választ adni, mert több tényezőtől is függ;

1, a sérülése mennyire jött rendbe, többszörös szalagszakadása van/volt, amiről olvasgattam, hogy még nem teljesen ép, az a kérdés mennyi idő még megközelítőleg teljesen rendbe jön, ha nem tud szezonkezdetre regenerálódni akkor rövid időn belül a csapatban sem fogjuk látni
2, ha felépül, akkor attól függ mennyire számítanak a játékára/stílusára (szinte csak A-B gapen tud eredményesen futni, nem vált irányt futás közben, de ha nem tudja szerelni a linebacker, akkor nagyon jó gaineket produkál, és remek passprotja van)
3, egyáltalán számolnak-e all-down backel, ha nem akkor sokat fogjuk látni, ha lesz all down akkor csak 3. downokban, persze ha Helu lesz az elsőszámú

szóval összességében a sérülése és az offense összetétele/playbook fog pálcát törni felette, az mindenképp jó hír, hogy kapott szerződést, de még nem épült fel teljesen, de ez jelenleg is még lóg a levegőben
csak tippelni tudnék mi lesz vele, a jelenlegi információk alapján, de lehet valaki tud többet issapka
Hát az aláhúzott rész valóban sajnálatos... 😛 Én ezzel nem hozakodnék elő az Eagles topicban.. 😀 Hightower a Washington Post szerint kezdő lesz, ha... és itt jön elő Sapka 1. pontja. Mert nem egészséges. Nagy a titkolódzás az állapotáról, az az érzésem, úgy járunk vele mint Torain-el. Négy meccs, és megy a levesbe. És szerintem az a négy a pre season meccsek lesznek. Én nem vagyok guru, nem látom a szakmai vonalát, de szerintem jobban működött a futójáték Heluval és Roysterrel. Bár most Griffin érkezésével biztos más lesz a playbook, és nagy szükség lenne Tim blokkoló tudására, mert azt TE szinten tudott, ez viszont Heluéknak nem megy.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hello redskins fanok (kicsit én is az vagyok , 2. kedvenc csapatom , bár érdekes módon az eagles az első) Szerintetek Tim Hightower-nek mi lessz a sorsa?Petikievak01
az aláhúzott rész igencsak sajnálatos

az a gond egyrészt idén nemigen van energiám a TC-t nézni, talán majd más ír róla ott hogy teljesít
másrészt nem igazán lehet erre konkrét választ adni, mert több tényezőtől is függ;

1, a sérülése mennyire jött rendbe, többszörös szalagszakadása van/volt, amiről olvasgattam, hogy még nem teljesen ép, az a kérdés mennyi idő még megközelítőleg teljesen rendbe jön, ha nem tud szezonkezdetre regenerálódni akkor rövid időn belül a csapatban sem fogjuk látni
2, ha felépül, akkor attól függ mennyire számítanak a játékára/stílusára (szinte csak A-B gapen tud eredményesen futni, nem vált irányt futás közben, de ha nem tudja szerelni a linebacker, akkor nagyon jó gaineket produkál, és remek passprotja van)
3, egyáltalán számolnak-e all-down backel, ha nem akkor sokat fogjuk látni, ha lesz all down akkor csak 3. downokban, persze ha Helu lesz az elsőszámú

szóval összességében a sérülése és az offense összetétele/playbook fog pálcát törni felette, az mindenképp jó hír, hogy kapott szerződést, de még nem épült fel teljesen, de ez jelenleg is még lóg a levegőben
csak tippelni tudnék mi lesz vele, a jelenlegi információk alapján, de lehet valaki tud többet is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hello redskins fanok (kicsit én is az vagyok , 2. kedvenc csapatom , bár érdekes módon az eagles az első) Szerintetek Tim Hightower-nek mi lessz a sorsa?

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Redskins announced today that they have signed free agent cornerback David Jones. In a corresponding move, the Redskins also waived/injured rookie cornerback Chase Minnifield.apeszos
sajnálom szegény Minnifieldet, állítólag akkora gond van a könyökével, hogy a következő évet teljesen ki kell hagynia
kár

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Redskins announced today that they have signed free agent cornerback David Jones. In a corresponding move, the Redskins also waived/injured rookie cornerback Chase Minnifield.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ezt benéztem, ennyit ér ha az embernek csak konyhanyelv az angol... 😕 Rosszul olvastam a hírt. Bocs.apeszos
nincs ezzel semmi gond (velem is előfordult már jópárszor 😊)
de csináljunk értelmet a posztnak, most jól belemagyarázok valamit:

azért az tény, hogy az utóbbi évek (2000-es drafttól, korábbiaknál nem tudtam egyértelműen eldönteni ténylegesen kezdtek e), 6. legfiatalabb olyan draftolt játékosa, aki tényleges kezdője lesz a csapatnak
ez elég sokmindent előrevetít (főleg, hogy mennyire is nagy 'munka'igényű a QB poszt is, és ennyi idősen idáig jutott, bár azt hiszem ez teheteséges/nem tehetséges nem igazán kérdés)
érdekes kérdés, hogy ki az öt előtte lévő úr;
Champ Bailey 21 év 3 hónap
Sean Taylor 21 év 4 hónap
Trent Williams 22 év 2 hónap
Lavar Arrington 22 év 3 hónap
Fred Smoot 22 év 5 hónap
(RGIII 22 év 7 hónap)
talán picit meglepő, hogy a 4 régimotoros közül csak Bailey van már a ligában
de nem is ez lenne a fontos, hanem hogy csak 2 kisebb kérdőjel van (nekem csakis az a kérdés játszik, hogy elit/nem elit, és ez csakis TWnél és Arringtonnál jelentkezik, sérülések+eltiltások okán), de összességében azt jó előjelnek veszem, hogy mindenki topjátékos volt annó/lesz
bár ha hozzáveszem azt a tényt, hogy egyedül az utóbbi évekből Campbell sült csak meg első körösként (+talán Landry, szintén sérülés), akkor nem olyan meglepő ez a tény
talán az rossz előjel, hogy JC volt az egyetlen QB, és nem is ért első kört...
szóval ez mindenképpen képességeket tekintve igencsak elit társaság, és elég sok mindent előre is vetít.
jaj de uborkaszezon vansapka
Közben azért utána néztem én is... QB-ról volt szó, én pedig nem figyeltem.. 😕
"Despite coming to a franchise with a storied tradition at quarterback, few of the Redskins legends started their careers in Washington. Even fewer were given the starting nod so early in their careers. When Griffin III takes the field on Sunday Sept. 9 in New Orleans, he will be just 22 years and 7 months old, the youngest of any Redskins starter in decades."
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Akkor ezt benéztem, ennyit ér ha az embernek csak konyhanyelv az angol... 😕 Rosszul olvastam a hírt. Bocs.apeszos
nincs ezzel semmi gond (velem is előfordult már jópárszor 😊)
de csináljunk értelmet a posztnak, most jól belemagyarázok valamit:

azért az tény, hogy az utóbbi évek (2000-es drafttól, korábbiaknál nem tudtam egyértelműen eldönteni ténylegesen kezdtek e), 6. legfiatalabb olyan draftolt játékosa, aki tényleges kezdője lesz a csapatnak
ez elég sokmindent előrevetít (főleg, hogy mennyire is nagy 'munka'igényű a QB poszt is, és ennyi idősen idáig jutott, bár azt hiszem ez teheteséges/nem tehetséges nem igazán kérdés)
érdekes kérdés, hogy ki az öt előtte lévő úr;
Champ Bailey 21 év 3 hónap
Sean Taylor 21 év 4 hónap
Trent Williams 22 év 2 hónap
Lavar Arrington 22 év 3 hónap
Fred Smoot 22 év 5 hónap
(RGIII 22 év 7 hónap)
talán picit meglepő, hogy a 4 régimotoros közül csak Bailey van már a ligában
de nem is ez lenne a fontos, hanem hogy csak 2 kisebb kérdőjel van (nekem csakis az a kérdés játszik, hogy elit/nem elit, és ez csakis TWnél és Arringtonnál jelentkezik, sérülések+eltiltások okán), de összességében azt jó előjelnek veszem, hogy mindenki topjátékos volt annó/lesz
bár ha hozzáveszem azt a tényt, hogy egyedül az utóbbi évekből Campbell sült csak meg első körösként (+talán Landry, szintén sérülés), akkor nem olyan meglepő ez a tény
talán az rossz előjel, hogy JC volt az egyetlen QB, és nem is ért első kört...
szóval ez mindenképpen képességeket tekintve igencsak elit társaság, és elég sok mindent előre is vetít.
jaj de uborkaszezon van

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Griffin lesz az első a Redskins történelmében, aki ilyen fiatalon kezdőként indíthatja a karrierjét. Szeptember 9.-én a Saints elleni idény nyitón 22 éves és 7 hónapos lesz. apeszos
elsőre hirtelenjében szerintem nem
Champ Bailey 78ban született és 99-ben draftolták (kiegészítve, 78 júniusában)
ha jól számolok, csak 21 éves és kb 3 hónapos volt

szerk.2.; sőt Lavar Arrington is gyanús 78 júniusa és 2000 szeptemberében mutatkozott be (22 év 3 hónap)

szerk.3.; átnyálaztam a 2000-es éveket:
Fred Smoot, 79 aprilisa->2001 szeptembere 22 év 5 hónap
Sean Taylor, 83 május->2004 szeptembere 21 év 4 hónap
Trent Williams, 88 júliusa-> 2010 szeptembere 22 év 2 hónap

de a 2000-es években tényleg nincs fiatalabb QB, többre nem volt energiám, és kicsit el is ment a kedvem, mert nem első lesz hanem legalább 6.sapka
Akkor ezt benéztem, ennyit ér ha az embernek csak konyhanyelv az angol... 😕 Rosszul olvastam a hírt. Bocs.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Griffin lesz az első a Redskins történelmében, aki ilyen fiatalon kezdőként indíthatja a karrierjét. Szeptember 9.-én a Saints elleni idény nyitón 22 éves és 7 hónapos lesz. apeszos
elsőre hirtelenjében szerintem nem
Champ Bailey 78ban született és 99-ben draftolták (kiegészítve, 78 júniusában)
ha jól számolok, csak 21 éves és kb 3 hónapos volt

szerk.2.; sőt Lavar Arrington is gyanús 78 júniusa és 2000 szeptemberében mutatkozott be (22 év 3 hónap)

szerk.3.; átnyálaztam a 2000-es éveket:
Fred Smoot, 79 aprilisa->2001 szeptembere 22 év 5 hónap
Sean Taylor, 83 május->2004 szeptembere 21 év 4 hónap
Trent Williams, 88 júliusa-> 2010 szeptembere 22 év 2 hónap

de a 2000-es években tényleg nincs fiatalabb QB, többre nem volt energiám, és kicsit el is ment a kedvem, mert nem első lesz hanem legalább 6.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Griffin lesz az első a Redskins történelmében, aki ilyen fiatalon kezdőként indíthatja a karrierjét. Szeptember 9.-én a Saints elleni idény nyitón 22 éves és 7 hónapos lesz.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
elvileg mindenki aláírt, nem tudom melyik csapat volt a leggyorsabb, de nekem gyanús...
LeRibeusról még nem találtam ennyire részleteset, majd beleszerkesztem.
Igyekeztem a lényeget kiemelni.
Griffin szerződésében a cap-hit a legszebb.
(és nem zutymálta össsze a fórum a rendezést)

Pick-Team-Name-Position-Signing Bonus-Year 1 Cap-Year 2 Cap-Year 3 Cap-Year 4 Cap-Total Value-Annual Value

2-Redskins-Robert Griffin III-QB-$13,799,344-$3,839,836-$4,799,795-$5,759,754-$6,719,713-$21,119,098-$5,279,775

102-Redskins-Kirk Cousins-QB-$472,688-$508,172-$598,172-$688,172-$778,172-$2,572,688-$643,172

119-Redskins-Keenan Robinson-LB-$420,108-$495,027-$585,027-$675,027-$765,027-$2,520,108-$630,027

141-Redskins-Adam Gettis-G-$202,000-$440,500-$530,500-$620,500-$710,500-$2,302,000-$575,500

173-Redskins-Alfred Morris-RB-$124,000-$421,000-$511,000-$601,000-$691,000-$2,224,000-$556,000

193-Redskins-Tom Compton-OT-$101,000-$415,250-$505,250-$595,250-$685,250-$2,201,000-$550,250

213-Redskins-Richard Crawford-CB-$64,000-$406,000-$496,000-$586,000-$676,000-$2,164,000-$541,000

217-Redskins-Jordan Bernstine-CB-$63,000-$405,750-$495,750-$585,750-$675,750-$2,163,000-$540,750

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
The Washington Redskins signed third-round draft pick Josh LeRibeus Wednesday, the team announced. The guard signed a four-year contract under the terms of the sport’s rookie pay system.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
azért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
talán csak annyi, Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 hellyel 😊)sapka
reméljük ez is hamarosan kiderül

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
azért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
talán csak annyi Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 Helyvel 😊)sapka
Ülőgarnitúrát is kapnak a szerződés mellé? iktriad
rá gondoltam 😉
 en.wikipedia.org/wiki/Steve_Hely

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
azért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
talán csak annyi Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 hellyel 😊)sapka
Ülőgarnitúrát is kapnak a szerződés mellé?
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.Farky
azért ez az új CBA miatt nem egy hatalmas meglepetés 😊
talán csak annyi, Luck mennyivel kap többet, illetve mennyivel tud többet (tudom 1 hellyel 😊)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Sándor Gaál ‏@pfbusiness
RGIII. 4 év alatt 21,119 millió $-t kereshet, amely teljes egészében garantált.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RG III aláírt/alá fog írni ma reggel Schefter szerint. 4 évre szól a szerződése, plusz van opció 5. évre is.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Látom apeszos, bejön neked ez a videomegosztás. Nekem is.ulpianus
Igen, sokkal egyszerűbb és "láthatóbb" lett. Nagyon örülök neki.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Látom apeszos, bejön neked ez a videomegosztás. Nekem is.


Állat vagyok, ami enni kér...