Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 13 éve
Mike Shanahan said projected starting RT Jammal Brown, oft injured, suffered a hip injury and is on PUP. Skins awaiting further medical word

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
The Redskins kicked off the 2012 training camp with their first walk-through.RB Tim Hightower spoke to the media after Thursday's walk-through about returning from his injury and RGIII.
több mint 13 éve
The Redskins announced today that they have signed free agent fullback Dorson Boyce. The Redskins also waived offensive lineman Nevin McCaskill.Boyce joins Darrel Young as the only other fullback currently on the roster.
több mint 13 éve
Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.Petikievak01en.wikipedia.org/wiki/Cowboys%E2%80%93Redskins_rivalry
több mint 13 éve
+ még a Baltimoret, mint területi rivális, sőt idén játszunk is velük 😊Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.Petikievak01Ez csak Amerikában van így...apeszos
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Nem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.Petikievak01Ez csak Amerikában van így...
több mint 13 éve
lenne itt két dolog:Redskins SS Brandon Meriweather pleaded no contest on July 19 to charges of DWI and refusing a breath test.
A no contest plea is an admission of guilt and treated like one. Meriweather had his license revoked for 60 days, paid upwards of $400 in fines, and had a 180-day jail sentence suspended. No stranger to off-field woes, Meriweather is at risk of league discipline. He's expected to be a starter this year.
szokásos vödör akció, kíváncsi vagyok a fejleményekre
és a Packers kitette Pepraht (SS), azt ugyan nem tudom miért, de nem lennék meglepődve, ha őt is idegyűjtenék
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
WASHINGTON REDSKINS 2012 SCHEDULENem is tudtam hogy a redskins fanok is gyűlölik a cowboyst 😀 Kezdem azt hinni hogy az egész liga utálja őket.
apeszos
több mint 13 éve
WASHINGTON REDSKINS VS NEW ORLEANS SAINTS SEPT 9, 2012 WEEK 1több mint 13 éve
Én nem is tudtam, h Richard Quinn itt van. Robillumatavaly játszott is 1 meccsen nálunk, méghozzá a Giants elleni második derbin, de úgy tudom korábban sérülések miatt dobálták össze-vissza, nem tudom mennyire lehet rendben
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Én nem is tudtam, h Richard Quinn itt van. Azt kell róla tudni, h 2009-ben draftolta a Denver nagy meglepetésre a második körben (3-4. körös prospect volt, a North Carolinában főleg blokkoló TE, de a combine-on meglehetősen atletikus volt, jól mozgott), ráadásul mindezt fetrade-del (a Steelers-szel, ezért is emlékszem rá). Nem csak a 2. kör volt meglepi, hanem az h Daniel Graham és Scheffler mögé húzták Josh McDaniels-ék.
Nem is kapott sok szerepet, aztán tavaly cutolták.
Ha Cooley nem lesz rendben, akkor blokkoló TE hiányában rosterre is kerülhet.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Tavaly is két FB-el futottunk, ezért gondoltam, nem ördögtől való...apeszosSellers TE-nek volt könyvelve 😛😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Tavaly is két FB-el futottunk, ezért gondoltam, nem ördögtől való... De holnaptól sok minden kiderül. És két hét múlva már láthatjuk is őket a Buffalo ellen.. 😀névsorral bőven lehet vitatkozni, pl későbbi valószínű sérülések, támadófal nagyon is kérdőjeles, nem a kezdőket próbáltam belőni, és még szép hogy Smith fog kezdeni!!! (nagyon remélem)3 Qb: RGIII, Grossman, CousinsA névsorral nehéz vitatkozni, bár azért megpróbálom.. Azt mondtátok Morris inkább FB, akkor inkább oda nem? Pláne ha nincs igazi blokkoló TE. Így én kivenném Paulsent, és betenném Roystert. Így:
3 Rb: Helu, Hightower, Morris
1 Fb: Young
4 TE: Davis, Cooley, Paul, Paulsen
5 WR: Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, Austin
9 OL: TW-Lichsteiger-Montgomery-Chester-Brown//Hurt-LeRibeus-Smith-Polumbus
sapka
RB: Helu, Hightower, Royster
FB: Young, Morris
TE: Davis, Cooley, Paulapeszos
szerintem 2 dolog fix: az hogy 3 QB lesz, és hogy legalább 4 TE Paullal együtt
nem tudok kevesebbet elképzelni, Paul nem igazi TE egyelőre, szóval ez így 2, namost 2 TE-s felállások aktívan vannak bármilyen playbookban, és Cooley nem tudni mennyire ép, de még ha az is, nincs backupja, csak úgy működhetne a dolog, ha Youngék be tudnának segíteni ide (is), de még kisebbek mint Paul, szóval méretbeli különbségek okán nem tudom ezt elképzelni
inkább 8 OL embert tartok lehetségesnek
ez Morris FB dolog, annó csak az én ötletem volt, egykét ködösített hallomás interjú kapcsán, de így utólag kicsit nehézkesnek érzem, általában nem szokott több Fb lenni 1-nél, mert végsősoron pl. Paulsen is tud leadblockot, elkapni meg jobban is.
de Young is elég sérülékeny, lehet a védelemnek csak 24 helyet hagynak, és ide tesznek el még valakit
de csak tippelgetek
és a f*szom a mostani 11-12 fős kezdőbe, hogy 6-7 potenciális sérülékeny+eltiltásra váró van...sapka
több mint 13 éve
névsorral bőven lehet vitatkozni, pl későbbi valószínű sérülések, támadófal nagyon is kérdőjeles, nem a kezdőket próbáltam belőni, és még szép hogy Smith fog kezdeni!!! (nagyon remélem)3 Qb: RGIII, Grossman, CousinsA névsorral nehéz vitatkozni, bár azért megpróbálom.. Azt mondtátok Morris inkább FB, akkor inkább oda nem? Pláne ha nincs igazi blokkoló TE. Így én kivenném Paulsent, és betenném Roystert. Így:
3 Rb: Helu, Hightower, Morris
1 Fb: Young
4 TE: Davis, Cooley, Paul, Paulsen
5 WR: Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, Austin
9 OL: TW-Lichsteiger-Montgomery-Chester-Brown//Hurt-LeRibeus-Smith-Polumbus
sapka
RB: Helu, Hightower, Royster
FB: Young, Morris
TE: Davis, Cooley, Paulapeszos
szerintem 2 dolog fix: az hogy 3 QB lesz, és hogy legalább 4 TE Paullal együtt
nem tudok kevesebbet elképzelni, Paul nem igazi TE egyelőre, szóval ez így 2, namost 2 TE-s felállások aktívan vannak bármilyen playbookban, és Cooley nem tudni mennyire ép, de még ha az is, nincs backupja, csak úgy működhetne a dolog, ha Youngék be tudnának segíteni ide (is), de még kisebbek mint Paul, szóval méretbeli különbségek okán nem tudom ezt elképzelni
inkább 8 OL embert tartok lehetségesnek
ez Morris FB dolog, annó csak az én ötletem volt, egykét ködösített hallomás interjú kapcsán, de így utólag kicsit nehézkesnek érzem, általában nem szokott több Fb lenni 1-nél, mert végsősoron pl. Paulsen is tud leadblockot, elkapni meg jobban is.
de Young is elég sérülékeny, lehet a védelemnek csak 24 helyet hagynak, és ide tesznek el még valakit
de csak tippelgetek
és a f*szom a mostani 11-12 fős kezdőbe, hogy 6-7 potenciális sérülékeny+eltiltásra váró van...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
azért a 4 Te 9 Ol eléggé elvetemült ötletnek hangzik.Petikievak01Miért, mi a baj 4 cserével?
több mint 13 éve
azért a 4 Te 9 Ol eléggé elvetemült ötletnek hangzik.
több mint 13 éve
És gondolom Paullal megoldották a Davis problémát is. Bár ugye Davis sem a blokkolásairól híres.. 😀Megkockáztatom: Pault Griffinnek tették le TE-nekapeszosezzel teljesen egyetértek, biztosan ez volt mögötte, más különösebb okot nem tudok, azt nyilatkozta Paul egyszer, hogy még köze sincs a TE szerepkörhöz blokkolás terén, szóval max bónuszelkapó slotnak tudom ezt elfogadni
érdekes lesz az offense 25 fője!
számolgattam és ez jött ki:
3 Qb: RGIII, Grossman, Cousins
3 Rb: Helu, Hightower, Morris
1 Fb: Young
4 TE: Davis, Cooley, Paul, Paulsen
5 WR: Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, Austin
9 OL: TW-Lichsteiger-Montgomery-Chester-Brown//Hurt-LeRibeus-Smith-Polumbus
ez még alakulhat neveket tekintve, az arányokat próbáltam becsülni,
furcsa lenne ha eltaláltam volna őket, de még furcsább ha más lenne 😀
egyszer megpróbálom majd kitalálni a secondaryt issapka
A névsorral nehéz vitatkozni, bár azért megpróbálom.. Azt mondtátok Morris inkább FB, akkor inkább oda nem? Pláne ha nincs igazi blokkoló TE. Így én kivenném Paulsent, és betenném Roystert. Így:
RB: Helu, Hightower, Royster
FB: Young, Morris
TE: Davis, Cooley, Paul.
A falba szívem szerint Brown helyett Smith-t tenném, bár ha Brown nem gyógyult meg úgyis oda kerül.
több mint 13 éve
Megkockáztatom: Pault Griffinnek tették le TE-nekapeszosezzel teljesen egyetértek, biztosan ez volt mögötte, más különösebb okot nem tudok, azt nyilatkozta Paul egyszer, hogy még köze sincs a TE szerepkörhöz blokkolás terén, szóval max bónuszelkapó slotnak tudom ezt elfogadni
érdekes lesz az offense 25 fője!
számolgattam és ez jött ki:
3 Qb: RGIII, Grossman, Cousins
3 Rb: Helu, Hightower, Morris
1 Fb: Young
4 TE: Davis, Cooley, Paul, Paulsen
5 WR: Garcon, Moss, Morgan, Hankerson, Austin
9 OL: TW-Lichsteiger-Montgomery-Chester-Brown//Hurt-LeRibeus-Smith-Polumbus
ez még alakulhat neveket tekintve, az arányokat próbáltam becsülni,
furcsa lenne ha eltaláltam volna őket, de még furcsább ha más lenne 😀
egyszer megpróbálom majd kitalálni a secondaryt is
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Megkockáztatom: Pault Griffinnek tették le TE-nek, aki azért ütközni is tud ezekkel a (még) kisebb méretekkel. Paulsen meg semmire sem volt jó, tavaly legalábbis, nem hinném hogy ez sokat változott volna. Davis kockázati tényezője elég magas (Williams-el együtt), talán éppen ezért ment oda Paul. Cooley már kifelé megy a karrierjéből, bár rám cáfolna, és egészségesen jó formában játszana. Blokkolónak van egy Richard Quinn nevű fószer, semmit sem tudok róla, csak azt hogy Paulsennel van versenyben.. Aztán hozták Beau Reliford-t Myers helyett, akit kivágtak.Amúgy visszatérve a TE kérdésre, szerintem inkább itt lesz "agymenés" idén.. Feltéve hogy Cooley egészséges lesz. A hivatalos oldal szerint is, Paul egy későbbi starter TE lehet, bár szerintem Paulsent már idén is le fogja váltani. Ha Davis meg tudja ismételni a tavalyi formáját, Cooley egészséges marad, kiegészülve Paullal, ütős kis TE alakulat lesz...apeszosbár más még nem nyilatkozott rajtunk kívül a TE kérdésről, de nekem egyáltalán nem tetszik, káoszt látok itt is, mint az S poszton.
Davis, aki most elsőszámú, főként elkapó, és ha véletlen összejön az egy éves eltiltása, akkor volt-nincs...
Cooley, összevissza egészséges, szerintem most sem az, nem lehet rá alapozni semennyire sem, úgy kezelem mintha itt sem lenne
Paul, csak elkapni tud ezekkel a méretekkel
Paulsen szinte csak blokkolni tud
szóval kiszámítható / nagyon kockázatos, nem egy stabil egység ez, de nagyon tiszta, abban értelemben lehet tudni mi várható tőlük, ettől eltérni nem nagyon fognak, ha Davis ép marad+nem tiltják el akkor nagyon jó lesz az egész sor, teljes értékű backup semennyire nincs (de máshol sem...)sapka
Reliford: Former Florida State Seminole Beau Reliford signed with the Redskins after the draft, and brings serious size (6-5, 256 pounds) to an undersized unit. He's considered to be raw, but intriguing.
Ja, a secondary számomra rettentő káosz most, hozzá szagolni sem tudok. Remélem Morris összeüt valamit, mert nagy baj lesz....
több mint 13 éve
Amúgy visszatérve a TE kérdésre, szerintem inkább itt lesz "agymenés" idén.. Feltéve hogy Cooley egészséges lesz. A hivatalos oldal szerint is, Paul egy későbbi starter TE lehet, bár szerintem Paulsent már idén is le fogja váltani. Ha Davis meg tudja ismételni a tavalyi formáját, Cooley egészséges marad, kiegészülve Paullal, ütős kis TE alakulat lesz...apeszosbár más még nem nyilatkozott rajtunk kívül a TE kérdésről, de nekem egyáltalán nem tetszik, káoszt látok itt is, mint az S poszton.
Davis, aki most elsőszámú, főként elkapó, és ha véletlen összejön az egy éves eltiltása, akkor volt-nincs...
Cooley, összevissza egészséges, szerintem most sem az, nem lehet rá alapozni semennyire sem, úgy kezelem mintha itt sem lenne
Paul, csak elkapni tud ezekkel a méretekkel
Paulsen szinte csak blokkolni tud
szóval kiszámítható / nagyon kockázatos, nem egy stabil egység ez, de nagyon tiszta, abban értelemben lehet tudni mi várható tőlük, ettől eltérni nem nagyon fognak, ha Davis ép marad+nem tiltják el akkor nagyon jó lesz az egész sor, teljes értékű backup semennyire nincs (de máshol sem...)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Amúgy visszatérve a TE kérdésre, szerintem inkább itt lesz "agymenés" idén.. Feltéve hogy Cooley egészséges lesz. A hivatalos oldal szerint is, Paul egy későbbi starter TE lehet, bár szerintem Paulsent már idén is le fogja váltani. Ha Davis meg tudja ismételni a tavalyi formáját, Cooley egészséges marad, kiegészülve Paullal, ütős kis TE alakulat lesz...
több mint 13 éve
szvsz 150x150 px. De lehet, rosszul tudom, viszont a fórum automatikusan méretez...Morrist nem ismerem, csak hallottam róla ezt-azt a campből, pl. csak a labda volt neki idegen...apeszosez tetszett 😀, jól megfogtad a lényeget, tényleg így volt!
Hightowerre pedig pont ezért van szükség, mert kreativitás nélkül belefut bármibe 'félelem nélkül'
u.i. mekkora lehet a max avatar méret?sapka
több mint 13 éve
Morrist nem ismerem, csak hallottam róla ezt-azt a campből, pl. csak a labda volt neki idegen...apeszosez tetszett 😀, jól megfogtad a lényeget, tényleg így volt!
Hightowerre pedig pont ezért van szükség, mert kreativitás nélkül belefut bármibe 'félelem nélkül'
u.i. mekkora lehet a max avatar méret?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!