NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs, ITT a jó link...

Horton sérült listán. Helyette Anderson Russel FS, rookie az Ohio State-ről.apeszos
Végre már vizsgálhatnak egy támadójátékost is, eleget csesztetik Harrisonékat.

Na, akkor mégse egészséges mindenki. Jó ez a rookie gyerek?agent T
Russell joins the Redskins as a rookie safety prospect. At Ohio State, Russell started 43 of 44 career games over four seasons at Ohio State. After redshirting in 2005, he recorded 194 career tackles, six interceptions, four forced fumbles and three sacks in helping lead OSU to four consecutive Big Ten Conference championships, back-to-back BCS National Championship appearances in 2006 and 2007, a Rose Bowl victory in 2010 and an overall record of 44-8.

How Acquired:Signed with the Redskins as an undrafted rookie free agent on April 28, 2010
* Four-year starter at free safety who played in 44 career games with 43 starts.
* Recorded 194 career tackles (115 solo), three sacks, four forced fumbles and six interceptions.
* As a senior, started in all 13 games and recorded 31 tackles to go along with three interceptions.
* Recorded an interception in a 33-14 win at Indiana.
* Had two interceptions in 27-24 win against eventual Orange Bowl Champion Iowa.
* As the starting free safety, had a 15-yard interception return and six tackles against Ohio.
* Against Minnesota, forced two fumbles, recovering one and added seven stops against the Gophers.
* Recovered a Northwestern fumble and made nine tackles against the Wildcats.
* Had nine tackles, an interception and a forced a fumble in Fiesta Bowl loss to Texas.
* Returned from knee surgery with an outstanding effort garnering first team all-Big Ten honors from Rivals.com; fourth on team with 63 total tackles along with seven tackles for loss, three sacks and five pass break-ups for 2007; honored with the Jim Marshall “Warrior” award.
* Took over as the regular starter at free safety in week two against Texas after totaling six tackles in the season-opener against Northern Illinois.
* Had three tackles in his first start against Texas.
* Totaled six tackles and an interception vs. Cincinnati.
* Injured his knee week five at Iowa and missed the rest of the season.
* Finished with 16 tackles (eight solo) in five games.
* Redshirted in 2005 and contributed on the scout team.
* Named one of Top 50 players in Georgia by the Atlanta Journal-Constitution.
* Rushed for 758 yards, averaged 8.4 yards per carry and scored 14 touchdowns as a senior in a wishbone attack.
* Was Marist’s leading receiver with seven catches for 171 yards and three touchdowns.
* Averaged 19.1 yards on kickoff returns.
* Son of Kevin and Karen Russell.
* Father, Kevin, played football with the Philadelphia Eagles in the NFL.
* Brother, Brandon, played football at the University of North Carolina at Chapel Hill.
* A communications major.

Ennyit tudtam elő bogarászni. Tulajdonképpen semmit. Teljesen rookie... 😀
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Bocs, ITT a jó link...

Horton sérült listán. Helyette Anderson Russel FS, rookie az Ohio State-ről.apeszos
Végre már vizsgálhatnak egy támadójátékost is, eleget csesztetik Harrisonékat.

Na, akkor mégse egészséges mindenki. Jó ez a rookie gyerek?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs, ITT a jó link...

Horton sérült listán. Helyette Anderson Russel FS, rookie az Ohio State-ről.
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Tudom hogy korai, de szerintetek mi lesz a legnagyobb need?

Szerintem az O fal még mindig. Javult, de Lionsék is meghekkelték, meg a Colts is ahogy emlékszem, meg a jobb D-k általában...

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
viszont egy tisztességes, megerősödött belső fallal, +Donovan másodvirágzásával most nagyon bíztató anticipációim vannak 😛 (a Redskinsre)sapka
Arra legyen is..... Kicsit megrogytam a Lions meccs után. Miért van az, hogy az un. "gyengébb" csapatokat mi hozzuk formába? A Rams is törtet azóta, a Lions is milyen meccset játszott a Jets-el....

Ez nem gyenge:
Dolphins want investigation into alleged Ravens spitting incident
apeszos
Én nem rogyom meg sose. Legfeljebb berágok.

Mit akartál belinkelni? A link címe a 'Phins-Ravensről szól, de egy Cowboys cikkre utal.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Szóval érdekes amit írsz, mert én meg arra gondoltam, hogy D-Mac ha nem marad a fővárosban, akkor még egy csapatból kirúghatják miatta a jó Jasont... 😊
És a Raiders se rossz. Bármire jók lehetnek pl jövőre, ha így tolják tovább.agent T
nem, szerintem ez nagyon valószínűtlen, Gradkowski (huhh jól írtam) az igazi Qb a Raidersben, és amilyen hullámzóak voltak most írjam hogy kb. az évtizedben?, nem tudnak 1 évre bevállalni egy McNabbet, mert kb. 1 jó éve lehet még, szóval nem fognak ennyi idő alatt komoly helyre odaérni, főleg ha az Sd tisztességesen kezd jövőre, viszont a Kc-ben látok vmi jövőt egy igazi frencsájz Qbval, de akár jövőre kockáztathatnának vele egyet, nem lenne hülyeség.
viszont egy tisztességes, megerősödött belső fallal, +Donovan másodvirágzásával most nagyon bíztató anticipációim vannak 😛 (a Redskinsre)

ja de várj úgy értetted, hogy szerinted jó volt Campbell itt is?, csak mert szerintem nagyon-nagyon nem.(majdnem azt írtam hogy inkább Grossman, de nálam egyszinten vannak teszetoszaságban)sapka
Jó amit írsz, igazad van, ezt így nem gondoltam át.
Bár nálam a Raiders az egyik olyan csapat az NFL-ben, amelyikkel kapcsolatban semmilyen igazoláson nem lepődöm meg. (A másik na melyik lehet? 😊 )

??? Campbell ??????
Ember nincs a földön, aki jobban várta, hogy húzzon a FedExről, mint én.
olvass vissza, itt csitítgattak. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
viszont egy tisztességes, megerősödött belső fallal, +Donovan másodvirágzásával most nagyon bíztató anticipációim vannak 😛 (a Redskinsre)sapka
Arra legyen is..... Kicsit megrogytam a Lions meccs után. Miért van az, hogy az un. "gyengébb" csapatokat mi hozzuk formába? A Rams is törtet azóta, a Lions is milyen meccset játszott a Jets-el....

Ez nem gyenge:
Dolphins want investigation into alleged Ravens spitting incident
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szóval érdekes amit írsz, mert én meg arra gondoltam, hogy D-Mac ha nem marad a fővárosban, akkor még egy csapatból kirúghatják miatta a jó Jasont... 😊
És a Raiders se rossz. Bármire jók lehetnek pl jövőre, ha így tolják tovább.agent T
nem, szerintem ez nagyon valószínűtlen, Gradkowski (huhh jól írtam) az igazi Qb a Raidersben, és amilyen hullámzóak voltak most írjam hogy kb. az évtizedben?, nem tudnak 1 évre bevállalni egy McNabbet, mert kb. 1 jó éve lehet még, szóval nem fognak ennyi idő alatt komoly helyre odaérni, főleg ha az Sd tisztességesen kezd jövőre, viszont a Kc-ben látok vmi jövőt egy igazi frencsájz Qbval, de akár jövőre kockáztathatnának vele egyet, nem lenne hülyeség.
viszont egy tisztességes, megerősödött belső fallal, +Donovan másodvirágzásával most nagyon bíztató anticipációim vannak 😛 (a Redskinsre)

ja de várj úgy értetted, hogy szerinted jó volt Campbell itt is?, csak mert szerintem nagyon-nagyon nem.(majdnem azt írtam hogy inkább Grossman, de nálam egyszinten vannak teszetoszaságban)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
tegnap nézegettem az OAK-KC-t és közben rájöttem, ha esetleg McNabb nem marad velünk köv. szezonra, nagyon bérelt helye lesz KC-ben és egy esetleges gyűrűre....sapka
Én is néztem, csak én ma.

Jason Campbellel kapcsolatos kommentátori megjegyzések:

...Te lecserélnéd?...

...Ez egy teljesen érthetetlen, értelmetlen passz volt, bele se állt, egyszerűen nem értem, mit akart vele...

...Washingtonban is sok bizalmat kapott, sőt talán többet, mint kellett volna...

És így tovább.
A végén, mikor az a Ford nevű rookie elkapó gyerek megmentette a csapat, közte Campbell seggét, mondtak tessék-lássék Ricsiék pár jó szót Campbellre is. De azért felmerült a kérdés, hogy a következő meccsen kit kezdetne a szakértő Olivér.

Szóval érdekes amit írsz, mert én meg arra gondoltam, hogy D-Mac ha nem marad a fővárosban, akkor még egy csapatból kirúghatják miatta a jó Jasont... 😊
És a Raiders se rossz. Bármire jók lehetnek pl jövőre, ha így tolják tovább.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
tegnap nézegettem az OAK-KC-t és közben rájöttem, ha esetleg McNabb nem marad velünk köv. szezonra, nagyon bérelt helye lesz KC-ben és egy esetleges gyűrűre....

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ez elég szubjektív lett:

http://www.redskinsfan.co.cc/news.php?extend.226agent T
Csak egy észrevétel, Pats résznél nem abban reménykedtél szerintem, hogy Rams-t verik, hanem Browns-t 😊 (illetve egy sorral lejjebb, megint Kosok, vagy pedig én értem félre...)

És előre is már jó meccset, héten még sokszor nézzek ide be...deny79
Kiszedtem a Patriots utalást, mert annak úgy akkor nem volt értelme.

Az meg nem kétséges, hogy jó meccs lesz a Philly-Redskins, már alig várom 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ez elég szubjektív lett:

http://www.redskinsfan.co.cc/news.php?extend.226agent T
Csak egy észrevétel, Pats résznél nem abban reménykedtél szerintem, hogy Rams-t verik, hanem Browns-t 😊 (illetve egy sorral lejjebb, megint Kosok, vagy pedig én értem félre...)

És előre is már jó meccset, héten még sokszor nézzek ide be...deny79
Mmmm de jó hogy szóltál. 😀

Ez bezony benéztem, valljuk be férfiasan, de máris javítom.
Áhhhhh.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez elég szubjektív lett:

http://www.redskinsfan.co.cc/news.php?extend.226agent T
Csak egy észrevétel, Pats résznél nem abban reménykedtél szerintem, hogy Rams-t verik, hanem Browns-t 😊 (illetve egy sorral lejjebb, megint Kosok, vagy pedig én értem félre...)

És előre is már jó meccset, héten még sokszor nézzek ide be...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez elég szubjektív lett:

http://www.redskinsfan.co.cc/news.php?extend.226agent T
Tökéletes....
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ez elég szubjektív lett:

http://www.redskinsfan.co.cc/news.php?extend.226

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Giants kivégezte a.kacsát. Úgy néz ki, hátradőlhetünk.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az nem szép dolog,hogy más ellen szurkolunk :rolleyes:
kivéve, ha a Dallas jönne szóba, mer hát ugye mi is emberek vagyunk 😂
az meg ugye, hogy döglött teheneket rugdosunk, megint nem szép dolog 😂Bjoca
Nem szép, de ezzel a sajátomnak is szurkolok 😛. Teheneket én sem szeretnék rugdosni, de tehenészeket? Amúgy elég a maguk baja. Ha csak a tavalyi évünkre gondolok....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
u.i.:hogy kell a fórumóráját átállítani? hogy normális időpontokat mutassonsapka
profil
beállítások
időzóna

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
erre a Tampa meccsre ettől függetlenül nagyon kíváncsi leszek, hogy sikerült ilyen mérleget elérni, milyen a játékképe, stb,
de azon felül minden idegszálammal a washingtoni csapatra forog koncentrálni, és olyasmikkel készülök, hogy szerintem a csereirányító is tehetségesebb mint a Giants egész rostere..........., jó lesz ez

u.i.:hogy kell a fórumóráját átállítani? hogy normális időpontokat mutasson

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
az nem szép dolog,hogy más ellen szurkolunk :rolleyes:
kivéve, ha a Dallas jönne szóba, mer hát ugye mi is emberek vagyunk 😂
az meg ugye, hogy döglött teheneket rugdosunk, megint nem szép dolog 😂

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Emberek, szurkolunk este a Falconsnak?

A Bucs jön majd a FedExre, szóval velük kapcsolatban mondható, hogy a saját kezünkben van a sorsunk. 😀agent T
igen
szurkoljunk mindenkinek mindenki ellen, és ezzel szimpatikusak leszünk MINDENKINEK 😂Bjoca
Úgyse vagyunk szimpatikusak senkinek. 😀
Nem figyeled az eredménykövetőt? Mindig becsámborognak mindenféle szurkolók, oszt bíztatják az épp aktuális ellenfelünket, akárki is az. 😀

A csőrös szurkolók néha velünk vannak D-Mac miatt, oszt ennyi. 😂

Szerk: Ezért én ma szurkolok a Falconsnak, a Billsnek, a Seahawksnak és a Coltsnak is.
Ja, meg a Green Baynek, az asszony kedvence, meg hát ugye azért na... 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Emberek, szurkolunk este a Falconsnak?

A Bucs jön majd a FedExre, szóval velük kapcsolatban mondható, hogy a saját kezünkben van a sorsunk. 😀agent T
igen
szurkoljunk mindenkinek mindenki ellen, és ezzel szimpatikusak leszünk MINDENKINEK 😂

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Emberek, szurkolunk este a Falconsnak?

A Bucs jön majd a FedExre, szóval velük kapcsolatban mondható, hogy a saját kezünkben van a sorsunk. 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
azt vágod, hogy ez a csapat seattle-i?Höri
Ó igen nagy Manitou. Tegnap kicsit átbogarásztam pár egyetemi honlapot, és valamely különös okból megtetszett a nevük. Olvasni azért még megtanultam, és bár erős fejtörést okozott, de némi idő ráfordítása után számomra is kiderült, hogy a Location: Seatlle, WA mit is jelent. De a nevük megfogott. Érthetetlen.

Más: Úgy tűnik nem lesz sérültünk a jövő hét végére. Még Portis is egészben lesz.apeszos
Asszem rájöttem miért szereti kacsa - sapkától még1x elnézést - a Seahawkst.
Mer washingtoni. 😀
Mindjárt szimpibbek nekem is egy picit. 😀

Na, akkor hátha összefutunk vagy 100 yardot.agent T
Hát persze. Feltéve, hogy Kyle is "meggyógyul", és nem amortizálja le a futókat a sok középre futással, bele a falba. Torain termetre FB is lehetne, de ő sem bírta sokáig..
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ja ja, mikor be akartam tenni, már láttam.... köszi
Aki esetleg Washington meccset akarna nézni:
Oregon Ducks vs. Washington Huskiesapeszos
azt vágod, hogy ez a csapat seattle-i?Höri
Ó igen nagy Manitou. Tegnap kicsit átbogarásztam pár egyetemi honlapot, és valamely különös okból megtetszett a nevük. Olvasni azért még megtanultam, és bár erős fejtörést okozott, de némi idő ráfordítása után számomra is kiderült, hogy a Location: Seatlle, WA mit is jelent. De a nevük megfogott. Érthetetlen.

Más: Úgy tűnik nem lesz sérültünk a jövő hét végére. Még Portis is egészben lesz.apeszos
Asszem rájöttem miért szereti kacsa - sapkától még1x elnézést - a Seahawkst.
Mer washingtoni. 😀
Mindjárt szimpibbek nekem is egy picit. 😀

Na, akkor hátha összefutunk vagy 100 yardot.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊