New England Patriots - Cleveland Browns

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
fújjuk már le inkább

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gratulálok bazdmeg öljük is meg
Drip
Nincs igazad, még mellé is esett szándékosan Judon. Ennél kíméletesebb szerelése nem lehetett volna.
Burkus
nem rátok, ránk értem. Így is szét van szakadva a csávó, nem értem miért erőltetjük. Lehetetlen, hogy kibírja a szezont így.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
Gratulálok bazdmeg öljük is meg
Drip
Nincs igazad, még mellé is esett szándékosan Judon. Ennél kíméletesebb szerelése nem lehetett volna.
Burkus
Sztem a saját csapatára gondolt...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
bakker, értem én, hogy védeni kell az irányítót, de ez már mi volt...10 centire volt az arcától mikor eldobta.
Solymi
Jobban járt volna ő is, ha nem dobnak zászlót és punt van.
Burkus
Tény...
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gratulálok bazdmeg öljük is meg
Drip
Nincs igazad, még mellé is esett szándékosan Judon. Ennél kíméletesebb szerelése nem lehetett volna.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
mondjuk ezt most mi is megköszönhetjük
Drip
Mondjuk jah 1-1
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
Ijj bakker, szegény...pedig annyira szurkolok neki, nem rossz QB...legalábbis szimpi
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
bakker, értem én, hogy védeni kell az irányítót, de ez már mi volt...10 centire volt az arcától mikor eldobta.
Solymi
Jobban járt volna ő is, ha nem dobnak zászlót és punt van.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Gratulálok bazdmeg öljük is meg

több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Njoku ma kár volt beöltözzön
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
bakker, értem én, hogy védeni kell az irányítót, de ez már mi volt...10 centire volt az arcától mikor eldobta.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
mondjuk ezt most mi is megköszönhetjük
Drip
De ez a szegény srác nagyon megsérült 😕
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mondjuk ezt most mi is megköszönhetjük

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
menjetek máááá
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Vicc bazmeg.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
szekk
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
HT-nek ma végre jó napja van. Ahogy ölbe kapta a futót, az cuki volt.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 480 — nabege2@yahoo.com
Mi van ma itt?
Burkus
Idén az AFC totál kiszámíthatatlan
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
Készül a K.O. Tényleg. Pedig ettől a meccstől nagyon paráztam, szezon előtt inkább a L rovatba írtam. A Browns HC arca egy tanulmán.
Harry a pályán, de elkapása még nincs.
Burkus
Harry sérült volt, kapja a snapeket, meg blokkol ill. terelésnek is jó jelenleg.
Azért nem hiszem, hogy ezen a meccsen fog vele Jones kapcsolatot kialakítani.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
undorító, hogy milyen nevek vannak a védelembe de ez a faszkalap nem tud mit kezdeni.

Értem, hogy ma mindent elkapnak de esetleg ha lenne blitz már megadnánk esélyt, hogy ne így legyen.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 935
Hogy mi Boldenből effektív futót faragtunk egy ST playerből, az megint valami egészen sajátos dolog.
Burkus
Az valóban döbbenet. Nem értettem mit keres nálunk a szezon elején, erre …
vpi
Bolden amúgy nem rossz futó, csak voltak nála jobbak.
Most a fal nyitja neki az utat.

Amúgy itt, a Bourne playnél nem kellett volna megállítani az órát?
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Készül a K.O. Tényleg. Pedig ettől a meccstől nagyon paráztam, szezon előtt inkább a L rovatba írtam. A Browns HC arca egy tanulmán.
Harry a pályán, de elkapása még nincs.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 828 — Patriot
Hogy mi Boldenből effektív futót faragtunk egy ST playerből, az megint valami egészen sajátos dolog.
Burkus
Az valóban döbbenet. Nem értettem mit keres nálunk a szezon elején, erre …
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Woods egyre jobban felbasz

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hogy mi Boldenből effektív futót faragtunk egy ST playerből, az megint valami egészen sajátos dolog.