NFL DRAFT 2019

1 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Seahawks-nal mit tippeltek ?
Apropo Stez Metcalf Colts 2.körben ?
Rózsa Sándor (betyár)
En elsoben is ra tippeltem, igy masodikban is alapvetoen ot vartam. De eleg eselyes, hogy Ballard a masodik kor elejerol megint cserel hatra, amkor viszont ismet mi jovunk majd, addigra mar nem lesz bent Metcalf, igy nem latok sok eselyt arra, hogy a Coltsnal kosson ki.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bgjzfprynw3effksml1n
2019 NFL Draft, Day 2 mock: Broncos snag QB in second round
The first round of the 2019 NFL Draft is in the rearview, so ... where do we go from here? Lance Zierlein projects every pick in Rounds 2 and 3, with three quarterbacks coming off the board.


Ezt úgy nagyjából adnám is, Metcalf jó helyre kerülne, Ya-Sin, Boykin és Hill is korán elmegy, a Pats-pickjei sem teljesen emészthetetlenek

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Seahawks-nal mit tippeltek ?
Apropo Stez Metcalf Colts 2.körben ?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nagyon meglepne, ha a második kör nem BPA-ról szólna (persze hiányposztokkal ötvözve)

szóval szerintem taylor, ford, metcalf, brown, greedy, lock, murphy, rock mindenképpen ott lesznek az első 10 pickben, és valószínűleg ez lesz a ma estének az a szakasza, ahol még valamivel drágábbak lesznek a felcserélések
Cruyffista
Szerintem nem. Minden evben megvan ez a 10-15 nev, akinel nagy a csodalkozas, hogy kicsusztak elso korbol, aztan oriasi a varakozas, hogyrajuk gyorsan lecsap mindenki, de allandoan vannak fura csuszasok, szvsz most is lesz 3-4. Es az sem lepne meg, ha akar Rock, akar Greedy elott mas corner kelne el elobb. Murphyt elotte varom en is, kor elejen, de siman lehet mas is, akadnak jo jatekosok. Es szerintem AJ Brown is leghamarabb a 49ersnel megy el, de ha ott nem, akkor siman csuszhat masodik kor vegeig.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Engem nagyon meglepne, ha a második kör nem BPA-ról szólna (persze hiányposztokkal ötvözve)

szóval szerintem taylor, ford, metcalf, brown, greedy, lock, murphy, rock mindenképpen ott lesznek az első 10 pickben, és valószínűleg ez lesz a ma estének az a szakasza, ahol még valamivel drágábbak lesznek a felcserélések
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintetek DK Metcalf hol fog elkelni ? Első 10 ? Vagy netán onnan is csuszik? Meg kinél ?
Rózsa Sándor (betyár)
7. kor, vagy UDFA lesz.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek DK Metcalf hol fog elkelni ? Első 10 ? Vagy netán onnan is csuszik? Meg kinél ?
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A raidersnél egy CB picket várok most, ha maradunk a helyünkön, de remélem lesz egy trade, amiért kapunk egy második és harmadik kört is, aztán ott húzunk két jó kis játékost.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mindenesetre szerintem nagyon jól jár az a csapat akihez elcserélik. Többször írtam, hogy Carr helyett én neki örülnék a legjobban és nem valamelyik draftolt QB-nak.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
remélem nem, de félek hogy bedobjuk Harrist érte
Negritis
Szerintem csak kontender csapatok kerülhetnek szóba. A Cardinalsnak pick kell Rosenért.

Egyébként ti mit látnátok reális csereértéknek Harrisért? Nagyon nyomják most, hogy több sb-esélyes is cserélne érte. Én második körnél nem adnám alább, de én elfogult vagyok.
Cruyffista
Masodik vagy harmadik. Elso semmikepp.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
remélem nem, de félek hogy bedobjuk Harrist érte
Negritis
Szerintem csak kontender csapatok kerülhetnek szóba. A Cardinalsnak pick kell Rosenért.

Egyébként ti mit látnátok reális csereértéknek Harrisért? Nagyon nyomják most, hogy több sb-esélyes is cserélne érte. Én második körnél nem adnám alább, de én elfogult vagyok.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
Rosen már nem követi a közösségi médiában a Cardinalst...percek lehetnek hatra a trade-ig. De szerintem a Dolphins meg a 2.kört is sokallja.
Klaci79
Denverbe menjen pls
Sixo
Esélytelen, tavaly kivettük volna ha tetszene Elwaynek.
Cruyffista
remélem nem, de félek hogy bedobjuk Harrist érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Rosen már nem követi a közösségi médiában a Cardinalst...percek lehetnek hatra a trade-ig. De szerintem a Dolphins meg a 2.kört is sokallja.
Klaci79
Denverbe menjen pls
Sixo
Esélytelen, tavaly kivettük volna ha tetszene Elwaynek.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Rosen már nem követi a közösségi médiában a Cardinalst...percek lehetnek hatra a trade-ig. De szerintem a Dolphins meg a 2.kört is sokallja.
Klaci79
Denverbe menjen pls

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
Rosen már nem követi a közösségi médiában a Cardinalst...percek lehetnek hatra a trade-ig. De szerintem a Dolphins meg a 2.kört is sokallja.
Klaci79
remélem miharabb túlesünk rajta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Rosen már nem követi a közösségi médiában a Cardinalst...percek lehetnek hatra a trade-ig. De szerintem a Dolphins meg a 2.kört is sokallja.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 406 — The Mathematician
 twitter.com/Danny_Heifetz/status/1121573630733770753

na jo ezen kiegtem 😀 😀
Borbinho
azért remélem a 40 napos fejlődés nem tart ott is 40 évig 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Danny_Heifetz/status/1121573630733770753

na jo ezen kiegtem 😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Na majd Mi, ma odacsapunk az asztalra, az árva 62-vel. 😀😀
/ Vagy holnap 😀, kinek hogyan esik. 😀 /

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Nálatok ki nyerte az első napot?

Nálam (ha Sweat szíve tényleg rendben, és Haskins lesz olyan jó, mint mondják) a Redskins és a Bills.
iktriad
csak az első két napot együtt van értelme értékelni szerintem, de hogy a Giants és a Raiders sáfárkodhatott volna sokkal jobban is a három pickjével, az biztos

nem értem a Packers-t és a Falcons-t se, eddig nagyjából azok a csapatok a draft nyertesei, akik kicseréltek az első körből vagy behúzták Ed Olivert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Nálatok ki nyerte az első napot?

Nálam (ha Sweat szíve tényleg rendben, és Haskins lesz olyan jó, mint mondják) a Redskins és a Bills.
iktriad
Bills, Lions, Broncos, viszont ha Haskins beválik /nekem valamiért van egy olyan érzésem hogy nem fog/ és Sweat egészséges lesz akkor egyértelműen a 'skins a nap győztese
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Nálatok ki nyerte az első napot?

Nálam (ha Sweat szíve tényleg rendben, és Haskins lesz olyan jó, mint mondják) a Redskins és a Bills.
iktriad
Bills, Broncos, Redskins. De ha azt nézem, hogy ilyen kaliberű tehetség milyen gyakran érhető el harmadik helyen, akkor a Jets is.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nálatok ki nyerte az első napot?

Nálam (ha Sweat szíve tényleg rendben, és Haskins lesz olyan jó, mint mondják) a Redskins és a Bills.
iktriad
Szerintem
+: Redskins, Eagles, Chargers, Titans
-: Raiders messze a legbénább, Giants, Falcons, Ravens
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálatok ki nyerte az első napot?

Nálam (ha Sweat szíve tényleg rendben, és Haskins lesz olyan jó, mint mondják) a Redskins és a Bills.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
2. napos "közvetítés" is lesz?
Negritis
Követés biztos meg stream. De a Sport tv nem adja. Az FK nem tudom.
dande
a sport tv tudom h nem adja
fk-sra gondoltam
Negritis
se sport tv se FK és sajnos baggio pár napja írta valamelyik topicba hogy idén bowl.hu sem közvetít, szóval marad az nfl network