NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

NFL Draft 2020

5 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 933
a Rams-es bejelentkezésnél a Chargers felirat villant fel 😀
r.baggio
Örülök, hogy nem hallucináltam
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
na elkezdett minden csapat boardról bpa-zni, jöhet Bryce Hall )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Easonéknál jó kis pipik ültek a kanapén 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
a Rams-es bejelentkezésnél a Chargers felirat villant fel 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Amúgy kik draftjai tetszenek eddig a legjobban?

Szerintem a Dallas, Baltimore, Cleveland, Carolina, Arizona eddig elég fullos. Biztos hagytam még ki csapatokat, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
tenorx
Buccaneers

choose life
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
És még van egy pickünk

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Vonster Denver Broncos 994
Őt vártam most, ez tetszik
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Lloyd Cushenberry-t akarom, vagy egy CB-t.
Cruyffista
Vagy mindkettőt 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ő még bent volt? Jéé. Elway, előző pick kijavítva. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
| SZÉÉÉP |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy kik draftjai tetszenek eddig a legjobban?

Szerintem a Dallas, Baltimore, Cleveland, Carolina, Arizona eddig elég fullos. Biztos hagytam még ki csapatokat, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
tenorx
lions denver

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy kik draftjai tetszenek eddig a legjobban?

Szerintem a Dallas, Baltimore, Cleveland, Carolina, Arizona eddig elég fullos. Biztos hagytam még ki csapatokat, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
tenorx
szerintem a Vikings sem rossz annyira

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
dallas eddig végig bpa
eaglesmcnabb
de needre is ment az osszes
Stez
persze égető volt a wr is első körben. lambet csak azért húzták, hogy ne ide jöjjön.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 344 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintem jönni fog a szokásos TE pick, anélkül nem létezhet Elway

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Edwards miért szar amúgy? értem hogy sikk Mayockot fikázni de esetleg indokoljátok meg. 2 WR kellett minimum, 3 már necces, de Bowden inkább gadget player.
d3Y
Nem szar, én beírtam TOP 100-ba is... csak úgy összességében kicsit sok az offense/gadget player, és ebbe megint bele fognak halni (h kevésbé a védő) - dehát Gruden/Mayock.
Szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
na csak OL-t húz most a Broncos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy kik draftjai tetszenek eddig a legjobban?

Szerintem a Dallas, Baltimore, Cleveland, Carolina, Arizona eddig elég fullos. Biztos hagytam még ki csapatokat, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Edwards miért szar amúgy? értem hogy sikk Mayockot fikázni de esetleg indokoljátok meg. 2 WR kellett minimum, 3 már necces, de Bowden inkább gadget player.
d3Y
a ket pick kozul szerintem Edwards a jo, Bowdent nem huztam volna biztosan, foleg, hogy tele van lyukakkal meg a Raiders

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bazzeg minden denver pick előtt reklám van?😀
roberto23
Üdv a klubban. 😊
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 834 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Edwards miért szar amúgy? értem hogy sikk Mayockot fikázni de esetleg indokoljátok meg. 2 WR kellett minimum, 3 már necces, de Bowden inkább gadget player.
d3Y
nem szar, csak sérült volt, azért csúszott eddig


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 071 — #officialBoliever
Bazzeg minden denver pick előtt reklám van?😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
dallas eddig végig bpa
eaglesmcnabb
A d4raftot ők nyerik de majd a pályán 😛 bár tartok tőle előbb utónn lesz összefüggés a kettő között nem a mi javunkra 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 392 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
dallas eddig végig bpa
eaglesmcnabb
Jerry mondta, hogy a scoutok hagyják békén a draft alatt. 😊
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Edwards miért szar amúgy? értem hogy sikk Mayockot fikázni de esetleg indokoljátok meg. 2 WR kellett minimum, 3 már necces, de Bowden inkább gadget player.

choose life
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
a Dallasnál nyilvánvaló, hogy tényleg JJ bök rá egyedül a játékosokra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal