Papírforma-eredmény a hétfő esti rangadón

Írta: vassadi — 2013. szeptember 24., 13:08

A Broncos 37-21 arányban múlta felül a Raiderst.

A mérkőzés még annál is simább volt, mint amit a végeredmény tükröz; a Denver a harmadik negyedben már 30-7-re is vezetett, az Oakland pedig 1 perccel a lefújás előtt szerezte harmadik TD-jét. Peyton Manning ismét oktatófilmbe illő produkciót adott elő, a négyszeres alapszakasz MVP irányító 32/37, 374 yard, 3 touchdownos mutatóval zárta a találkozót. A túloldalon Darren McFadden is remek passer ratinget ért el - nem elírás, a Raiders futója egy trükkös játék során 16 yardos TD passzal találta meg Marcel Reece-t. Más kérdés, hogy a denveri védelem teljesen kikapcsolta ellenfele futójátékát, McFadden például 12 próbálkozásból 9 yardig jutott. A vendégek irányítója, Terrelle Pryor a második negyedben 73 yardos TD passzt osztott ki Denarius Moore-nak, ezt azonban leginkább a hazai védők súlyos hibái tették lehetővé. A Broncos továbbra is veretlen, míg a Raiders ismét negatív mérleggel (1-2) áll.