Kenji
- Lakhely
- Nyíregyháza
- Utoljára láttuk
- 7 napja
- Regisztrált
- több mint 8 éve
- Fórum hozzászólások
- 611
Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
5 hónapja
Azért kicsit sajnálom Ryan-t szerintem egy jó irányító, kár hogy ilyen lejtmenet a karrierje vége :/Ryant kiveheted a Falconsból, de a Falconst nem veheted ki Ryanből. Bármennyire is szomorú ezt leírni...
Midnight
6 hónapja
Olyan nincs hogy mindkét csapat veszít? Mindenki jobban járna....
6 hónapja
Remélem a szezon második felében leültetik Mariotát. Ezt a botrányt biztos tudja hozni Ridder is. Nincs magasan a léc.
több mint 1 éve
Stream esetleg valakinek van?reddit.nflbite.com/game/nfl-draft-2022-live-stream/
Bazzani
több mint 1 éve
Azt magyarazza meg nekem vki ezt hogy nem lattak a birauk?Mattynek túl laza és hosszú a nyaka, ezért folyamat billeg a feje. Nehéz észrevenni rajta a facemask-et.
gabokocka
több mint 1 éve
Artúró jön egy-egy valamivel mattynek meg cordának, kihúzták a szarból.HC jöhet-mehet, de a Falconst nem veheted ki a Falconsból.
Ettől függetlenül vállalhatatlan amit a 4. negyedben művelt. Hihetetlen, hogy ugyanolyan balfasz mint a druszája meg quinn is volt..
peach
több mint 1 éve
KORAI 😀És ennek is a hozadéka, hogytj green minden kurva meccsen a pályára kerül... 😪Kurva jó a srác, de minden második meccsen kiszáll valami miatt :/24 CB A.J. Terrell is being evaluated for a potential head injury and is questionable to return.
— Falcons Comm Dept. (@FalconsComm) October 24, 2021
empty taxi
peach
Közben már preventen vagyunk 😂
peach
több mint 1 éve
miért lett int az a labda amit Ridley elejtett?Nem ért földet miközben gurultak egymáson
Midnight
több mint 1 éve
Mókás ez a két csapat 😀
több mint 1 éve
?
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 1 éve
Artúró jön egy-egy valamivel mattynek meg cordának, kihúzták a szarból.HC jöhet-mehet, de a Falconst nem veheted ki a Falconsból.
Ettől függetlenül vállalhatatlan amit a 4. negyedben művelt. Hihetetlen, hogy ugyanolyan balfasz mint a druszája meg quinn is volt..
peach
több mint 4 éve
Egy régi dakota közmondás szerint:" Ha két éve még SB-t játszottál, idén meg top3-ban húzol, akkor valamit kegyetlenül elb*sztál."A top3 pick vetekedne a 3-28alA top3 pick legalább hoz valami pozitívat is..
peach
Creepy
több mint 4 éve
Basszák már ki ezt az alkoholista hozzánemértő faszt.Melyiket?
Köszönöm.
Kenny
több mint 6 éve
Akkor pontosan tudod, hogy ezek a dolgok nem így működnek, hogy valaki jobban akarja. Nem húzható rá ez mindenre. Van, hogy felkelsz, kimész a meccsre (legyen az bármilyen sport), és akkor sem fog menni, ha megfeszülsz. Nem az ellenfél akarta jobban, nem a te akaratodban volt a hiba, a sport egyszerűen ilyen. Van fent, és lent. Ez változhat meccs közben is. A Pats elkapta a fumble-nél a momentumot (ami sztem Freeman nyakába varrható...), és onnantól mindig megcsinálták a következő lépést. De attól, hogy én nagyon akarok valamit, attól az még nem lesz úgy. A szerencsére meg hozhatunk fogalmakat az enciklopédiából, de a sportban lévő "szerencse" (ebben a megfogalmazásban én sem hiszek benne) nem írható körül 1-2 korrektül megfogalmazott mondattal.Persze.Sportoltál valaha valamit?Kellett hozzá egy Pats:Elárulod, hogy miként definiálod a szerencse fogalmát?
...
-Elképesztő szerencse.
nagymarceee
A profi sportban az én definícióm szerint nem tényező a szerencse, ezért érdekelne.
Én ilyeneket találtam:
Szerencse
Szerencsés az az ember, akinek a sorsát valamilyen véletlen körülmény vagy ezek láncolata jóra fordítja, vagy sorsának alakulására kedvező hatással van. A szerencse, noha mindannyian vágyunk rá, akaratunktól függetlenül alakítja sorsunkat, többnyire váratlanul vagy véletlenül jön.
Hát ez nem passzol a tegnapi meccshez, a történések nem voltak függetlenül az akaratoktól, nem váratlanul vagy véletlenül jött.
A Webster szótár szerint, a szerencse: „egy értelmetlen, kiszámíthatatlan, irányíthatatlan erő, ami az események kedvező vagy kedvezőtlen folyását formálja egy egyén, egy csoport, vagy egy ügy esetében”
Ezt se érzem relevánsnak a tegnap történtekhez, nem láttam a két csapaton kívül más erőt. (Nem volt tornádó, se isteni beavatkozás, se szemmelvérés, stb.)
De ha itt olvasok bármit is: hu.wikipedia.org/wiki/Szerencse ,hát ezek közül se érzem egyiket se relevánsnak.
Akkor?
Milyen szerencséről beszélsz?
Sobri Jóska
Kenji
Akkor se hittem a szerencsében a sport vonatkozásában. Ahogy a pechben sem.
Sobri Jóska
több mint 6 éve
Pedig ez van. SB-on ki lehet kapni, de így nem. Ennek lesz valamilyen utóélete. Talán annyi a szerencsénk, hogy sok a fiatal játékos, és nem leblokkolni fognak egy ekkora pofontól, hanem pont ösztönzőleg hat majd. De ez majd Quinn munkája lesz az offseasonben. Mindenesetre egy ekkora felsülés után ritkán szoktak pozitív irányba elcsúszni a dolgok. Hajnalban úgy voltam vele, hogy nem nézek többet meccset, annyira csalódott voltam, de aztán rájöttem, hogy úgysem bírnám ki. Meg aztán vagyok olyan mazochista, hogy minden körülmények között is szeressem ezt a csapatot.
több mint 4 éve
Engedjük már el ezt a tankolást. Nem attól leszünk SB contender csapat, hogy húzunk egyet a top5ben. Az én felhasználói élményemet pl nagyban javította idén, hogy a csapat nem feküdt le mindenkinek, aki szembejött, miután ment a levesbe a szezon.
több mint 4 éve
De gyenge a Bucs defense.És ez mind Mike Smith érdeme. Jobb őt a másik oldalon látni. 😀
ulpianus
több mint 6 éve
Azért az ilyen dolgokat le lehetne zárni egyszerűbben is. Ha "illegal use of hands", akkor a zebra dobja be a zászlót, és kész, le van zárva a történet. De az, hogy elengedi, megvárja mi lesz a playből, és a DPI-t emiatt leszarja, az nincs jól.például ez sem DPIahogy Illegal hands to the face se
shawnka
cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/pyq8.mp4?token=1477929715_a0bbea4717ecce4b0c8ae41f300ff8e3dd6906fa
braxa88
több mint 4 éve
Azért annyira ne szálljunk már el, hogy Boshert bottom punternek tartjuk, A teljes special team az középszer posványában fetrengett idén. Nagy faszságokat nem csináltak (1-2 kivétel persze volt), de ez volt minden pozitívum.Bosher szerintem is egyértelműen bottom punter. Azért mondjuk jó hogy tud kirúgást rúgni, kevés csapatnál van szükség arra, hogy a punter oldja meg. Nekem sem rémlik, hogy valaha az ellenfél az egyyardról jött volna, mert olyan csodás puntot láttunk volna.. pedig nézem egy ideje.Most őszintén, mi a meglepő armstrongban? Jó fej az öreg, régi bútor darab, de évek óta semmi extra. Bosher szép lassan bottom punter lett, kurva jó spec team munkára nem emlekszém, ellenben minden évben valami brainfart volt. Egy stabil közepest hozott az öreg, lehet megtudjuk milyen az amikor kikaparod a szemed idegességedben miattuk, de az is lehet, hogy hesteri idők féle visszahordásoknak fogunk tapsolni.A 10 éve alatt kaptunk összesen 2 ST TD-t (az utolsót 2010-ben), ez azért több, mint impresszív.
peach
Bosher mint bottom punter bőven túlzás, 60 puntra a 3 touchback elég jó arány (viszonyításképpen az igen jó punternek számító Sam Koch szintén 60-at puntolt az alapszakaszban, amiből 7 TB lett), a 40.1-es nettó átlag az ligaátlag szal a hangtime-mal sincs gond, a 45.5-es rúgás átlag pedig a 10. legjobb lett az alapszakaszban, nem mellesleg a 8. legszarabb átlaggal hordanak vissza a puntjai után szal a punt cover csapat is szokásosan igen jó.
Ha vmiért lehet basztatni Boshert azok a kickoffjai, abban tényleg bottom10, de Bryant ugye sz@r KO-ban, így neki kell rúgni.
empty taxi
Arról nem is beszélve, hogy nála nincs benne a fake punt, még gondolni sem kell rá az ellenfélnek.
Oké, azért nem kell bántani, mert kickoff rúgónak és holdernek teljesen jó, dehát istenem...
nnnorbert