GOSB6
Van valami amit nem tudsz róla? Vagy csak a címlap hiányzik?
Matthew99
Szerintem mindent tudok, csak furcsa, hogy ott vannak a cikkek a SB előtt, szinte napi szinten, majd lemegy a SB és konkrétan "0" a visszajelzés, vagy eírás róla...

Hát most nem akarok nagyon off lenni, de minden évben felvetődik, hogy az ország első számú amerikaifutball-oldalán konkrétan egy karakter nincs a Super Bowlról, gondolom a fiatal kolléga egy összefoglalóra lett volna kíváncsi. Ezért mondtam, hogy itt a meccsekről nem szokott írás lenni, csak beharangozók vannak

"
Azt nézem, hogy 3rd down efficiency nálunk 7/14 + 1/1 a 4th down, ezzel szemben a ligaelső Falcons O a meccs alatt 1/8-at produkált, ami nagyon gyenge eredmény és nagy teljesítmény a Pats D-től. A meccs alatt folyamatosan arról volt szó, hogy a Falcons D mennyire felnőtt a feladathoz és előzetesen a leggyengébbnek tartott egységként partiban volt a Pats O-el. Ehhez képest a fenti, nem túl sikeres 3rd down védekezést mutató faktoron túl a Pats O 570 yardot teljesített, ami szintén nem túl hízelgő a Falcons D-re nézve, az ellenük elért 1st down-ok száma szintén NFL rekord. Alford, Garrett nagyon nagyot játszottak (nem lesznek szabadügynökök 😊 ? ), de a teljes Falcons D teljesítménye végül is nem lett jobb a vártnál, sőt. A futás elleni védekezésük volt eleinte sikeres ami főleg Blount játéka erőltetésének volt köszönhető. White, Lewis már 4,8 és 4,5 átlaggal futott, nem beszélve a Fürgelábú Tomról és 15 yardos átlagáról 😊 (Amúgy nem tudom, hogy sérülés miatt vagy más okból, de a Blount nagyon szerényen szerepelt a playoffban.)

Amit néztem még, hogy a második negyed első harmada végéig a Falcons elért 85 yardot futásban, a meccsen akkor az járt a fejemben, hogy ha ez így folyik tovább - és valljuk meg, szomorú volt látni, ahogy a "széles folyosókon" cikázott a Falcons két futója - akkor 200 yard körül futhatnak a meccs végére. Ehhez képest 104 yarddal fejezték be - pont annyival mint mi - azaz a két tényleg remek futójuk összesen 19 yardot tudott összehozni két és fél negyed alatt. Le a kalappal Belichick és Patricia előtt, hogy képesek voltak a helyzethez alkalmazkodni, lezárni a folyosókat és olyan adjusmentet csinálni, amivel kivették a futást az Atlanta O eszköztárából.

Meggyőződésem, hogy a Falcons kapitális hibái helyett a folyamatos változtatás és egy átfogó, briliáns félidei elemzés és módosítás eredménye elsősorban a siker mind O, mind D oldalon. Brady 466 passzolt yardja, a 37 1st down nagy része a második félidőben született. Való igaz, hogy ha a negyedik negyedben 4 percnél tessék-lássék futnak hármat, aztán berúgják 20-25 yardról és átadják a támadás jogát két és fél perc hátralévő idővel, 11 pont hátránnyal, hát az lett volna a lehetetlen küldetés (bár erre is azt mondta mindenki...) De ettől még mind O, mind D oldalon magasan felülmúlta a csapat az Atlantát a második félidőben, az utolsó másfél negyedben és a hosszabbításban. Az Atlanta O idén 34 pont körül csinált pontot átlagosan, ehhez képest a Pats 21 ponton tartotta.

A Falconsnak a második félidőben 6 labdabirtoklása volt, a másodikból 8 játékkal 4:14 alatt TD-t ért el. A többi 5:

3 play - 4 yard - 1:53 birtokolás - punt
3 play - -15 (!) yard - 2:15 birtokolás - punt
3 play - -2 yard - 1:20 birtokolás és fumble,
6 play - 45 yard - 2:26 birtokolás - punt
4 play - 16 yard - 0:54 birtokolás - punt

Ez nem valami fényes, illetve a Pats D sikerességét igazolja. Sokkal nagyobb bajok voltak összességében a Sólymoknál, mint az a három rossz hívás. Nem tudom, mennyire volt benne, hogy láthatóan garbage time-ként kezelték a 4. TD után a meccset, mennyire volt benne, hogy közel 70 percig nem volt pályán az offense-ük (a szünetet is beleszámítva) és hogy hideg kézzel játszottak.

Kíváncsi vagyok, hogy abban, hogy abban a döntésben, hogy 25 a yardos vonalról passzoljanak, hogy TD-t csináljanak, hogy teljesen a földre vigyék, "kifektessék " a Patset, Belichicket, mennyire volt benne Quinn részéről a 2014-es SB. Vagy ez nem faktor?
"

GOSB5
Köszi Burkus!

Nagyon korrekt, józan összefoglaló!

Ezért értek Sobrival egyet a szerencséről.

Lényegében nem szerencsén alapszik a siker, vagy kudarc. Ha van, az leginkább a nem látható munkán alapszik a sportban.

(Ha valaki nagy hátrányból nyer a sportban, az általában valamilyen gyökeres változtatásnak köszönhető+annak, hogy a másik arra már nincs felkészülve - itt is ez történt.)

Üdv!

GOSB6

GOSB5
Itt vagyok!!
GOSB6!!!!

GOSB5
"Azért halkan megjegyzem, hogy Hová tűnt NO HOPE!!!???...."

GOSB5
Akkor csata lesz.

GOSB5
OFF:

Üdv!

Tőlünk kik mennek a SPORT TV-be?

A FALCONS-nál szervezik a saját embereiket!

Üdv:

GOSB5!

GOSB5
Durva.

GOSB5

Ritkán írok, de most már hetek óta tömeges depresszió látszik közöttünk.

Én azt gondolom mindenkinek igaza van. Minden leírtaggodalom jogos, a kritika jogos.

De

Mi lesz, ha ilyen gyalázatos D-vel és helyenként teljesen impotens O-val, sérültekkel megnyerjük a SB-t? Ugyanilyen szar meccsen.