GridIron

1 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ezzel játszik még valaki?
több mint 12 éve
Ron 18
Üdvözletem!
Nemrégiben én is elkezdtem ezt a játékot. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy nézegetem a játékosaim értékeit, de nekem az adott számok semmit sem mondanak. Meg tudnátok mondani, hogy az egyes posztoknál, mely tulajdonságokra kell figyelnem? Előre is köszönöm!! Ill. egy olyan kérdésem is lenne, hogy azt értem, h 20 a legmagasabb érték, de mettől számít egy játékos már kevésbé kutyaütőnek? Pl. milyennek kellene lennie egy jobb OT-nek, vagy LB-nek?
Nagyon köszi a válaszokat
több mint 12 éve
stitch90 256
70-0 elfogadtam 😀😀

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
42-0 😊 stitch kihívtalak elvileg 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
stitch90 256
10-0-ra megy 7 perccel a vége előtt egy német csapat...32e ember a meccsünkön...végre láttam egy mezőnygólt, 27 yardról 😮

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Laki csak visszakaptad 😀 Pénzben maradtam mínuszban,szóval legközelebb a játékosaidtól is kérek jegypénzt 😀😀
zemanla, nekünk most Lakival pont így dőlt el a megintcsak nem túl izgalmas meccsünk 😛stitch90
😊 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
stitch90 256
Laki csak visszakaptad 😀 Pénzben maradtam mínuszban,szóval legközelebb a játékosaidtól is kérek jegypénzt 😀😀
zemanla, nekünk most Lakival pont így dőlt el a megintcsak nem túl izgalmas meccsünk 😛

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Hosszabbításos meccsen kaptam ki..... :mad:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
pi..ba stitch, a 6 pontoddal 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
stitch90 256
remélem a barátságos meccsünkön nem lesz probléma a biztonságiaknak, ennyi embert igazgatni 😀 és remélem helyrehozod a meccsel a bankszámlánkat 😀

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
34 háh 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
stitch90 256
hány td-d van a ligában? 😀 nekem 33 többiek omg 😀

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Last game: 98-0 😂


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
stitch90 256

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
140 szerzett pont/ 3 meccs kicsit para 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Szerintetek megéri a szurkolói bolt, meg a többi? :rolleyes:stitch90
Sztem először stadion bővítés. A bolt nem hoz annyit, amíg nincs férőhely....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
stitch90 256
Szerintetek megéri a szurkolói bolt, meg a többi? :rolleyes:

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
63 ezret költök jelenleg a fizetésekre. A botokat így is verem, ráadásul a csoport egyik humán csapatét is sikerült legyőzni, így egyelőre veretlen vagyok a bajnokságban. Így a szponzori bevételekkel már simán nullszaldós a mérlegem, bár inkább pozitívba hajlik, ezáltal a jegybevétel hétről-hétre tiszta haszon.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
Egyébként ti hogy vagytok a fizetéssel? mennyit fizettek hetente összesen?
én olyan 100 körül csak azért kérdezem 😊Laki
100 körül, én is. Egyelőre nem kéne új, magas fizetésű játékost vásárolni. Építkezni kell a bevétel miatt. És a bot csapatokat verni. Én 1. vagyok a csoportban, de ez még nem mérvadó... 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
stitch90 256
3 winnel első helyen állok, most rendest gyűrtam e 63-0-ra 😊

Bérek $-427,442
Jegyek $ 50,768
Átigazolások (bevétel) $ 0
Átigazolások (kiadás) $-46,500
Szponzorok $ 253,515
Építkezések (bevétel) $ 0
Építkezések (kiadás) $ 0
Karbantartás $-8,400
Eredmények $ 142,000
Egyéb (bevétel) $ 0
Egyéb (kiadás) $ 0
Összes $-36,059

zuhanórepülésbe kezdtem pénzügyekben 😀

Vamos Gringos!
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Egyébként ti hogy vagytok a fizetéssel? mennyit fizettek hetente összesen?
én olyan 100 körül csak azért kérdezem 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Végül kiderült, hogy 49-0 ra nyertem 😊
most 3.dik vagyok, a ligában aki az első attól kikaptam, a 2. meg egy BOT.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ez mi? 😮
Trench Lions BS 0-0 University of LT
Esztergom Boulders 0-0 Kapfenberg Chargers
cosenza wolves 0-0 Uster Boas
Kalandozó Magyarok 0-0 Budapest Hearts
Dortmund Diamonds 0-0 Bubblecups


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Jerrell Pursley: CB University of LT $ 2,000 Kellett egy fiatal CB akiből tudok nevelni egy zsír CB-t magas tehetség, kis fizetés: perfekt

Theodore Madison: OL University of LT $ 2,000 muszály volt vennem 2 OL-tmert nagyon szar a falm főleg h eladtam kb. mindenkit a magas fizetések miatt.

Bradley Kavanagh: OL University of LT $ 2,000 same

Mariano Simoes: RB University of LT $ 3,000 A mostani 10/10 es RB mögé egy fiatal gyors és erős futó. jó vétel sztem.

Marcelo Correia: LB University of LT $ 8,000 Lesérült az egyik LB-m és egyébként is jó playa olcsón kis fizetés.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."