Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Elcowboyskodjuk?
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hopp a románok ki is estek a lengyelek ellen.Bruce
Jó meccs volt, a lengyelek a végére nagyon összeálltak pedig az egész meccsen 3-5 gólos hátrányban voltak.

több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hopp a románok ki is estek a lengyelek ellen.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Hagyjuk már ezt a "románok elleni vereség" szarságot. Románia ugyanolyan, mint bármelyik másik csapat. Nekik ez volt a VB döntő, felpörögtek a 2. félidőre, ezt a meccset nagyon akarták. Elszartuk a 2. félidő végét, van ilyen. A németek jók, de szerintem nem verhetetlenek.Gyurma Pappa
persze. de a mieink sem...
mindegy, nyolcban ott vannak, az igazi tét majd csak a kieséses szakasztól következik.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Hagyjuk már ezt a "románok elleni vereség" szarságot. Románia ugyanolyan, mint bármelyik másik csapat. Nekik ez volt a VB döntő, felpörögtek a 2. félidőre, ezt a meccset nagyon akarták. Elszartuk a 2. félidő végét, van ilyen. A németek jók, de szerintem nem verhetetlenek.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Egyébként szerintem lehet jobb ha 3.ok vagyunk. Ha tényleg 4 a cél akkor azt a Spanyol majd - B csoport 1. helye ellen könyebb lehet kivívni, mint a Montenegro/Francia duó elleni negyeddöntőben ahol szerintem esélyünk nincs.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez a Hajdú nyilatkozat annyira szerethető...
Ki kellett egyszer kapnunk... Meg hogy nem mert belenyúlni bizott benne hogy a pályán lévők megoldják...
Atyaég rosszabb mint a Sándor.Toca
Biztos én gondolom rosszul, de nem egyszerűbb a közvetlen riválist megverni és a (későbbi) csoportelsőtől kikapni, mint ez, hogy kikaptunk a közvetlen riválistól és a (későbbi) csoportelsőt kellene megvernünk?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Bekapcsoltam a meccs végét, hát siralom Zácsikon kívül mindenki szarik rá.
De ami a studíióban megy hát atya világ. Ez nem szakértőség, hanem statisztikák felolvasása...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Ez a Hajdú nyilatkozat annyira szerethető...
Ki kellett egyszer kapnunk... Meg hogy nem mert belenyúlni bizott benne hogy a pályán lévők megoldják...
Atyaég rosszabb mint a Sándor.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mivel nőkről van szó, így kiszámíthatatlanok teljesen, pláne kéziben ezt ismerjük a korábbi évekből, a 2. félidő borzasztó volt, főleg a súlytalan támadójáték miatt. Hajdú is rosszkor kért időt, rosszul cserélt pedig lehetett volna kihez nyúlni, mert Tomorinak és Bognár-Bódinak láthatóan nem ment, pedig az első félidő alapján és sztem összességében jobb csapat vagyunk a románoknál.
Ettől még a németek ellen mindenképp jó lenne nyerni, ha már ennyi magyar szurkoló kiment hétköznap buzdítani őket.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Nem érdekel, hogy hányadikak leszünk a végén, de a románok elleni vereséget még egy érem esetén sem fogom megbocsátani!
Egy ideig nem nézek női kézi meccset, az biztos. (Mondjuk a "soha többet"-et is megfogadtam már kb 6-szor..)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
nem láttam sokat a meccsből, csak annyi jött le, hogy emberhátrányban állandóan sikerült tiszta lövőhelyzetbe kerülnie a románoknak a hatoson, a támadás meg annyiból állt, hogy majd Görbe megoldja.

furcsa volt látni, hogy Zácsik és Tomori egy csapatban játszik, tehát egymás izzadságát szagolják tíz hónapon át, de egy pontos passzt nem tud adni Zácsik Tomori kezébe. ebből kétszer lett labdaeladás, egyszer meg majdnem. ja, a java emberelőnyben. továbbá rosszkor néztem meccset, mert a húzóembernek kikiáltott Tomori ezen 15 perc alatt 0, azaz nulla kapura lövéssel próbálkozott. nem nézek sűrűn kői kézit, ennyire hazavágta volna a tavalyi lemészárlása?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ha meg a kova,szamo,triscsuk,vincze stb.. emberek a német meccs miatt nem voltak nost terhelve, és ott vmeik meccsnyerő ember lesz visszaszìvom...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Én sem szeretem hajdut, de eredményei mégiscsak vannak... am nemtom miért nem próbált belenyulni a meccsbe, fasznak van 16os keret ha csak 10 embert játszat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én hülye megnéztem a 2. félidőt. Nem nézek női kézit egy ideig. Ennyire lassított felvétel támadást komolyan mondom magyar focimeccsen nem látok.

Nem a bírókon múlt, de ezt a 2 fekete csókát hogy rakták ide? Olyan orbitális hülyeségeket fújtak, hogy ihaj.NB2
én a második félidőt nem láttam de az első alapján szavunk nem lehet rájuk. Ott el kellett volna még dönteni a meccset, a bírók minden esélyt megadtak de eltököltük rendesen.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Vajon Hajdú vagy Mátéfi Eszter az inkompetensebb szövetségi kapitány?Schleck
Utcahosszal Hajdú szerintem, ő évtizedek óta ragozza ezt a sz*rt, amit előad.

Mondjuk ha a 3 belső poszton kívül lenne még 1 darab kiemelkedő játékosunk kapusm szélső vagy beállós posztra, az lehet, hogy nem ártana, mert hiába tudunk két elit sort kipakolni átlövők + irányító triót tekintve, ezt levédekezni nem egy agysebészet, mert máshonnan semmilyen veszélyt nem jelentünk.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Én hülye megnéztem a 2. félidőt. Nem nézek női kézit egy ideig. Ennyire lassított felvétel támadást komolyan mondom magyar focimeccsen nem látok.

Nem a bírókon múlt, de ezt a 2 fekete csókát hogy rakták ide? Olyan orbitális hülyeségeket fújtak, hogy ihaj.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vajon Hajdú vagy Mátéfi Eszter az inkompetensebb szövetségi kapitány?

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Hajdu csúnyán végigszurkolta ezt a meccset.... :/peach
Hajdú a magyar kézilabda Mészöly Kálmánja...

Ennyire koncepciótlan, fogalmatlan támadójátékot nem tudom, mikor láttam utoljára magyar csapattól, nem volt elég a felkészülés 5 épkézláb figura begyakorlására?

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Azt hittem, hogy csak a "szerethető" tudja meggyalázni a nemzeti mezt😕
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Amikor utoljára láttam kézilabda meccset (elég régen), akkor is ugyanez volt. Vezetünk hárommal és a végén mégis 3-4 góllal bukunk. Most én nézek rossz meccseket, vagy mi sem változott ezen a téren?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hajdu csúnyán végigszurkolta ezt a meccset.... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Na azért ez egy másik sport mint az eddigi 3 meccs, nagyon jól öszzeált a védekezésünk szerencsére



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
ez a francia-montenegro egy mészárszék volt. remélem Bulatovics nem sérült komolyan a végénpetey
Hát, ha ma nyerünk akkor majdnem biztos vagyok benne, hogy ezen válogatottak valamelyike fog kiverni minket a negyeddöntőben.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
ez a francia-montenegro egy mészárszék volt. remélem Bulatovics nem sérült komolyan a végén