Kézilabda
18 feliratkozó
16 napja
Hat en nem szomorkodom annyiraVamossal Albekkel magyarabb ez a Metz mint a Gyor
Jovore meg elhozzak a legnagyobb klasszist onnantol mar nincs mese ugy se
16 napja
Mondjuk igy is tartom, hogy amit Gyorben csinalnak a noknel kezi cimszo alatt, az nem kis szo. De azert szarjon sunt a Gyor, mert amugy az elso felido vegen az utolso ket perccel, meg a masodik felidoben az elso tiz percben konkretan elbukta a meccset, aminek az elso 28 perceben siman dominalt.nem a Győr érdemeit csökkentem, de azért női csapatsportban mindig sokkal könnyebb villantani
Stez
itt is van kb 4-5 csapat, a ffiaknál meg van 10-12 akik tényleg számítanak és BL győzelemre esélyesek
ugyanez van pl női kosárlabdában is
16 napja
Vámos Petrának azért örülök
Poloska vagyok.
16 napja
Boukti olyan szinten dominans, hogy jovore tuti az ETO nyeri. (Persze ha nincs serules)

16 napja
De en az elso felidorol beszeltem. 😊Hàt mert senki semmit nem vállalt.A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.Mondjuk De Paulan kvazi majdnem a teljes final four elment. Tegnap is rengeteget hibazott, es ma meg nagyon jol kezdett, de az elso felido utolso perceiben pont o volt, aki foloslegesen vallalt rossz helyzetekbol, meg szort el jo par labdat, amikbol visszajott, majd forditott a Metz.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
Willie Parker
Stez
Housheer a második félidőben 1/3, Jorgensen 0/5, és eladtak 10 labdát ketten.
Willie Parker
16 napja
Hàt mert senki semmit nem vállalt.A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.Mondjuk De Paulan kvazi majdnem a teljes final four elment. Tegnap is rengeteget hibazott, es ma meg nagyon jol kezdett, de az elso felido utolso perceiben pont o volt, aki foloslegesen vallalt rossz helyzetekbol, meg szort el jo par labdat, amikbol visszajott, majd forditott a Metz.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
Willie Parker
Stez
Housheer a második félidőben 1/3, Jorgensen 0/5, és eladtak 10 labdát ketten.
16 napja
A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.Mondjuk De Paulan kvazi majdnem a teljes final four elment. Tegnap is rengeteget hibazott, es ma meg nagyon jol kezdett, de az elso felido utolso perceiben pont o volt, aki foloslegesen vallalt rossz helyzetekbol, meg szort el jo par labdat, amikbol visszajott, majd forditott a Metz.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
Willie Parker
16 napja
A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
16 napja
Majdnem elrontottak megint. Elso a Domeban mikor az nyer akinek szurkoltam. Remelem marad meg 5 evig az FF.

16 napja
Mondjuk igy is tartom, hogy amit Gyorben csinalnak a noknel kezi cimszo alatt, az nem kis szo. De azert szarjon sunt a Gyor, mert amugy az elso felido vegen az utolso ket perccel, meg a masodik felidoben az elso tiz percben konkretan elbukta a meccset, aminek az elso 28 perceben siman dominalt.
16 napja
Akkor hiába minden próbálkozás nem jött be 😀
16 napja
Hat ez... nem semmi! 😀7-eseket már bedobott 😀Legalább Albek blt nyer 🙂Amig nem lat palyat, addig van eselye a Metznek. Ha meg jatszik, a Gyornek. 😀
dande2
Stez
dande2
16 napja
Micsoda Jinx hullám (!!!)
16 napja
7-eseket már bedobott 😀Legalább Albek blt nyer 🙂Amig nem lat palyat, addig van eselye a Metznek. Ha meg jatszik, a Gyornek. 😀
dande2
Stez
16 napja
Ennek reszeltek.... GG Metz
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
16 napja
Legalább Albek blt nyer 🙂Amig nem lat palyat, addig van eselye a Metznek. Ha meg jatszik, a Gyornek. 😀
dande2
16 napja
Ebből nem fog sajna visszajönni a Győr.
16 napja
Legalább Albek blt nyer 🙂
16 napja
Azt hittem a hszek alapján győri gâla van, erre a félidőben vezet a Metz.28 percig dominalt a Gyor, erre a felido veget elkurta, most meg mar minusz otre van.
Mindegy a végén kell vezetnie!
iktriad
16 napja
Èn csak ebbe a kèt meccsbe nèztem bele de valóban sok fantáziát nem láttam....csoda hogy itt tartanak.Ebből nem lesz triplaHát az idei ETO támadásban elég nyögvenyelős volt egész szezonban.
dande2
Elver, Jörgensen és a szélsők többsége betli, nincs normális beállós-irányító kapcsolat.
Willie Parker
16 napja
Ebből nem lesz triplaHát az idei ETO támadásban elég nyögvenyelős volt egész szezonban.
dande2
Elver, Jörgensen és a szélsők többsége betli, nincs normális beállós-irányító kapcsolat.
16 napja
Ebből nem lesz tripla
16 napja
Tegnap Housheer, ma DePaula maradt magára elől teljesen, de hàtul sem egy retesz az ETO.
16 napja
Egyre szrabb.... 😔
16 napja
Azt hittem a hszek alapján győri gâla van, erre a félidőben vezet a Metz.Mindegy a végén kell vezetnie!