Kézilabda
18 feliratkozó
1 hónapja
mókás ez a meccs

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Tovabb fogunk menni a szerbek ellen, de sajnos ez az amigy is ideggyenge valogatott Chemaval, es a ket top csapatunk nagyon sirni fog a kovetkezo evekben.
1 hónapja
kozben a veszprem elhasaltMa pedig csutortok van. Mindkettő elég kiszámítható. 😊
YoungZeeZee
1 hónapja
Hát azért a Berlin a világ legjobb csapata, bár a Barcelonát látva nem vagyok ebben annyira biztos. És simán benne volt a meccsben, hogy továbbjut a Veszprém, kicsin múlt, főleg a végén az a bírói döntés volt értelmetlen, de hát a bíró helyében ezt kellett tenni, mert baj lett volna belőle.
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
kozben a veszprem elhasalt
1 hónapja
Valojaban de, sajnos eleg sokon mult, csaloka az eredmeny. A felidoben hattal ment a Metz, aztan a masodik felidoben teljesen kiengedett, azert is tudott visszajonni a Fradi. De ahogy megint elkezdett jatszani a Metz, egybol megint siman volt harom kozte.Hat ez az FTC eddig baromi gyenge. Ebbol igy nem lesz final four.egész évi forma alapján nem is volt várható
Stez
és amúgy még így sem sokon múlt
NB2
Nagyon gyenge volt a Fradi, ugy konkretan mindenben.
1 hónapja
Hat ez az FTC eddig baromi gyenge. Ebbol igy nem lesz final four.egész évi forma alapján nem is volt várható
Stez
és amúgy még így sem sokon múlt
1 hónapja
Hat ez az FTC eddig baromi gyenge. Ebbol igy nem lesz final four.
2 hónapja
Mikler maradBodó megy
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Historic top 8 in European club handball
— Rasmus Boysen (@RasmusBoysen92) April 9, 2026
For the first time ever - since the European Cup was founded in 1956 - the same 8 teams make up the top 8 in Europe in back-to-back seasons:
•Magdeburg
•Barca
•Aalborg
•Berlin
•Szeged
•Nantes
•Sporting
•Veszprém
Not exactly a… pic.twitter.com/sAMOjnXlxt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
De nagyot játszott a Szeged. Kalap le
JC6 (Mr. Miele)
Szèp volt a vègemúlt héten meg most is az utolsó 5 perc "döntött"
dande2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
De nagyot játszott a Szeged. Kalap le
2 hónapja
Szèp volt a vège
2 hónapja
jöhet a magdeburg
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
49. perccsodálkozol? egy darab Ligetvári van a keretben mint magyar. még ha a szpíkernek sikerülne is feltüzelnie a közönséget, a csapat 95 szátaléka akkor sem érti, mit kiabálnak.
Szpíker: GYERÜNK HAJRAAAAAA EPITTTTOOOK
Közönség: síri csend
🤣🤣🤣
JC6 (Mr. Miele)
3 hónapja
49. percSzpíker: GYERÜNK HAJRAAAAAA EPITTTTOOOK
Közönség: síri csend
🤣🤣🤣
3 hónapja
47. perc, háromgólos Aalborg vezetés.Közönség:
- Hol a csapatunk? Hol a csapatunk?
- Kurva gyenge, kurva gyenge
3 hónapja
Szégyen ez a Veszprém 🤣
3 hónapja
27 perc, 5 lott gol es 20 szazalekos hatekonysag. Siralmas.
3 hónapja
A noi valogatott ott folytatja Daniaban, ahol itthon abbahagyta. Vagyis nem, a minusz egyrol visszalepett minusz haromra kb. 😀
3 hónapja
Azért ez a három meccs alaposan beárazta a magyar kézilabdát - megint
3 hónapja
Veszprém is világi balfasz csapat
3 hónapja
Tenyleg nem tudom, mi kell ennek a Golovin fele bandanak, hogy ne jatsszon ugy, mint egy U16-os ferficsapat. Allandoan eladja a labdakat, hagyja ki a ziccereit, egy Eb-n, egy vb-n, olimpian, de mar egy szimpla eurokupa meccsen is. Azt hinned, hogy ahogy elnek meg egyre tobb komoly meccset es tornat, ugy lesznek nyugodtabbak es tapasztaltabbak a jatekosok, kevesbe remeg meg a kezuk, de nem, nalunk pontosan az ellenkezoje tortenik. Es allitolag ez a csapat jo. De igazabol nagyon nem az.Pontos leírás. Érthetetlen, hogy mit műveltek a csajok. Valóban: rengeteg szar passz, kihagyott ziccerek garmadája, ötlettelenség. Pedig a dánok egymás után kapták a 2 perceket.
Stez
3 hónapja
ennyi hibával amit a szeged produkál nem lehet meccset nyerni ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Tenyleg nem tudom, mi kell ennek a Golovin fele bandanak, hogy ne jatsszon ugy, mint egy U16-os ferficsapat. Allandoan eladja a labdakat, hagyja ki a ziccereit, egy Eb-n, egy vb-n, olimpian, de mar egy szimpla eurokupa meccsen is. Azt hinned, hogy ahogy elnek meg egyre tobb komoly meccset es tornat, ugy lesznek nyugodtabbak es tapasztaltabbak a jatekosok, kevesbe remeg meg a kezuk, de nem, nalunk pontosan az ellenkezoje tortenik. Es allitolag ez a csapat jo. De igazabol nagyon nem az.