Kézilabda
18 feliratkozó
9 napja
Teljesen ötlettlen tamadójátèk ha a szèlket meg megjátszuknott kihagyják.....
9 napja
Kösz, de nincs.Nincs valakinek streamje az ETO-meccshez?ha van VPN-ed akkor az EHF oldalán néha el lehet csípni ezeket csak át kell raknod maga muricába vagy ilyesmi
nagylaza, főpohárnok
Negritis, a vajda
9 napja
Nincs valakinek streamje az ETO-meccshez?ha van VPN-ed akkor az EHF oldalán néha el lehet csípni ezeket csak át kell raknod maga muricába vagy ilyesmi
nagylaza, főpohárnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
9 napja
El fogják szúrni.....
9 napja
Nincs valakinek streamje az ETO-meccshez?
9 napja
Huh de idegesito volt, a nezok nagy resze a 3.-7.pben ert be es felpercenkent allt fel mindenki mindehol. Vamos laban van egy kotes, serult?
Eddig 1 tamadast kapott :/

13 napja
Terjeng tobb sztori is. En olyat hallottam, hogy a jelenlegi vezetes amugy nem akarja kibaszni, mert nagy span, de allitokag azert megy a remenykedes, hogy hatha magatol lemond. Ennek lehet valoban penzugyi vonzata is, nem mindegy, magatol lep e le vagy kirugjak. Mindenesetre ugye az MKSZ annyira belterjes tarsasag, hogy meglepne, ha amugy nem azert halogatnak a dontest, mert ok nem akarjak kirugni veletlenul sem, aztan maximum ha meg a szovben jon valami teljes valtozas, akkor mar egy masik rezsim megteszi.szerintem inkább anyagi vonzata lehet, pláne az újabb időkben valszeg nagyon nem lesz m1 oda kell e még talicskázni párszáz millát chemanak. simán kinézem, hogy az volt egy bonusz, hogy kijut e a valágotott. nem az, hogy hogyan.Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
peach
De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
Stez
peach
13 napja
szerintem inkább anyagi vonzata lehet, pláne az újabb időkben valszeg nagyon nem lesz m1 oda kell e még talicskázni párszáz millát chemanak. simán kinézem, hogy az volt egy bonusz, hogy kijut e a valágotott. nem az, hogy hogyan.Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
peach
De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
Stez
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
13 napja
Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
peach
De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
13 napja
gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
13 napja
MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
28 napja
Fradi c kozep facebookAmugy ha mar kezi es utanpotlas, erdemes olvasgatni a botranyt, ami az elmult hetekben robbant ki a NEKA korul. Az egy eleg vastag szelete, hogy mik is vannak a hatterben, amik nem megfeleloen mukodnek.Nem talalom sehol
Stez
JC6 (Mr. Miele)
28 napja
Amugy ha mar kezi es utanpotlas, erdemes olvasgatni a botranyt, ami az elmult hetekben robbant ki a NEKA korul. Az egy eleg vastag szelete, hogy mik is vannak a hatterben, amik nem megfeleloen mukodnek.Nem talalom sehol
Stez
28 napja
Amugy ha mar kezi es utanpotlas, erdemes olvasgatni a botranyt, ami az elmult hetekben robbant ki a NEKA korul. Az egy eleg vastag szelete, hogy mik is vannak a hatterben, amik nem megfeleloen mukodnek.
28 napja
Nem. Velhetoen bevagta a puffint a szovetsegbe, vagy szetosztotta a valogatott jatekosok kozott, aztan dogvesz pusztitott az oltozoben.Nem lattam jonni, ezek a szerbek egyaltalan nem jok. Nem gondoltam, hogy annyira gyengen toljuk, hogy a minimum sem lesz meg, ez mar megint egy nagy eges. Chemat persze csak ujra es ujra erositgetik a baratok a poziciojaban, de ezt az egesz MKSZ-t ki kene takaritani, es ot is.Nem láttad a főnökön a mindent lebíró akaratot?
Stez
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: Stez
28 napja
Nem lattam jonni, ezek a szerbek egyaltalan nem jok. Nem gondoltam, hogy annyira gyengen toljuk, hogy a minimum sem lesz meg, ez mar megint egy nagy eges. Chemat persze csak ujra es ujra erositgetik a baratok a poziciojaban, de ezt az egesz MKSZ-t ki kene takaritani, es ot is.Nem láttad a főnökön a mindent lebíró akaratot?
Stez
29 napja
Azért jó ha nem jut ki egy magyar válogatott, mert eljon az az idő, amikor a sorozatos kudarcokkal muszáj szembenézni.Én ezekben a kudarcokban most fürdőzöm. Előbb a Fradi, most meg ez. Valahogy egyszerre tényleg minden leég, aminek le kell.én azért nem örülök, hogy egy MAGYAR válogatott nem jut ki a vb-re
szaba
utálom a Fideszt, de azért nah...
NB2
Tomenytelen mennyiségű pénz áramlik a magyar kézilabdába és semmilyen komoly eredményt nem tudnak felmutatni.
Haverok, buli, hanta.
Reméljük hamarosan megtisztul a szövetség és maga a sportág is, ez lenne az ország érdeke.
29 napja
Én ezekben a kudarcokban most fürdőzöm. Előbb a Fradi, most meg ez. Valahogy egyszerre tényleg minden leég, aminek le kell.én azért nem örülök, hogy egy MAGYAR válogatott nem jut ki a vb-re
szaba
utálom a Fideszt, de azért nah...
29 napja
szabadkartya, ennyi penz utannincs fidesz és már válságban is a sport
jesszsuom
YoungZeeZee
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
29 napja
2eve pl USA es Svajc kapta.Szabadkartyara azert jo esely van. Hollandok talan meg aki ott lehet.azt nem ázsia-afrika szokta kapni vb-n?
beltazor
Negritis, a vajda
4eve Szloven / Holland Itt keziben ertemesen osztjak + itt azert jo a viszony.

29 napja
Szabadkartyara azert jo esely van. Hollandok talan meg aki ott lehet.azt nem ázsia-afrika szokta kapni vb-n?
beltazor
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
29 napja
Szerencsere Chema minden zako utan elmondja, hogy oroszlankent kuzdott a csapat, es buszke mindenkire, de lemondason szemmel lathatoan nem gondolkodik. Miert is gondolkodna.
29 napja
Szabadkartyara azert jo esely van. Hollandok talan meg aki ott lehet.
