Kézilabda
18 feliratkozó
16 napja
Azert a Gyor elott le a kalappal, mert oke, hogy sok penzt nyomtak bele, de megsem blamaznak allandoan, mint egy meg tobb penzbol gazdalkodo Veszprem, es ott vannak a BL-ben contenderkent tizensok eve. Elkepeszto, mennyire stabilak, es ahogy kioregszik egy top generacio naluk, tudjak potolni egy ujabbal.
17 napja
Nem volt tul jo biraskodas. Elejen a Brest a kozepen az ETO karara tevedtek.A végét sikerült néznem. Nem szeretnék ünneprontó lenni, de volt benne némi hazai pálya.Közbe meg nagyon nem....
nagylaza, főpohárnok
dande2

17 napja
A végét sikerült néznem. Nem szeretnék ünneprontó lenni, de volt benne némi hazai pálya.Közbe meg nagyon nem....
nagylaza, főpohárnok
17 napja
A végét sikerült néznem. Nem szeretnék ünneprontó lenni, de volt benne némi hazai pálya.
17 napja
14%os védési hatékonyság. 😱

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
17 napja
De Paula meg elgondolkodhatna...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
17 napja
Nehéz szülés volt, de csak meglett 1 góllal.El fogják szúrni.....Padawan!!!
dande2
17 napja
Bíztam benne 😛 majdnem sikerült....kapusuk jó napot fogott kiEl fogják szúrni.....szép volt ikrtiad
dande2
Negritis, a vajda
17 napja
El fogják szúrni.....Iktriad rendesen kitanított itt mindenkit
dande2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
17 napja
El fogják szúrni.....szép volt ikrtiad
dande2
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
Teljesen ötlettlen tamadójátèk ha a szèlket meg megjátszuknott kihagyják.....
17 napja
Kösz, de nincs.Nincs valakinek streamje az ETO-meccshez?ha van VPN-ed akkor az EHF oldalán néha el lehet csípni ezeket csak át kell raknod maga muricába vagy ilyesmi
nagylaza, főpohárnok
Negritis, a vajda
17 napja
Nincs valakinek streamje az ETO-meccshez?ha van VPN-ed akkor az EHF oldalán néha el lehet csípni ezeket csak át kell raknod maga muricába vagy ilyesmi
nagylaza, főpohárnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
17 napja
El fogják szúrni.....
17 napja
Nincs valakinek streamje az ETO-meccshez?
17 napja
Huh de idegesito volt, a nezok nagy resze a 3.-7.pben ert be es felpercenkent allt fel mindenki mindehol. Vamos laban van egy kotes, serult?
Eddig 1 tamadast kapott :/

21 napja
Terjeng tobb sztori is. En olyat hallottam, hogy a jelenlegi vezetes amugy nem akarja kibaszni, mert nagy span, de allitokag azert megy a remenykedes, hogy hatha magatol lemond. Ennek lehet valoban penzugyi vonzata is, nem mindegy, magatol lep e le vagy kirugjak. Mindenesetre ugye az MKSZ annyira belterjes tarsasag, hogy meglepne, ha amugy nem azert halogatnak a dontest, mert ok nem akarjak kirugni veletlenul sem, aztan maximum ha meg a szovben jon valami teljes valtozas, akkor mar egy masik rezsim megteszi.szerintem inkább anyagi vonzata lehet, pláne az újabb időkben valszeg nagyon nem lesz m1 oda kell e még talicskázni párszáz millát chemanak. simán kinézem, hogy az volt egy bonusz, hogy kijut e a valágotott. nem az, hogy hogyan.Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
peach
De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
Stez
peach
21 napja
szerintem inkább anyagi vonzata lehet, pláne az újabb időkben valszeg nagyon nem lesz m1 oda kell e még talicskázni párszáz millát chemanak. simán kinézem, hogy az volt egy bonusz, hogy kijut e a valágotott. nem az, hogy hogyan.Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
peach
De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
Stez
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
21 napja
Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
peach
De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
21 napja
gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
21 napja
MKSZ. 😀erre célzol?
Stez
www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol
mer link nélkül szarjál sünt 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!