Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Lol, ezen jó volt most túllenni. Elég szarul játszott kb. mindenki, a vége no comment. De mindegy lesz ez, ha hozunk egyet a köv kettőből.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
FAIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nem valami fényös egyelőre.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?ender1112
Kovacsics sztem nem fog sokat játszani, Görbe és Zizi pedig jók átlövésből is, másik 2 meg ugye lövő, három irányítós játék sztem biztos nem lesz, viszpont 2 annál inkább!Divat
Nemigen emlékszem olyan meccsre, ahol a két irányítós játék olyan csodálatos lett volna.ender1112
Böhn szarik a posztokra, a Győrnél három irányító játszott sokszor (Kovacsics-Görbicz-Lekics). Nőknél nincsenek posztok annyira, mint a fiúknál, lásd Tervelt, aki egyszerre szélső, beálló és irányító. Egy irányító lövőben játszatása egyáltalán nem katasztrófa ilyen kerettel, több értelme van, mint egész meccsen játszatni egy Tomorit vagy Rédei-Soóst.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?ender1112
Kovacsics sztem nem fog sokat játszani, Görbe és Zizi pedig jók átlövésből is, másik 2 meg ugye lövő, három irányítós játék sztem biztos nem lesz, viszpont 2 annál inkább!Divat
Nemigen emlékszem olyan meccsre, ahol a két irányítós játék olyan csodálatos lett volna.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?ender1112
Kovacsics sztem nem fog sokat játszani, Görbe és Zizi pedig jók átlövésből is, másik 2 meg ugye lövő, három irányítós játék sztem biztos nem lesz, viszpont 2 annál inkább!

|
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Elnézvén a keretet egyébként most én is egy jobb szereplést várok a csapattól. Még az is lehet, hogy elmegyek egy meccsre. Az a gáz, hogy elég messze van. A csoportmeccsek utáni küzdelmek melyik városban lesznek?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nyugi, Bulath egy meccsen majd tuti clutch lesz, mindig így szokott lenni 😀
Amúgy most vmi azt súgja jók leszünk, rég vártam ennyire női kézi világversenyt (jó mondjuk párról le is maradtunk mostanság).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nekem is pont az jött le róla mindig is, hogy úgy érzi egyedül kell megcsinálnia és épp ezért nagyon (túl) sokat vállal és rengeteget hibázik. Meg valóban felesleges még egy B2.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
mégis csak meccsenként standard 5-6 gólt :/ nyílván nem egy radulovics, de jelenleg nincs sokkal jobb szvsz. ( a fiatalokat annyira nem ismerem )peach
Ha balkezes lenne, jöhetne, de így totál értelmetlen. Mindig azt hiszi, neki kell vinnie a csapatot támadásban, ehhez viszont nagyon kevés, totál homály időszakai vannak. A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
mégis csak meccsenként standard 5-6 gólt :/ nyílván nem egy radulovics, de jelenleg nincs sokkal jobb szvsz. ( a fiatalokat annyira nem ismerem )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mi bajotok bulathat?peach
h egysíkú, könnyen kiismerhető, és nagyon lassú? egy szóval sztem gyenge.

|
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
mi bajotok bulathat?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nah Cifra sérülése se jött rendbe, így Rajna megkapta Szabót! kár, sajnálom szegényt, pedig most "megmutathatta" volna 😕

|
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ne már! 😕

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na, nesztek, itt van Bulath:

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-valtozas-a-keretben-triscsuk-helyett-bulath-2195425
somoskovig
nabazzmeg, kellett nekünk ennyire örülni...most megkaptuk! 😀

|
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na, nesztek, itt van Bulath:

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-valtozas-a-keretben-triscsuk-helyett-bulath-2195425
somoskovig
Kár.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na, nesztek, itt van Bulath:

 www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-valtozas-a-keretben-triscsuk-helyett-bulath-2195425

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát nekem van pár fura döntés, pl. Cifra over Szabó, Kiss over Pastrovics, Szűcs Gabi még tartalék se, egy második balkezes is jöhetett volna (akár Sopronyi, ha nincs jobb), de más furcsaságok is vannak. Ettől függetlenül erős a keret, kapusposzton vannak sztem gondok, de jó ez a banda, nőknél amúgy is mindig minden benne van.Rajna
Cifra sztem nagyon underrated, ha nem lesz sérült és elnézve Piri formáját jó EB-je lehet, és ugye jó védekezésbe is. sztem nem gáz 1 jobblövő, Tomori is tud ott játszani, meg sztem operálunk majd dupla irányítós játékkal is, ha már ennyit viszünk. kapus poszt szerintem is a "lyukunk". bulath kimaradásának viszont örülök.. 😊Divat
Nincs bajom Cifrával, de sztem Szabó feltétlenül jobb, bár nyilván nem láttam még ebben a szezonban. Nyilván legtöbbször nem lesz fenn balkezes, de ez nem jött be az eddigiekben, Böhn gondolom Tomori-Kovacsics/Szucsánszki-Görbicz tengelyt fog tolni végig, nem épp a cserélés a mániája. Bulath távollétének pedig mindenki örül, kíváncsi vagyok, ki viszi tovább a Mehlmann-stafétát 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hát nekem van pár fura döntés, pl. Cifra over Szabó, Kiss over Pastrovics, Szűcs Gabi még tartalék se, egy második balkezes is jöhetett volna (akár Sopronyi, ha nincs jobb), de más furcsaságok is vannak. Ettől függetlenül erős a keret, kapusposzton vannak sztem gondok, de jó ez a banda, nőknél amúgy is mindig minden benne van.Rajna
Cifra sztem nagyon underrated, ha nem lesz sérült és elnézve Piri formáját jó EB-je lehet, és ugye jó védekezésbe is. sztem nem gáz 1 jobblövő, Tomori is tud ott játszani, meg sztem operálunk majd dupla irányítós játékkal is, ha már ennyit viszünk. kapus poszt szerintem is a "lyukunk". bulath kimaradásának viszont örülök.. 😊

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát nekem van pár fura döntés, pl. Cifra over Szabó, Kiss over Pastrovics, Szűcs Gabi még tartalék se, egy második balkezes is jöhetett volna (akár Sopronyi, ha nincs jobb), de más furcsaságok is vannak. Ettől függetlenül erős a keret, kapusposzton vannak sztem gondok, de jó ez a banda, nőknél amúgy is mindig minden benne van.

több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
szerk: ja és Tomori lett a legjobb...Divat
Kislányommal néztük este a sporthíreket. Tomori nyilatkozatánál:
"-Apa, ez néni, vagy bácsi?
-Néni.
-Akkor miért beszél bácsi hangon. Ez nem is néni, hanem bácsi."

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A MAGYAR KÉZILABDA-VÁLOGATOTT EB-KERETE
nemrossz, Szani innen is nagyon fog hiányozni...remélem jó kis EB-t hoznak össze a csajok. vki tervezi meccsekre menetelt?Divat
bérlet megvan az első 3 meccsre ( 15 euro!)
Pestről megyünk haverral , várhatóan 2 meccsre a távolság miatt!!!
yooker
irigyellek, biztos fantasztikus hangulat lesz...pláne ha eredmény is dukál hozzá!Divat
lutri igazából hogy mi lesz, sok az új arc (legalább is nekem ) a csapatban, de azért remélem a csoportban vitézkedünk majd egy-egy meccsen...yooker
sztem 4-be megyünk, nagyon bízok a Fradi tengelybe!

|
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A MAGYAR KÉZILABDA-VÁLOGATOTT EB-KERETE
nemrossz, Szani innen is nagyon fog hiányozni...remélem jó kis EB-t hoznak össze a csajok. vki tervezi meccsekre menetelt?Divat
bérlet megvan az első 3 meccsre ( 15 euro!)
Pestről megyünk haverral , várhatóan 2 meccsre a távolság miatt!!!
yooker
irigyellek, biztos fantasztikus hangulat lesz...pláne ha eredmény is dukál hozzá!Divat
lutri igazából hogy mi lesz, sok az új arc (legalább is nekem ) a csapatban, de azért remélem a csoportban vitézkedünk majd egy-egy meccsen...