Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A MAGYAR KÉZILABDA-VÁLOGATOTT EB-KERETE
nemrossz, Szani innen is nagyon fog hiányozni...remélem jó kis EB-t hoznak össze a csajok. vki tervezi meccsekre menetelt?Divat
bérlet megvan az első 3 meccsre ( 15 euro!)
Pestről megyünk haverral , várhatóan 2 meccsre a távolság miatt!!!
yooker
irigyellek, biztos fantasztikus hangulat lesz...pláne ha eredmény is dukál hozzá!

|
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A MAGYAR KÉZILABDA-VÁLOGATOTT EB-KERETE
nemrossz, Szani innen is nagyon fog hiányozni...remélem jó kis EB-t hoznak össze a csajok. vki tervezi meccsekre menetelt?Divat
bérlet megvan az első 3 meccsre ( 15 euro!)
Pestről megyünk haverral , várhatóan 2 meccsre a távolság miatt!!!
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A MAGYAR KÉZILABDA-VÁLOGATOTT EB-KERETE Kapusok: Herr Orsolya (Győri Audi ETO KC), Kiss Éva (Siófok KC Galérius Fürdő),
Jobbszélsők: Bódi Bernadett (Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia), Kovacsicz Mónika (FTC Rail Cargo Hungaria)
Jobbátlövők: Rédei-Soós Viktória (Győri Audi ETO KC)
Irányítók: Görbicz Anita (Győri Audi ETO KC), Kovacsics Anikó (Győri Audi ETO KC), Szucsánszki Zita (FTC Rail Cargo Hungaria), Triscsuk Krisztina (Fehérvár KC)
Beállók: Cifra Anita (FTC Rail Cargo Hungaria), Szamoránsky Piroska (FTC Rail Cargo Hungaria)
Balátlövők: Klivinyi Kinga (Váci NKSE), Szekeres Klára (ÉTV Érdi VSE), Tomori Zsuzsanna (FTC Rail Cargo Hungaria)
Balszélsők: Vérten Orsolya (FTC Rail Cargo Hungaria), Vincze Melinda (ÉTV Érdi VSE)
Tartalékok: Pastrovics Melinda (FTC Rail Cargo Hungaria), Orbán Adrienn (Győri Audi ETO KC), Szabó Valéria (Zvezda Zvenyigorod, orosz), Bulath Anita (Viborg HK, dán)

nemrossz, Szani innen is nagyon fog hiányozni...remélem jó kis EB-t hoznak össze a csajok. vki tervezi meccsekre menetelt?


szerk: ja és Tomori lett a legjobb(férfiaknál pedig Csaszi)! ki a f.szom az az anita?? 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
I. csoport: Valcea (román), Zvezda Zvenyigorod (orosz), Krim Ljubljana (szlovén), FTC Rail Cargo Hungaria
II. csoport: Győri Audi ETO, Larvik (norvég), Randers (dán), Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)

naggyon jó sorsolás!!! sztem meglesz az audi-Fradi elődöntő!Divat
Nem rossz ez valóban, bár a Valcea helyett jöhetett volna a Győr azért. A Zvenyigorodot tavaly is sikerült legyőzni, a Krim pedig nem tűnt túl acélosnak eddig, de persze nem rossz a keretük.

A Győrnek azért nem lesz könnyű dolga, a legjobb dán csapat sem kötelező (tavaly ki is kaptak), a Larvik meg a Podgorica pedig benne vannak a világ 4 legjobb csapatában sztem. Persze nekik bárhonnan tovább kell jutniuk.Rajna
ruszkik azért erősödtek tavalyhoz képest, meg egy teljesen egészséges Krim ellen se lesz egyszerű, de hát BL 8 között ilyen ez a bicikli...Szani helyére viszont kell vkit igazolni, mert komoly gondba lehetünk.

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
I. csoport: Valcea (román), Zvezda Zvenyigorod (orosz), Krim Ljubljana (szlovén), FTC Rail Cargo Hungaria
II. csoport: Győri Audi ETO, Larvik (norvég), Randers (dán), Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)

naggyon jó sorsolás!!! sztem meglesz az audi-Fradi elődöntő!Divat
Nem rossz ez valóban, bár a Valcea helyett jöhetett volna a Győr azért. A Zvenyigorodot tavaly is sikerült legyőzni, a Krim pedig nem tűnt túl acélosnak eddig, de persze nem rossz a keretük.

A Győrnek azért nem lesz könnyű dolga, a legjobb dán csapat sem kötelező (tavaly ki is kaptak), a Larvik meg a Podgorica pedig benne vannak a világ 4 legjobb csapatában sztem. Persze nekik bárhonnan tovább kell jutniuk.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
I. csoport: Valcea (román), Zvezda Zvenyigorod (orosz), Krim Ljubljana (szlovén), FTC Rail Cargo Hungaria
II. csoport: Győri Audi ETO, Larvik (norvég), Randers (dán), Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)

naggyon jó sorsolás!!! sztem meglesz az audi-Fradi elődöntő!

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na, a Szeged egész jó játékkal szorost tolt a Barcával, ez becsülendő és biztató. A következő forduló után tisztábban fogunk látni, ha a Minszk pontot szerez Schaffhausenben, akkor vége a harcnak, ha nem, akkor még van esély, verni kell itthon a Minszket és nyerni kell a Croatia ellen itthon vagy a Schaffhausen ellen idegenben, mindkettő nagyon nehéznek hangzik sajna. De szimpatikus banda ez a szegedi, jobbak sztem, mint a rájuk költött pénz, mert olyan embereik vannak főleg, akik egyirányosak és így olcsóbbak (pl. Balogh vagy Czina). Persze ez a htrányuk is, mert hármat kell cserélni támadásból védekezésbe, az ilyesmit egy Barca nem szokta büntetlenül hagyni.

A Veszprém simán nyert és abszolút favoritja a csoportnak, miután a Kiel kikapott Celjében. Persze így is csak egy hiba fér bele a továbbiakban, de ez mégiscsak kis mozgástér.

A csajoknál végül a Valcea, a Győr, a Larvik és a Zvenyigorod lett csoportgyőztes, a Randers (ki kellett pedig ütniük a Hypót), a Krim, a Fradi és a Buducsnoszt pedig második. Ha a Randers, Győr, Fradi, Zvenyigorod álomcsoport összejönne, reális esély volna két magyar elődöntősre, talán úgy is, ha a Krim és a Valcea jönne a Győr és a Randers helyett, de az már nehezebb sztem.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Larvik meg sajnos behúzta, elfáradtunk, szerencsénk se volt(buzi leganger fogott mint a ződ festék) és továbbra is utálom a bírókat! sorsolásnál meg tuti rábaszunk, mint ahogy eddig szinte mindig. azért SZÉP VOLT CSAJOK, így is pár percen múlt csak!Divat
A bírók sztem szimplán meghülyültek, nem fújtak egyik csapatnak se, de a végén a Fradinak jött ki rosszabbul a dolog. Alapvetően nincs ezzel gáz, jobb a Larvik, mégis meccsben volt a Fradi Zácsik nélkül is.

Kis szerencsével összejöhet egy Győr-Zvenyigorod-Fradi-Hypo csoport, abból lehetne két magyar továbbjutó, akár úgyis, hogy lebiziniszelnek egy meccset egymásközt. Rajna
Szani nagyon hiányzik, de Zizi és Pena se volt teljesen egészséges ill. Cifra is sérült...sztem egyenlő körülmények között nem jobb a Larvik.
sztem is jobb lenne audi csoportba, mint utána playoffba, csak kérdés h a végén ha úgyvan leadnák-e nekünk, amit én sajnos kétlek...Divat
Nem hiszem, hogy félnének a Fraditól, objektív érdekük is a Fradi továbjutása a "hazafiasság" mellett. Mindenesetre több esély van rá, mint mondjuk a Valcea ellen 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Larvik meg sajnos behúzta, elfáradtunk, szerencsénk se volt(buzi leganger fogott mint a ződ festék) és továbbra is utálom a bírókat! sorsolásnál meg tuti rábaszunk, mint ahogy eddig szinte mindig. azért SZÉP VOLT CSAJOK, így is pár percen múlt csak!Divat
A bírók sztem szimplán meghülyültek, nem fújtak egyik csapatnak se, de a végén a Fradinak jött ki rosszabbul a dolog. Alapvetően nincs ezzel gáz, jobb a Larvik, mégis meccsben volt a Fradi Zácsik nélkül is.

Kis szerencsével összejöhet egy Győr-Zvenyigorod-Fradi-Hypo csoport, abból lehetne két magyar továbbjutó, akár úgyis, hogy lebiziniszelnek egy meccset egymásközt. Rajna
Szani nagyon hiányzik, de Zizi és Pena se volt teljesen egészséges ill. Cifra is sérült...sztem egyenlő körülmények között nem jobb a Larvik.
sztem is jobb lenne audi csoportba, mint utána playoffba, csak kérdés h a végén ha úgyvan leadnák-e nekünk, amit én sajnos kétlek...

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Amúgy másoknak is feltűnt a larvik stadionjában a Fideszreklám? 😀 Volt egy tábla, ami olyanokat írt ki, hogy Heia Viktor! meg Viktor stabil! meg ilyesmiket 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Larvik meg sajnos behúzta, elfáradtunk, szerencsénk se volt(buzi leganger fogott mint a ződ festék) és továbbra is utálom a bírókat! sorsolásnál meg tuti rábaszunk, mint ahogy eddig szinte mindig. azért SZÉP VOLT CSAJOK, így is pár percen múlt csak!Divat
A bírók sztem szimplán meghülyültek, nem fújtak egyik csapatnak se, de a végén a Fradinak jött ki rosszabbul a dolog. Alapvetően nincs ezzel gáz, jobb a Larvik, mégis meccsben volt a Fradi Zácsik nélkül is.

Kis szerencsével összejöhet egy Győr-Zvenyigorod-Fradi-Hypo csoport, abból lehetne két magyar továbbjutó, akár úgyis, hogy lebiziniszelnek egy meccset egymásközt.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Larvik meg sajnos behúzta, elfáradtunk, szerencsénk se volt(buzi leganger fogott mint a ződ festék) és továbbra is utálom a bírókat! sorsolásnál meg tuti rábaszunk, mint ahogy eddig szinte mindig. azért SZÉP VOLT CSAJOK, így is pár percen múlt csak!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én általában nem szoktam bántani őket, mert miért lenne baj, hogy egy sportágban a magyar csapat a legpénzesebb kivételesen, de ez a mai hihetetlenül arcoskodó játék azért tényleg ellenszenves.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vori lehet jön Veszprémbe (hatosfal)Habi
Voriról biztos, hogy pont a hatosfal a megbízható forrás? 😀

(Tudom, szar volt. 😀 )

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vori lehet jön Veszprémbe (hatosfal)


JT Daniels fan
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Annyira nem szerethető ez a Győr...
(nekem)Bazzani
Dehogynem...
(nekem)
😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Nem csak neked...

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Annyira nem szerethető ez a Győr...
(nekem)Bazzani
nekem sose volt az...mondjuk Katrinét szeretném szeretni! 😊

|
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Annyira nem szerethető ez a Győr...
(nekem)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak a sportklub adja? 😕
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nándi lemondta a válogatottságot 😕

roló time!peach
Keresgettem, és nem találtam róla értelmes highlight videót... 😕 bár lehet hogy kicsit korán néztem, ez az egyetlen.. de ezt is kb 2 órája tehették fel.
 www.youtube.com/watch?v=joq8Xopa43kIgor
Nem pont Nándival kapcsolatban de azt már én is tapasztaltam hogy a neten iszonyatosan szegényes a kézilabda videók kínálata...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nándi lemondta a válogatottságot 😕

roló time!peach
Keresgettem, és nem találtam róla értelmes highlight videót... 😕 bár lehet hogy kicsit korán néztem, ez az egyetlen.. de ezt is kb 2 órája tehették fel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Azért ez a szegedi drapi nem minden idők legjobban átgondolt alkotása, még ha a mondanivalójával egyet is értek:



:/
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
nándi lemondta a válogatottságot 😕

roló time!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
a Veszprémnek szurkoltam, de így is tetszett a meccs, felesleges a közönséget izélni, fordított helyzetben ugyanez lett volna.
Mikler meg god mode-ban tolta, válogatott szempontból sem utolsó 😊 apropó válogatott, mikor és hol játszunk legközelebb tétmeccset? ki kéne menni, mert a környéken esélytelen klubcsapatok meccsen normális színvonalat találni... kristof
Okt 31, Gyöngyös, magyar-lett. Simának ígérkezik 😊Rajna
Már csak állójegy van úgy készülj 😀