Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Mocsait lehet utálni, de azt kár tagadni, hogy világszinten kevés nagyobb stratéga van nála. Kudarcot sztem még sosem vallott, kivétel a Veszprém tavalyi szezonjának második fele, de ilyen hosszú idő alatt ez belefér.Rajna
Azt nem vitatom hogy jó statréga. Mondjuk azért kicsit túlhypolt. Magyar szinten legjobb,világ szinten azért korántsem olyan jó már.
Mondjuk nem azt mondtam hogy küldjük el, csupán megtudom érteni Tomit valószínűleg nagyot csalódott Mocsaiban és volt még a háttérbe valami ezért most lemondta. Szerintem lesz ő még válogatott
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mocsait lehet utálni, de azt kár tagadni, hogy világszinten kevés nagyobb stratéga van nála. Kudarcot sztem még sosem vallott, kivétel a Veszprém tavalyi szezonjának második fele, de ilyen hosszú idő alatt ez belefér.

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.Schleck
én se értem a hisztijét, de azért mocsai is tett érte, most meg eljátssza az is a hattyú halálát...Divat
Mit tett Mocsai? Úgy gondolta, hogy van két másik olyan jobb szélsőnk, aki abban a pillanatban többet tud hozzátenni a csapat játékához. Ez nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lenne.Schleck
Azert maradjunk annyiba hogy Mocsait nem veleltelnul utaljak tobbet mint mondjuk Nagy Lacit . Allitolag rohadtul nem korrekt senkivel. Amint elkerul a padrol szerintem Ivancsik is visszajon. Lehet hamarabb is.Toca
Ez pontosan így van, kb az egész csapat utálaja Mocsait.Veszprémben is rühelte már mindenki, azért kellet mennie.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.Schleck
én se értem a hisztijét, de azért mocsai is tett érte, most meg eljátssza az is a hattyú halálát...Divat
Mit tett Mocsai? Úgy gondolta, hogy van két másik olyan jobb szélsőnk, aki abban a pillanatban többet tud hozzátenni a csapat játékához. Ez nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lenne.Schleck
Azert maradjunk annyiba hogy Mocsait nem veleltelnul utaljak tobbet mint mondjuk Nagy Lacit . Allitolag rohadtul nem korrekt senkivel. Amint elkerul a padrol szerintem Ivancsik is visszajon. Lehet hamarabb is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.Schleck
én se értem a hisztijét, de azért mocsai is tett érte, most meg eljátssza az is a hattyú halálát...Divat
Mit tett Mocsai? Úgy gondolta, hogy van két másik olyan jobb szélsőnk, aki abban a pillanatban többet tud hozzátenni a csapat játékához. Ez nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lenne.Schleck
Azert maradjunk annyiba hogy Mocsait nem veleltelnul utaljak tobbet mint mondjuk Nagy Lacit . Allitolag rohadtul nem korrekt senkivel. Amint elkerul a padrol szerintem Ivancsik is visszajon. Lehet hamarabb is.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Harsányi? Azért megoldottuk mi azt a posztot Tomi nélkül is idén.Rajna
Jaja! Gergő barátom nem volt rossz 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.Schleck
én se értem a hisztijét, de azért mocsai is tett érte, most meg eljátssza az is a hattyú halálát...Divat
Mit tett Mocsai? Úgy gondolta, hogy van két másik olyan jobb szélsőnk, aki abban a pillanatban többet tud hozzátenni a csapat játékához. Ez nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lenne.Schleck
nem kellett volna hitegetnie, minden esetre az olimpiai pihenő jót tett a Tökinek!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.Schleck
én se értem a hisztijét, de azért mocsai is tett érte, most meg eljátssza az is a hattyú halálát...Divat
Mit tett Mocsai? Úgy gondolta, hogy van két másik olyan jobb szélsőnk, aki abban a pillanatban többet tud hozzátenni a csapat játékához. Ez nem hiszem, hogy olyan nagy bűn lenne.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.Schleck
én se értem a hisztijét, de azért mocsai is tett érte, most meg eljátssza az is a hattyú halálát...

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Pff, végre elfogadhat formában játszik és rögtön le is mondja a válogatottságot. Eddig sem nagyon bírtam Tomikát, mostantól még annyira sem fogom.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕Divat
Harsányi? Azért megoldottuk mi azt a posztot Tomi nélkül is idén.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Iváncsik Tamás lemondta a válogatottságot

remek, Gulyás egyedül sovány lesz... 😕

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fradi-Larvik 28-24!!! SZÉP VOLT CSAJOK! alig várom jövő hetet, Dabas on tour!!!Divat
Amikor feljött a Larvik, akkor szépen összeszedte magát a csapat, így a csoportelsőségre is van sansz. Jó látni, hogy tényleg van tartalék a magyar csajkéziben (sajna jóval több, mint a fiúknál).Rajna
és tegyük hozzá, h eléggé szar volt a játékvezetés...ezek után idegenbe mire számítsunk ellenük??

|
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Hihetelen örömteli amit a kézilabdacsapataink művelnek!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Fradi-Larvik 28-24!!! SZÉP VOLT CSAJOK! alig várom jövő hetet, Dabas on tour!!!Divat
Amikor feljött a Larvik, akkor szépen összeszedte magát a csapat, így a csoportelsőségre is van sansz. Jó látni, hogy tényleg van tartalék a magyar csajkéziben (sajna jóval több, mint a fiúknál).

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fradi-Larvik 28-24!!! SZÉP VOLT CSAJOK! alig várom jövő hetet, Dabas on tour!!!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Dinca nevű román csaj nagyon bejön. 😊Schleck
Cserébe nézhetetlen a meccs, annyi hiba van mindkét oldalon, hogy nehéz elhinni, hogy ez a legrangosabb liga 😊Rajna
Az, de legalább találtam pozitívumot benne. 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez a Dinca nevű román csaj nagyon bejön. 😊Schleck
Cserébe nézhetetlen a meccs, annyi hiba van mindkét oldalon, hogy nehéz elhinni, hogy ez a legrangosabb liga 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Dinca nevű román csaj nagyon bejön. 😊

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
én arra gondolok hogy amikor a rendszerváltozás után az állami csapok bezáródtak a pesti csapatoknál nem maradt anyagi forrás míg
az önkormányzatok vidéken sokkal jobban segítik az egyesületeket ( pénzbeli támogatás, csarnok biztosítása pl. Fehérváron nagyon baráti összegért edz a hoki csapat, míg Pesten giga bérleti pénzeket kérnek a csarnokért!) és ezen az alapon életben tudtak maradni, majd újra szerveződni a klubok..
+ néző nélkül szponzor sincs , már pedig vidéken jobban megbecsült egy-egy kézi, kosár egyéb csapat ami van a városnak mint volt Budapesten...
yooker
+ Hogy tegnap pl 20 gyöngyösi szurkoló leszurkolta lazán az otthon lévő FTC-Pler "szurkolókat", értem én hogy kint van a töcsbe a Sportkastély, de ha én hazajövetel előtt kitudtam buszozni 21 megállót akkor úgyérzem hogy pár budapesti arc is megtudná tenni ha már Budapest néven fut a csapat, és nem is rossz méghozzá...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Lefelé haverommal azt dumáltuk hogy milyen röhejes az, hogy ha nemzetközi színvonalat akarsz látni bármilyen sportban , akkor vidékre kell menni... ( talán a Fradi női kézit kivéve...)persze ismerünk okokat , de azért mégis!
yooker
Mik az okok?Szokol
én arra gondolok hogy amikor a rendszerváltozás után az állami csapok bezáródtak a pesti csapatoknál nem maradt anyagi forrás míg
az önkormányzatok vidéken sokkal jobban segítik az egyesületeket ( pénzbeli támogatás, csarnok biztosítása pl. Fehérváron nagyon baráti összegért edz a hoki csapat, míg Pesten giga bérleti pénzeket kérnek a csarnokért!) és ezen az alapon életben tudtak maradni, majd újra szerveződni a klubok..
+ néző nélkül szponzor sincs , már pedig vidéken jobban megbecsült egy-egy kézi, kosár egyéb csapat ami van a városnak mint volt Budapesten...
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Lefelé haverommal azt dumáltuk hogy milyen röhejes az, hogy ha nemzetközi színvonalat akarsz látni bármilyen sportban , akkor vidékre kell menni... ( talán a Fradi női kézit kivéve...)persze ismerünk okokat , de azért mégis!
yooker
Mik az okok?
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Jaja, jó meccs volt nagyon, most kezd visszajönni a hangom 😀

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
beugróként volt szerencsém ott lenni tegnap Veszprémben ( 1x életemben )!
Félelmetesen jó volt a hangulat , tényleg magával ragadó!A közönség a csapat minden!
Nagyon irigyelem a Veszprémieket ezért! 😊

Lefelé haverommal azt dumáltuk hogy milyen röhejes az, hogy ha nemzetközi színvonalat akarsz látni bármilyen sportban , akkor vidékre kell menni... ( talán a Fradi női kézit kivéve...)persze ismerünk okokat , de azért mégis!

na mindegy! most örüljünk ennek a sikernek!nagyon jó csapat ez a Veszprém!tegnap még szt is elbírták hogy Chema és Ugalde kb homály volt...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Sajnos a Szeged kikapott, de a Veszprém behúzta a címvédő elleni meccset, nagyon nagy győzelem ez! Grat nekik!