Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért a volgográdnál, komoly gondok vannak...de ettől függetlenül nagyon jók voltak a csajok! alig várom hazai BL meccseket! 😛 😊

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
A Fradis lányok hogy aláztak te jó ég! Megnéztem az első félidőt, brutális volt a 2 csapat közti különbség. Ahhoz képest hogy előzetesen egy kicsivel még a hazai csapat volt az esélyes...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A bírók főleg stílusukban voltak bunkók, tévedések voltak ide-oda, bár a végén tényleg tolták a svájciakat, de Egri rápakolt erre azzal, hogy minden fújáson totál kiakadt, a kettős hátránynál a második pl. tökre jogos volt, ő meg teljesen felháborodott. Ami különösen gáz volt, az a végén a belülvédekezésre adott szabaddobás, ami totál érthetetlen.

Amúgy jó kis csapat ez a Szeged, de nagy bunyó lesz ezért a továbbjutásért, ahol most nem állnak tökéletesen (a Minszk pontot szerzett, az egy gólos különbség meg nem a legtöbb).

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihiiii!
Ez mekkora meccs volt. 😊

Jaj, szegény francia buzik most mennyire szomorúak lehetnek. 😂

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
azért ez a Karabatic-bunda ügy elég kemény....Divat
És buta, nekem ez az első ami eszembe jutott róla. Hogy intézhették ennyire amatőr módon, ezt nem tudom elhinni.Schleck
Olyanról is szóltak a hírek, hogy a feleség buktatta le a dolgot?
Már mindenhová begyűrűzik a fogadási maffia. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azért ez a Karabatic-bunda ügy elég kemény....Divat
És buta, nekem ez az első ami eszembe jutott róla. Hogy intézhették ennyire amatőr módon, ezt nem tudom elhinni.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért ez a Karabatic-bunda ügy elég kemény....

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
40-26 idegenbe szlovákok ellen, és minden mezőnyjátékos gólt dobott!!! irány BL-főtábla!!! SZÉP VOLT CSAJOK!!!

itt pedig egy kis ladislao, úgyis olyan régvolt már... 😊
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/kezilabda-nagy-laszlo-elgondolkozott-a-spanyol-ajanlaton-2175233

|
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Most látom, hogy Siti Eszti újra játszik. Kíváncsi vagyok, milyen szintre tudja felhozni magát.

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/fuzioval-menekul-meg-az-ag-kobenhavn-2166399
Erről akkor lecsúsztak, piszok erős lesz ez a PSG is...


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az AG Kobenhavn csapat tulaja csődöt jelentett, minden játékos szabadon igazolható.
A veszprém állítólag komoly lépéseket tesz Mikkel Hansen megszerzéséért... 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Elég gyenge csoportok vannak, most kaptunk egy fix és egy valószínű bukást, a két afrikaival is meg kell majd szenvedni a továbbjutást. De a továbbjutás után már egyenesben lehetünk.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Algéria-Egyiptom-Ausztrália, eddig jól hangzik csak a vége is legyen jó. 😊

szerk: A horvátokkal viszont nem jártunk jól.
szerk2: Végül Spanyol-Horvát-Magyar-Algír-Egyiptomi-Ausztrál csoport lett, ez simán jó, és a második körben sem kaphatunk verhetetlen csapatokat.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a 3 balkezes felállást adom, azt már régóta stróbálgatjuk. én körtével kapcs arra gondoltam, hogy h ha iváncsik megint szar lesz, akkor legyen valaki helyette. nem cserére 😊
perezt meg nem eröltetném védekezésben 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Szélsőcsere nem lesz támadás-védekezés között, Iváncsiknak meg nem az állóképessége a gond, szóval nem hiszem, hgy Vadkerti sokat lenne a pályán. Szöllősi 5-10 perce meccsenként viszont sokat jelentene.

Zubai pihentetése meg gondolom úgy lesz megoldva, hogy a, három balkezessel játszunk és Mocsai Jr. irányít és védekezik is; b, Perez játszik elöl és hátul is, védekezésben meg két csere lesz, a szokásos irányító-Timuzsin mellett Zubai-Ilyés váltás is lesz. Persze ez nem sokszor, de időnként muszáj ilyeneket meghúzni.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Érdekes a keret az olimpiára, én tuti csak három szélsővel mentem volna, utólag úgyis lehet a sérült helyére mást hozni. Vaskerti helyett Szöllősi, hogy beállóban legyen elöl alternatívája Zubainak. De amúgy jó kis csapat ez.Rajna
csak az a baj, hogy iváncsik gery idén valahol a kurva fos és a nagyon kurva fos közötti formaátlagot hozta... körte meg legalább tud védekezni, így kellett oda az alternatíva. viszont szabi meg egyedül nem fogja bírni az egész olimpiát, mert sztem 2est is védekeznie kell majd, mivel ugye csaszi/lékai védekezésben egyből csere ( gondolom suchra ) , két csere meg sok volna.... mondjuk mocsai is nyílván tisztában van ezzel, remélem jól sakkozott... az viszont tény, h ennél erősebb keret nem nagyon van jelenleg. iváncsik tomikát meg én is beáldoztam volna, védekezésben hasznavehetetlen sajna.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Érdekes a keret az olimpiára, én tuti csak három szélsővel mentem volna, utólag úgyis lehet a sérült helyére mást hozni. Vaskerti helyett Szöllősi, hogy beállóban legyen elöl alternatívája Zubainak. De amúgy jó kis csapat ez.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Az Atletico nem szétesőben van? Mert ha igen, akkor azért nem olyan durva a Veszprém csoportja. És persze egy ilyen célokkal rendelkező csapat nem is eshet ki a csoportban.Schleck
nem is a Veszprémet féltem 😊 csak jobb lenne, ha nem kéne feleslegesen aggódni a 2. helyért..

a 75ezer euró meg hát gigalol 😀JSanyo
vhol el kell kezdeni az alkudozást, 3 millió se reális, vhol a kettő között lesz majd, v majd ingyen jövőre...Divat
persze, de ez mégiscsak komolytalan 😊 fifa08ban menedzser módban szoktam ehhez hasonló ajánlatokat kapni 😀

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Atletico nem szétesőben van? Mert ha igen, akkor azért nem olyan durva a Veszprém csoportja. És persze egy ilyen célokkal rendelkező csapat nem is eshet ki a csoportban.Schleck
nem is a Veszprémet féltem 😊 csak jobb lenne, ha nem kéne feleslegesen aggódni a 2. helyért..

a 75ezer euró meg hát gigalol 😀JSanyo
vhol el kell kezdeni az alkudozást, 3 millió se reális, vhol a kettő között lesz majd, v majd ingyen jövőre...

|
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Az Atletico nem szétesőben van? Mert ha igen, akkor azért nem olyan durva a Veszprém csoportja. És persze egy ilyen célokkal rendelkező csapat nem is eshet ki a csoportban.Schleck
nem is a Veszprémet féltem 😊 csak jobb lenne, ha nem kéne feleslegesen aggódni a 2. helyért..

a 75ezer euró meg hát gigalol 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sorsolta a férfi kézi BL-ben:

B csoport:
THW Kiel (GER)
MKB Veszprém KC (HUN)
BM Atletico Madrid (ESP)
IK Sävehof (SWE)
Celje Pivovarna Lasko (SLO)
Selejtező csoport 3 (1. HCM Constanta (ROU)/2. TATRAN Presov (SVK)/3. Maccabi Srugo Rishon Le Zion (ISR)) 4. SSV Loacher Bozen Südtirol (ITA))

D csoport
FC Barcelona Intersport (ESP)
HC Croatia Osiguranje Zagreb (CRO)
Kadetten Schaffhausen (SUI)
Füchse Berlin (GER)
Pick Szeged (HUN)
Selejtező csoport 4

Elég izom csoport mindkettő...Bruce
sajna azok.. 😕
teljes cikkben az összes sorsolás: http://sportgeza.hu/kezilabda/2012/07/06/bl-sorsolas_a_cimvedot_kapta_a_veszprem/JSanyo
Az Atletico nem szétesőben van? Mert ha igen, akkor azért nem olyan durva a Veszprém csoportja. És persze egy ilyen célokkal rendelkező csapat nem is eshet ki a csoportban.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sorsolta a férfi kézi BL-ben:

B csoport:
THW Kiel (GER)
MKB Veszprém KC (HUN)
BM Atletico Madrid (ESP)
IK Sävehof (SWE)
Celje Pivovarna Lasko (SLO)
Selejtező csoport 3 (1. HCM Constanta (ROU)/2. TATRAN Presov (SVK)/3. Maccabi Srugo Rishon Le Zion (ISR)) 4. SSV Loacher Bozen Südtirol (ITA))

D csoport
FC Barcelona Intersport (ESP)
HC Croatia Osiguranje Zagreb (CRO)
Kadetten Schaffhausen (SUI)
Füchse Berlin (GER)
Pick Szeged (HUN)
Selejtező csoport 4

Elég izom csoport mindkettő...Bruce
sajna azok.. 😕
teljes cikkben az összes sorsolás: http://sportgeza.hu/kezilabda/2012/07/06/bl-sorsolas_a_cimvedot_kapta_a_veszprem/

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
"Masip elmondta ugyanakkor, hogy Nagy László 2013-ig élő barcelonai szerződésében 3 millió eurós kivásárlási záradék szerepel, ennyit kell kifizetnie annak a klubnak, amely mindenképp szeretné megszerezni az átlövőt. A Veszprém ajánlata azonban meg sem közelítette ezt, amikor 75 ezer eurót kínáltak a világklasszis játékjogáért."

😀 csak szerényen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Sorsolta a férfi kézi BL-ben:

B csoport:
THW Kiel (GER)
MKB Veszprém KC (HUN)
BM Atletico Madrid (ESP)
IK Sävehof (SWE)
Celje Pivovarna Lasko (SLO)
Selejtező csoport 3 (1. HCM Constanta (ROU)/2. TATRAN Presov (SVK)/3. Maccabi Srugo Rishon Le Zion (ISR)) 4. SSV Loacher Bozen Südtirol (ITA))

D csoport
FC Barcelona Intersport (ESP)
HC Croatia Osiguranje Zagreb (CRO)
Kadetten Schaffhausen (SUI)
Füchse Berlin (GER)
Pick Szeged (HUN)
Selejtező csoport 4

Elég izom csoport mindkettő...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Női kézilabda csapatunk a szlovák IUVENTA Michalovce csapatát kapta a sorsoláson. Velük egy két mérkőzéses párhorcot játszunk, melynek győztese bejut a Bajnokok Ligája csoportkörébe. Az első mérkőzést szeptember 19-én, vagy 20-án játszuk idegenben, majd szeptember 22-én vagy 23-án hazai pályán.

Fradi.hu

el se hiszem, h végre egyszer nem szoptuk meg a sorsolással, és még közel is van Nagymihály...ott a helyünk! 😊

|