Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ilyés mikortól lesz bevethető?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...Hanni
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha már Pereznek kell kezdeni akkor van gond bal átlövőben. Remélem azért bírni fogja az öreg.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na nézzük mit tud Nagy Laci és a válogatott! 😊Bruce
Alig várom, hogy megint idegenben lőtt több góllal vagy a visszavágón utolsó másodperces góllal jussanak ki a Norvégok 😐
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na nézzük mit tud Nagy Laci és a válogatott! 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szerintem semmi el nem kap tobbet azert mert valogatott mint a tobbi valogatot csupan elerte a kihagyasaval hogy a korulmenyek jelentosen javultak . Feltette a jovojet sarkitva penzet es olyan felteteleket akart amit egy normalis csapat megerdemel , nem kapta meg ugy dontott neki fontosabb hogy stabil helyzete legyen mint a valogatotsag EB-n , VB-n. Ahogy megteremtodott a helyzet visszajott. Oszinten ha feleannyira megbecsulnek a sportoloinkat anyagi szinten mint a tobbi orszagban ilyen szoba se johetne. Mindenki probalja rahuzni Lacira a vizeslepedot, hogy mennyire hazafiatlan amikor ez a helyzet messze nem CSAK rajta mulott. Szovetseg rahuzta anno aztan jol van most mindenkinek o a geci.
Erdekes azokat a korulmenyeket amit kert most megtudjak adni a csapatnak es oszinten ez a csapat neki koszonheti. Igen kozbe elment a spanyolokhoz mert ott nem telibefossak a csapatot hogy hulye kocosg jatszal mert megtiszteltetes, hanem tesznek is erte.
Ez a kerdes szerintem tulmutat a Laci penzehsegen( nem mondom hogy nem az) , ez a magyar sport es a magyar sportolok felsobb szinteken levo elismertseget is jol mutatja.

Nem mondom hogy igy volt ahogy leirtam mert en se tudom a reszleteket , de akar igy is lehetett es szerintem kozelebb van az igaszsaghoz mint hogy vegig szopatott minket csak hogy spanyol lehessen...
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
"Hova tovább, Cacau annyira megtisztelve érezte magát, hogy megtanulta a német himnuszt és énekli is becsülettel."
Matteusz meg a magyar himnuszt. Éreztem is, hogy mennyire süt róla a magyar nemzeti öntudat. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Teljesen érthető ha sokaknak nem tetszik, és úgy gondolják nincs ott a helye. Én egyedül azt nem tudom elfogadni, hogy valaki olyat mond hogyha ott lesz ő nem nézi. Ha ő emiatt nem nézi (igazából szíve joga), de semmivel nem lesz nagyobb magyar tőle.
Amadeus azért a német foci válogatottra ránézel gondold át mennyire érdekli az ott lévőket,hogy németek...Toca
Toca, engem igazából nem zavar, hogy a 23fős német keretben van 2 török bevándorló leszármazott meg még 2 félig német játékos, mert ők egyrészt már Németországban születtek, németül beszélnek másrészt nem volt cirkusz, hogy itt se, ott se... és igazából nekem nincs problémám azzal, hogy valaki más ország válogatottjába menne. Az nem tetszik ebben a történetben, hogy nem úgy fest Nagy László mint akinek megtisztelő lenne a címeres mez.

Ott van a kézi csapatban azt hiszem a kubai srác (Perez?) semmi baj nincs vele, ha megszakad a pályán a magyar győzelemért, de ha a német soccer csapatos retorikához térek vissza, nem irritált az sem, amikor Asamoah vagy Cacau gürcölt zokszó nélkül és izzadta tele a fehér mezt. Hova tovább, Cacau annyira megtisztelve érezte magát, hogy megtanulta a német himnuszt és énekli is becsülettel. Ezt a formáját a dolognak el tudom fogadni, meg tudom érteni, de a tiszteletlent nem. Úgy vélem - idealistán - hogy a válogatott sport nem lenne szabad, hogy a pénzről szóljon, mert szerintem sokkal több van mögötte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Nem volt gerinces, viszont nemtom mennyivel lettél volna vidámabb, ha 2010-ben bemondja, hogy ő márpedig nem akar magyar lenni mert pénzügyileg/sportszakmailag nem éri meg neki. Ezt így szokás csinálni, tetszik vagy sem, csak ugye mi ebből kimaradtunk eddig, de Eklemovics egy az egyben ugyanezt csinálta a szerbekkel, Sterbik tudtommal dettó. Rutenka meg Lacin is bőven túltett. Forintban méri a magyarságot, ja, ez van, de ha ez zavar, akkor ne nézd a kézilabdavbket mert ott szinte csak ilyenekkel találkozol. Talán Lazarov az akinek lett volna lehetősége váltani előnyösebb környezetbe és nem tette meg, másról én nem tudok.Rajna
Nyugodtan megmondhatta volna. Vidámabb nem lett volna, de egyenesebb biztosan, meg korrektebb is a szövetség felé. Nem kellett volna 2 éven keresztül segget csinálniuk a szájukból. Így kicsit ha nincs ló jó a szamár is színezete van a dolognak.
Egyebekben viszont egyetértek Veled. Szét kell választani az emberi részét és a szakmai részét. Mocsai szerint nagyon Nagy szükség van rá, neki pedig azt hiszem nyugodtan elhihetjük. Szeretni pedig ettől még nem kell.
Nem szívesen turkálnék senki zsebében, de ez az anyagi kiszolgáltatottság elég furcsa szempont a világ egyik legjobb kézilabdázója esetében, aki a világ egyik legjobb/leggazdagabb csapatában játszik. Sok magyar sportoló van akinél a nemzeti válogatottban történő szereplén nem anyagi kérdés.
De abban igazad van, hogy ez egy ilyen világ, ez van. Elképzelhetetlen, hogy ettől még a magyar válogatott kudarcának szurkoljak az olimpián...

Do your job
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ez egy csapat sport! nem tudsz csak a többieknek szurkolni
N. Lacinak meg nem ! Ha ő pofára esik , akkor pofára esik a csapat is!
ezzel a gondolattal meg kell barátkozni , ha ennyire a bukását akarod látni....yooker
ez egy csapat sport! Szóval a csapat nyerhet úgy, h Nagy Laci szarul játszik. Attól, h egy ember szarul játszik a csapat még nyerhet, mert a többiek még játszhatnak jól, ezzel a gondolattal meg kell barátkozni...Black_Adder
oké ! de hogy fog ez történni a meccsek alatt?
ha Laci lő egy gólt akkor örülsz majd , vagy bosszankodsz?
ha a hátán viszi be a csapatot a 8 közé akkor boldog leszel , vagy csalódott?
ha rosszul játszik + a többieknek sem megy és leszerepelünk , boldog leszel vagy nem ?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Teljesen érthető ha sokaknak nem tetszik, és úgy gondolják nincs ott a helye. Én egyedül azt nem tudom elfogadni, hogy valaki olyat mond hogyha ott lesz ő nem nézi. Ha ő emiatt nem nézi (igazából szíve joga), de semmivel nem lesz nagyobb magyar tőle.
Amadeus azért a német foci válogatottra ránézel gondold át mennyire érdekli az ott lévőket,hogy németek...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az összes többi játékosnak megfeleltek a körülmények.
Másrészt kb két éves huzavona után volt hajlandó kinyögni, hogy spanyol akar lenni. Hülyítette a szövetséget, nézőket, mindenkit.
De ha szted ez egy gerinces dolog volt akkor elismerésem.
Én beraknék helyette egy fiatalt aki nem forintban méri a magyarságot.Bazzani
Nem volt gerinces, viszont nemtom mennyivel lettél volna vidámabb, ha 2010-ben bemondja, hogy ő márpedig nem akar magyar lenni mert pénzügyileg/sportszakmailag nem éri meg neki. Ezt így szokás csinálni, tetszik vagy sem, csak ugye mi ebből kimaradtunk eddig, de Eklemovics egy az egyben ugyanezt csinálta a szerbekkel, Sterbik tudtommal dettó. Rutenka meg Lacin is bőven túltett. Forintban méri a magyarságot, ja, ez van, de ha ez zavar, akkor ne nézd a kézilabdavbket mert ott szinte csak ilyenekkel találkozol. Talán Lazarov az akinek lett volna lehetősége váltani előnyösebb környezetbe és nem tette meg, másról én nem tudok.

Az meg menő dolog, hogy beraknád helyette a magyar hazafiak elsőszámú balkezesét, csak kérdés, mi lesz majd a kifogás mikor szarrászopatnak az olimpián.Rajna
Egyrészt sztárLaci nélkül sem szopattak minket szarrá.
Másrészt miért az Olimpia előtt lett kedve újra magyarnak lenni? (gondolom giga lóvé ment a zsebbe...)
Harmadrészt másoknál sem szimpatikus az országváltás.

Kérdésedre válaszolva pedig igen, egyenesebb lett volna ha rögtön az elején kiáll az emberek elé és elmondja őszintén a dolgokat. Sajnáltam volna, mert jó játékos. Biztos kicsit haragudtam is volna, de nem érezném iránta ezt a gyűlöletet.Bazzani
Pontosan. Nagy Laci nélkül vívtuk ki az Olimpiai szereplés jogát, ergo nélküle is ott lenne a helyünk, és nem is lógnánk ki. Vele nyilván több esélyünk van jobb eredményt elérni, de hogy egy közhellyel éljek az Olimpia nem (csak) a győzelemről szól...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az összes többi játékosnak megfeleltek a körülmények.
Másrészt kb két éves huzavona után volt hajlandó kinyögni, hogy spanyol akar lenni. Hülyítette a szövetséget, nézőket, mindenkit.
De ha szted ez egy gerinces dolog volt akkor elismerésem.
Én beraknék helyette egy fiatalt aki nem forintban méri a magyarságot.Bazzani
Nem volt gerinces, viszont nemtom mennyivel lettél volna vidámabb, ha 2010-ben bemondja, hogy ő márpedig nem akar magyar lenni mert pénzügyileg/sportszakmailag nem éri meg neki. Ezt így szokás csinálni, tetszik vagy sem, csak ugye mi ebből kimaradtunk eddig, de Eklemovics egy az egyben ugyanezt csinálta a szerbekkel, Sterbik tudtommal dettó. Rutenka meg Lacin is bőven túltett. Forintban méri a magyarságot, ja, ez van, de ha ez zavar, akkor ne nézd a kézilabdavbket mert ott szinte csak ilyenekkel találkozol. Talán Lazarov az akinek lett volna lehetősége váltani előnyösebb környezetbe és nem tette meg, másról én nem tudok.

Az meg menő dolog, hogy beraknád helyette a magyar hazafiak elsőszámú balkezesét, csak kérdés, mi lesz majd a kifogás mikor szarrászopatnak az olimpián.Rajna
Egyrészt sztárLaci nélkül sem szopattak minket szarrá.
Másrészt miért az Olimpia előtt lett kedve újra magyarnak lenni? (gondolom giga lóvé ment a zsebbe...)
Harmadrészt másoknál sem szimpatikus az országváltás.

Kérdésedre válaszolva pedig igen, egyenesebb lett volna ha rögtön az elején kiáll az emberek elé és elmondja őszintén a dolgokat. Sajnáltam volna, mert jó játékos. Biztos kicsit haragudtam is volna, de nem érezném iránta ezt a gyűlöletet.

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ez egy csapat sport! nem tudsz csak a többieknek szurkolni
N. Lacinak meg nem ! Ha ő pofára esik , akkor pofára esik a csapat is!
ezzel a gondolattal meg kell barátkozni , ha ennyire a bukását akarod látni....yooker
ez egy csapat sport! Szóval a csapat nyerhet úgy, h Nagy Laci szarul játszik. Attól, h egy ember szarul játszik a csapat még nyerhet, mert a többiek még játszhatnak jól, ezzel a gondolattal meg kell barátkozni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
(Elképzelni nem tudom, hogy egy Alan Dzagoev azt mondja, hogy "nem játszom az orosz válogatottban, mert nem jók a körülmények")

Hogy magamat hozzam fel példának - csak így korrekt - ha bármelyik sportágban, melyben versenyeztem, elértem volna a válogatott szintet akkor büszkén versenyeztem volna svábként német színekben, megtisztelő lett volna.Amadeus91
Ha Dzagoev nem is, mások bőséggel megtették. Magyar példa ugye van bőséggel, de ha az oroszok a mániád, akkor nézz utána Gyeniszovnak, aki baszott elmenni 2008-ban. Vagy ott van a rakat honosított brazil mindenfele, vagy akár Obraniak a lengyeleknél, ez így megy. Soccernél ez egyébként is más, ott nem lehet csak úgy nemzetiséget váltani, meg ezek a világversenyek hatalmas publicitást jelentenek, kár ezzel összehasonlítani.

Az szép, hogy te semmiképp nem lettél volna magyar válogatott (bár ezt sem tudhatod biztosan,ha valami komoly hírértékkel/pénzzel járó ajánlat lett volna, de tegyük fel, hogy minden körülmények között kitartottál volna emellett), de ettől még nem kell elítélni azokat, akik másképp gondolkodnak. Én most Skóciában tapasztaltam pl., hogy ha a lacrosse-ligában akarsz játszani, aláírsz egy papírt, hogy csak a skót válogatottban játszol, és senkinek nem volt ezzel semmilyen problémája, angolok, amerikaiak velsziek mind-mind szívesen mentek az első hívásra, holott nemhogy pénzbeli juttatással járt, hanem nekik kellett állni a nem éppen alacsony költségeket. A legtöbb ember így van ezzel, és szerintem ez nem feltétlen nagy baj, de tisztelem az álláspontodat.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ezt már az átigazolásakor is írtam, most is ezt gondolom: Ő élete, ő dönt, ha neki a pénz mindennél fontosabb, legyen, örüljön a sok pénzének, mint sportoló megteheti. Én viszont, mint szurkoló magam döntöm el, hogy kit szeretek kit tisztelek és kit nem, és milyen szempont alapján. Lehet h nagyszerű kézilabdázó, de emberileg senkinek tartom, és igen is vannak olyan sportolók, akiknél létezik klubhűség és a válogatottságot is megtiszteltetésként fogják fel, és úgy is kezelik. Én az ilyen sportolókat szeretem minden sportágban, és ha nekem nincs közöm ahhoz, h Nagy László, hogy kezeli a sikerességét, akkor másoknak meg ahhoz nincs köze, hogy én ezek után mit gondolok róla. Attól, hogy valaki magyar még lehet gerinctelen primadonna, a magyar válogatottnak természetesen szurkolok, de remélem NEKI minél kevesebb szerepe lesz a sikerekben. Megérdemelne egy hatalmas pofára esést /*Veszprémben is*/. Nem Ő a világ közepe...Black_Adder
Azt is lenyilatkozta, hogy Barcelona vagy Szeged. Ő nem megy Veszprémbe. Szegeden nem fogják szeretni ezt elhihetitek...

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Az összes többi játékosnak megfeleltek a körülmények.
Másrészt kb két éves huzavona után volt hajlandó kinyögni, hogy spanyol akar lenni. Hülyítette a szövetséget, nézőket, mindenkit.
De ha szted ez egy gerinces dolog volt akkor elismerésem.
Én beraknék helyette egy fiatalt aki nem forintban méri a magyarságot.Bazzani
Nem volt gerinces, viszont nemtom mennyivel lettél volna vidámabb, ha 2010-ben bemondja, hogy ő márpedig nem akar magyar lenni mert pénzügyileg/sportszakmailag nem éri meg neki. Ezt így szokás csinálni, tetszik vagy sem, csak ugye mi ebből kimaradtunk eddig, de Eklemovics egy az egyben ugyanezt csinálta a szerbekkel, Sterbik tudtommal dettó. Rutenka meg Lacin is bőven túltett. Forintban méri a magyarságot, ja, ez van, de ha ez zavar, akkor ne nézd a kézilabdavbket mert ott szinte csak ilyenekkel találkozol. Talán Lazarov az akinek lett volna lehetősége váltani előnyösebb környezetbe és nem tette meg, másról én nem tudok.

Az meg menő dolog, hogy beraknád helyette a magyar hazafiak elsőszámú balkezesét, csak kérdés, mi lesz majd a kifogás mikor szarrászopatnak az olimpián.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ezt már az átigazolásakor is írtam, most is ezt gondolom: Ő élete, ő dönt, ha neki a pénz mindennél fontosabb, legyen, örüljön a sok pénzének, mint sportoló megteheti. Én viszont, mint szurkoló magam döntöm el, hogy kit szeretek kit tisztelek és kit nem, és milyen szempont alapján. Lehet h nagyszerű kézilabdázó, de emberileg senkinek tartom, és igen is vannak olyan sportolók, akiknél létezik klubhűség és a válogatottságot is megtiszteltetésként fogják fel, és úgy is kezelik. Én az ilyen sportolókat szeretem minden sportágban, és ha nekem nincs közöm ahhoz, h Nagy László, hogy kezeli a sikerességét, akkor másoknak meg ahhoz nincs köze, hogy én ezek után mit gondolok róla. Attól, hogy valaki magyar még lehet gerinctelen primadonna, a magyar válogatottnak természetesen szurkolok, de remélem NEKI minél kevesebb szerepe lesz a sikerekben. Megérdemelne egy hatalmas pofára esést /*Veszprémben is*/. Nem Ő a világ közepe...Black_Adder
ez egy csapat sport! nem tudsz csak a többieknek szurkolni
N. Lacinak meg nem ! Ha ő pofára esik , akkor pofára esik a csapat is!
ezzel a gondolattal meg kell barátkozni , ha ennyire a bukását akarod látni....
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ezt már az átigazolásakor is írtam, most is ezt gondolom: Ő élete, ő dönt, ha neki a pénz mindennél fontosabb, legyen, örüljön a sok pénzének, mint sportoló megteheti. Én viszont, mint szurkoló magam döntöm el, hogy kit szeretek kit tisztelek és kit nem, és milyen szempont alapján. Lehet h nagyszerű kézilabdázó, de emberileg senkinek tartom, és igen is vannak olyan sportolók, akiknél létezik klubhűség és a válogatottságot is megtiszteltetésként fogják fel, és úgy is kezelik. Én az ilyen sportolókat szeretem minden sportágban, és ha nekem nincs közöm ahhoz, h Nagy László, hogy kezeli a sikerességét, akkor másoknak meg ahhoz nincs köze, hogy én ezek után mit gondolok róla. Attól, hogy valaki magyar még lehet gerinctelen primadonna, a magyar válogatottnak természetesen szurkolok, de remélem NEKI minél kevesebb szerepe lesz a sikerekben. Megérdemelne egy hatalmas pofára esést /*Veszprémben is*/. Nem Ő a világ közepe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nem fogják nézni a meccseket, satöbbi. Akkor menjenek pecázni.= "Le vagytok ti szarva"

kulcsgondolat 2.Amadeus91
Tudod mit? Ha azért nem nézi meg valaki a meccset mert Nagy Laci visszatért, az tényleg le van szarva.
Magyar emberként és szurkolóként érdekel a válogatott, (nem csak a kézilabda) és csak azért mert esetleg nem szimpatikus valamely játékos attól még szurkolok, szurkolunk a magyar sikerekért. Ott kint, itthon a tv előtt...kittli
de vajon a magyar embereknek - akik tényleg annak tartják magukat és büszkék rá - nem-e arcul csapás az, hogy valaki szórakozik azzal ami nekik a legfontosabb és utána még meg is kell tapsolni az illetőt? 😊 Hova tovább, még meg is mondják neki, hogy "húzzál el ha nem tetszik bémeg". Amadeus91
Ez mind szép és jó csak egyet ne felejts el, ők dolgoznak, ők szenvednek azért hogy a szurkoló élvezze amit lát örüljön az eredménynek stb. Nehogy már a nyúl vigye a puskát és én/te/szurkolók/Laurenc Lacibá mondják meg ki lehet válogatott. A szövetségi kapitány dolga ő azt mondta kell neki jöjjön, és teljesen jogos,hogy aki nem akarja ne nézze nincs itt arcon csapás, csak végre van egy tökös ember aki nem alibizik ha valaki beszól felé vagy a csapata felé hanem elküldi a rákba őket és jogosan.
Egyébként a többi jogos.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Majd, ha lő 8-10 gólt meccsenként az olimpián, és bejutunk a legjobb 8 közé, akkor megbocsátok neki 😊
JC6
lehet nem is kell várnod az Olimpiáig!
itt a vb selejtező már vasárnap! 😉
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Nem fogják nézni a meccseket, satöbbi. Akkor menjenek pecázni.= "Le vagytok ti szarva"

kulcsgondolat 2.Amadeus91
Tudod mit? Ha azért nem nézi meg valaki a meccset mert Nagy Laci visszatért, az tényleg le van szarva.
Magyar emberként és szurkolóként érdekel a válogatott, (nem csak a kézilabda) és csak azért mert esetleg nem szimpatikus valamely játékos attól még szurkolok, szurkolunk a magyar sikerekért. Ott kint, itthon a tv előtt...kittli
de vajon a magyar embereknek - akik tényleg annak tartják magukat és büszkék rá - nem-e arcul csapás az, hogy valaki szórakozik azzal ami nekik a legfontosabb és utána még meg is kell tapsolni az illetőt? ....
....A lényeg amit ki szeretnék ebből hozni, hogy az én értékítéletem alapján egy országot képviselni megtiszteltetés és kötelesség, a minimum az, hogy meghal az ember a címeres mezben a pályán - legyen rajta bármilyen címer - és, hogy tiszteli azt a mezt és úgy gondolom, hogy egy olyan ember, aki a saját érdekeit a válogatott felé helyezte - akkor véglegesen - az ne kerüljön vissza a válogatottba. Mert nem érdemli meg, hogy a hazáját képviselje. Ez nem annak a függvénye, hogy világklasszis-e vagy sem.Amadeus91
Két malomban őrlünk. Az, hogy Nagy Laci (sőt most már "utáljuk" tehát legyen Senor Nagy László) megérdemli-e most a válogatottságot vagy sem, ebben a kérdésben teljesen lényegtelen szerintem. Egy ember miatt nem fogom úgy érezni, hogy ez a csapat nem az én csapatom. Ez a MAGYAR VÁLOGATOTT Nagy Lacistól vagy akár nélküle, tehát az ÉN CSAPATOM, nekik szurkolok és nem x-1 embernek. Én legalábbis így gondolom, így érzem.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Mert nem érdemli meg, hogy a hazáját képviselje. Ez nem annak a függvénye, hogy világklasszis-e vagy sem.
Amadeus91
Nézd: teljesen igazad lenne, ha sport nem lenne üzlet. Igazad lenne, ha nem asszisztálna lelkesen minden sportág, minden ország szövetségi kapitánya vidáman a doppingoláshoz (a kettő összefügg, bármennyire is távol van egymástól, a végcél ugyanaz). De mivel az eredmény mindennél fontosabb, ezért tartom baromságnak, hogy Nagy Laci ne játsszon az olimpián. Óriási összetartó ereje van a sportnak, mind pozitív, mind negatív értelemben.

Megnézném: ha tegyük fel Laci gólkirály lenne az olimpián és a magyar válogatott érmet nyerne: akkor is ennyien elleneznék ez az egész ügyet? Kétlem.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
"Bántó ugyanakkor, hogy ugyanilyen kevés információval rendelkezők ítélkeznek." Kulcsgondolat.empty taxi
Nem fogják nézni a meccseket, satöbbi. Akkor menjenek pecázni.= "Le vagytok ti szarva"

kulcsgondolat 2.Amadeus91
Tudod mit? Ha azért nem nézi meg valaki a meccset mert Nagy Laci visszatért, az tényleg le van szarva.
Magyar emberként és szurkolóként érdekel a válogatott, (nem csak a kézilabda) és csak azért mert esetleg nem szimpatikus valamely játékos attól még szurkolok, szurkolunk a magyar sikerekért. Ott kint, itthon a tv előtt...kittli
de vajon a magyar embereknek - akik tényleg annak tartják magukat és büszkék rá - nem-e arcul csapás az, hogy valaki szórakozik azzal ami nekik a legfontosabb és utána még meg is kell tapsolni az illetőt? 😊 Hova tovább, még meg is mondják neki, hogy "húzzál el ha nem tetszik bémeg". Én úgy gondolom, hogy a válogatott szereplés nem lehet függvénye annak, hogy melyik klubban játszik az illető, hogy milyenek a körülmények itt-ott. A válogatott mez megtiszteltetés, nemzetiségtől független. (Elképzelni nem tudom, hogy egy Alan Dzagoev azt mondja, hogy "nem játszom az orosz válogatottban, mert nem jók a körülmények") Nagy Laci végigverte a spanyol honosítást. Ergo, még a spanyolok is azt mondták neki, hogy "gyere, közénk tartozol". Elmondom, hogy nagyon nem egyszerű egy honosítási procedúra és már ahhoz, hogy veled akár egy másik ország nagykövetségén érdemben szóba álljanak - még úgy is, hogy annak az országnak a külföldön élő nemzetiségbélije vagy - komoly dologgal kell odaállni (beleértve egy stóc papírt is).
Hogy magamat hozzam fel példának - csak így korrekt - ha bármelyik sportágban, melyben versenyeztem, elértem volna a válogatott szintet akkor büszkén versenyeztem volna svábként német színekben, megtisztelő lett volna. Ahogy megtisztelő volt amikor a magyar kick-box kapitánnyal beszéltünk, hogy lehetne menni az U-válogatotthoz edzeni, de megmondtam, hogy hogy gondolom, hova tartozónak érzem magam és csak azért nem erőltettem a magyar vonalat, hogy elmondhassam, hogy valahova elsütöttem magam arra a szintre. (végül nem ezért hagytam abba idő előtt, de ez itt off)
A lényeg amit ki szeretnék ebből hozni, hogy az én értékítéletem alapján egy országot képviselni megtiszteltetés és kötelesség, a minimum az, hogy meghal az ember a címeres mezben a pályán - legyen rajta bármilyen címer - és, hogy tiszteli azt a mezt és úgy gondolom, hogy egy olyan ember, aki a saját érdekeit a válogatott felé helyezte - akkor véglegesen - az ne kerüljön vissza a válogatottba. Mert nem érdemli meg, hogy a hazáját képviselje. Ez nem annak a függvénye, hogy világklasszis-e vagy sem.
Én így látom, de lehet megint köcsögbunkósuttyó stbstbstb....vagyok.

criminal lawyer or criminal lawyer?