Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nagy Lacika spanyol válogatott akart lenni ott nem kellett így visszajött magyarosdit játszani.
Bazzani
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.Rajna
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.szaba
Azért voltak elég jó meccsei is, de kétségtelen a Barcában jobban tolja. Lehet, hogy azért mert szarik rá, lehet azért, mert nem jó a rendszer, ehhez nem értek.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 827 — Keep pounding
Mocsai:
http://index.hu/x.php?id=inxcl&url=http%3A%2F%2Fsportgeza.hu%2F2012%2Flondon%2Ftisztelettel_szeretettel_fogadjuk_nagy_laszlot%2F

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nagy Lacika spanyol válogatott akart lenni ott nem kellett így visszajött magyarosdit játszani.
Bazzani
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.Rajna
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nagy Lacika spanyol válogatott akart lenni ott nem kellett így visszajött magyarosdit játszani.
Bazzani
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Igen, mert Perezék magyar hazafiak lettek mind és nem bírtak magukkal, kellett az állampolgárság. Ők nem pénzéhes hülyék akik oda mentek ahol több a pénz, nem.Rajna
Akkor gondolom a Nagy Laci féle "nem kapunk elég pénzt" storyt te nem hiszed el? Vagy csak a honosítottak kapnak?Bazzani
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Igen, mert Perezék magyar hazafiak lettek mind és nem bírtak magukkal, kellett az állampolgárság. Ők nem pénzéhes hülyék akik oda mentek ahol több a pénz, nem.Rajna
Akkor gondolom a Nagy Laci féle "nem kapunk elég pénzt" storyt te nem hiszed el? Vagy csak a honosítottak kapnak?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Fejtsd ki légy szíves.empty taxi
Perez nem akart újra kubai lenni miután itt nem kellett. Rá haragudjanak a kubaiak ha akarnak.
Nagy Lacika spanyol válogatott akart lenni ott nem kellett így visszajött magyarosdit játszani.
A hülye vezetőink meg bemutatják mint valami újonan igazolt sztárt.
(amúgy én Perezék magyarosodását sem támogattam)

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
így lett kommunikálva.


ennyi

ettől még nem tudni mi voltJanek
épp ezaz, összeesküvés elméleteket lehet gyártani, ettől függetlenül abból tudunk főzni amit megosztanak velünk... eszerint nagy ködösített nagyon sokáig 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
így lett kommunikálva.


ennyi

ettől még nem tudni mi volt

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
janek: miről beszélsz? a magyar szövetség azért nem mondott a szurkolóknak semmit, mert laci is 2 évig ködösített és etette őket... ( legalábbis így lett lekkomunikálva )

amúgy azt meg mocsai tudja h a társak h fogják őt fogadni, ha ez nem lesz káros az öltözői morálra ( amit kétlek ) akkor bánom is én játszon, ettől függetlenül a felelősség innentől kezdve az övé , mert mint szöv.kap. megtehetné h nem hívja be...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 827 — Keep pounding
Nekem sem szimpatikus, de nem tudhatjuk, hogy mi az ő helyében miként cselekedtünk volna. Azért sztem egy kézilabdázónál hatványozottan szerepet játszik a pénz, nem keresnek ők annyit, mint egy labdarúgó (nyilván sokszorosát teszik zsebre egy átlagpolgár fizetésének, de ő három év múlva szögre akasztja). Még egyszer mondom nekem sem tetszettek a történtek, de azért Mocsai sztem van olyan jó szakember, hogy megoldja a kérdést. Azért nehéz azt mondani, hogy csapategység így-úgy, nem kell a keret többi játékosával össze sem hasonlítható klasszis. Mert akárhogy csűrjük csavarjuk, Nagy Laci az.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
yooker írtam is hogy pont ezért sajnálok egy embert a történetben, és az Mocsai.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Azért az mitől tény,hogy Laci pénzért lett válogatott ismét?

Felejtsük el mit kap veszprémben annak semmi köze a válogatotthoz.

Divat lett lacizni de azért érdekes,hogy sem a magyar sem a spanyol szövetség sem mondott semmit 3 év alatt.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
NL elbaszta, ez tény, nem érdekelte a hazája még annyira sem hogy ezt nyíltan kimondja (emlékeztek meddig ment anno a huzavona?!), most meg amikor eljátssza (majdnem) ugyanezt más helyen mi tárt karokkal várjuk vissza és adjuk neki a mezt amit ő eldobott (mert ezt tette).

Egy embert sajnálok és az Mocsai, ebből a helyzetből ugyanis ő jól már nem tud kijönni. Ha NL szárnyal akkor is megmaradnak azok a hangok h mit keres ő itt (ez már az egész életét végig fogja kísérni) ha meg szar lesz akkor meg mindenki szidni fogja minek engedték újra ide.

Ha nekem kellett volna döntenem (pont a csapat egysége miatt ill. amit művelt ez az ember) engem nem érdekelt volna milyen jó, fájó szívvel de nem hívom be, nézze TV-n az olimpiát és gondolkozzon megérte-e. Eszembe jutott az a vízilabdás aki meg nem mehet...davemayer
na ez az ami nem egészen biztos! erről nyilatkozott Mocsai is! addig könnyű ( könnyebb ) így gondolkodni amíg
nem a Te felelősséged a dolog. Nem rajtad múlik a csapat , gyakorlatilag az egész sportág teljesítménye egy ilyen roppant eredménycentrikus világban ! Ha van arra lehetőséged hogy egy ilyen kaliberű játékossal javítsd a keretedet és ezzel annak az esélyét hogy egy jó eredményt érj el , akkor igenis ezt kell meglépni!Mi szurkolók rohadtul nem tudjuk átérezni azt a nyomást ami ilyen helyzetben (Olimpia!!) kerül a résztvevők vállára!Te tényleg a képernyő előtt fogsz ülni és ha nincs jó eredmény legfeljebb bosszankodsz , majd kikapcsolod ,nekik ennél sokkal nehezebb ! Ők ezzel nagyobb esélyt kaptak arra hogy pont a szurkolók elvárásainak tudjanak jobban megfelelni!!
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kicsit más:
http://sportgeza.hu/kezilabda/hirek/2012/06/04/hollandia_visszalepett_a_noi_kezi-eb_rendezesetol/

Nem tudom melyik országok jöhetnek szóba most.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Fejtsd ki légy szíves.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Igen, mert Perezék magyar hazafiak lettek mind és nem bírtak magukkal, kellett az állampolgárság. Ők nem pénzéhes hülyék akik oda mentek ahol több a pénz, nem.Rajna
azért sportszakmailag ég és föld a spanyol - magyar ill. a kubai - magyar viszonyok között az eltérés, nehéz lenne csak pénzzel magyarázni, mégha valóban a fő ok ez is volt.gabtsi
A szerbek még jobbak is voltak nálunk. A kubai válogatott is elég ütős volt anno (Hernandez, Perez, Diaz, Urios, stb.). Ilyen alapon legfeljebb Selmenko vagy Rutenka váltását lehet magyarázni, de Rutenka is megcsinálta a szlovénokkal/fehéroroszokkal/spanyolokkal, amit most Laci. Meg aztán ugye a magyarokkal tornát nyerni nem fog, a spanyolokkal nyerhetett volna, azért ez sem hangzik rosszul.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
NL elbaszta, ez tény, nem érdekelte a hazája még annyira sem hogy ezt nyíltan kimondja (emlékeztek meddig ment anno a huzavona?!), most meg amikor eljátssza (majdnem) ugyanezt más helyen mi tárt karokkal várjuk vissza és adjuk neki a mezt amit ő eldobott (mert ezt tette).

Egy embert sajnálok és az Mocsai, ebből a helyzetből ugyanis ő jól már nem tud kijönni. Ha NL szárnyal akkor is megmaradnak azok a hangok h mit keres ő itt (ez már az egész életét végig fogja kísérni) ha meg szar lesz akkor meg mindenki szidni fogja minek engedték újra ide.

Ha nekem kellett volna döntenem (pont a csapat egysége miatt ill. amit művelt ez az ember) engem nem érdekelt volna milyen jó, fájó szívvel de nem hívom be, nézze TV-n az olimpiát és gondolkozzon megérte-e. Eszembe jutott az a vízilabdás aki meg nem mehet...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Igen, mert Perezék magyar hazafiak lettek mind és nem bírtak magukkal, kellett az állampolgárság. Ők nem pénzéhes hülyék akik oda mentek ahol több a pénz, nem.Rajna
azért sportszakmailag ég és föld a spanyol - magyar ill. a kubai - magyar viszonyok között az eltérés, nehéz lenne csak pénzzel magyarázni, mégha valóban a fő ok ez is volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
több-tízmillió forintot kért akkor a magyar válogatottban szereplésért, és azért ment volna a spanyolba is nem jókedvéből. most a veszprém miatt lett megoldás, így jött.

persze nem vitatom, hogy főleg védekezésben, nagy hasznára lesz a csapatnak. nem is leszek ellendukker egy pillanatra sem, én csak annyit állítok, hogy nálam, ilyet senki nem húzott volna meg, mert repül mint macskát szarni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Az a "legszebb" hogy ezek után jó magyar szokás szerint sokan inkább a válogatott bukásának fognak "szurkolni" ,
csak azért hogy láthassák N.Laci személyes kudarcát...

mert azt nehezen tudom elképzelni hogy a csapatnak igen ,Lacinak meg nem ! egyszerűen nem jön ki sehogy ez a felállás!yooker
lényeg a lényeg,újra a válogatottban van,kész,így alakult,ezt dobta a gép,még akkor is ha sokan nem értenek ezzel egyet.mostantól újra a csapat tagja,és együtt fog harcolni a többiekkel hogy a magyar válogatott minél sikeresebben szerepeljen londonban.aki meg egy percig is a válogatott ellen fog szurkolni Nagy ügye miatt,az hazaáruló.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
Teljesen más story a kettő.Bazzani
Igen, mert Perezék magyar hazafiak lettek mind és nem bírtak magukkal, kellett az állampolgárság. Ők nem pénzéhes hülyék akik oda mentek ahol több a pénz, nem.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
pedig számtalanszor meg lett válaszolva.
nem az a gond, amit csinált, hanem ahogyan csinálta. most pl azt mondja, hogy végig az volt a terv, hogy hazajönnek a feleségével, két éve még arról áradozott, hogy micsoda otthonra leltek barcelonaban, és igazán megértheti mindenki, hogy kint akar maradni, hiszen számítanak rá már 10+ éve.
az ember három éve hazudik, vagy nem vállalja az döntést / az arcát. számomra ezért egy jellemtelen ember, és nem azért mert elment volna spanyolországba. az ilyet pedig - ha én csapatvezető vagyok - messze távol tartok egy egységtől.

we are not collecting talents, we are building a team - hogy autentikus legyek.gabtsi
Szerintem nem hazudott sokat, csak ami az adott helyzetben muszáj volt. Három évig spanyol akart lenni, most meg gáz lett volna részéről így, hogy hazaigazol. Ezt így nem szokás kimondani élből, nyilván jól is érezte magát, de most itthon jóval több zsét kapott, ennyi, de ezt sem szokás kimondani, na.

A magyar válogatott meg ilyen szempontból nem egy csapat, évente egy hónapra jönnek össze és kész, itt igenis a legjobb játékosok jönnek össze, sosem volt olyan, hogy nem az aktuális legjobbak jöttek el. Most pedig végre lesz egy világklasszisunk, nem fog rosszul jönni. A Győrnél/épülő Veszprémnél már jobban zavar ez engem is.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Arra még mindig nem láttam utalást, hogy mi a helyzet Perezzel, Eklemoviccsal stb. Őket ti mind rühellitek és nem bírtátok nézni a magyar válogatottat az elmúlt tíz évben?Rajna
Teljesen más story a kettő.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Az a "legszebb" hogy ezek után jó magyar szokás szerint sokan inkább a válogatott bukásának fognak "szurkolni" ,
csak azért hogy láthassák N.Laci személyes kudarcát...

mert azt nehezen tudom elképzelni hogy a csapatnak igen ,Lacinak meg nem ! egyszerűen nem jön ki sehogy ez a felállás!