Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mocsai:
http://index.hu/x.php?id=inxcl&url=http%3A%2F%2Fsportgeza.hu%2F2012%2Flondon%2Ftisztelettel_szeretettel_fogadjuk_nagy_laszlot%2Fgabokocka
"Bántó ugyanakkor, hogy ugyanilyen kevés információval rendelkezők ítélkeznek." Kulcsgondolat.empty taxi
Nem fogják nézni a meccseket, satöbbi. Akkor menjenek pecázni.= "Le vagytok ti szarva"

kulcsgondolat 2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mocsai:
http://index.hu/x.php?id=inxcl&url=http%3A%2F%2Fsportgeza.hu%2F2012%2Flondon%2Ftisztelettel_szeretettel_fogadjuk_nagy_laszlot%2Fgabokocka
"Bántó ugyanakkor, hogy ugyanilyen kevés információval rendelkezők ítélkeznek." Kulcsgondolat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Az összes többi játékosnak megfeleltek a körülmények.
Másrészt kb két éves huzavona után volt hajlandó kinyögni, hogy spanyol akar lenni. Hülyítette a szövetséget, nézőket, mindenkit.
De ha szted ez egy gerinces dolog volt akkor elismerésem.
Én beraknék helyette egy fiatalt aki nem forintban méri a magyarságot.Bazzani
Igazából én így úgy gondoltam/gondolom, hogy nem szép dolog így nemzetet váltogatni, és a stílus minden bizonnyal nem volt megfelelő. De ez a "pénzben méri a magyarságot" kissé erős. Egyikünk sem sírt, hogy Perez és Diaz túl feketék magyarnak...
A hülyítéshez: a Laci sem egy Nobel-díjas agysebész, nyilván az ügynöke ezt mondta neki, ő meg ezt csinálta. Egyértelmű, hogy nem akarta (nem merte) kockáztatni a Barcelonával a szerződését. Elképzelhető, hogy a sunnyogás egyik oka volt az is, hogy kurvára nem fogta fel, hogy mit ír alá.
Nem védeni akarom, de a orbitális baromság lenne nem őt játszani. Ennyi erővel egyik idegenlégiós se játsszon, mert mind "pénzben mérik" a karrierjüket. Sőt, az úszóink mind ússzanak amerikai színekben, hiszen kint tanulnak.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Mindenesetre annyit elértek (nem tudom ki), hogy pár évig Nagy Laci, aki a világ egyik legjobb jobbátlövője volt, nem játszott a válogatottban. Ami igazából csak a magyaroknak nem volt jó. A spanyolok így is jók voltak, a barcelonában játszott is és nem kellett félni hogy a válogatottban lesérül, tehát úgy is fel lehet fogni, hogy kivonták a forgalomból egy időre. Most hogy már túl van a csúcsformáján, már engedik a válogatottba is.Bruce
Pont ezért nem értem az egész moralizáló fanyalgást. Kint volt egy nagy összegű sportbiztosítása, ami nem engedte, hogy a Barcán kívül megsérüljön, mert akkor bukta volna a szerződési pénzének egy részét. Ez valószínűleg a klub és NL közös megegyezése volt. Az, hogy mennyire akart spanyol válogatott lenni, nemtom, mindenesetre három évig húzták a be sem fejezett honosítást. Most hazajött és csak a hasznára lehet a csapatnak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Mindenesetre annyit elértek (nem tudom ki), hogy pár évig Nagy Laci, aki a világ egyik legjobb jobbátlövője volt, nem játszott a válogatottban. Ami igazából csak a magyaroknak nem volt jó. A spanyolok így is jók voltak, a barcelonában játszott is és nem kellett félni hogy a válogatottban lesérül, tehát úgy is fel lehet fogni, hogy kivonták a forgalomból egy időre. Most hogy már túl van a csúcsformáján, már engedik a válogatottba is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom azért tudod, nem azért haragszik rá a "fél ország" , hogy spanyol akart lenni. Hanem ahogy csinálta és ahogy visszasunnyogott.Bazzani
Ezt nem értem. Senki sem szokta nyíltan kimondani az elején, hogy márpedig ő most válogatottat vált, ő még viszonylag hamar kijelentette, hogy nem jön. Aztán visszajött, mert változtak a körülmények, azaz az összegek. Ennyi történt, szerintem a legtöbb játékos a helyében hasonlóan cselekedett volna. Lásd Rutenka.Rajna
Az összes többi játékosnak megfeleltek a körülmények.
Másrészt kb két éves huzavona után volt hajlandó kinyögni, hogy spanyol akar lenni. Hülyítette a szövetséget, nézőket, mindenkit.
De ha szted ez egy gerinces dolog volt akkor elismerésem.
Én beraknék helyette egy fiatalt aki nem forintban méri a magyarságot.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Gondolom azért tudod, nem azért haragszik rá a "fél ország" , hogy spanyol akart lenni. Hanem ahogy csinálta és ahogy visszasunnyogott.Bazzani
Ezt nem értem. Senki sem szokta nyíltan kimondani az elején, hogy márpedig ő most válogatottat vált, ő még viszonylag hamar kijelentette, hogy nem jön. Aztán visszajött, mert változtak a körülmények, azaz az összegek. Ennyi történt, szerintem a legtöbb játékos a helyében hasonlóan cselekedett volna. Lásd Rutenka.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azért a sportkarrier után is lehet pénzt keresni.
Most amúgy mitől lettek vállalhatóak a körülmények?Bazzani
Attol hogy mar nem az a faszkalap van a szovetseg elen, az ujak meg tobb helyen elmondtak hogy ezeket a kerdeseket rendeztek. De igazabol te utalod ugy hogy igazabol a helyzetnek kb a 30%at ha ismerjuk amin nem lehet valtoztatni. Nem mondom hogy anygal , de amilyen tamadolag fellepnek egyesek ellene mar nonszensz kategoria.Toca
Nem vagyok támadó vele szemben, nem is haragszom rá, nincs miért ugyanis nekem nem ártott.
Viszont lenézem mint magyar embert. Mert azon a vizsgán csúnyán megbukott.
Ha már pont június 4-én jön fel ez a kérdés, Egyesek bármit megadtak volna hogy megkapják a magyar állampolgárságot. Ő meg pénzért képes lett volna felvenni a spanyolt. Szánalmas 😊

ezennel lezártam a témát, ha ezt nem lehet megérteni akkor sajnálom 😐eaglesmcnabb
Nem feltetlen neked iranyult, en ertem amit mondtok el is fogadom , mindenkinek van sajat velemenye. Egyeterteni is egyetertenek ha tenyleg minden infot tudnank. Szovetseget legalabb annyira kene utalni akkor mint Lacit. O most probalja jova tenni amit elbaszott, szerintem lehetoseget megerdemli akarmit is csinalt eddig.
Komoly plusz hogy igy Laurenc laciba nem nezi a meccseket ergo szakkommentatorkent sem megy agyamra egyik meccsen se majd 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Akármennyire is pénzéhes, azért a kézilaba szövi akkori vezetése vastagon benne volt mindenben. Akkor a feltételek nem voltak olyanok ami neki tetszettek, mások elfogadták lehet ettől neki nem kötelező. Én éreztem hogy ha a szövetégben rend lesz visszajöhet, bejött. És igen sok mindent a pénzért csinál, de sok mindent nem. Egy sportolónak 10-15 év alatt kell kurvasokat keresni, ő akkor a Barcábn jól keresett vállalhatatlannak találta a körülményeket szíve joga.Toca
Azért a sportkarrier után is lehet pénzt keresni.
Most amúgy mitől lettek vállalhatóak a körülmények?Bazzani
Attol hogy mar nem az a faszkalap van a szovetseg elen, az ujak meg tobb helyen elmondtak hogy ezeket a kerdeseket rendeztek. De igazabol te utalod ugy hogy igazabol a helyzetnek kb a 30%at ha ismerjuk amin nem lehet valtoztatni. Nem mondom hogy anygal , de amilyen tamadolag fellepnek egyesek ellene mar nonszensz kategoria.Toca
Nem vagyok támadó vele szemben, nem is haragszom rá, nincs miért ugyanis nekem nem ártott.
Viszont lenézem mint magyar embert. Mert azon a vizsgán csúnyán megbukott.
Ha már pont június 4-én jön fel ez a kérdés, Egyesek bármit megadtak volna hogy megkapják a magyar állampolgárságot. Ő meg pénzért képes lett volna felvenni a spanyolt. Szánalmas 😊

ezennel lezártam a témát, ha ezt nem lehet megérteni akkor sajnálom 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.eaglesmcnabb
Akármennyire is pénzéhes, azért a kézilaba szövi akkori vezetése vastagon benne volt mindenben. Akkor a feltételek nem voltak olyanok ami neki tetszettek, mások elfogadták lehet ettől neki nem kötelező. Én éreztem hogy ha a szövetégben rend lesz visszajöhet, bejött. És igen sok mindent a pénzért csinál, de sok mindent nem. Egy sportolónak 10-15 év alatt kell kurvasokat keresni, ő akkor a Barcábn jól keresett vállalhatatlannak találta a körülményeket szíve joga.Toca
Azért a sportkarrier után is lehet pénzt keresni.
Most amúgy mitől lettek vállalhatóak a körülmények?Bazzani
Attol hogy mar nem az a faszkalap van a szovetseg elen, az ujak meg tobb helyen elmondtak hogy ezeket a kerdeseket rendeztek. De igazabol te utalod ugy hogy igazabol a helyzetnek kb a 30%at ha ismerjuk amin nem lehet valtoztatni. Nem mondom hogy anygal , de amilyen tamadolag fellepnek egyesek ellene mar nonszensz kategoria.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez volt már?

http://thurygabor.blog.nepsport.hu/archives/2012/06/04/Szinhaz/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Majd, ha lő 8-10 gólt meccsenként az olimpián, és bejutunk a legjobb 8 közé, akkor megbocsátok neki 😊JC6
Akkor nem fogsz megbocsátani neki, akkor pedig vétkezni fogsz. 😕 Bocsáss meg neki most. 😊 Én mondjuk ilyen téren könnyebb helyzetben vagyok, mert nem is haragudtam rá. 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?Rajna
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.eaglesmcnabb
Ha Puticsot hívnák szerintem szó nélkül lenne német. Vagy Nagy Kornél francia.Rajna
Gondolom azért tudod, nem azért haragszik rá a "fél ország" , hogy spanyol akart lenni. Hanem ahogy csinálta és ahogy visszasunnyogott.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Akkor gondolom a Nagy Laci féle "nem kapunk elég pénzt" storyt te nem hiszed el? Vagy csak a honosítottak kapnak?Bazzani
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?Rajna
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.eaglesmcnabb
Ha Puticsot hívnák szerintem szó nélkül lenne német. Vagy Nagy Kornél francia.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?Rajna
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.eaglesmcnabb
Akármennyire is pénzéhes, azért a kézilaba szövi akkori vezetése vastagon benne volt mindenben. Akkor a feltételek nem voltak olyanok ami neki tetszettek, mások elfogadták lehet ettől neki nem kötelező. Én éreztem hogy ha a szövetégben rend lesz visszajöhet, bejött. És igen sok mindent a pénzért csinál, de sok mindent nem. Egy sportolónak 10-15 év alatt kell kurvasokat keresni, ő akkor a Barcábn jól keresett vállalhatatlannak találta a körülményeket szíve joga.Toca
Azért a sportkarrier után is lehet pénzt keresni.
Most amúgy mitől lettek vállalhatóak a körülmények?

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.Rajna
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.szaba
Azért voltak elég jó meccsei is, de kétségtelen a Barcában jobban tolja. Lehet, hogy azért mert szarik rá, lehet azért, mert nem jó a rendszer, ehhez nem értek.Rajna
Én arra tudok gondolni, amire te is, hogy más a rendszer. Mások a csapattársak is, lehet, hogy ez annyira nem fekszik Lacinak mint a Barcelona csapatában. Szerintem (saját tapasztalat szerint) a csapattársak, esetleg jobb csapattársak nagyon sokat javítanak a játékon. Persze annyira én sem értek hozzá, de én is arra emlékszem, hogy a válogatottban sosem ment olyan jól neki, mint klubszinten.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Akkor gondolom a Nagy Laci féle "nem kapunk elég pénzt" storyt te nem hiszed el? Vagy csak a honosítottak kapnak?Bazzani
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?Rajna
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.eaglesmcnabb
Akármennyire is pénzéhes, azért a kézilaba szövi akkori vezetése vastagon benne volt mindenben. Akkor a feltételek nem voltak olyanok ami neki tetszettek, mások elfogadták lehet ettől neki nem kötelező. Én éreztem hogy ha a szövetégben rend lesz visszajöhet, bejött. És igen sok mindent a pénzért csinál, de sok mindent nem. Egy sportolónak 10-15 év alatt kell kurvasokat keresni, ő akkor a Barcábn jól keresett vállalhatatlannak találta a körülményeket szíve joga.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor gondolom a Nagy Laci féle "nem kapunk elég pénzt" storyt te nem hiszed el? Vagy csak a honosítottak kapnak?Bazzani
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?Rajna
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.eaglesmcnabb
Ha sarkosan fogalmazunk akkor Eklemovicsnak elég ez a pénz, hogy 60 percig magyarnak érezze magát, sztárLacinak nem.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Majd, ha lő 8-10 gólt meccsenként az olimpián, és bejutunk a legjobb 8 közé, akkor megbocsátok neki 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nekem az bőven elég lesz ha 90%-ot hoz az olimpián... a női kézisek, vívóink, ökölvívóink ennyit nem szoktak hozni..Igor
Nem értettél meg. 😊 Azt írtam, hogy a meccsek 90%-án átlagos. 😊 Tehát semmivel nem jobb, mint egy átlagos jobblövő.szaba
Uppsz... bocsánat.
Ezzel nem értek egyet, szerintem nagy upgrade. Majd meglátjuk most mire lesz képes.Igor
Ennek is nekifuthatunk. 😊 Nem mondtam, hogy nem upgrade. 😊 Sztem is az, de attól még nem tudja lehozni azt, amit a Barcában, csak ritkán. Én ennek az okát látom a támadási rendszerben inkább, de valamennyire Laciban is.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.szaba
Nekem az bőven elég lesz ha 90%-ot hoz az olimpián... a női kézisek, vívóink, ökölvívóink ennyit nem szoktak hozni..Igor
Nem értettél meg. 😊 Azt írtam, hogy a meccsek 90%-án átlagos. 😊 Tehát semmivel nem jobb, mint egy átlagos jobblövő.szaba
Uppsz... bocsánat.
Ezzel nem értek egyet, szerintem nagy upgrade. Majd meglátjuk most mire lesz képes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.Rajna
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.szaba
Nekem az bőven elég lesz ha 90%-ot hoz az olimpián... a női kézisek, vívóink, ökölvívóink ennyit nem szoktak hozni..Igor
Nem értettél meg. 😊 Azt írtam, hogy a meccsek 90%-án átlagos. 😊 Tehát semmivel nem jobb, mint egy átlagos jobblövő.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Igen, mert Perezék magyar hazafiak lettek mind és nem bírtak magukkal, kellett az állampolgárság. Ők nem pénzéhes hülyék akik oda mentek ahol több a pénz, nem.Rajna
Akkor gondolom a Nagy Laci féle "nem kapunk elég pénzt" storyt te nem hiszed el? Vagy csak a honosítottak kapnak?Bazzani
Nem érted hogy itt mindent a pénz mozgat? Lacit is, Perezt is. A spanyolok többet adtak anno, Perezt nem hívták (nem is jöhetett szóba). Most meg ide kell jöjjön, nyilván nem sportszakmai okokból. Komolyana zt akarod velem elhitetni hogy Eklemovics most magyarnak érzi magát?Rajna
Konkrétan hogy annak érzi-e magát Eklemovics engem személy szerint semennyire sem izgat.
Viszont azt mondom neked, hogy a többi magyar születésű aki válogatott volt amikor Laci lemondta egytől-egyig mind magyarnak érezte magát lóvé nélkül is. 😊 Egyedül ő nem. 😐 Ez viszont bassza a csőröm. Akármekkora Isten is ő a pályán. Igaz a magyar válogatottban nekem soha se tűnt hogy osztálynyival jobb lenne a többinél. Sőt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagy Lacika spanyol válogatott akart lenni ott nem kellett így visszajött magyarosdit játszani.
Bazzani
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.Rajna
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.szaba
Nekem az bőven elég lesz ha 90%-ot hoz az olimpián... a női kézisek, vívóink, ökölvívóink ennyit nem szoktak hozni..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nagy Lacika spanyol válogatott akart lenni ott nem kellett így visszajött magyarosdit játszani.
Bazzani
Kellett, ezt többször le is nyilatkozták. Nem jött nekik össze, ezt ne adjuk már elő hogy a világ legjobb jobbátlövője nem kell valahová.Rajna
Nekem csak annyi a gondom, hogy a világ legjobb jobbátlövője a válogatottban csak átlagos játékot hoz 90%-ban kb. És ez nem a magyar-nem magyar dolog miatt van, nem tudom miért van.szaba
Azért voltak elég jó meccsei is, de kétségtelen a Barcában jobban tolja. Lehet, hogy azért mert szarik rá, lehet azért, mert nem jó a rendszer, ehhez nem értek.