Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Chema Rodríguez is aláírt Veszprémben. Ingyen érkezik, lejárt a szerződése az Atlético Madridnál.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Illyéssel mi a helyzet? A balátlövőink nagyon nem nyugtatnak meg...

szerk: Csak szólnom kellett, rögtön vágott két óriásit Putics. 😀Schleck
Azért szerintem Putics nem egy jó alternatíva bal kettőbe. (Nem láttam a meccset) Remélem Ilyés formába tud lendülni és akkor jó kis csapat lesz ez. 😊Gabesz92
Azért bennem sem változtatott meg mindent ez a két gól, csak jó volt az időzítés. 😊

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Illyéssel mi a helyzet? A balátlövőink nagyon nem nyugtatnak meg...

szerk: Csak szólnom kellett, rögtön vágott két óriásit Putics. 😀Schleck
Azért szerintem Putics nem egy jó alternatíva bal kettőbe. (Nem láttam a meccset) Remélem Ilyés formába tud lendülni és akkor jó kis csapat lesz ez. 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Illyéssel mi a helyzet? A balátlövőink nagyon nem nyugtatnak meg...

szerk: Csak szólnom kellett, rögtön vágott két óriásit Putics. 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Újabb Barca játékos jött Veszprémbe Ugalde személyében, illetve álítólag meg van Perez utóda is. Egy Iráni játékos, Iman Jamali.Shawn84
Bika lehet ez a veszprém jövőre ! Szeretem Mocsait , de talán
az edzőváltás sem fog ártani !yooker
Kérdés, hogy mit tud ez a fiatalabb, más stílusú és felfogású edző, aki eddig semmit nem tett le edzőként. Illetve, hogy a csapat hogyan tud alkalmazkodni az újdonságokhoz.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Újabb Barca játékos jött Veszprémbe Ugalde személyében, illetve álítólag meg van Perez utóda is. Egy Iráni játékos, Iman Jamali.Shawn84
Bika lehet ez a veszprém jövőre ! Szeretem Mocsait , de talán
az edzőváltás sem fog ártani !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Újabb Barca játékos jött Veszprémbe Ugalde személyében, illetve álítólag meg van Perez utóda is. Egy Iráni játékos, Iman Jamali.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
EZ IGAZ

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stez
képzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
Eurosportot kell nézni és nem fog idegesíteni a "szakértelem"ami az M1en van sajnos.Janek
Alapvetően igaz, csak ugye liveba nem biztos h a magyarokat érintő eseményeket adják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stez
képzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
Eurosportot kell nézni és nem fog idegesíteni a "szakértelem"ami az M1en van sajnos.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
Kezd az az érzésem lenni, hogy lassan már ez úgy megy, hogy az is kommentátor lehet, aki besétál a stúdióba és azt mondja, hogy na akkor most Ő fog közvetíteni.Stez
Mondjuk annyira nem baj, úgyse hallottam még sporteseményt narrálva. Dokumentum film stílusbanszaba
pici off:Czollner mégsem volt jó az M1nek pedig azért ennél többet tud

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát azért azt kell mondanom, hogy Naggyal kiegészülve ez a válogatott simán meglepetést okozhat.Stez
Mármint? Kijuthatnak a vébére?szaba
Inkább az Olimpiára gondoltam.Stez
Tudom. De oda ez még nem valószínű, hogy elég. 2x6-os csoportokból 4-4 megy tovább, ugye?
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Megérte a spanyol srácot honosítani, egész jól mozgott.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért azt kell mondanom, hogy Naggyal kiegészülve ez a válogatott simán meglepetést okozhat.Stez
Mármint? Kijuthatnak a vébére?szaba
Inkább az Olimpiára gondoltam.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hát azért azt kell mondanom, hogy Naggyal kiegészülve ez a válogatott simán meglepetést okozhat.Stez
Mármint? Kijuthatnak a vébére?szaba
+6-tal megyünk Norvégiába. Ez már félsiker, Laci játéka meg olyan volt, mintha az elmúlt 3 évet is itt játszotta volna, ebben a csapatban.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát azért azt kell mondanom, hogy Naggyal kiegészülve ez a válogatott simán meglepetést okozhat.Stez
Mármint? Kijuthatnak a vébére?
több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
Stez, így teljesüljön minden álmod 😀

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hát azért azt kell mondanom, hogy Naggyal kiegészülve ez a válogatott simán meglepetést okozhat.Stez
milyen latinos góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól felkiáltás volt itt az utolsó büntetőnél 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
jó volt a válogatott, sajnos amikor Perez a pályán volt akkor nagyon elrontotta a játékunkat, remélem hogy ez csak erre a meccsre volt igaz :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát azért azt kell mondanom, hogy Naggyal kiegészülve ez a válogatott simán meglepetést okozhat.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
"Ez a plusz 4 sem rossz. De lehetett volna plusz 6 is. De lehet még plusz 5 is. A plusz 5 sem lenne rossz."

HöhStez
Nincs az az előny amit el ne tudnánk baszni egy visszavágón. Ez egy örök magyar igazság.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Ez a plusz 4 sem rossz. De lehetett volna plusz 6 is. De lehet még plusz 5 is. A plusz 5 sem lenne rossz."

Höh

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Digi Sport egyébként nem tudom miért közellenség. Persze sokmindent megkapnak, és nem országos csatorna, nem akkora a lefedettsége mint egy Sport TV-nek, de legalább minőségi közvetítéseket csinálnak. Én az Eurosportra haragszok a Bundásliga miatt. Sajnos nálunk meg Euro 2 nincs. De legalább van stream mindenhez.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
tényleg: az NFL meddig a Sport Tv-é? hány évig biztos a közvetítés? lassan lejár a szerződés nem?Geyza
Szerintem tavaly újították meg, de nem 100 %
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom így hirtelen.
De mivel Kovács Sanyiék jelen vannak a fórumon, így meg tudod kérdezni a megfelelő topikban.
No off vége. 😊